• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
super :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
sari už mi to jde taky :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
Mona copak se s tebou děje? nedočítám, nic nevím...držím palce

Holky manžel šel beze mš na procházku, je to divné nemít malého u sebe, ale aspon si chvilku odpočinu a myslím na něco jiného.

Mám trochu děs z toho, žr jr na mě malý tak moc závislý, že už se nevyspím v kuse:slight_smile: snad si na to zvyku:slight_smile: jinak malý spinkal ukázkově, uspali jsme ho kolem 21:30 a kojila jsem v 1 a pak v 4 a vstával kolem 6:30,to už jsme kojila co hodinu, nemohl se dojíst:slight_smile:
9. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
cauky holky:slight_smile:

sari koukala jsem na video - Sofinks je kráááásná :dizzy_face: je to šikulka, jak už všechno pěkně vnímá :dizzy_face: JInak spustit mi to šlo normálně :wink:

raada: taky jsem měla takový zvláštní pocity - to je normální! :wink: v 6n jsem si fakt říkala, že si nedovedu předstait malého někomu půjčit noa teď... naši s ním chodí 3h po venku a já jsem ráda, že mám chvilku klídeček :wink: zvykneš si, věř mi...A jinak co se týče noci..no tak myslím, že v kuse se nevyspíme žádná z nás hoooodně dlouho :sweat_smile: Ale za chvíli Ti to ani nepřijde. Člověk si zvykne na cokoliv.. Jinak bacha na to kojení po hodině - už jsem to tu psala - může z toho být kolika! A má určitě hlad?? Třeba chce jenom pohladit, nebo dudáčka....
9. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
mona co se děje? na jaké výsledky čekáš?
9. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Dala jsem do alba aktuální fotečky :dizzy_face:
9. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
ahoj mili.
Jak se mate???
9. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
ahoj sluni- dobře:slight_smile: dnes jsme doma sami, tatínek má v práci chlastačku :grinning: co vy??
9. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
ahoj mili. Tak to snad manzilek neprezene..... :grinning: to je skoda, ze to nemaji az v patek-takhle se musi kontrolovat. :sweat_smile:

My se mame celkem dobre. Uz jsme skoro zdravi, teda az na Terezku-ta ma od pondeli antibiotika. Ale snad jsme zazehnali zanet ucha. :dizzy_face: Jiricek mnohem mene kasle a ryma je skoro pryc. Mam radost. :dizzy_face: ted si uz pres 20min hraje v postylce s plysovym pejskem od Lamaze. :slight_smile: Sehnala jsem mu super odsavacku rymy na baterie.
Manzilek jde zitra do prace....bude nam smutno. :sweat_smile:
9. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Zitra se chystam do mesta. Potrebuji dokoupit posledni darky, nejaka pranicka a stuhy. Musim zacit pomalu po vecer balit, aby toho potom nebylo moc. I kdyz mi letos mame pro kazdeho opravdu jen malickost....takze toho zase az tolik k baleni neni.

:wink:
9. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Gol, gratulace k miminku a držím palce, ať to oba dobře zvládnete a jste co nevidět doma :wink:
Sari, Sofinka je teda hudebnice :slight_smile: Já nemám moc sil si s Nikčou hrát, jsem ráda, že někdy zaspí, je hrozně živá :grinning:
Mili, Toník už je taak velkej, utíká to co, no ale jsem za to docela ráda, už aby Nikča měla pár měsíců taky za sebou :sweat_smile:
Sluni, je dobře, že jste se dali už do kupy, obdivuju tě, jak to zvládáš s dvěma roubířema :grinning:
Taky jsem dala nové fotky a taky je tam pro vás všechny přání k Vánocům od Nikči :grinning:
9. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
simi, hezke pranicko :grinning: :grinning: :grinning:

Radi, mne to Natalka taky obcas dela, ze chce " kojit" kazdou chvili - ale v podstate chce jen cucat prso. Ona totiz bohuzel dudliky nerada, vsechny mi je plive ven :frowning2: Takze si cuca rucicky, no, ale co s tim nadelam :sweat_smile:
9. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile:
Vaši mimískové jsou krásní! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A Matyášek je taky nádhernej, vypadá fakt krásně - představa, že ta naše chumla je taky taková..... :dizzy_face:
Jedu od dr., tak mám zase další 2 kg nahoře, doufám, takže cca 10kg. Tak jsem zvědavá, kam se to vyšplhá. Dnes jsem přesně 32+0 a Lucinka má dle měření o něco víc než Matyášek - 1896g. Prý je to trošku víc než normál, měla by mít cca přes 1700g. :sweat_smile: A to mám bříško celkem malý řekla bych. Prý to zatím nic neznamená, tak doufám, že nám moc nevyroste! :sweat_smile: Je pořád hlavičkou dolů ve stejný poloze jako před 3 týdny a na 90% tak i zůstane, tak to taky doufám. :slight_smile: Jinak další kontrola 23.12. - poslední možnost, jak případně dokoupit dárky. :grinning:
9. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
ivi já mám nahoře zatím 9 kg a podle měření má Honzík 1867g a byla jsem 32+1 a říkal mi k tomu že to odpovídá tomu jak by měl mít :slight_smile: :slight_smile:. Jen teda hlavičkou dolů není, pořád sebou mele a mění polohu takže v papíru je poloha labilní a uvidím kdy se rozhodne jít do polohy co má, Tom se tak otočil až v 37týdnu
9. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
smar no možná že holčičky bývají o něco menší, tak to možná myslela. Ale já tak nějak počítala, že by snad měla mít cca 1900, takže mě to nepřekvapilo. Ráda bych, kdyby měla max. něco málo přes 3kg :sweat_smile:
smar a co ty prostěradla? já se na ně u nás ptala a dokonce mi je prodavačka doporučila, že je to mnohem lepší, jak kupovat zvlášť podložku, že podložka může i studit víc a i kvůli alergii nebo co... jenže mají je za 260, tak se přikláním k tomu si je z netu objednat za těch 185.
9. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
ivi je to +- ne přesná váha, beru to fakt hodně hodně orientačně :slight_smile: :slight_smile: a dr. mi to ani nechtěl říct že s tím nemá dobré zkušenosti, řekl mi to jen proto že jem chtěla
jo prostěradlo zrovna má a spokojenost, budu ještě kupovat jedno pro něj a 3pro Honzíka :slight_smile:, nestudí, nešustí takže super. Jen fakt oproti normál prostěradlu to dýl schne jinak jsem na nc nepřišla. Já je mám kde koupit, v Ostravě je prodejna kde stojí 185 nebo tak nějak už si nejsem úplně jistá
9. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
jee gol tak já se taky přidávám ke gratulaci k prckovi,tak at rychle přibere a jdete domů a chcem fotečky
9. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
mili-mala som taky zvlastny pocit na srdci ako taky tlak a potom sa mi rozbusilo ale to som mala len jeden den na druhy den som mala ko tak som to povedala lekarke a ta mna hned poslala na EKG a dnes som bola na krvi cely rozbor a plus stitna zlaza
k tomu vzdy kontroluju moc a povedala ze mam zvyene ph ci co tak mi musela aj ten poslat na rozbor ci som nechytla infekciu co je vraj normalne tak teras na vstko budem cakat dufam ze bude vsetko ok lebo vysoky tlak nemam co je dolezite
9. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky.
mona - jsi tu jeste?
9. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
Tak asi ne :frowning2: , kazdopadne ti Moni moc drzim palecky, aby byly vsechny vysledky v poradku.Ja jsem tu ted vetsinou navecer, manzilek mi nosi pracovni ntb.Snazim se vas alespon docitat...

Gol, take moc gratuluju.
9. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ráno
včera nám nešel doba net tak jsem tu nebyla :frowning2:

a mám takový pocit že na mě něco leze :frowning2: je mi nějak horko a prostě mi není dobře tak snad se z toho něco nevyklube :frowning2: ještě musím chodti do Vánoc do práce ach jo :frowning2:
10. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Teda, nás od včera trápí prdíky:frowning2: pomáhají pecičky z DM a ted jsme do něho narvala pár kapek sab simplexu, no moc se netvářil, holky kolik dáváte kapek tak malým dtem? (Jindříšek má 10 dní). Jo a dáváte někdo denně mimču kapky rybího tuku? nm to napsala doktorka.

Jinak holky ledovky to je úža, jak už máte mimísky veliké, to je euvěřitelné, za chvilku už tu budou samé maminy:slight_smile:
10. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
ahoj radi - jestli má malej prdíky, tak klidně dej 3x denně 10 kapiček - tak jsme to dávali i my. Jinak bereme denně kapku Vigantolu a 1x měsíčně Kanavit :wink:
10. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Mili,my bereme taky ten Vigantol a Kanavit.

Holky malému se udělali za ušima a na hlavičce takové malé pupínky, asi potničky, co s tím mám dělat?
10. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojte zlaticka
10. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
raada jaké pupínky? je to červené? s potničkama se nic nedělá... :wink:
10. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
ahoj mono už víš výsledky???
10. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Radu když to jsou potničky tak ho moc oblékáš..zkus mu dát méně oblečení ale ničímto nemaž..
10. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Moni : jak ti je ?
10. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
vysledky mam az za tyzden a citim sa dobre tak uvidime babulky
10. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.