• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahojky všem :slight_smile: dneska jsem utahaná jako kotě - chytla mě stěhovavá nálada a kompletně jsem malému přestavěla pokojíček :slight_smile: Uf, už jen doplňky a bude to možné použít jako pokojík i přes den, ne jen jako přespávací místnost :slight_smile:

marku: super, že už se to lepší :wink: Kubík už se brzy určo ohlásí :slight_smile:

Ofi: vítej doma! :slight_smile:

Mili: jj, už jsem začala koukat, co nám tu nabízí nového :slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
holky tak jsem vložila fotečky Honzíčka :slight_smile:

paulie super vlož pak fotečky pokojíčku, třeba chytnu inspiraci protože nás čeká zařizování v létě
2. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Smar: kluci jsou krásní :slight_smile:)))) Jinak, jak to říct - já tam mám zatím jen holý nábytek ... v podstatě jsme doteď nic jiného nekoupili, protože tam Martin jen spí :grinning:
2. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
dobré ranko, u nás dneska byla noc nic moc, Honzík chtěl papat 3x a to je pro mě nezvyk :grinning: :grinning: fakt už ted to kojení ve 12 zaspí a budí se až ve 4 ale dneska chtěl nějak častěji tak snad to nehodlá zavést každý den

paulie my ještě právě pokojík nemáme-máme 2+1 takže má smůlu a má jen svůj koutek v obyváku-ono je to stejně jedno jeho hrací koutek je celý obyvák, sbírám kolikrát hračky i v koupelně. Ale v létě se budeme stěhovat do 3+1 tak budeme dělat dětský pokoj tak už se koukám co by se mi líbilo, zatím mám vybranou barvu-chtěla jsem zeleno-modrý ale zas si říkám že bude u nás přezelenováno (koupelna bude zeleno-žlutá - ta už se dělá a kuchyn chcem asi do zelena tak ještě pokoj a můžem si pozvat vodníka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky ode dneška mají v hypce katalog pro mimča-slevněné plínky, nějaké příkrmy, UM. já mám v plánu naběhnout hned na 8 a ukořistit plínky a UM pro malého, čajíky protože už se mi několikrát stalo že jak jsem tam pak došla odpoledne nebo druhý den tak už tam nic nebylo (jak platí ten dětský leták fakt je to rychle pryč a člověk přijde a potkává samé maminky s kočárkama)
3. bře 2010 v 07:11  • Odpověz
ahoj holky kontrola stavu :slight_smile:
jak jsou na tom marku a mona? jeste 2v1?
ofi ahoj mam vyridit gratulace od holek ze snazilek :slight_smile: ty jo vy uz jste doma? toto leti...
3. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
čau holky, přeju dobré jitro :wink:
3. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
dobré ránko, já měla dnes celkem prima noc :slight_smile: Sice jsem musela okolo druhé vstávat a jít se ukázat malému, ale spal až do 5.15 (normálně se budí o hodinu dřív :slight_smile:) a pak jsme si schrupli až do sedmi ... jsem nějaká přespaná :slight_smile:

Smar: já bych brala nějakou jednotící barvu bytu ... u nás to jsou zatím bílé stěny :slight_smile: Kuchyň máme červenou, obývák oranžový (je to v jedné místnosti), ostatní místnosti jsou už střízlivější (většinou je tam viditelná jen břízová na nábytku :slight_smile:) ... pošli mi do IP mail a já ti pošlu fotky toho pokojíku :wink:

ajkaaa: i tobě dobré ráno :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Čau holky, hlásím se z hor :slight_smile: tady je nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: sluníčko sníh :dizzy_face: Je tu něco nového, jdu vás trošku dočíst....
3. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
paulie tak bílé to nebude určitě :slight_smile: líbí se mi tahle kombinace http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2382359 ta zatím vyhrává ale ještě uvidíme, emeil pošlu
3. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
smar: to je moc hezký :slight_smile: já právě okoukávám tipy na netu, ale chtěla bych to do nějaké (prozatím) neutrální barvy, pže počítám něěěěkdy v budoucnu i s druhým dítkem (objednala jsem si holčičku :grinning:) :slight_smile: A protože mám spoustu medvědů, tak jsem si říkala, že bych je použila jako hlavní motiv :slight_smile:

iva: to je provokace! :slight_smile: my tu v Pze máme fakt hnusně ... ráno ještě vykukovalo slunko, ale teď je to jen šeď a šeď :frowning2:
3. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
dobre ranko holky tak ja som sa celkom tuto noc vyspila huraaaaa :slight_smile:
co je tu nove idem vas docitat
smar vcera som ti na skype neodpisala lebo som sa zdrzala v kuche dakujem za cisloini sak chapes a potom si uz nebola prihlasena ale cisielko mam :grinning:
3. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
paulie já si taky objednala holčičku ale nějak nebyla dodána :grinning: :grinning: :grinning: ale zas je to jednodušší kvůli toho pokoji, kvůli oblečení-můžou po sobě dědit, jen boty nové, hračky taky :slight_smile:

ivanau užij si to, hned bych jela na hory taky :slight_smile: a tady taky svítí sluníčko, ale sníh už není-a doufám že už ani nebude
3. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
smar-fotecky su nadherne no Tomasek je velky braska a myslim ze to zvlada uzasne je to nadherne
ofinko-jeee ty si uz doma tak ti zavidim ze to uz mas za sebou a malickeho v naruci ja uz odpocitavam aj hodinyhehehe
3. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
moni jo fakt se chová jak velký bráška a nesnaží se mu ublížit-i když Honzík leží na gauči a Tom je u gauče tak fakt mu nic nedělá, jen hladí nebo dává pusinky, jediné co mu dělá je že mu krade dudlík a vždycky ho stihne někd zašantročit takže furt jen kupujeme dudle, zrovna ted hledám 2 a zatím jsem nenašla, u nás v lekárně už mě vidí a už jde paní vytahovat dudlíky :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
smar-jeee to je srandovni a vidis ako si sa bala ako to bude a je to uzasneee
3. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
moni jo jsou to 2zlatíčka :slight_smile: Tom se na něj směje a líbí se mu, pořád natahuje ruce at ho dám na sedačku a jak ho tam dám tak jde ke košíku a naklání se nad a kouká, vykládá mu :slight_smile:, když kojím sedí vedle mě a kouká se, hladí ho a jak ho už nebaví tak sleze a jde si v pohodě hrát sám, ví že se mu ted věnovat nemůžu :slight_smile: fakt mě hodně překvapil jaký je úžasný velký brácha :slight_smile:

a chození už mu taky jde, už přejde přes celou ložnici až do kuchyně :slight_smile: ale záleží na náladě a jak se mu chce, někdy chodí pořád a někdy třeba celý den nic-teda ne sám, jen s autem
3. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
smar: mě asi taky bude čekat druhý chlapeček ... manža tvrdí, že mají "mnohochlapečkovství" v rodině :slight_smile: Je fakt, že bych nemusela kupovat tolik dalšího oblečení, atd.
Ale rozhodně bych chtěla, aby byl Martínek stejně úžasný velký bráška :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
ach jo přišel mi krásný dopis a to má že mám vrátit rodičák za leden na Toma takže 7600, fakt mě potěšili
3. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
ajaj, to mě mrzí ... Proč si to tam neohlídali? :astonished:
3. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
paulie nevím, prý to vzniklo pozdním oznámením narození Honzíka tak jako nevím zda to mám hlásit hned z porodního sálu či kdy
3. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
paulie tak s Rd je to vyřešeno, volali jsme na úřad a v únoru mi došel RD za Toma, tak jim ho musím poslat zpět a oni mi pak pošlou RD za leden na Honzíka :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Uf - tak jsem krmila toho svého dravce a řeknu vám, že to bylo poprvé, co dělal s jídlem takové blbosti :slight_smile: To jídlo je normálně všude na židličce, malého jsem musela komplet převléknout a umýt a brokolku jsem teď našla i na svých kalhotách ... :grinning:

Smar, tak aspoň že už je to vyřešené :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky nějak nestíhám :slight_smile: tak porod napíšu až později, ale chtěla jsem se zeptat jak dlouho vám trvalo krvácení ? a měli jste ho silné? nebo potom už ne ?

jinak Vás všechny moc zdravím a děkuji za všechny rady, které jste mě dali s nimi byl můj porod snesitelnější :slight_smile:

a jak budu mít čas tak popíšu porod ted si jdu lehnout Jiřík v noci moc nespal. No proč by spal v noci ořece může spát přes den :slight_smile: :slight_smile: no však to znáte
3. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
ahoj ofi, to krvácení (a jeho intenzita) je hrozně individuální - já jsem ke konci 6n byla už v podstatě v pohodě, ale někdo si to "užívá" i déle ...
Hezky odpočívej, budeme se těšit :slight_smile:
3. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky. Ja byla dnes cely den u mamky
Smar, ty fotecky jsou moc krasny.
Ofi, ja krvacela v porodnici mooooc, pak doma jeste tak dva tydny, pak to postupne preslo do spineni a to zustava dodnes. Dnes mi konci 6nedeli, tak doufam, ze uz to brzy skonci :wink:
3. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
ofi u Tomáška jsem krvácela dost a bohužel jsem si užívala chvíli ještě i po šestinedělí, ted u Honzíčka silné tak týden a pak to postupně přestávalo a nějakých 14dní po porodu už to bylo spíš špinění a ted už vůbec, ani intimku už nemusím mít

leni dík za pochvalu foteček, Tomík se strašně rád fotí
3. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky holky přeji krásné ráno :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
DObré ránko Kočky :slight_smile:

PROSÍM O RADU :slight_smile:
celou noc jsme nespali teda nechtěl spát v postýlce když jsem ho vzala do náručí tak mi tam usnul, takže jsme potom spali já v sedě a on na mě , jsem uplně vyřízená nevíte jak na něho ???????????

CO MÁM SE NÍM DĚLAT? JSOU TO PRDÍKY? A CO DĚLÁTE VY ? jsem docela hotová :frowning2: jo a přes den spí normálně, jen v noci nechce spát :frowning2:(((((
4. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
dobre ranko :angry:
ofi-zlatko mrzi ma ze malicky nechce spinkat ale holky ti urcite poradia :slight_smile:
hedik-ahoj ako sa citis tehulko nasa :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
jo cítím se docela dobře pohyby ale ještě necítím :unamused: když večer ležím a dám si ruku na břicho tak jo ale že bych je cítila přez den tak to ne.
a v sobotu mám dobrat atb a stále mám hrozně tmavou moč a po čůrání mám docela ještě pálení. ptala jsem se nefroložky jestli můžu brát brusinky a dr řekla že zatím ne (mají být na dezinfekci močových cest) ale chci se zeptat 17.3 až půjdu na kontrolu na gyndu zda je můžu brát protože mám o malého strach
a co ty mono jak se cítíš?
4. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.