• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Radi: ten posun času je náročný vždy...v jakémkoliv věku prcka, neb to totálně posune režim dne :angry: :angry:
- to bolavé bříško bych řekla, že nás taky nejvíc trápilo po ránu, neb jak se prcek za celou noc nehýbe a spí, tak i ty střeva mají snížený výkon.... a pak měl večer řvací hodinku mezi 18-19h.Mohla jsem dělat co chtěla,ale marně.... prostě se vybrečel a byl klid.
-ráno jsem si ho vždy dala k sobě do postele,rozbalila na jednoráz. podložce, pocvičila, promasírovala a někdy bylo nutno i rourku zavést :confused: , ale pokaždé se vyprázdil a hned byl jak sluníčko.Říká se, že kluci na to bříško prostě víc trpí a já kývu ze své zkušenosti ano, neb z mých kámošek co mají holčičky, tohle nikterá nezná.
28. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
smardi: dobře děláš :wink: , já teď už taky nebudu tak hloupá, jak jsem byla poprvé a nabízenou pomoc využiju a hlavně zapřáhnu víc manžu. U Šími, jsem totiž chtěla snad i sama sobě dokázat, že vše zvládnu a pořád jsem si říkala, že nebudu nikoho otravovat(babičky, neb je jedna pracující a druhá bydlí 40km od nás) a skončilo to tím, že jsem se 2x v poradně u dr. složila.... vyčerpáním....no trapas :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Radi to víš, že půjdem kočárkovat a už se moc těším!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
28. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Marku: to už vypadá fakt závažně :frowning2: Vím, že Paralen a Ibalgin jsem měla po porodu doporučený k zmírňování bolestí, popř. na horečky, ale bylo to v minimálním množství (asi 3x tabletku denně) kvůli kojení … Co třeba zavolat mudře nebo gyn.mudře (-ovi), co s tím kvůli miminku? Ještě že je Kubík už „dopečený“ :slight_smile:

Smar: super, budu se těšit :slight_smile: Mně se fakt moc líbí :slight_smile:

Jinak Martin se právě už asi měsíc chová jako „opička“ … když ho mám v náručí, tak je obtočený (myslela jsem, že kvůli trhání vlasů a pusinkování, resp. když se mi přisává na tváře a vrní :slight_smile:), když jsem od něj kousek dál, tak mě pozoruje, kde jsem, když ho drží někdo jiný, tak je to loterie, kterou ne každý vyhraje, … ale to všechno by bylo ok. Jenže jsem před měsícem začala se spánkovým tréninkem (aneb Každé dítě může dobře spát :slight_smile:) a doposud to bylo ok: večer usnul sám, v noci po pár zakňouráních taky a po ranním kojení ještě spal u nás, ale teď ve středu najednou začal v noci brečet a ani po dvou hodinách chození k němu a utěšování (a pomáhání ke spánku :slight_smile:) nic nezabralo, tak jsem si ho vzala k sobě a do minuty usnul stulený v náručí. A takhle to bylo až do dneška – ve svojí postýlce se uklidní, když k němu přijdu, a jakmile odcházím, tak se hned probere a hrozně pláče :frowning2:
28. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
paulie až vstane vyfotím ho, je v ní fešák :slight_smile: a budu určitě nechávat plést, Tomovi určitě 2-jedu k bundě a jednu k vestě. a s tím spaním to bylo u nás stejně, v postýlce řev a utěšování které nezabralo a u mě v posteli spal o minuty-přitulil se ke mě a během chvilky spokojeně spal ala jak to přišlo zas to odešlo a zas se vrátil do postýlky
28. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahojky holky,

mám novinku.. Konečně Terezka dudá dudlíka.. Máme jich doma asi 15 a konečně prvního krásně dudá a nevyplivuje :slight_smile: Aspoň si ten její paleček trochu odpočine..

Simi, Nikolka je krásná, moc jí to na fotečkách sluší..

Jinak období, kdy chtějí být mimča jen s mámou mě trochu děsí, doufám, že to nebude ve zkouškovým..
28. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
ahoj
gratuluju ofince ke klouckovi :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Reny, tak to je super :slight_smile: Já jich koupila 9, než se chytil :grinning: Který to nakonec vyhrál?
28. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
ahojteee :slight_smile:
no holky ja tu teras len citam vase problemy tak som zvedava s cim sem budem chodit jaa :grinning:
28. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Pauli, vyhrál z DM myslím MAM, taková jakoby kytička.. :slight_smile: Tak snad bude dudat i odpoledne, až přijde táta z práce.. Dostala jsem zákaz, už další dudlíky kupovat, tak o tomhle jsem mu včera radši ani neřekla.. :grinning:
28. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
reny my taky máme MAM jsou fajn :slight_smile: :slight_smile:, a Tom neměl žádný ale fakt je že jsem jich 15nezkoušela, prostě dudel nechtěl tak ho neměl ale ani palečky si nekousal, zato te tu lítá s dudlem pořád protože ho má Honzík tak ho má i on, musela jsem mu taky přikoupit
28. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Smar :grinning: :grinning: :grinning: No jo, co má jeden, musí mít i druhý :grinning: Já jsem jich právě koupila dost, protože Terezka si pořád cucá palec a to se mi nelíbí, hlavně ho pak má celý rudý..
28. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky holky zdravím při nedělním odpoledni :slight_smile:
28. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Reni, Smar, u nás taky vyhrál MAM :grinning: Jediný mu nepadal z pusy :slight_smile:

Hedik, ahoj :slight_smile:
28. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile:
Tak jsem tu na skok. Dnes vůbec nestíhám, ráno v 9 jsem malou uspala a vyrazila se zbalenýma věcma do domečku (jedny z posledních várek) a vyrovnávala, za hodinu telefon, tak jsem jela kojit a malou jsem od 10 uložila až v půl 1, takže snídaně oběd ve spěchu, pak jsem balila další věci, už poslední a čekám, až budu moct zase odjet vše vyložit. Odpoledne po procházce mi naši malou dovezou už "domů". :slight_smile: Takže tu nějaký den nebudu.... doufám, že budete referovat. :wink:
28. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
paulie do TOmáškova alba jsem dala tu čepku ale fotky jsou nic moc, nechtěl spolupracovat a pořád si čepku sundával

ivi super, tak už budete ve vlastním :slight_smile:. No já jsem zvědavá na to naše stěhování v létě jak to bude zvládat Tom, protože v poslední době jak někde přijdeme kde to nezná tak tam nechce být a pořád mě tahá ke dveřím nebo ukazuje ke dveřím, jediné kde je v pohodě je u mých rodičů protože tam to zná (má tam svoji postýlku, svoje hračky, své oblečení a na zahradě svůj kočárek) takže asi budeme muset dát nějakou zvykačku at si zvykne at to pro něj není šok

paulie MAM je super :slight_smile:, máme od nich i flašky, Tom měl od nich kartáček na zuby a spokojenost
28. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Smar třeba když tam bude mít svoje věci, na který byl zvyklý doma teď, tak to bude jednodužší. :wink:
No jsem zvědavá, jak s tou chumlou budu stíhat vařit a tak. Někdy je to v pohodě, z toho je to půl dne tak roztahaný, že prostě nejsem schopná se jít ani najíst. Poslední dobou mi přijde, že snad kojím celej den (anebo utěšuju, když z toho "přežrání" bolí bříško) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
ivi uvidíme, asi ho tam budu brát at si zvyká jak odejdou dělníci at pak není moc v šoku, u něj se každá změna projeví v hrozném spaní tak at je to co nejjednodušší. neboj to se spraví s Lucinkou, já to tak taky ze začátku měla ale postupně se to upraví
28. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
holky tak ahojte v týdnu, odjíždím...... :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Holky, jakou máte hrazdičku na hrací deku?
28. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
ahojky holky ofince moc gratuluji k jirikovi je nadhernej my meli vcera 3 roky Mirecka tak jsme meli oslavu :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem tu jen na skok, maleho zase trapi prdiky...

Ofi prave napsala ze se maji fajn, Jirik je moc hodny, place jen na kojeni ale ze asi maji zloutenku a zitra se rozhodne jestli se pujdou slunit.Vsechny pozdravuje.
28. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Reny já mám hrací deku z hrazdičkou ale někdy ve 2 měsících jsem ji sudnala..ona ráda si hračky brala do ruky a tak.. jen má hrazdičku na lehátku...mám tuto deku http://www.slune-cz.cz/hraci-deka-babypoint-kruh-01-barevna/
28. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Smar, ta čepička je božíííííííííí!!!!!! :slight_smile: Už po někom šikovném koukám :slight_smile: A od MAMu jsem teď koupila Martinovi takové učící pítko - je výborné :slight_smile:

Reny: my máme od Sïmba baby (http://www.sambik.cz/zbozi/15849/Detska-hrazdicka-s-chrastitky.htm) - slouží jako mnohostranná hračka ... teď třeba malý rád žužlá ty nožičky :slight_smile:¨

Iva: hezké zařizování :wink:
28. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
dobré ranko, nemůžu nějak spát tak už od 4 straším, kluci spí a manža je tu se mnou že beze mě nemůže spát

paulie ta čepička je super paní mi ji přibalila zdarma k jarní bundičce pro Tomáška ale vypadá fakt super a sluší mu takže budu nechávat háčkovat, mám už asi 3paní uložené tak jim napíšu a uvidíme.To učící pítko mám taky ale malý ho odmítá a chce jen flašku, máme doma podobné i od aventu, canpol babies, nějaké z DM-asi 7 jich máme ale z toho pít nebude, jak to vidí už mě odstrkuje a raději pít nebude než se napít z toho takže pořád pije z flašky MAM a myslím že se to už ani nenaučí a že rovnou začne pít ze skleničky nebo hrnečku-už to trénujem, vidí že z toho piju já tak chce taky tak mu naliju na dně a trénujem a já pak jen vytřu :grinning: , zkoušela jsem i plast flašku jako má jupík apod. ale taky ne, prostě flaška vyhrává na celé čáře
1. bře 2010 v 05:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
smar, já taky v noci nějak nemohla spát a ještě mě nějak začínají bolet záda, budu muset snad začít cvičit...
Nikolka ještě spinká, ale už od 6 sebou šije a spinká tak jen na jedno očko :slight_smile:
Tady je hrozná vichřice, tak doufám že to přejde, abychom mohly ven :angry:
My máme dudlíky od Farlinu, ale myslím, že tvarově jsou stejné jako Mam dudlíky.
Reny hrací deku mám i s hrazdičkou :
http://www.nunynek.cz/katalog/zbozi/hracky/pro-miminka_1414/hraci-deky/produkt/hraci-deka-chytracek-s-hrazdou-ii.
Je super, hodně velká a je dobré, že ty hračky jsou zavěšené i na bocích, tak to dítě jen nekouká nahoru, ale snaží se i pootočit na bok za dalšíma hračkama. Nikolky iblíbená hračka na boku je kuře co mu šustí sukýnka, vždycky ho chytne, šustí a ona mu něco povídá :grinning: Je to strašná sranda, teď začala povídat všem hračkám něco a bere to dost vážně :grinning: :grinning: :grinning:
Taky mám dobrý typ, koupili jsme kdysi krásného plyšového maňáska a tak jsme ho někde teď o víkendu objevili a má taky velký úspěch, jak s ním můžu hýbat, když ho mám na prstech :wink:
1. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
jo holky a jaký máte ten dudlík jako typ myslím, já mám ten anatomický ne ten kulatý, nevím, jestli to je dobře.

Jinak ty háčkovaný čepičky se mi taky moc líbí, jen je většinou neháčkují na ouška, tak nevím kdy ji nosit, když bude chladno nebo vítr, tak to nejde a když bude horko, tak se v tom bude potit ne? Ale taky se mi hrozně líbí. Teď jsem koupila několik božích čepiček, když jsem byla v sobotu v centru asi 5, manžel mě málem zabil :grinning: , no ale Nikola čepičky teda nesnáší, minimálně když se nasazují, to je řevu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
sima asi byla dneska nespací noc, u nás je krásné-v noci pršelo ale už neprší a je sluníčko a nefouká tak snad do vydrží, jdem dneska ke kámošce do azylu at nemusím být s klukama v tom hluku doma. Ty čepičky ti uháčkují jak chceš ty ale je fakt že malý ji měl zatím 2x a to ted jak už bylo tepleji a svítilo sluníčko, jinak dávám tak at ji má přes ouška ale háčkují zimní i jarní tak asi budou různě hrubé-aspon myslím, tahle je naše první tak nemám zkušenost
1. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
simi kukni tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25873874&tab=4 to je na zimu a je na uši, to si necháme na příští zimu :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Dobre rano holky. Ja mam tu samou hraci deku jako Sima. Arhurkovi se na ni zatim nelibi. Snad se mu bude libit az trohu povyroste. Dnes celou noc "povidal" ze spani, takze jsme se moc nevyspali... :unamused:
1. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.