• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ofi mi malý spinka hezky v porodnici a spí krásně pořád, jen jak ho trápí bříško tak je problém s večerním usináním-trápí ho bříško tak to nejde bolestí a jak přestane tak už je přetažený a nejde mu to ale jinak je andílek a kojím naposled v 8 a pak po 4hodině
9. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
jo Veru tak na to bych taky nespoléhala :grinning:
9. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
reni jak to že ti tak krásně a dlouho spinká??? máš na to recept? mě se to teď max. na 4 h. natáhne takže jsme za noc asi 2x vzhůru a v 6,7 vstáváme :grinning: moc povídá a jde spát až v 9 zas takže já už sem probuzená a mám smůlu...
9. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Bek : taky si myslím :slight_smile: no, ale budu v to aspon doufat :slight_smile:

Smar : no uvidíme jak mu přejde ta žloutenka potom se uvidí jaký bude :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
ofi uviíš ale přeju at to vydrží

my máme půjčeou kameru tak se zrovna koukáme na to co jsme natočili a Tomík sedí před televizí, dívá se a nechápe jak to že tam je
9. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Ofi, fotky dam pak na FB, ale az povesim zaclony a obrazy a tak, to jeste nemame... ale jinak uz tu stoji jen jedna krabice, takze bych rekla, ze uspech :wink:

Natalie nam taky hezky spinka, usina kolem 22 hod a budi se na jidlo kolem 5-6 hod ranni a pak vstava az kolem 10-11...je to vecerni zivel, ma to asi po nas :sweat_smile:
9. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Zdeni : super jste šikulkové , že jste to tak zvládli :slight_smile: a na fotečky se těším

tak to taky pěkně spinkáte :slight_smile: no já doufám, že nám to opravdu vydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
ofiku, doufej, treba jo...Naty na zacatku takhle hezky nespala jako Jirik, byla od narozeni tyran...prelo ji to asi ve 2 mesicich :slight_smile: jak si jinak uzivas materstvi - cetla jsem porod, taky docela horor, co? Uz vis, zda pujdes do druheho?
9. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Holky, teda ten náš Jindříšek vůbec v noci tak hezkynespí, budí sekolem 1¨a pak kolem 4 a pak už dost často.já jsem ted víc vyřízená než v 6nedělí,to byl ještě hodný:slight_smile: no a ve čtvrtek jdeme na očkování,takže to bude masakr:slight_smile:

Holky,tak jsme se taky zaregistrovala na ten FB,tak simě tam když tak najděte,když budete mít čras, já jsem ještě neměla čas to studovat, jak se tam hledá:slight_smile:

Holky jsem docela nešťastná,jaký se z Jindříška stal protiva...vydrží si sám hrát tak 10 minut a pak konec, někdy ani to ne...nevím,jestli je to těma zubama, spíš pochybuju. nějhoršíje,že on si v pusince ještě neudržíkousátko a tak mu homusím držet já:frowning2: ted s ním šel manžel ven, jdu se obléct a vystřídat...
9. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
radi, odvahu, to bude urcite jen takove obdobi :wink: mne natalka pred tydnem taky privadela k silenstvi - rvala mi u kazdeho kojeni jak sakal, ale uz ji to preslo...a kousatko si taky jeste do pusinky nestrka, rucicka vede...

...myslim, ze jsem te na FB nasla, snad jsi to tedy ty :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
smar tak to hod na youtube taky kouknem
raada - fb radka miženková
9. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
radi, mně se Nikča dneska v noci taky budila už někdy v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a včera mi začala brečet v kočárku, myslím si, že už by chtěla koukat kolem, ale na sporťák je ještě brzy...,
taky nesnáší, jak je navlečená a ty čepičky :angry:
9. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
radi, poslala jsem doporuceni na pratelstvi s tebou vsem holkam z MK :wink:
9. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
bekuk vložím, chtěli jsme natočit jak chodí ale on jako by to tušil a je jen na 4, potvůrka malá. ale dneska je protiva protivná a nevím co by do té papuly strčil, at už jsou ty svině špičáky venku
9. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
smar my mame taky cerveny kocarek pro kluka mam ho v galerce :wink:
9. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Smar: já jsem zvědavá, kdy se to naše dítě začne pohybovat dopředu :slight_smile: To bude teprve legrace :slight_smile:
Jinak ten kočárek vypadá super … zaujalo mě to řešení dvou malých cestovatelů :slight_smile:

Radi, neboj – až se Jindříšek trošinku osamostatní, tak si vyhraje chvilku i sám :wink: Já jsem půl roku všem už vztekle zakazovala hrací asistenci a nošení malého, ale většinou mě všichni ignorovali, tak jsem si trošku dupla, nechala malého trošinku i zakřičet (ale ne moc – nejsem zastánce metody „nechat vyřvat do odpadnutí“) a teď už pár týdnů pozoruju Martina, jak se zabavuje sám (dneska jede vyloženě sám … paráda :grinning: … aspoň můžu popřemýšlet nad tím jeho pokojíkem :slight_smile:)…

Holky, ty vaše dítka hrozně hezky spí … kdybyste chtěly přijmout další na převýchovu, Martínek by se určitě rád přihlásil :slight_smile:))))))))))))))
9. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj kočenky.
Vůbec sem nestíhám chodit. Malá je tak 1,5 hodiny venku a mezitím si vyřídím u našich platby na netu a tak a nestihnu si to tu ani přečíst, protože si taky musím poklábosit s mamkou. Minule jsem sem napsala, ani jsem nestihla si přečíst, zda jste mi někdo psal zpět. No možná to opět nestihnu, tak vás tímto aspoň kdyžtak zdravím.
Jinak se máme fajn, pořád lítám doma kolem baráku a malý, ale je to fajn. Mám příšernou historku s tchýní, jinak je mi fajn. .... Ve zkratce: kojím v leže s malou v ložnici, protože byla odpoledne hodně rozrušená z prdíků, sotva se přisála, jak plakala.. Tchýně přišla, nejen že by se koukla, ale normálně mi odhrnula peřinu, aby se na malou podívala celou, dokonce jí při kojení začala promačkávat břicho, aniž by se zeptala a nebylo jí vůbec blbý, když se malá zase odpojila a rozplakala se,bez řečí mi ji normálně vzít od prsa. :frowning2: :cry: ... Asi si dovedete představit, jak mi bylo, když mi ji vzala - to je to nejhorší, co může kdo matce udělat. Normálně si tam s ní chodila a utěšovala, já ležela jak opařená s kozama venku a vůbec nemohla ani slůvko vyslovit, jak jsem z toho byla odvařená. Vůbec jsem nevěděla, co v té chvíli dělat. Až dnes jsem se s tím tak nějak vyrovnala, ale nedokážu jí odpustit, co mi udělala. Probrečela jsem celej večer a nemohla kvůi tomu usnout.... jak kdyby mi někdo malou vzal jak nějaký prachbídný kojný a už nevrátil.... :frowning2:
9. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
ivi, uplne te chapu, mam podobnou historku s mamkou...kdyz byla u nas poprve, tesne po porodu, tak mi malou porad brala z naruci a utesovala, ja v podtstate smela jen kojit...a to mi jeste rikala, ze mam blby mliko, protoze ma mala porad hlad... a pri kojeni mi taky porad chodila do loznice (samo bez zaklepani) a malou mi tam pri kojeni ohlazovala a neco ji tam porad vypravela - myslela jsem, ze budu vrazdit :pensive:
9. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
zdeni tak to je taky hnus a moje mamka by si to nedovolila. jen když jsem kojila, tak se na malou koukala, protože jsem kojila v její blízkosti, někdy ji pohladila hlavičku, ale je to moje mamka, to mi nevadilo. nikdy by to neudělala bez mého dovolení.... ale tohle mi udělal v podstatě cizí člověk, fakt hrůza, jak kdyby malá nebyla moje nebo mi ji někdo naprosto napořád sebral. no už to nebudu omýlat, ale bylo to fakt hnusný. Jestli to dělala svojí dceři nebo to u nich bylo běžný, tak to mě vážně nezajímá. Doufám, že jí to manžel řekne, jak mi bylo a že si to nepřeju, kdyby pak přišlo na to řeč, řeknu jí to případně i já (ale nejsem typ, co by vytahoval už zapomenutý věci - ale nadřeknout jí to někdo musí).
9. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahoj maminky a těhulky, nebyla jsem tu sto let a zapomnela, ze mam u loginu 2 a nemohla se prihlasit :sweat_smile: Uz mi asi sibe. Akorat ten prispevek od ivi me tak nakopl, ze jsem si vzpomnela :grinning: Ivi, teda to si snad nemuze dovolit tchyne neco takoveho... Nevim jak spolu vychazite, ale kdybyste mely perfektni vztah.. To teda prehnala. Moje tchyne se chova tak, ze jak budu kojit tak se ji budu maximalne vyhybat abych o mliko neprisla :confounded: tak mi to snad nehrozi :confused:
9. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
No vztah máme dobrej, ale ona je tak trochu ze starý školy, mimo realitu mi někdy přijde a já si s ní dle názorů nerozumím. Ale to si nechávám pro sebe, prostě si nic neděláme, jen já se s ní necítím. A po tomhle teda vůbec.
9. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
ty wo e :sweat_smile: pardon ale jsem v šoku ivi co ti udělala tchýně tak to jí teda něco řekni slušně a klidně ale teda rázně že takhle teda ne.. si mi vyrazila dech, tohle si nesmí dovolit, z tebe dělá neschopnpou, mě malej taky hrozně u prsa plakal z prdíků a ikdyž je to lepší a tchýně občas dělala smutníky jakej je to chudáček tak sem ji rovnou řekla no jo co nadělám tak to má a hotovo a nedala jsemho zkouela jsem kde co sama chtít mi ho odebrat od prsa tak ji asi seknu po ruce, rady klidně ale tohle udělat no šok jak blázen ... bojuj jak jí něco neřekneš hned tak to bude horší a tobě to pak už bude blbé něco říct..
9. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
Bekulko dík za podporu. Už jsem se s tím srovnala a nechci to vytahovat. Manžel jí na to jen upozorní, že takhle ne (přecijen ode mě by to mohl být až "konflikt", od něj to vezme jinak) a kdyby se to opakovalo, už budu připravená.
9. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
A jinak co se tu dělo za posledních dnů zajímavého? Krom Ofinky? :wink:
9. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
Jájsem ted dělala na Slovenksu taky kojnou,ale totálně dobrovolně, jsme si od něhoúžasně odpočinula,je ted faktnáročný. ale toto bych aky těžce nesla,kojení je důvěrný vztah tebe a mimča a nikdo do toho nemá zasahovat, ani se přibližova,já teda kojím normálně ve společnosti,ale nikdosi ještě nedovolil chodit nějak blízko a hladit malého, nebo ho odtrhávat:slight_smile: hrůza...
9. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
je důležité aby tě maqnža podpořil a pokud ti to nejde nebo se tomu chceš vyhnout tak aŤ JÍ to řekne on ale musí to by tě časem položilo věř mi drž se! :slight_smile: jistě to bude brzo ok... jdu kukat na filmík pa
9. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Jo jo holky díky, já se nebojím, že by se mi to stalo ještě jednou... to bych si nenechala líbit. Jen mě to tak zaskočilo, že jsem zůstala jak opařená. teď si malou budu teda bránit!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Jinak doma ty první týdny jsem taky dělala vesměs jen kojnou, mamka si malou vždy vzala na odkrkutí a tak, byla jsem ráda, sedět ani stát jsem moc nemohla - ale to byla mamka a já to chtěla! :wink: :wink:
9. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
Čau holky mám na vás asi divnej dotaz...včera když jsem čekala v sedě ve spořitelně a dnes se ségrou v sedě u kadeřnice, začlo mě najednou píchat v konečníku, ale docela dost a dneska to furt trochu cítím... Stalo se vám to někdy?
9. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
Kočenky za chvíli budu muset běžet, tak se teda předem loučím. Asi se sem stavím zase ve čtvrtek a doufám, že brzy vyřídíme internet i domů.
9. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
ivi : no to je teda síla :frowning2: a ještě k tomu od tchýně :frowning2: měla by jsi jí to říct, nebo aspon manžel by jí měl říct, že toto se prostě nedělá. Mě většinou u kojení nikdo neruší jen moje mamka se na Jiříka dívá a to mi nevadí, ale je fakt, že jsme ještě nikde u nikoho nebyli, takže ani nevím jak se budou ostatní chovat.

Taky mívají vaše dětičky škytavku ???
9. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.