• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Holk dík za rady spotničkama,máte pravdu,manžel ho furt balí do deky a do zavinovačky a pořád má pocit, že mu musí být zima:slight_smile: on je takový zimomřivý a snaží se to naučit Jindříška:slight_smile:

Nějak nám tu vázne hovor,co? :slight_smile: holky maminy,budete péct? Zdeni a co ty?já an to nemám vůbec síly, za 14 dí jsou vánoce, uklízet teda nebudu určitě, ale na pečení taky nemám síly, jsem ráda, že stíhámlítat kolem malého a kolem mého šití a zánětu močáku, manžel vaří a umývá nádobí, příští týdrn to bude na mě,tak snad to zvládnu. Jindrulka je v autosedačce a povídá si, za chvilku půjdeme koupat,onse nám u toho vždycky probere a pak nechce spinkat, tak musíme koupat dřív:slight_smile:
10. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Radi, ja taky nepecu, mamka mi dovezla 5druhu a uz mi je tu skoro zbastily navstevy :grinning: Nic jineho nedelam, jsem rada, ze udrzuju domacnost v poradku a ze se postaram o Natalku :wink: A to se nemusim starat o to siti jako ty, to by me kleplo. Mam od PA nejake cviky na dno panevni a na bricho a jsem rada, kdyz na to denne vysetrim 10minut :sweat_smile:

Radi, v pase jsi porad jeste tehulka - nechces byt uz maminkou? :grinning: :grinning: vzdyt si to zaslouzis :grinning:
10. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
holky ja teda nepeču, kašlu na to...snad něco vyloudím na babičkách :grinning: JInak tady už zase leje..ale odpolko jsme zvládli 2h procházku, tak jsem ráda :wink:
10. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahoj holky.
Mate pravdu-trochu to tu vazne. Urcite je to tim, ze se vsechny venujeme pripravam na vanoce.
Ja jsem pekla jen linecke a mandlove rohlicky-pro radost a aby to tu trochu vonelo. Jeste mam 2kg cukrovi objednane u svagrove zname. Tak doufam, ze na me s objednavkou nezapomnela. :sweat_smile: Jsem se ji neptala....

Dnes jsem byla ve meste dokoupit nejake darky. Ale jeste mi jich par chybi......asi vyrazim jeste o vikendu. :slight_smile:
Holky, uplne jsem zustala koukat....v hrackarnach jsem mela problem vybrat kloudny darek pro mimi. Musela jsem projit 3, nez jsem narazila na neco slusneho. Vse stoji desny prachy, ale nic to neumi....to je des. :angry:

Dnes jsem byla velmi potesena. Volal mi ten pan, co jsem s nim mela problem se zaplacenim baliku. On tech 2020Kc z PPLky vymamil a posle mi je na ucet. Ja mam takovou radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Terezka zustala u babicky. Zitra si pro ni jedu nebo mi ji privezou.

Jinak vubec nereste, ze nic nezvladate-zdeni, raadi. Plne se venujte miminkum a ve chvilkach volna sobe ci manzelovi. Zacatky jsou hekticke vsude. :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem tady dnes sice drive, ale nevim jestli mi to bude neco platne,koukam ze jsou vsichni v jednom kole :grinning:.
Sluni, jsem rada, ze jsi ty penizky za balik ziskala zpet,ja uz takovy problem jednou resila s GLS, utekl jim ridic i s penezi, zachranila nas ta stvrzenka...

Jinak jsem vam chtela napsat ze na www.chiccoshop.cz maji do 14 prosince postovne pres PPL zdarma.chci si tam objednat to nocni svetylko - bludicku.
10. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
oldri-ahoj :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahoj Mona, tak konecne, moc na tebe myslim, doufam ze budes mit vsechna vysetreni OK. Jak probihaji pripravy na vanoce za morem :slight_smile: ?
10. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
oldri-nic sa mi nechce niako :slight_smile:
aj ked mam cas ale stale nieco vybavujem no dnes osm bola este nieco nakupit a ty ako ako sa citis?
10. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Jinakkoukam ze cekate take klucika :wink: .Kolem me jsou sami take chlapeckove (4 kamaradky)...
10. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj Oldri jsem tady :slight_smile:
včera nám nešel net a v práci mám ted dost honičku musím dodělat všechny věci než odejdu. Zítra má být špatné púočasí tak nevím jak dojedu a ještě k tomu na mě něco leze :frowning2: jsem z toho špatná snad se to moc nerozjede a bude mi dobře a nedostanu nějakou chřipajznu :frowning2:

a ty pečeš?
Moni jak je u Vás ? taky taková zima nebo lepší ?
10. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
oldri-jo aj ja mam kolem seba teras co cakaju chlapcov :slight_smile:
ofi-tu je celkom fajn tu nikdy nieje zima len castejsie prsi toto obdobie ale tieto 2 dni bolo pekne slnecno :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
oldri-a kde mame tvoje brisko :grinning:
10. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Jo jo jo Oldri máš černý puntík .-(
10. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
10. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky na brisku se pracuje, za chvilku to zkusime stahnout, ale nevim jestli tam tak kvalitni fotku dostanu:slight_smile:,v praci jsem mela programek na zmensovani, jak to delate vy?

Ofi, doufam ze ti bude lepe, udelej si preventivne cesnecku a vyplachuj slanou vodou. Ja si radeji do nosu strikam vincentkovy sprej kdyz jdu ven....
10. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Jinak nepecu, manzilek sladky moc nerad, radeji slany strudl (zelny s klobasou), udelam jen par nepecenych kulicek...mozna :slight_smile: . Neco dostanu od mamky, druhe mamky (tchyne) a babicky.
Taky jsem prave objednala to svetylko - nocni,, budeme ho mit zatim v koupelce, kdyz porad couram na wc at nemusim svitit naplno :grinning: .
Mona a adventni vyzdobu uz mas, nebo vubec nic?
10. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
oldri-tak bez vizdoby by to neboli vianoce ale myslela som peceni mna to aj tak niako nebavi vzdy radsej kupim :slight_smile: a fotky zmensujem tak ze tu fotku si otvorim a potom tam mas upravit a zmensit :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Oldri snad se mě to nerozjede :frowning2: ale zkusím nějakou vitamínovou bombu.

V programu tam máš vždy zmenšit nebo upravit fotku a já tam potom vždy dávám procenta a dám to třeba na 40% a to se mi zmenší tak to zkus :slight_smile:
10. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak ja to holky zkusim nejak zmensit, jdu na to:slight_smile:, pak me ceka trideni pradla :unamused: .Mona - ja se prave lekla ze neni chut ani na to zdobeni :wink:
Ofi, hlavne se setri, kdyztak si vem na pondeli dovcu a vylez to...Zitra bych mela byt take na prijnu, prave koukam ze nam kolisa signal, tak nevim jestli ty fotky projdou... :frowning2:
10. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Hotovo holky, mate je tam - 4D i pupik :wink: .Dobrou noc.
10. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Oldri krásná fotečka :slight_smile: i to bříško :slight_smile:
dobrou noc :slight_smile: uvidím jak mě bude :frowning2:
10. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Diky Ofi,dobrou a dej zitra vedet jak je...
10. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holciny, tak vas po dlouhe dobe zdravim. Nejak nestiham, finisuju v praci, zitra me ceka posledni pracovni den, peru, zehlim, pecu cukrovi, shanim darky a dokupuju posledni veci pro Arthurka....Uz taky mame kocarek Quinny buzz 3 :slight_smile:
Velka gratulace Gol!
Ivy, co mas nachystany pro mimiska na obleceni na cestu z porodnice?
Mejte se krasne, papa
10. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak u nás zatím situace na cestách dobrá takže jsem dojela do práce, ale horší to bude příští týden :frowning2: mohlo to taky ještě 10 dní počkat :frowning2:

Leni : já taky v práci finišuju takže se ti ani nedivím že nemáš čas :slight_smile:

Tak kdo se tady objeví jako druhý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ??????
11. pro 2009 v 07:20  • Odpověz
dobre rano ofinko :slight_smile: Kde ty budeš vlastně rodit, v Kroměříži?
11. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky..tak vám musím říct, že pokud máte problémy s mímískama co se kojení týká tak zabírá si o tom popovídat s Mili :grinning:
Mili představ si, že jsem v tom papkání pokračovaly v 9 jsem nakojila a šly jsem v spát a pak v noci jen v 1 a pak ve 4 a pak až po 7, což je náš čas na vstávání :slight_smile: normálně se přihlásila o jídlo minutu před budíkem..což je super, jinak jsem kojila v 6:30 a pak s náma v 7:15 vstávala potvůrka :slight_smile:)) no možná i zabralo to, že manžel v noci na hodinku otevřel větračku.. zkusíme zase dneska větrat.. :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Leni pokud vše půjde v pohodě tak budu rodit v Kroměříži nehcce se mi nikam jinam jezdit.

Sari : tak to je super beru tě za slovo a pak budu bombardovat otázkma Mili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čerstvý vzduch je super my taky před spaním vždy větráme asi to pomáhá i mimískám :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
no já myslím, že to Sofinka poznala že jsem si stěžovala a bylo to :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Sari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
:slight_smile: Dobré ráno holky :slight_smile:
tak my se máme tak nějak všelijak.Nejdříve byl manžel nastydlej, měl rýmu a kašel, pak jsem to chytla já a nakonec je náš malej brouček taky nastydlej, má velikou rýmu.V noci je to katastrofa, odsáváme co dvě hodiny nosánek, a to v noci.Tak co si asi sousedi pomyslí, když pustím vysavač :grinning: ale je mi to celkem fuk, hlavně aby se Peříkovi dobře dýchalo.Do postýlky jsem mu dala veliký polštář, aby byl ve zvýšené poloze a kapeme kapičky.Někdy i kašle a to, když ty soplíky polyká :confounded: Ted je v lehátku a všechno dospává, chudáček můj malý :slight_smile:
Jinak máte v albu pozdrav od Péti :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.