• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
holky mám dotaz, nebyla jste některá na profi focení? máme ho mít ve čtvrtek ale já zapomněla paní zavolat co si máme vzít sebou na focení a v neděli fotografku fakt otravovat nechci ale musím to dneska sbalit a nevím co: napadla mě pro oba košile a pak mají jedno oblečení stejné tak to, mohlo by to vypadat fajně ale co ještě?
14. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Smar to je moje dobrá kamarádka, můžeš se mrknout a inspirovat co s sebou : http://www.fotostudio-k.cz/
14. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
ivanou dík to mě taky už napadlo se podívat k paní :slight_smile: něco už nachystané mám tak to bude muset stačit, skleroza je skleroza no :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Mezi nevěstama najdeš i mě :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
Stejně na těch dětech vypadá rozkošně všechno :grinning:
14. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
mili-nadherna fotecka
tak mne pekne napuchli ruky no prsty :frowning2:
dark-no som zvedava kedy sa milostivemu bude chciet von :slight_smile:

sluni-to mna mrzi uplne ta chapem aj ja som mala nedavno dost velke problemy a bola som dost na dne ale musis si hovorit ze moze byt aj horsie tak radsej ako jeteraz a urcite sa to zvladne a bude dobre hlavne mat zdravucke dietatko :slight_smile:

ivanau-to je krasnucka princezniiiiicka gratulujem :slight_smile:
14. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
ivanou pošli odkaz na sebe jako nevěstu :slight_smile:
14. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
14. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
Moni díky, mohla bych na ni čučet furt :dizzy_face:
14. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Máš dwa bratříčky smardíku to ti gratuluju.:D
14. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
smar my když se byli fotit v těhu tak jsem měla různé obečení pro sebe a manžela...ale myslím, že nejkrásnější jsou fotky třeba jenom bílá košile..nebo nemáš třeba nějaké pěkné jednoduché šatky?? to by též mohlo vypadat pěkně. těším se na fotky - ukážeš nám je potom, viď? :wink:

mona, ofi.. dík :dizzy_face: Ofi a jak zvládáte vy??

ivanau ...princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Mili : zvládáme to bezvadně a noci krásně spíme :slight_smile: a i díky tvým radám :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak je Jiřík moc hodný až moc :slight_smile: takže čekám, kdy začne být zlobivé dítko, ale zase si říkám, že mu to třeba vydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Přes den si občas pobroukává, ale v noci krásně spinká až do 5 do rána :slight_smile:ale asi je to díky té žloutence :frowning2: takže se máme možná na co těšit
14. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Ofi no to jsem ráda, že jsme mohla pomoci :wink: Takže Jiřík bude jako Toník.. :dizzy_face: :dizzy_face: Podle mě už takovej zůstane...to se nemůže rapidně změnit ze dnes na den.taky jsme si to myslela :sweat_smile: Ale to dítě to má prostě v povaze a jestli je hodnej a klidnej, tak to tak už bude :wink:

Holky, potřebuju radu - Toník jak měl ten průjem, tak je šíleně opruzenej...má uplně červenou vyržku, pupínky...uplně všude:frowning2: Poraďte, co na to? Zkoušela jsem Bepanthen, Sudocrem, Welledu, krém z DM...a zatím nic nefunguje:( Ještě dnes vyzkouším Infadolan a pak už nevim....poradíte?? má to fakt ošklivý a asi ho to i bolí...
14. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
mili jo přesně takhle nám začli problémy s opruzeninami-do té doby nic a jak měl od zubů průjem katastrofa, nám sudocrem, bepanthen apod. nepomáhali, jediné co pomohlo je imazo-je volné prodejný a ještě pityol (psal nám ho dr. ale možná je volně prodejný to nevím jistě) a hodně probiotika, ty dávám stova má průjem a pak ještě tak týden a je to fakt o dost lepší, je to viditelný rozdíl s nimi a bez

jasně že fotky pak ukážu, jdeme ve čtvrtek a pro oba mám pobalené oblečení tak uvidíme
14. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Mili : doufám, že mu to zůstane :slight_smile:

s opruzeninami zatím neporadím my máme bepanten a sudocrem a zatím v pohodě někdo říká, že to může být i plínkami
14. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
smar zkusím koupit ten imazol..pytiol mám doma...a ten se může pro miminka??
14. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
ofi já myslím, ž eplínkama to není...doted nebyl problém a zkusila jsem teď zase párkrát i Huggies a žádná změna. Jiný mu neseděj, má tlustý nožičky :grinning:
14. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
Pytio lje něco jak rybilka ne??

Ivanau,teda ty jsi krásná a ty ty vašefotky,romantika,faaakt,nádherná kytice,přesně takovou jsme chtěla,ale bohužel, místo toho donesl manžel loranžové růže:slight_smile:

Mili,Ofi,bohužel se dítomůže změnit,Jindříšek byl do 6 týdnů pohodové dítko,naprosto no problemo jakToník,neplakal vůbec....zato ted...a změnilo se todost rychle...hned jak si začal uvědomovat, že děj může svým řevem ovlivňovat:slight_smile::slight_smile:

No holky musím jít uklízet,manžel si vzal malého, abych to tu vygruntovala:slight_smile:
14. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
mili nám pytiol napsal přímo pediatr takže se může a řekla bych že to fakt asi bude zubama pokud máš pořád ty samé plíny, dr. mi říkal že prostě průjem je agresivní tak to pak je, maž pytiolem a kup ty probiotika ty fakt pomáhají, i kamarádce jsem je doporučila a taky říká že je to obrovský rozdíl, jo ještě dr. říkal koupat v heřmánku tak jsem koupala-večer a přes den heřmánkem omývala
14. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Holky stíhátre nějak cvičit a zpevňobvat bříško? mi se začalo totiž nějak nebezpečně zvětšovat:slight_smile: no a čera jsem propadla panice a dělala si těhotenský test:slight_smile::slight_smile::slight_smile: asi chápete, jak se mi ulevilo, že tam nebyly//:slight_smile: no ale musím s tím asi něco dělat, asi začnu cvičit. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:chacháááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chcu se vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
ivanau moc vám to slušelo, krásná nevěsta :slight_smile:

radi já bych teda břicho zpevnit potřebovala ale zatím fakt cvičit nestíhám ale chci začít at s tím břichem co mám po porodu něco udělám. snad si někdy aspon chvíli najdu i když zatím fkat nevím kdy
14. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
ahojte babule moje
no ja som dnes zasa mala bolesti ale dala som si vanu a je lepsie ale niekedy mna este troska pobolieva brusko az do zad ale s toho urco nic nebude
14. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Mona, no ted když jsem viděla, že jsi tu psala, tak jsem si říkala, že nám třeba jdeš napsat, že to an tebe jde a ono možná faaaakt:slight_smile: ale ty bude brzo doma, co? to je úža, já bych to taky tak chtěla, v té porodnici to pro mě bylo psychicky náročné,nevyspala jsem se, zákaz návštěv, sama na pokoji, stres, že malý začne u sestřiček plakat,když jsem šla na jídlo,...no fuj...nejradši bych příště šla po dnu domů:slight_smile:

Holky, včera Jindříšek držel hladovku a dneska nemám mléko, snad se to zase rozjede...

On normálně včera bojkotoval kojení a pak to v noci doháněl, no hrůůza...
14. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
moni třeba z toho něco bude, když tak napiš budu čekat na SMS
14. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
raadi-nedavam tomu nadej aj minule som to tak mala
dneska mna to ze fakt dost bolelo boli sme na prechadzke tak som si dala horku vanu a teras mna niekedy zacne troska boliet ale je to slabunko takze urco zasa nic aj mne sa paci ze za chvilku idem domu

smar-to vies ze hned by som ti pisala :wink:
14. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile: Tak si myslím, že tak do týdne, max. do 14 dnů končím s kojením... Toník to chce čím dál tím míň, dělá u toho kraviny, párkrát cucne a už kouká, kde co lítá, odstrkuje prso...Má radši pořádnej kus žvance :grinning: :grinning: Dnes jsem mu už podruhé dala ke svačině odpoledne 100ml Nutrilonu+jsem dokojila - Nutrilon vyžahnul na jeden zátah :dizzy_face: Takže mu chutná, to jsem ráda. Teď večer pil docela málo...si myslim, že už asi ani nemá co..mám uplně měkká prsa, takže toho mlíka fakt ubývá. Zítra mu dám večer kaši, ať má něco pořádnýho do žaludku. Tím pádem už mi zbydou jenom 2 kojení ráno...no uvidím, jak mi mlíko dlozho vydrží. Jsem ale ráda, že se takhle odstavuje sám :dizzy_face: Stejně jsem chtěla kojit do tak max. 10m. :wink:

mona mylsim si, že se Davodkovi zachtělo mezi nás :sweat_smile: Tak držím palce!! :sunglasses:

smardik na ten zadek jsem ješt ězkusila pudr...už mu to uplně mokvalo, takže to potřebuje vysušit..no uvidím ráno, jak to bude vypadat, kdyžtak zavolám dr.
14. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
mili-myslim ze nie drzi sa ako kliest hehe :slight_smile:
ziadna zmena :frowning2:
ale uz to niako vydrzim uz nemam dlhu cestu pred sebou :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Mili,Jindříšek mi dělá kraviny u kojen í už tedka:frowning2: a prsa mámtaky uplně měkké, nevím, jestli mi nedochází mlíko, ach jo, jdu spat a uvidíme, co zítra...ještě aspon ten 4. měsíc kdybych kojila...ale snad se to rozjede, on ted fakt s tím jídlem blbne...
14. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
no já jsme ráda, že jsem kojila do 6m a zbytek beru už jako luxus navíc:wink: Ale i kdybych kojil krátšíá dobu, svět se nezboří... UM jsou dnes fakt kvalitní. Já i když šla doml z porodnice, tak mi bylo jedno, jetsli budu nebo nebudu kojit - hlavně aby měl Toník co jíst :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: tak jsem se sem konečně dostala :slight_smile: Naše dítě se rozhodlo, že nás zničí :slight_smile: V pátek proplakal kvůli hlučným sousedům hodinu a půl od 23 do 0.30, včera začal už v deset a v jedenáct jsem to vzdala a vzala ho k nám do postele - celou noc se na mě lepil, jak kdybych mu měla někam utéct, a dneska odpo jsem na dvě vteřinky zahlédla cosi světlého na dásni ... asi budeme mít zoubeček :grinning: Takže jestli nejsem úplně slepá, tak mám ty jeho pekelné nálady na co svést ... uf :slight_smile:
Akorát se trošku bojím těch následků, jaké teď řeší Mili ...

Btw - včera jsem koupila jakýsi mycí gel od SebaMed a dneska jsem při koupání zjistila, že ho asi neumím použít, protože doteď jsme koupali ve Weledě :slight_smile: U stojícího člověka použití sprchového gelu znám, ale u dítěte ležícího ve vodě? :slight_smile: Nějak se mi ta emulze vždycky rozpustila :slight_smile:
Asi jsem vykojená nebo co, ale prostě mi to nešlo :slight_smile:
14. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.