• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj holky, nejak jsem s tim prechodem na kojeni prestala stihat.Takze vas alespon chci pozdravit.

Po lahvicce s mym mlickem spinkal 3 hodky a dnes zacal chtit po 2,5 hod a to kojime tak 30 minut + drzim 30 min ve zvysene proloze protoze ublinkava.Pripada me, ze se prezira..a pak odstrikat..... Na vecer davame lahvicku aby spal.

Paulie, gratuluju k zoubecku:slight_smile:

Ofi, je fajn ze Jiricek je hodne miminko.Ja si take nemuzu na Stanicka stezovat, jen uz ted chce byl vice s nami a tak ho pres den mam v obyvacim pokoji na pohovce., ja pouzivam mesickovou veledu a mandlovy olej.

Mili, tak snad vam ta vyrazka brzo zmizi, ja pouzivam mesickovou veledu a mandlovy olej.
14. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
Dobre rano holky.
Marku, velikanska gratulace!
Ivanau, byla jsi prekrasna nevesta :slight_smile:
Mili, mas fakt uzasnou fotecku v profilu. Potesila jsi me s podobnym nazorem na kojeni, ja chci taky kojit tak max 6 m.
Jinak jak Artik pribral, udelaly se mu prvni faldicky na nozickach a s tim prvni opruzeniny. Nejvic mi na to zabral pudr, cesky Aviril.
15. bře 2010 v 05:33  • Odpověz
Dobré ránko maminy :slight_smile:
u nás noc v pohodě :slight_smile:

Raduš: no já se pořád připravuji na to, že Jiřík se začne měnit a bude "zlobivka " ale třeba tak zůstane :slight_smile:dneska mě nějak bolí prsa myslím že jdu zbudit dravou zvěř a nechat se vysát :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
ofi to tizávidím,já poprve rozmražuju mléko:frowning2: prostě nemám svoje...snad se ale udělá...nejhorší je, že jak jsou prsa měkké,on radší nejí a čeká,až budou plné:slight_smile:
15. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
dobré ránko všem :slight_smile: Tak jsem zkusila Milinu "metodu kovové lžičky" a ten mrňavý zoubek je už dávno venku :grinning: Jen naše dítě dělá tajnosti a nechce si nechat sáhnout do pusy :slight_smile:

Oldri, super, že vám to takhle hezky jde :slight_smile: Jste šikulky :slight_smile: Jak se ti odsává s novou odsávačkou? :slight_smile:

Leni, je fakt, že teď se dělá z kojení něco víc ... myslím si, že to musí být pro spoustu maminek hrozně stresující, když poslouchají stupidní dotazy typu "Kojíš? ... Proč ne?/Proč tak dlouho? ... bla bla ... ". Já jsem chtěla kojit, abych se zbavila toho kamenného hrudníku (:grinning:), ale kdyby tenkrát Martin prostě odmítl spolupracovat, tak by šel na lahvičku s MM nebo UM a bylo by. No, a když už jsem pak vydržela těch 6m, tak jsem si řekla, že dál kojit chci, ale max. do 1roku a pouze kvůli tomu, že jsem alergik a malý má slabý atopický exem.
Občas docela závidím maminkám, které jedou na UM - Martin sice s lahvičkou umí, ale občas se sekne, že nechce (nicméně hlad je hlad, takže nakonec povolí :slight_smile:)

Ofi: jukla jsem na fotky a byla jsi vážně krásná nevěsta :slight_smile: Kamarádka má hrozně hezké fotky dětí ... škoda, že je v Brně :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Tak to já chtěla kojit za každou cenu a ještě taky chci, jsem líná na Um a taky to dost stojí. A končit chci přes den kolem toho 1 roku,no podle příkrmů, jak budem mít režim, ale v noci,pokud bude hlad, tak radši nakojím, než abych vstávala a ohřívala nějakou UM:slight_smile: jsem prostě líná, no:slight_smile: ale taky si myslím, že MM je lepší než UM. Tak pro to.
15. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Radi, já souhlasím :slight_smile: Též jsem pořádně líná - kojo je prostě rychlejší a ve správné teplotě :slight_smile: Ale kdyžtak koukám po webu a čtu si tak různě o kojení, UM, apod., tak máme v téhle době hroznou výhodu, že nad složením UM firmy docela i přemýšlejí a pořád se jej snaží vylepšovat, což je pro nekojené děti rozhodně velký přínos :slight_smile:

Btw - Jiřinka z kojeni.net přidala na web další svoje články :slight_smile: http://www.kojeni.net/clanky2.php
15. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky.

Gratuluji Martinkovi k prvnimu zoubku a Tonickovi, ze se tak hezky odstavuje a dela mamince radost:slight_smile:

Ja jsem porad marod, uz me to fakt nebavi, asi je to i tim, ze se bojim si cokoliv vzit :zipper_mouth:
15. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj Zdeni, snad tě ty bacily brzy opustí! :wink: Koukám na FB, že budou nové fotečky :grinning:
15. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
No já si ted amylsím, že v tuhle chvíli už je pro Toníka UM lepší...zaprvý mu líp chutná, víc ho zasytí...nevím no. Ví, že pojem slabý mlíko neexistuje, ale jý už mám v prsou takovej "zbytkáč" :grinning: :grinning: UM je v tuhle chvíli pro něj teda asi bohatší... A ono je to ve finále asi stejně jedno - jsem ráda, že se odstavuje sám a že mu Nutroš chutná a hlavně, že má co jíst. O to tu jde především :wink:
15. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Paulie, budou, budou, casem se urcite nahromadi :wink:
15. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
zdeni pěkná profilová foto :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
mili, v tech prvnich mesicich je MM pro mimi urcite to nejlepsi, kdyz je, tak je to super, kdyz neni, neda se nic delat, existuji nastesti kvalitni nahrady - ale ty jsi zvladla 6 mesicu plne kojit a v pohode presla na "normalni" stravu, takze muzu jen gratulovat! :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Mili, diky, nastesti tam neni moc videt, ze jsem nenamalovana a pomerne groggy :grinning: ale je to jedina, kterou ted aktualne s Natalie mam :unamused:
15. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
ty jo, Natalka porad jeste spi :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
radi co se týče kojení naprosto souhlasím, snad mi to tentokrát vyjde na dýl než 5měsíců, prostě prso je pro mě jednodušší než UM
15. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
zdeni to je jasný, to souhlasím - v začátku to je rozhodně to nejlepší, to je jasný. Do 6m to je super a co je navíc, je bonus :wink: A jednodušší než UM to je taky a hlavně zadarmo :wink: Já to jenom myslela,tak, že když už v těch prsou skoro nic nemám a Toník se u toho zlobí, nemá cenu ho u toho držet násilím...sem to nemyslela nějak zle :zipper_mouth: :wink:
15. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
jasne mili, vzdyt se taky nikdo neurazil, ze :wink:
15. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
zdeni :wink:
15. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
jo a mili, na Velikonoce se chystame poprve s Natalie do Cech, tak treba baychom mohly ty nase deticky seznamit, co rikas :wink: teda jestli uz nebude snezit :sweat_smile:
15. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
když jsme u toho MM tak my jsme se museli smát Tomovi ten den jak jsem dala Honzíkovi flašku, zbylo tam trošku a Tom ji strašně chtěl tak jsem mu to přelila do jeho a on to dopil a pak mi to podával že chce ještě tak jsme se chechtali. to jsme přecházeli na Um kvůli toho že to nechtěl. prostě je to můj malý vymyšlavec.
15. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
ahojte babulky moje ako?
ja som dnes cila ako rybycka nic mna neboli a celkom dobre som sa vyspala ked nepocitam asi 5x wc :grinning:

mili-myslim ze 6 m je nadherna doba kolko mamiciek by za to dali vsetko aby mohli prve mesiace kojit klobuk dole :slight_smile:

dufam ze aj ja tak vydrzim a budem mat mlieko aj ked viem ze vela z vas malo uz mezivo pred porodom a ja nic tak sa troska obavam no uvidime ale nechcem sa s tym stresovat verim ze ho budem mat dost :wink:

smar-no to su chlapci :sweat_smile:
15. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
moni já čekala v noci SMS :wink:
15. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
mona ja taky před porodem neměla v prsou nic - a vidíš, jak to dopadlo :wink: nestresuj se tím :wink: Jinak to by mohl být porod - já se taky den před tím cítila jako rybička - tělo sbírá síly :grinning: :grinning:

zdeni no jasně!!! tak to se určitě domluvíme :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
aaaa nové fotečky....
holky to moje dítko se naučilo v noci spát, budí mě jen 1x supeeeeeeeeeer
s manžou sem strávila krásnej víkend jako rodina tak sem se ani nedostala na net...
15. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
holky moj isiel dnes do prace a hovori malemu-a nebavim sa s tebou nechces aby som mal dovolenku no ja osm kapala od smiechu
pretoze ked porodim no zacnem rodit hned ho pustaju domu a ma od statu platenu 2tyzdnovu dovolenku :grinning:
no mne by sa pacilo keby mi to zacalo dnes vecer a narodil sa 16teho moj brat ma narodeniny tak by to bolo peknucke ale co ked panom je tu nas prdola :slight_smile:

smar-ja som hned vedela po vani ze mi je lepsie ze to porod asi nebude

mili-keby si tak mala pravdu :slight_smile:

bekulko-no to je superrrr
15. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Moni : já jsem taky před porodem neměla žádné mlezivo, tak se neboj na tom asi nezáleží :slight_smile:

taky bych chtěla kojit aspon do 1 roku ze stejného důvodu jako vy :slight_smile: je to nejjednodušší a hlavně zadarmo:slight_smile:
nedovedu si představit, že v noci dělám a vyvařuji umělou stravu.To se člověk asi už vůbec nevyspí :frowning2:

RAduš: určitě se to spraví budu ti držet pěsti :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
moni taky jsem neměla mlezivo-ani u jednoho, o tom to fakt není

ofi já UM dělám do ted a zas taková hrůza to není ale prso je jednodušší to jo. ale zas vše mám nachystané a jen naliju převařenou vodu, šupnu dávku mlíka z dávkovače a po cestě k postýlce zatřepu a je to
15. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
holky tak to ste mna ukludnili ste zlaticka :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
SMar: no asi se to dá naučit a pak už je to lepší, ale začátky než si uděláš nějaký rytmus je asi horší :slight_smile:
jsi šikula, že to tak krásně zvládáš :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.