• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ofi pise....na svete jsem od 14:08, jmenuji se Jirik vazim 2800 a merim 48cm, jsme zdravi....

Takze moc gratuluji Ofi.Omlouvam se ze pisu az ted, ale driv jsem se na net nedostala.
26. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Jé tak konečně.........a je to chlapeček :slight_smile: !!!mám z nich radost! tak velikánská gratulace!!!!!!!!
26. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
A jeste me ted doslo, ze ofi praskla voda v 1 rano, jako me a ze se ji malej narodil na den presne po mesici co Stanik - dnes - 26. je nam totiz 1 mesic, pekna nahodicka :slight_smile:

Jinak s tim vyvarovanim lahvicek, ja koupila u nas v kamennem detskem bazarku sterilizacni box do mikrovlnkyChicco z 600 na celych 40 kc (byl bez klesti) a nemuzu si ho vynachvalit. Za 7 minut hotovo.Malej totiz basti moje mlicko z lahvicky, protize se jeste u prsu neudrzi
26. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
jeje, tak tu mame druheho Jirika :slight_smile: Ofinka si asi pekne uzila - 13hod od prasknuti vody - jsem zvedava na vypraveni :dizzy_face:
26. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
jé tak to ofi moc gratuluju
26. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
juu velká gratulace a vítáme Jiříčka tady na tomto světě..snad to tak dlouhé nebylo.. a kontrakce přišly později...
26. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Jééé gratuluju k jiříčkovi,já jsme tipovala Marušku:slight_smile:

Holky, já dávala Kanavit i sabíka malému z lžiček, tak jak jíme m a vůbec jsme je nevyvářela,ani mě to nenapadlo:slight_smile: a vídíte, Jindříšek žije:slight_smile: takže v klidu:slight_smile:

Holky, po porodu se mi zbláznila má štítná žláza:slight_smile: byla jsme ndes na kontrole. Chudák Jindříšek byl se mnou celý den zas ve Zlíně, moc toho nenaspal, byl se mnou i u doktora:slight_smile: pak jsme byli ještě v kauflandu, no to už fakt plakal, tak jsem mu musela složit pod záda deku a posadit ho, aby viděl. Tož ten kulil oči, tolik barev, každé zboží jiné, no byl totálně vtipný:slight_smile:
26. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
Gratuluju k Jiříčkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ofi tak přeju vše nej a do prvních měsíců hodně sil a pohodové mimi :wink:
26. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Ježiš to je báječný! A já se trefila!!! :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
jeee ja som tipovala chlapeckaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
gratulujeeeeme aj s Davidkem a mooooc zdravicka
26. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Kočeny psala jsem Ofince a odepsala:
Teď jsem se zvedla, Jiříček pořád spí... Všechny vás pozdravuje... A kukněte do mého alba na Jiříčka! :slight_smile: :slight_smile:
Já už to dnes balím, tak dobrou, zapla jsem pc jen kvůli ofi. pate
26. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Velikanska gratulace Verunce. Jiricek je sladkej :grinning:
Tak a ted by to fakt chtelo novou tehulku :grinning:
26. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
Jeeeeeeeeeee tak máme miminko..a já jsme se snad poprvé netrefila - tipovala jsem holčičku :sweat_smile: Takže Ofince moc gratulujeme a Jiřík je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
jee Jiříček je prdelka :slight_smile:) krásnýý
26. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Zdeni: tak to je teda výkon – 50 košil složit a zabalit! Já remcám u třetí (ze čtyř :grinning:), když manža někam jede :grinning:

Marku: jej – tak ať je ti brzy lépe!

Sari: Sofinka je na fotkách kouzelná :slight_smile:

Ivi, ač to bude znít blbě, tak zachovej klid … zkus třeba jinou polohu, nabídnout za chvilku, … Případně jukni sem: http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=87

Hedik: to bude dobré – atb rychle zaberou a miminko bude ok :wink:

Gratuluju Ofince! :slight_smile: Jiřík je krásňoučký :slight_smile:

Já měla dneska tak hodné dítě, že se mi bouří hormony ... a když vidím Jiříka, tak dvojnásob!!! :grinning:
26. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Pauli dííky a kdy vy plánujete druhé?? nebo zda plánujete?
26. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Sari, plánujeme, plánujeme, ale do června minimálně mám utrum s těhotněním (a raději to hodlám dodržet :slight_smile:), takže až tak někdy k podzimu, pokud si to nerozmyslíme nebo se Martínek nerozhodne nás zničit :grinning:
26. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Dobré ráno....Jiříček je krásňoučký!! :dizzy_face: !!
ale hlavně ofince neskutečně závidím a ještě teď pořád na ni myslím....i když už má vše za sebou.....úplně si vybavuju ty první dny, kdy jsem byla na šestinedělku.......ráda na ně vzpomínám...už se neskutečně těším až tam budu znovu a budu mít už Kubulku u sebe.Jen doufám, že se mi do té doby dá :slight_smile: dohromady ten zub, nebo slinná žláza, nebo co to mám vůbec chycené. :angry: Dnes opět děsná noc, musela jsem dát Paralen...snad to bobišovi moc nevadí, když si ty 3tbl za den dám....fakt nevím, lékarnice se na to moc netvářila.
paulie:děkuji za podporu :wink:
27. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky! Tak zítra se vážně stěhujeme! :slight_smile: TAkže tu budu tak 1x za 3dny, tak snad mi některá z vás poreferujete, co se tu dělo. Zatím nemáme domluvený internet na domečku.

Pauli jo díky, taky mě napadlo, že když kojím v leže, tak že si chudák pořádně nemůže odbrknout, i když to téměř nedělala (krkla si třeba až po dalším probuzení), ale teď jak hltá, tak je to potřeba a asi se rozčiluje kvůli tomu, že jí to tam vadí a asi ji ta vodorovná poloha nevyhovuje. Zřejmě se teď, jelikož už můžu sedět, vrátím k sedací. Jen doma ještě nemám ten kojo polštář, ten je u tchánovců a teď už nemá cenu ho k našim vozit, tak až od neděle v domečku - teď se ho pokusím nahradit něčím jiným. Jinak v noci spala 8 hodin po tom téměř probdělém dni (od 7 do 3 do rána).
27. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Marku to mě mrzí, co to máš za potíže. To musí fakt děsně bolet. :pensive: A co zubař, byla jsi tam? Nebo se s tím teď nic nemůže dělat?
27. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
ivi: jj u zubaře jsem byla včera,ale nedělala mi s tím nic, kvůli tomu zánětu.A ono to ani asi nešlo, neb jsem otevřela pusu max. tak 2 cm :rolling_eyes: . Nasadila mi antibiotika,antibakteriální ústní vody, propláchla mi to tím peroxydem a prý pokud se to nezlepší mám si zajet na pohotovost do nemocnice , neb by mi ty ATB museli dávat infuzně :unamused: ....což znamená ležet v nemocnici. A to zase by byl problém s hlídáním malého víš :confused: .Lepší se mi to teda zatím nezdá ani trochu. Ale do zítřka ještě vytrvám, neb někdy zaberou ATB až za 2 dny.Trochu se mi vždy uleví jen po tom Paralenu, který nevím kolik si ho za ten den smím vzít.
27. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
paulie: bezva odkaz na to kojo :slight_smile: ...už jsem si ho šupla do oblíbených
27. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
tak to jo marku, já o zánětu netušila... chudáčku malej
27. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
holky nakupujete na MMB? Když si něco závazně zarezervuju, znamená to, že mi to prodávající zanechá jako prvnímu, pokud opravdu první jsem?
27. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
dobré ranko, ofince moc gratulujeme k Jiříčkovi, jako vždy jsem tipovala špatně :grinning: :grinning:

marku taky koukám na to kojení jak něco nevím a i příkrmy tam mějí fajn rozepsané, jela jsem podle toho u Toma a pojedu i u Honzíka

ivi jo já na MMB nakupuju a jsem spokojená, včera mi došly 3balíky z MMB a jo mělo by to tak být že ti to nechá jako prvnímu zájemci, já zatím na MMB žádný problém neměla - koukám i na hodnocení a jak je víc negativních nejdu do toho
27. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

Ofinko, moc gratuluju k Jiříčkovi a přeju hodně zdravíčka :slight_smile:

Já jsem včera byla celý den ve škole, Terezka s manžou byli u známých a zvládli to na jedničku.. Vždy jsem si jen odskočila kojit a zase se vrátila do školy, ale hrozně se mi po nich stýskalo, jak jsem zvyklá s ní být celý den..

Jinak jste toho strašně napsaly, nestíhám dočítat..
27. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
smar díky díky... já už tam nakupovala několikrát, i když mě nenapadlo mrknout na hodnocení :sweat_smile: . většinou to bylo bez možnosti závazně objednat, tak jsem si s prodávající psala. Teď tam ta možnost byla, tak jsem to zarezervovala i paní napsala - koupím si tam to lehátko/sedátko fisher price
27. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
ivi jaké lehátko kupuješ :slight_smile:, my taky máme FP a byla jsem spokojená a budem používat i ted jen ho můžu používat jen jak bude Tom spát nebo tady Tomášek nebude, jinak by taky mohl být Honzík bez očiček nebo ho Tom praštil autem apod když mu ho bude dávat na hraní
27. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
no právě to samé myslím, hodně lidí ho má, tak od FP, je to lehátko/sedátko/houpačka v jednom, vibrační, takové to modré s hrazdou "zebrovitou"
27. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
ivi jo to by mělo být to samé co máme my a my jsme spokojeni, je to tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13035518&tab=1
my jsme spokojeni Tomovi se v něm líbilo, hrál si s hrazdičkou, byl v něm se mnou v kuchyni a koukal co dělám a bylo to naše uspávadlo před pračkou když nemohl zabrat a nešli jsme ven-šup před pračkou a on usnul a pak jsem přenesla
27. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.