• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
marku moc gratulujem

holky tak už jsem přišla na to proč malý tak řve-už jsem nevěděla co s ním dělat tak jsem mu dala odstříkané mlíčko z mražáku jestli nemá hlad a on snědl 80ml, odříhlnul si a naprosto v klidu usnul. takže v noci budu budit, já odstříkavat a zítra jdu pro homeopatika, nerada bych skončila na UM

paulie dík kuknu na to, Tom je vzteklina a jak nechápu co chce vzteká se tak by nám to mohlo pomoct at jsme spokojeni oba dva
12. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Smar,to je super!!!snad už bude líp. Hlavně hodně měn strany u kojení a přikládej často,kašli na nějaké intervaly,pokud bude ochotný pít, tak at pije. Mi třeba jindříšek odmítá pít,dokud nemá vyloženě hlad a ještě se vzteká,proč mu to prso cpu...

A pokud bude mlíčkodocházet, je na řadě "zapelíškování" - lehnout oba do postele ,ležet ,ty u ruky pití,jídlo a spinkat a papat a pořád co nejvíc kojit a střídat strany a prý by to do 3 dní mělo naskočit. Za pokus to stojí, nic to nestojí a ta UM by teda stááála:slight_smile:

Holky, tak my máme celý den 27,8 a ted už to zas leze anhoru, už ale tak pul hodky spinka a uvidim, třeba to zaspí. za celý den usnul jen 2x na 30 minut, tak si dovedete představit,jakoměl večer náladu. Aledopoledne se poprve nahlas řehtal, bylo to kouzelné:slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
radi vezmeš si na ty 3dny Tomáška abych se mohla zapelíškovat? tohle bohužel nejde, prsa střídám a kojíme často tak snad to půjde, na Um opravdu skončit nehodlám
12. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Smar, neboj, vše bude Ok,já vím,že to není jednoduché se 2 dětma,ale hlavně se tím nestresuj,i to přispívá na tvorbu mlíčka, kašli na domácnost a vím,že to moc nejde, ani mi to nejde, ale ted je důležité to mléko,popros manžílka, aby ti ted strašně moc pomáhal a ty se soustřed na kojení. Kojení je dost o psychice. Kromě častého kojení pomáhá i velký přísun tekutin...

Smar a není třeba problém v tom,že mlíčka je dost, ale Honzík nemá sílu sát a líp se mu to pije z flašky?
12. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahoooooooj holčičky mamušky a mimuška :slight_smile: .

Kubulko vítám tě na světě :wink: a dělej mamince a tatínkovi jen samou radost. :wink:
12. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
radi to se mi nezdá, doted žádný problém nebyl, jde na něm vidět že přibírá a zas tak malý není že by neměl sílu sát ale uvidíme, budu se snažit kojit a odstřikávat a když tak dokrmit flaškou a uvidíme jak dopadnem a asi si zajdem na převážení at vím jak přibral. manžílek je o víkendu v práci takže jeho pomoc nehrozí, budu to muset zvládnout sama
12. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jééé mimuško :dizzy_face: Marku obrovská gratulace, ať jste zdraví a je vám fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes 3D bomba :dizzy_face: malá se sice moc ukazovat nechtěla a schovávala obličejíček ručkama, ale stejně je to to nejkrásnější 20min video co jsem kdy viděla :dizzy_face: :dizzy_face: sluníčko moje :slight_smile: foto máme 3x, jak bude mít tať čas to zmenšit, tak vám to sem hodím (sama to neumím :sweat_smile: )
12. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
jéééé další klučík :slight_smile: obrovská gratulace Marku a Kubíkovi :slight_smile: super že to tak zvládli :slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Smar: není zač :slight_smile: Taky doufám, že to u nás bude k nečemu, pže když se Martin začne vztekat, tak jsem dost bezradná :slight_smile:
Btw - nemáte s Honzíkem spurtíka? Každopádně bacha na lahev - jak je to z ní snazší, tak to některé děti dost láká :frowning2:

Radi, to vůbec neznám, když se dítko zlobí, že mu cpu prso :grinning: Ten můj divoch je celej žhavej, kdykoli má příležitost se napucnout :grinning: Několikrát jsem zkusila odstranit to jeho škytání přiložením k prsu a normálně jsem ho nemohla sundat - a to byl třeba i půl hod po jídle :confused:

Právě jsem dodělala svoje uklízecí extempore, tak jdu odpadnout :slight_smile: Některé nápady mívám hodně divoké ...
12. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
marku-jeeeeee gratulujeeeeem az slzicky mam :slight_smile:
jeeee pomooooc a teras som na rade ja :slight_smile:
12. bře 2010 ve 23:06  • Odpověz
ivi: to je neuveritelne, ze uz jsi 25tt!!!Leti to jak blazen...

a moni nam uz za chvili rodi, no me picne :sweat_smile: :dizzy_face: asi to nebude dlouho trvat a pojedeme tady na MK druhe kolo :grinning: :grinning: :grinning: I kdyz ja se jako prcni rozhodne nehlasim :wink:
12. bře 2010 ve 23:14  • Odpověz
Ahojky holky přeji dobré ránko a hezký den :slight_smile:
13. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
dobre ranko vsetkym ak sa mi dnes mate?
13. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
dobré poledne :slight_smile: u nás je hnusně tak vařím oběd a potom možná půjdeme ven :slight_smile:
v noci v pohodě :slight_smile: spali jsme krásně :slight_smile:
13. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Taku škytáníjá s prsemneuspěju,nechceho,on hovůbec nechcedopoledne, pije v 7 a doted ještě nepil:slight_smile:
13. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
já také vařím a trochu mám strach protože mi přijde že mě prďola kope moc dole. může se vás zeptat když jste cítili ve 20týdnu pohyby kde jste je cítily? já je cítím u stydké spony
13. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
já je cítila naprosto všude:slight_smile:
13. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Čau holky, tak máte fotky z včerejšího 3D v albíčku :slight_smile:
Hedik, já cítím malou taky někdy tak dole a pak ji na ultrazvuku hledají až u pupíku a nad ním :grinning: je to tak jako všude jak říká Raada
13. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
děkuji já mám strach aby se něco nestalo tak se radši ptám tak jsem ráda že nejsem sama kdo je cítí dole :slight_smile: já jdu v pondělí na velkej uz a ve středu jdu k mojí dr na gyndu tak uvidíme
13. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ivanau: to jsou krásně fotečky :slight_smile:

Hedíku: mě malej kopal taky až dole a vždy když mi dělali ultrazvuk, tak ho hledali až úplně dole :slight_smile: no vždy jsem říkala že to bude chlap, jako že se mu tam dole líbí no a ono nakonec fakt :slight_smile:
13. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
teď jsem ležela na gauči a cítila jsem mimouška trochu vejš a jak sedím ta ho cítím zase dole tak uvidíme co mi řeknou v pondělí na uz. Holky děkuji moc za podporu :slight_smile:
Ofi my uvidíme co to bude sice jdeme v pondělí na velkej uz ale nechceme si nechat říct co to bude tak uvidíme :slight_smile:
13. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
jdu sem nakouknout a vidím další miminko moooc gratuluju..at se Kubíčkovi na tomto světě líbí..
jinak se musím holky pochlubit od čtvrtka se Sofinka přetáčí doprava.. nějak přeskočila fáze otáčení na bok a rovnou na bříško a dneska je tí to povedlo i nalevo :slight_smile: tak mám z ní radost..jak se máte..nestíhám dočítat.. nějaké další novinky?,
13. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jindrula se už delší dobu umí z boku přetočit na bříško (na záda bere jako automatiku:slight_smile:alevíc nic:slight_smile:

Holky,zas jsem začala aukčitnamimibazaru,dnesjsme sehnala 27 oblečků za 250Kč:slight_smile:
13. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
ahoj holky.
marku gratuluji ke Kubicklovi. krasne miry. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Omlouvam se, ale nestiham docitat. U nas je ted silene narocne obdobi. Terezka se ted porad vzteka a rika ja chci...to slovo uz nesnasim. proste je to ted na palici, vratila se do obdobi vzdoru a asi opet zarli. :frowning2: A ve stredu ve skolce zvracela, chytla śtrev virozu. rovna se z toho do dnes. byla tu tchyne a taky to chytla, mela prujem. a ted se udelalo zle manzelovi....bojim se, co z toho bude. hlavne, aby to nechytl maly. :cry:

jeste nam odteklo do kanalu pres 7tisic Kc...tekl nam pres 3 mesice pojistny ventil u kotle a my jsme to vubec nevedeli, az podle faktury za vodu. :frowning2: a ve ctvrtek se nam rozbilo auto. penize se nam kutali do jinych kapes, takze u nas neni fakt veselo.

reknu vam, ze jsem dost psychicky na dne.... prominte, ze jsem sipostezovala.

raadi Jak je Jindriskovi??? mel teplotu, copak mu bylo???
13. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Jejda, Slunilibu,tomě strašně mrzí,tofaktnaštve,zrovna ted,když je každá koruna dobrá...a chápu,že je tonáročné,já takymělatotoobdobí já chci...zkusji chválit,když sebude chovat pěkně a nevšímat sijí,když zlobí,ona žíárlí a tímsimožná vynucuje tvoji pozornost,zkus ji přehlížet když zlobí a strašně moc si jí všímat a chválit,když je
hodná...třeba to zabere...

Jinak síky za dotaz na Jindříška,jste hodné, že an něj myslíte. Teplotka dneska už nebyla, byli jsme dnes už i venku a taky jsme koupali,snad hoto už nechytne...(Sluni,nebyl nemocný,jen reakce na očkování - 2 dny měl teploty)
13. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak u nás dens "veselo"... Toník měl celý den zvýšenku a průjem, takže to má k tomi zoubku.. byl chudák ukňouraný..Ale zvládli jsme to, Toník byl statečnej :wink: Uvidím, jak to bude dlouho trvat..prý to tak může být i 3-4 dny..Teď večer už teplotu neměl, tak snad se mu bude dobře spinkat a noc bude ok :wink: Co tady nového?

marku gratuluje k Jakoubkovi - už jsme psala i sms :wink:

raada Jindřík je šikulínek, že to tak pěkně zvládnul - teplota sice trvala déle, ale hlavně že už je to fuč :wink:

sluni to mě mrzí, že je terezka zase nemocná a do toho ty problémy spenězi...ach jo...snad už máte pro letošek vybráno :pensive: kéž by...

saro Sofinka je šikovná!!! Jinak Toník se taky nejprve přetočil a až pak se začal uvelebovat i na boku :wink: Teď si tak i někdy hraje :wink:

hedik já ve tvém týdnu jsem taky cítila pohyby hodně dole - to je normální neboj se!! však dělohu máš ještě z větší části v pánvi. neboj se, ke konci si šťouchanečků do žaludku a žeber užiješ až až :wink:

ivanau fotečky kráááásné :wink: :wink: uplně mě to připomnělo, jak jsme byli na 3D my...to to letí...byli jsme v květnu..za chvíli to bude rok..
13. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: koukám, že je víkend - nemusím dočítat tolik stránek :grinning: My měli dneska fakt náročný den ... už večer malého neustále budil kde kdo dole na ulici, pak tomu korunu nasadily naše sousedky, tak jsem šla spát až po půl jedné, kdy malý konečně usnul. No a ráno byla ta naše malá potvůrka už v 6 vzhůru, tak se manža přemohl, vzal si ho do obýváku a já se mohla do sedmi ještě trochu vyspat :slight_smile: Navíc jsme měli dneska návštěvu, tak toho bylo na Martina už tolik, že se teď večer rozbrečel u kaše ... tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat dneska :slight_smile:

Iva u: Valinka bude kočka ... máte krásné fotečky :slight_smile:

Hedik: já jsem první, tedy spíš druhé (:grinning:) pohyby cítila hodně nízko, ale za nějakou chvíli byly zase jinde... Jak píše Mili, teď máš dělohu ještě pořád hodně v pánvi, tak je budeš cítit spíše nízko .-) Každopádně si užij ultrazvuky a ať je vše skutečně ok :wink: :slight_smile:

Sari, Sofinka je šikulka :slight_smile: Netušila jsem, že se miminka nejdříve obracejí na bok, a pak až na bříško :grinning: ... Martin se začal obracet na bok až před měsícem, kdy na něm začal spát :slight_smile:

Sluni: ať je brzy lépe! :wink:
13. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
ahoj holky
marku gratuluju ke kubickovi...
mony jsi na rade :slight_smile:
13. bře 2010 ve 23:20  • Odpověz
dobré ranko

s kojením to lepší, kojím po 2hodinách a je zas v pohodě, hezky spí nebo se kouká a je klidnější tak nevím co to bylo, jen teda odpoledne se u kojení trošku vzteká ale pak ho to přejde a je dobře. Dnešní noc stála za houby, Tom zas přestal spát celou noc a dneska se rozhodl že ve 3 ráno je ideální čas si rozvítit a hulákat na náš mama, ťaťa a chtít jít ven a hrát si, usnul asi o půl šesté a to ještě u mě v posteli pod nátlakem a v 6 vstával Honzík. dneska jedeme k našim a budeme tam 10 dní, jedu já s klukama ale na netu normálně budu-dopoledne určitě, odpoledne už mín

paulie Tom se taky hezky vzteká, v poslední době mám pocit že nedělám nic jiného než mu říkám neotvírej to, nechod do koupelny, neber Honzíkovi dudel, neřvi tak a jak mu něco zakážu tak po mě hezky řve-prostě se tak vzteká tak mu majznu po prdeli tak řve zas, prostě blázinec. On je vzteklina po tatínkovi a tvrdohlavý po mě takže fakt síla

sluni mrzí mě že je to u vás špatné, ude líp

hedik a pohyby jsem cítila taky všude, kolikrát jsem měla pocit že tam dělá kotouly a že se chce prokopat ven
14. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Sluni to je mi líto, že máte takové starosti, no jak se říká když se kazí tak všechno :frowning2: ale snad jste si vše vybrali :frowning2:

Mili : super fotečka a Toník je šikulka , že jste to tak zvládli :slight_smile:

Rada: tak aspon už máte tedka pokoj no jsem zvědavá jak my zvládneme očkování :frowning2:

Hedik tak to budu zvědavá přijd nám v pondělí říct co to bude :slight_smile:
14. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.