• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
ofi tak já v noci nekojím, až ráno kolem 5 a to bstává manžel, takže až definitivně přestanu kojit, tak bude mlíko dělat ráno on :wink: Ale když jsem v noci vstávala, tak si nedovedu představit ještě chodit dolů dělat mlíko...kojit se dá v polospánku, s tím souhlasím :wink: Ale zase co bychom pro naše broučky neudělaly, že :wink: :wink:

smar jak to děláš, když chceš to mlíko mít hned?? Když si převařím vodu, tak za půl hodiny vychladne...ji pak přihřejváš v mikrovlnce?? nebo tu horkou chladíš pod proudem studené??
15. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
holkyyy, já mám dneska nějaký dobrý den - našla jsem zub a martin se poprvé přesunul směrem dopředu :grinning:
15. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
holky ste sikovne ja som zvedava ako to budem zvladat ja :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
paulie no tak to je skvělá novinka!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak to přesunuí vypadalo?? a o kolik? :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
eh, já tu smolím odpověď na dříve napsané a najednou se ohlédnu a Martin měl zadek až na stropě a popošoupnul se dopředu, a pak zase ... a teď tu cloumá židlí a přitahuje se za ni :grinning:
15. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
mili já mám převařenou vodu v termosce: převařím a ještě vařídí dám do termosky a do lahvičky si naliju tak 80 převařené, ona vychladne a pak v noci tam jen doliju z termosky do 180, dám UM (mám nachystané v dávkovači) a mám hotovo

paulie super to je fakt dobrý den a Martinek je šikulka
15. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
smar a v tý termosce vydrží horká??..takže v lahvičce máš studenou a leješ k tomu tu teplou?? chápu to dobře?

paulie: no tak jak na to ted přišel, tak to teď bude dělat pořád :grinning: :grinning: to teda máte super den!! :wink:
15. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
...jo a jak velikou máš tu termosku, nějakou si pořídím. to se dá pak využít i na cesty vid?? to je dobrej nápad...
15. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
mili já mám termosku od tescomy a fakt vydrží celou noc teplá ale dávám ji tam hned jak konvice vypne a vydrží celou noc a ještě během dopoledne z ní taky chystám UM - ale to už nemíchám se studenou protože už je akorát. jo na cesty to taky využíváme
15. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
smar tak to je super rada, pořídím tescomu termosku. jak máš velikou na kolik ml?
15. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
jo smar a ten dávkovač na um je co?? já mám v nutroši jen takovou tu lžičku... :confused:
15. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Taky uz mam pro Natalouska termosku - kdyz jsme ted stehovali a Naty byla u kamaradky, tak jsem nemela vzdy cas odstrikavat a asi 2x dostala UM - vodu uz jsem mela prevarenou v termosce a UM v lahvicce, nemela s tim zadnou praci...mam takovou malinkou, rekla bych max. litr, mozna ani ne, aby nebyla tezka v prebalovaci tasce :wink:

Mili, super, budu se tesit :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
zdeni muzete klidne prijet k nam, to bude pohodlnější, co? uděláme si něco k obídku...půjdeme se třeba projít...Nebo můžeme jen na kávu do města - jak budete chtít :wink:
15. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Fajn, neco zorganizujeme, urcite prijedeme na nekolik dni a manza bude muset pracovat...tak ho necham s pocitacem a vyrazime za vami. Jen aby uz bylo hezky!!!
15. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Moni: ty už to máš fakt „za pár“ :slight_smile: … tak načerpej síly :slight_smile: Btw – já mlezivo nijak zvlášť taky neměla – až v porodnici :slight_smile: A je super, že manžu hnedka pustí dom :slight_smile:

To s tou termoskou je super nápad … to by mě asi nenapadlo :slight_smile: Mili, dávkovač mi google našel takovýto: http://www.lekarna.cz/potreby-pro-krmeni-ostatni/

Btw - já mám dneska Vánoce - dítě si při krmení bralo lžičku a snažilo se jíst samotné ... no, vypadal, jak kdyby zabil a snědl nějakou velkou obludu, ale byl spokojený :slight_smile: A já o víkendu vyrazím do Ikei pro nové bryndáky :grinning:
15. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
paulie já už to viděla u slunilibu, když jsme byly na kafi, tak krmila Jiříka - a dělalamu UM z termosky - ale nikdy jsem to nedomyslela do konce, jak to vlastně funguje :wink: Už sháním termosku. A ty zásobníky jsou super věc...to asi pořídím, nestojí to majlant. budeš kupovat ty bryndáky, jako mám já pro toníka?:slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
já to pak u tebe někdy okouknu :grinning:
jj, přesně ty bryndáky mám na mysli ... nemusím říkat, že měl na sobě to bílé tričko z tesca :grinning:
15. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
já je používám od začátku a jsem s nima spokojená - jediný špinavý jsou vždycky trochu tepláky, jak si patlá rukama všude kolem :grinning:
15. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
mili já mám termosku na 1l ale je i na půl, mám tescomu a fakd voda vydrží a dávkovač je tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31342967&tab=0
15. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
smar tak to jsem nikdy neviděla a je to super, asi pořídím :wink: díky za tip. už sháním termosku na půl litru.
15. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
ja ji mam z ikey :grinning: http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/70150067 a jak koukam, je na pul litru :wink:
15. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
zdeni to mě nenapadlo že v ikei budou mít termosku...taky s etam chystáme, tak si ji tam koupím :wink:
15. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ja mam z Ikey snad uplne vsechno, tedy i tu termosku :grinning: Maji ruzne velikosti i motivy :wink: :wink:
15. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
ahoj holky
jak je na tom mona? jeste jsou 2v1?
15. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
mili pořid je to super, UM máš sebou v tašce a zabere to málo místa,já do toho dávám na noc že nemusím nic odměřovat jen vysypu
15. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj Dark :slight_smile:
jak se máš?? je u Vás něco nového ?
15. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
ahojda darki, pokud vim, tak ano
15. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
dark jojo mona je ještě 2v1

holky líbí se vám tohle tričko? http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys/14/6
zvažuju klukům a nevím zda jo či ne, ještě uvažuju o těhle
http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys/5/5
http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys/42/3
15. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
mne se libi to prvni smar, ale v klucici mode se neorientuju
15. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
Smar: mě se taky líbí nejvíc to první :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.