• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
smar jo ta je hezká, asi to jde uháčkovat, jak si člověk řekne :wink:
1. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
simi asi jo, já budu dneska objedávat jarní čepičky :slight_smile: pro každého 2-jednu budou mít stejnou
1. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
holky poradite cim cistit trochu ucpany nosik, myslim nejaky sprej. Mam osavacku na vysavac, ale nejak se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
lenousek mořskou vodou, je pro děti od 14 dní a pomáhá :slight_smile: a té odsávačky se neboj, je super my už na Honzíka použili
1. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Leni,my trochu ucpaný noc čistili obyč odsávačkou za 30Kč, manžel foukal,ža byl rudý:slight_smile: bylo to vtipné:slight_smile: ale šlo to krásně,no ale já bych to asi až tak nevyfoukla:slight_smile:

Jinak se nám změnilo spaní, vstáváme v 7, jak je tak krásně, ale ted už zase mrnous spinká...tak uvidíme, jak to budeme mívat. Jinak holky, už krásně usínáme, zjistila jsem, že stačí po kopání chvilku nosit a ještě koukat na svět a pak se napapá, dám ho do kolíbky a spinká, už je naučený,že jak hodám na bok,do pusy dudel a za něho plínku, aby nevypadl, tak se jde spat a už zavírá očka:slight_smile: joooo a taky nám pomohla jedna věc - dávám si ho po 5hodině ještě do šátku nebo ho ještě uložím si zdřímnout, aby byl čerstvý na koupání.

Jo holky a on jak spí v šátku, zak upadá do hlubokého komatu a chrápe :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

tak u nás byla spací noc jen díky tomu, že jsem ho už kolem jedenácté vzala k nám do postele - venku to fičí až hrůza a manžel dnes brzy odjížděl na služebku, tak aby se vyspal :slight_smile:

Smar: odkaz na paní si schovám :wink:

Sima: my máme takový "trošku spláclý" tvar dudlíku (a s takovým zdrsněním, aby mu to nepadalo z pusy :slight_smile: ... uf, po tomhle popisu jdu raději hledat obrázek :grinning:
1. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Holky dik. Ja mam morskou vodu ve spreji Quixx, ale na netu pisou az od 4 mesicu, tak mam asi koupit nejaky spesl sprej pro novorozence,ze.
Radi, Arthurek taky chrape. Je to sranda s tema prckama.
1. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
lenousek my máme tuhle http://physiomer.cz/physiomer-baby.php

a Honzíček taky řádně chrápe a Tomík taky, jak chrápe i manža je to u nás celkem síla
1. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Tio Jindříšek spinká uplně potichu jak andílek, no ale v tom šátku se schoulí, vrátí se v pocitech zpátky do bříška a je naprosto spokojený, uvolněný a chrápe jak starý chlap:slight_smile::slight_smile:

Já hrací deku teda nemám, mám jen obyčejnou deku a na tom dětskou peřinu s žirafkama a na ní má spousty hraček a hrazdičku, ale tech hraček si vůbec nevšímá, zatím umí chytit do ruky jen něčí ruku:slight_smile:
1. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
dobré ranko - tady fičí až hrůza :confused: :confused: nevíte kdo včera vyhrál ten hokej??

my máme dudlíky NUK, jiný mi ani nechtěl :wink:

lenousek odsávačka na vysavač je super - tou ruční zdaleka neodsaješ tak rychle a tak dobře :wink: jo a malým dětem se nesmí do nosu nic stříkat!! nemají nosní přepážku - pokud chceš malému dát kapky nebo tak něco tak jenom vytřít vatovou tyčinkou :wink:

raada já taky ještě nedávno musela dát toníka spát kolem půl 6, aby byl na koupání čerstvý a neusínal mi pak u kojení :wink: ale ted už spinká jenom 2x a vydrží v pohodě.

jinak hrací deku i hrazdičku máme od canpol babies a dole máme ještě takovou hrací deku od chicca. pokusím se najít obrázky :wink:
1. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Smar, jeste jednou diky, tak se oblecu a valim do lekarny.
1. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
1. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Leni, já používám Vincentku ve spreji - nacákám na vatovou tyčinku a vytřu s ní nos :slight_smile:

Jo, hrací deku nemáme .. nejdříve byl na posteli/zemi na dece a teď jsme koupili takové to pěnové puzzle, tak ho máme v obýváku na okrasu (malý se plazí všude, ale na něm moc není :grinning:)
1. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
paulie mi zas malý to pěnové puzzle věčně rozebíral takže na něm taky nebyl. u nás je to na houby chtěla jsem jít ven-ke kamarádce ale Honzík spí a Tom je ufnukaný takže jsem ho musela dát taky takže holt nikam nejdem a budem doma, jak se vzbudí Honzík zase bude spát ven a TOm bude spát do 12 tak to pak ke kamarádce taky nemůžem její dcera jde spát ve 12 a spí do 15 a pak už tam nejdem protože přijde manžel tak nic no, půjdem tea jen tak ven
1. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
ahojky jak se máte jsou tady nějaké novinky?nemám čas dočítat
jinak jsem se chtěla zeptat,budete zasévat pšenici nbeo něco na velikonoce?mám pšenici,ale nemám hlínu,jde to i do buněčiny co myslíte
1. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj Veru, do buničiny jsme si včera zasadila řeřichu:slight_smile:, ale o tom obilí dost pochybuju, ono se to musí tou hlínou i zahrnout. jejda a to už ej potřeba sadit???:slight_smile: za jak dlouho jsou velikonoce?:slight_smile:
1. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
veru jo do buničity to jde, mamka to tak dává a jde to
1. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
Smar avyroste to vysoké, nebo jen nízké? To je zajímavé a o dost jednodušší než se štvát s hlínou:slight_smile:

Holky,jako ten můj Jindříšek ještě furt spinká:slight_smile:ne, že by mi to vadilo, konečně jsme vypsala daňové přiznání a uvařila v klidu oběd, no ale stejně, on je nevypočitatelný:slight_smile:
1. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
právě jsem se vrátila z venku a řeknu vám, že ten vítr je docela děsný!!! Nebýt kočáru, tak už snad lítám někde v luftě :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
radi vyroste to vysoké :slight_smile:, nevím jak u vás ale tady to vypadá že slušný slejvák, sluníčko už zalezlo a je všude černo a hezky fouká
1. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
tady je krásně sluníčko a celkem i teplo, ale fouká děsnej vichr....neustále nám lítají jakési odpadky kolem oken :sweat_smile:
1. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
holky jdete v tom větru ven?
1. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
radi já jdu ven jenom s Tomem, musím at se vyspí v tom hluku nespí ale Honzík jo tak ho nechávám s manžou doma
1. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
no já jsem jindříška vystrčila na balkon proti větru, tak snad to bude Ok a nebude nachlazený. spokojeně si tam spinká.
1. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
super díky smardi
radi pšenici už tedka aby vyrostla a řeřichu říkají že stačí třeba 5 dní jde prej i čočka,tak ju taky zkusím
1. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se tady máte? stihla jsem jen zaregistrovat, že Ofinka je maminkou, tak velká gratulace...
jinak mi dneska asi někdo vyměnil dítě, on dneska skoro nepláče a docela i spinká, tak uvidíme jestli mu to vydrží :slight_smile:
Mili - moc děkuji za ty smsky, už jsem ani nestihla odpovědět a pak jsem padla do postele :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
ahojte maminky :slight_smile:
tu je konecne slunicko tak som bola vonku a mam ovela lepsieu naladu ako keby zasa prsalo
ako sa mi mate?
1. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Holky kde jste? ufoukl vás vítr???:slight_smile: :grinning:

My jsme byli na poučení kvůli křestu malého, teda byloto pěkně trapné,nícnám to nedalo, jen jsme se cítilijako telata, dal nám normálně test znalostí z Bible a rozebíral to, my jsme samozdřejmě nic nevěděli:slight_smile: jako nic nám neřekl o křestu, rodičovství, výchově dětí...no o ničem...Budete někdo křít?Nebo už jste křtili?jak to probíhalo u vás?
1. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
radi naštěstí neodfoukl ale foukalo pořádně, se křtem neporadím. Tomášek už mi spinká ale Honzíka trápí bříško tak bojujem, před chvíli jsem domasírovala a ted má na bříško polštářek z DM a uvidíme ale asi to bude chtít ještě jedno nahřátí a jednu masáž a pak snad usne a já jdu taky, jsem fakt utahaná jen lítám a lítám

holky držte palce moji hodně dobré kamarádce, dneska mi psala že je těhotná tak doufá že ji to konečně vyjde protože těhotná už byla ale mimčo nikdo-2x potratila a pak nemohla 2roky otěhotnět a když se to povedlo tak zas miminku ve 12týdnu přestalo být srdíčko, ted je zas těhotná ale vypadá to na syndrom mizejícího dvojčeta tak at to zvládne aspon to jedno mimčo, jestli ne zničí ji to úplně :frowning2: :frowning2:
1. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Radi, jsme tu :slight_smile: Jen se mi tak seká pc, že se sem nejsem schopná dostat :slight_smile:

Smar: budeme držet všechny palce/pěsti/cokoli ... ať jí to vyjde!
1. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.