• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Paulie: u nas se taky slinta jak o zivot a taky pekne ublinkava - jak si Natalie porad cpe prstiky do pusy, tak se z toho az davi :sweat_smile: Do toho ma prujem - asi fakt ty zuby - takze prebalujeme a pereme a pereme :confounded:
10. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Děkuju holky....jste moje psych. podpora :dizzy_face: ....... byla bych moc ráda, kdybychom to ještě do pátku stihly přirozeně, ale už toho času tolik zase není :unamused: ....tak mě optimismus docela opuští. Ale zase se moc těším na malého.
10. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
holky jak jste se cítily těsně před porodem...pociťovaly jste nějakou změnu?? mě dneska docela pobolívaj bedra a podbřišek, ale zatím teda nic pravidelného. nevím asi z toho nic nebude, spíš se už moc sleduju. u Šími mi první prdla voda a hned bolesti po 2 minutách, takže ten rozjezd byl divoký...nemůžu tudiž srovnat.
10. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Marki: mě den před porodem bylo celý den špatně bolelo mě břicho tak nějak divně a potom mi v noci praskla voda, tak třeba se u tebe něco taky chystá :slight_smile: zkuste s manželem vyvolávat a třeba to pomůže
10. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
radi tak u nás to bude zase naopak, Nikolka bude ve sporťáku malinkatá a všichni si budou klepat na hlavu, proč tak trápím malé mimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
ofiku:
ta tvoje únava je úplně přirozená, :wink: máš na ni taky nárok,ale taky máš celé šestinedělko na to, aby si se dala trochu do kondičky :wink:
- zkusíme to asi trochu pošťouchnout, :sweat_smile: ...jen musím vydržet neusnout než dojde manža z práce po 22,00h :pensive: :sweat_smile:
10. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
marku-co tu este robissssss treba malickeho postuchnut hehe :wink:
jaj holka ja uz mam pocit ze sa rozpadam nemozem vydrzat na pravy klb ako mna boli ledva na tu nohu chodim
a to my este vcera povedala dr ze maly nieje zostupnuty dole skoro mna porazilo tak mu dohovaram nech uz ide pekne dole a ja chcem uz rodit :slight_smile:
10. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Zdez: to mi malý taky dělal ... láskyplně jsem mu říkala "ty moje malá bulimičko" :slight_smile:)) Ale časem ho to nějak přešlo, teda spíš se naučil nestrkat ty prsty tak daleko :grinning:
Převlíkání už jsem vzdala - dostal bryndák a hotovo :grinning:

Marku: třeba se to rozjede samo :wink: Každopádně good luck! :wink:

Právě jsem si vyzvedla poštu ze schránky a k mojí zlosti tam je z mého kanclu přeposlaná pozvánka z Ministerstva zahr. věcí na recepci - to je k vzteku :frowning2: Za prvé je to v hodiny, kdy absolutně neseženu hlídání (pátek odpoledne), a za druhé jsem na rodičáku, tudíž nejsem vlastně fyzický zaměstnanec, tak by bylo asi blbé reprezentovat úřad, když tam už 10m nepracuju ... :frowning2: Škoda, Francouzi moc dobře vaří ...
10. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
mona: je to už děs co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ten poslední měsíc je opravdu síla :grinning: .My jsme obě téměř na rozpad a ti naši chlapáci si pěkně lebedí v teplíčku u břichu. včera mi PA na KTG taky říkala, že nejlepší způsob, jak je z břicha vyhnat, tak je zařádit si s manžou.No jo jenže to je to poslední na co mám bohužel teď pomyšlení :sweat_smile: :grinning:.
10. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
paulie: kde pak jsi pracovala, jestli se smím zeptat?
-to slintání nám zůstalo u Šimona doteď :grinning: :grinning: :grinning: a to je takový chlapák už ....teď už jen když se tlačí zuby...ale kolem toho roku to bylo děsné slintadlo...přesně jak píšeš, bez bryndáku ani rána :grinning: :grinning:. Ty prsty až do krku teda ale ne.
10. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
marku-no prave ani ja nato nemam vobrc ani pomyslenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je im dobre chlapakom u nas :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Marku, na ČSSZ :slight_smile: V oblasti vzdělávání zaměstnanců ... jazyky, odborná způsobilost, manažerské vzdělávání, atd :slight_smile: Fakt mi to někdy chybí :slight_smile:
Martin taky slintá tak nějak pořád, ale dneska přímo "teče" ... a když se mu chci kouknout do pusy, tak jsem mokrá i já, ale k dásním se nedostanu a nedostanu :grinning:
10. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
paulie: to věřím,že se ti zasteskne i mě se stýskalo a teď jsem si to paradoxně prodloužila ještě o další tři roky :grinning: ....ale zase jsem to tak chtěla a nelituju ničeho, chtěla jsem mít děti blízko věkově k sobě..tak si nemůžu stěžovat.Jen ten stereotyp na MD je už po delší době trochu frustrující :sweat_smile: . Je fajn, když má člověk práci, která ho takhle baví. A kolik teda umíš jazyků??
-jdu se s malým projít ven a pak sem na vás ještě kuknu :wink:
10. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
marku-prechadzka ti mozno pomoze :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Ofi já byla pracáku pro porodné hned po týdnu a za 4 dny bylo na účtě... mimochodem popelnice se zas platí??? co vím byli miminka do 1 roku osvobozena to už zas není???
10. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
malý má taky brindáka pokud mu ho nedám,musím ho převléct,jak je mokrý:slight_smile:
10. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
u nás se platí i za mimča...

marku procházky jsou super, ty u mě porod vyvolaly:slight_smile:
10. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
radi to si zjistím myslím že tady neee
10. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Marku: kdysi jsem uměla tři, dneska mám pocit, že mluvím jakžtakž česky :grinning: Ale mám v plánu to nějak obnovit ... zkusím zase najet aspoň do AJ a NJ (tam už to bude horší :slight_smile:), a možná časem znova otevřu učebnici italštiny :slight_smile:
Já měla dobrou skvělou práci, ale taky výbornou šéfku - dala mi jen termín a cíl a zbytek nechala na mně ... pro ni bych makala i na 1000% :grinning:
Btw - jak bylo na procházce? :slight_smile:

Ofi, já si porodné vyřizovala asi až po 3 měsících a jako Bekulce mi přišly peníze hrooozně rychle :slight_smile: Navíc mi tam paní pomohla předvyplnit už formuláře na rodičák, takže jsem s tím neměla pak tolik práce :slight_smile:
O popelnicích nevím - to bych se musela zeptat manžela :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
paulii v kočárku můžou být kluci takhle http://www.kocarky.cz/kocarek-phil-teds-e3.html takže vyspat se tam TOm v leže nevyspí ale už to ani nevadí-spí jen jednou denně a to býváme doma at spí v klidu a pokud tam jednou za čas usne nic se nestane a když někde půjdu jen s jedním tak mám kočár kde jde sporták až do lehu

holky u nás to teda s porodným trvá, zítra to budou 3týdny co jsem žádala a peníze zatím nic
10. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Smar: to je fakt super kočár :slight_smile: A vypadá i docela skladně, resp. že to není takový tank, jako některé dvojčatové/sourozenecké bývají :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
paulie je skladný a dobře se s ním jezdí-byla jsem se na něj kuknout a fakt super a je lehký-10 kg :slight_smile: :slight_smile: takže super a dá se využít pro oba dva i pro jednoho, Tom už fakt v kočárku nespí-má jedno spaní a to spí doma protože venku ho vše rozplyluje a než usne je to dlouho a pak někdo promluví, projede auto a je vzhůru a pak je akorát protivný takže spí domů a pak jdem ven (spí přes poledne takže si dá svačinu a jde spát, po probuzení dám obídek a můžem jít ven), venku spí jen u rodičů ti bydlí v rodinném době a je tam klid tak tam spí venku v pohodě a tam má svůj sporták co necháváme u nich, jde do lehu takže není problém. a kdyby náhodou venku usnul tak usnout může a vyspí se, je dost velký. a chci pořídit šátek takže teoreticky by TOm mohl v kočárku v pohodě spát a já bych měla Honzíka v šátku :slight_smile:.

dneska mám dost, on rána mi není nějak dobře- furt se mi točí hlava takže si jdu dát sprchu a snad spát-Tom už spí a Honzík je okoupaný, nakojený a už uložený tak doufám že usne a jdu spát, vstávala jsem v 5 ráno
10. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
dobré ranko, u nás se od 4 straší mě chtějí ty moje dětičky zabít :angry:
11. bře 2010 v 06:53  • Odpověz
Smar, dobré ránko ... my strašíme od 6 :slight_smile: Asi jsou nějaké erupce na Slunci, či co :grinning:
11. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
paulie u nás se erupce jmenují Honzík-on ze spaní šíleně chrochtá ale fakt hodně a Tom se ráno vzbudil a pak už nezabral jak chrochtal, manža ho vzal do obyváku a byli tam ale Tomovi už nešlo usnout, usnul až v 6 a vstával v 7 a to ještě usnul mým donucením-vzala jsem ho k sobě do postele, objala a prostě nepustila a on usnul :slight_smile:

v 9 nám přijde zájemce na byt tak držte palečky aby se líbil :slight_smile:
11. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
u nás noc v pohodě spali jsme až do 5 kdy jsem ho probudila na kojení. čekám, kdy se nám to krásné spaní pokazí :slight_smile:

za chvíli jdem do poradny tak jsem zvědavá kolik budeme vážit :slight_smile:

sMAR držím pěsti na zájemce ať Vám to vyjde :slight_smile:

tak to je super, že to porodný chodí včas aspoň něco je v pořádku
11. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

Tak u nás se spinkalo krásně, kojila jsem až před sedmou :slight_smile:

Smar, držím pěsti, aby se byt líbil..

Holky, nevíte, jak by to bylo, kdybych si dala rodičák na dva roky a nezadařilo se s druhým mimčem, tak bych ten třetí rok byla doma zadarmo a musela bych si platit sociální a zdravotní nebo by to platil stát, jen mě by nic nedával?
11. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
holky tak s bytem to vidím bledě ale v realitce jsou další zájemce takže uvidíme

reny jo pak můžeš být doma do 4let a stát by ti to platil, jen bys nic nedostávala-aspon loni to tak kamarádce na sociálce řekli
11. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
no holky teď mi kámoška včera psala že čeká na porodné už měsíc ups tak si myslím že tam něco špatně vypsala to by už to dostala, je to divný ale těžko říct jak kterej úřad je rychlej, my tady v Olmiku makáme rychle :grinning:
11. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
bekul dneska 3týdny od podáná žádosti a zatím peníze nedošli
11. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.