• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahojky holky přeji krásné ráno a krásný den :slight_smile:
Já jdu akorát psát resty které my asi slítnou za chvíli tady na hlavu :slight_smile:
2. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
dobré ránko, všem :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
dnes to vypadá na hezký den asi půjdu odpoledne na procházku :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Dneska jsme vstávaly s Terezkou v půl sedmý, napapala se a ještě jsme spinkaly.. Teď si hraje v postýlce..

Radi, my křtít budeme, ale na těch hodinách jsme ještě nebyli, musíme to nejdřív domluvit, nějak zatím nebyl čas.. Ten kněz je docela v pohodě, má takový i "modernější" svatební obřady, tak snad po nás nebude chtít znalosti z Bible..

Smar, to je mi líto s kámoškou, samozřejmě držíme palce..
2. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky..máte nějkaké zprávy o Verunce?? kdy je pustí a tak?
Reny my bude křtít taky..až na jaře.. už pomalu vybírám šatičky.. ..na jaký hodiny musíš chodit? tomu nějak nerozumím??
2. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Sari, rodiče prý musí před křtinama absolvovat nějaký hodiny katechismu - náboženství.. Ale ještě jsme se neinformovali.. Taky budeme křtít až na jaře, aby bylo teploučko..
Sari a jak jste zvládly naušničky? Hodně pláče? :confused:
2. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
No to je pokud nejsou rodiče pokřtěný ne??
Reny nene..plakala když ji sestra držela hlavu to se ji nelibilo..pak to bylo jen cvak hned hotovo žádná krev a tak..za vteřinu byla v pohodě.. to při očkování dělala 100x větší scénu a i po tom.. fakt pohoda.. :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Smar s tou tvou kamarádkou mě to mrzí držím moc palce
2. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Holky? před křtem to musí absolvovat všichni, je to schůzka s knězem, vyplnění papírů, jenže ten náš je mladý a akční a chtěl po nás ten test, my jsme nic nevěděli a stejně nám to udělá:slight_smile: jen nám řekl, že nám příště dá knížku s těma biblickýma příběhama, aby jsme si to přečetli a pak to četli i Jindíškovi:slight_smile: Holkyco dáváte křtít, budou vaše děti chodit do náboženství?
2. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Smar,kámošce držíme všcky palce,co doma máme, aj od plyšáků:slight_smile:
2. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Jo a co je s Verunkou?nic nevím...
2. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
jo jasně vyplnění papíru jo ale já myslela jako vyloženě katechetiku a tak :slight_smile:)
Radu já bych určitě chtěla.. prostě jí dát tu možnst se seznámit s vírou a bude pak na ni jak se v dospělosti rozhodne..manžel je ale nevěřící..pokřtít určo ale to spolčo nevím no.. uvidíme časem..taky kde budeme bydlet a tak..na druhou stranu já můžu učit náboženství tak kdo ví..třebas ji budu učit s dalšíma dětma na nějaké faře :slight_smile:)
2. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
my křtít budeme hned jak bude tepleji-oba dva, Toma jsme jak byl malý nemohli nebyli jsme manželé a pak už jsme říkali že půjdou oba najednou ale aby chodili do náboženství asi ne, my nejsme věřící takže asi ne ale počítám že jejich babička je s tím seznámí, je věřící a hodně

byli jsme venku a je tam nádherně, odpoledne jdeme zas :slight_smile:. svítí krásně sluníčko, trošku sice fouká ale to nevadí
2. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
Smar a proč necháváte tedy křtít, když nejste věřící? nevím jak u vás ale u nás pokud chceš nechat pokřít tak jedne z rodičů můsí být ne jen pořtěný ale i praktikující věřící, aby prostě předal víru ..nevím jak to vysvětlit :slight_smile:)
2. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
sari kvůli moji babičky, nepřežila by kdyby nebyli pokřtěni, my pokřtěni jsme a už jsme se ptali a kluky pokřtí kvůli babi
2. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
jj jasně chápu jen mě to zajímalo jako co vede nevěřící k tomu nechat pokřít ale nic proti tomu nemám to fakt ne.. naopak si myslím že i když nejsou rodiče pokřtěny tak by to měla církev umožnit nechat dítě pokřtít
2. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
sARI, taky si ymslím, že by měli být vůbec rádi, že o to rodiče mají zájem

Holky, bude nová verze koníka a je tam možnost soukromé skupiny - takže se tam můžem hodit a už se za náma nikdo cizí nedostane.
2. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
sari u nás moje babička :slight_smile: musíme to domluvit chtěli bychom příští měsíc

kluci spí, my byli nahoře v bytě říct kde chceme zásuvky, světlo at. Kuchyn už je zmenšená a vyzděná, vypadá to tam jak staveniště :slight_smile:.
jinak jsem zrovna utrácela a objednala jsem Tomáškovi http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31564684&tab=0 a sobě uvažuju bundu z nextu
2. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahojka, holky, hlásím stav -stále celá! zuby a uzliny už nebolí :dizzy_face: v neděli večer už jsem cítila, že ATB konečně zabírají.....a ještě zprávy z dnešní kontroly. KTG podle dr. dobrý, ale lítalo mi to tam chvílemi až ke 70. Jinak malý dnes stávkoval, neb řádil v noci a u KTG, jsme ho museli budit...opičák malý . Pohmatem se to prý chystá, ale na porod to vyloženě není. Každopádně mám vydržet prý ještě týden a za týden se budem domlouvat co dál....uvažovala o vyvolávačce(kvůli těm bolestem břicha-mám občas cca 3x týdně žlučníkové koliky z toho jak děloha tlačí-měla jsem to i při Šímovi) a kvůli velikosti prcka-straší mě 4 kiláčkem, ale je to jen odhad, tak uvidíme, snad to bude míň :sweat_smile: . Na jednu stranu jsem ráda, neb už toho začínám mít plné zuby a na druhou stranu mám z vyvolání strach, neb jsou ty bolesti prý intezivnější, když se vyvolává. Snad se Kubča rozhoupe do toho týdne :sweat_smile: .
a co tady nového??? :wink:
2. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Marku, to je jak u koho, někdom má vyvolávaný právě lepší...a stejně ten oxitocin ti obvykle při porodu stejně pichnou. To máš super, že ti dělala utz a odhad, mi to nikdo nedělal, naposled v 32tt.

Já jsme ted jezdila 3 hodky s kočárkem sem a tam, nevím, jak jsme to mohal vydržet:slight_smile: ale ted musím balit, zítra jedem na Slovensko k babi a dědovi5,5 hodiny v autě, hrůza, už ted z toho mám strach:slight_smile: budu tu pak až v pondělí, takmimusíte poreferovat, co nového a pokud se bude rodit, tak písněte zprávičku prosím:slight_smile:
2. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj zlatíčka :slight_smile:
tak jsem doma :slight_smile: tedka nemám moc času psát, ale večer snad napíšu.
nestíhám dočítat, ale děkuji za gratulace :slight_smile:
Jiřík je moc hodný a pořád skoro spinká uvidíme jak dlouho mu to vydrží :slight_smile:
jinak jsem relativně v pohodě jen mám strašně moc mlíka a prsa mě strašně bolí.
jdu se na něho podívat a jak budu moc tak napíšu :slight_smile:

a děkuji moc že Vás mám protože mnohé rady se mě moc osvědčili a myslím, že jsem to i lépe zvládla.
2. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Verunko, vitam doma. Tak uz jsi taky maminka :slight_smile: Urcite se na prcka nemuzes vynadivat,ze. Ja to krasny mit prcka konecne u sebe :grinning: Prsa se zase zklidni, az se upravi laktace. Ja mela taky misto prsou dva mega tvrdy kopacaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja dnes cely den polehavam s malym, hrozne me boli hlava a uz x-dni tak divne bricho. Jakoby mi tam nekdo rozlil ziravinu :frowning2: Asi budu muset jit k dr., bo to fakt dost boli :unamused:
2. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
radi: to je pravda, že oxytocin u porodu stejně dávají...asi je to indi -vindi...tak jako vše. No ten odhad hmotnosti jsem si spíš tak trošku vyptala :sweat_smile: ...ale mám to brát spíš orientačně. Je pravda, že už v tom 31tt jsme byli v + dva týdny.
radi: to cestování je naprd, já to taky nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak ať vám tu cestu malý co nejvíc prospinká a u babičky se mějte fajně :wink:!
ofi: vítám vás doma :dizzy_face: :slight_smile: , tak jsem zvědavá na tvé reference...večer sem ještě juknu :slight_smile:
ty prsa se upraví....nic se neboj, malý si udělá svoji dávku, která se mu bude vařit :dizzy_face: a bude líp.zatím si zkus pro úlevu trošku odsávat. Já jsem taky chodila prvním 14 dní jak stříkačka :grinning:.......po nakojení jsem vždy odsála ještě tak dobrou 50 :confused: a přitom prsa nemám nijak velké, vůbec jsem nechápala,kde se to vše bere :confused: . a ani jsem nebyla připravená na to, že to může tak bolet.
2. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
holky děkuje moc :slight_smile:
porod Vám popíšu zítra strašně mě bolí záda a tak jsi jdu lehnout :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky, nestiham, tak zas jen na skok. Alespon vas docitam.

Ahoj Ofi, super ze jsi uz doma, pekne si odpocin.

Mili - ja malemu kapu do nosu fyziolog roztok na rymu Libenar, to jsem nevedela, ze se nesmi nic kapat, dr mi take nic takoveho nerekla...No delam to tak uz tyden, zatim to prezil :wink:

K ten prsum, ja malemu odstrikavam a pomalu zaciname prikladat s klobouckem, maximalni proluka je v noci 6 hodin, jinak bych to bolesti take nevydrzela....

Marku, opatruj se a at ti to dobre dopadne...
2. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
ofi vítej doma!!! :dizzy_face: :dizzy_face: jsem zvědavá na porod :confused:

oldri tak kapat se asi nůže, ale ne stříkat :wink:
2. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
jůůů ted tu čtu, ž ebude nový koník - vypadá to fat super :dizzy_face: budeme si moct založit soukromou diskuzi...konečně.... :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
ofi vítej doma :slight_smile:

mili mě teda ten nový koník nijak nezaujal ale uvidíme
2. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
smar tak chvilku potrvá než si zvykneme ale četla jsem, co tam bude a líbí se mi to...hlavně že budeme moct mít svoji diskuzi
2. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
mili jo to určitě ale zvyknem si, uvidíme já nečetla co tam bude jen jsem se na to koukla jak to vypadá. kluci spinkají, já zrovna stahuju fotky a jdu vložit, dneska se kluci hezky tulii :slight_smile: teda Tomášek k Honzíkovi, Honzík nějak nadšený nebyl ale má smůlu :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.