• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
holky,já mám spotřebu bryndáků taky velkou a to nepřikrmujeme -slintá a hrozně...

holky,mám strach,chce se mi brečet a jsem blbá, mi to ted došlo,jak tu kecáme o MM a UM, proč je jindříšek tak ubrečený a vzteká se i u kojení - on má určitě hlad...mám ted o dost mekčí prsa a od včerejška uplně...když kojím, tak to stříká, ale pije chvilku a plače, holky,jdu koupit UM,mělo mi to dojít dřív:frowning2:

prosím napište miněkterá, která UM je vhodná jako doplněk kojení,vím, že se to tu omílá pořád, ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost...flašku avent mám, dnes jsem mu z ní dávala mlíko, jenže si s ní hraje...

jsem z toho KO,mělo mi to dojít už dřív... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ahoj dark!!!!!!!!jsem strašně ráda, že za náma chodíš.často myslím na cell a licht, ale ty holky ostatní v diskuzi mě neznají a tak už tam nepíšu. pozdravuj je a at se ukážou někdy i tady za náma...
15. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
zdez dík, v klučičí mode se není třeba se orientovat, co se ti líbí snad víš :slight_smile: :slight_smile:

já jim beru na 100% tohle tričo http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys/9/4 a k tomu kratasy http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys/9/5 a ještě chci právě tričko protože těch mám málo na léto a chci pro oba stejné :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
radi zkus přikládat do nejvíc, homeopatika a mlíčko bude neboj se, u nás už je to taky o dost lepší. Um neporadím, mi dr. říkal že v dnešní době jsou kvalitní všechny že není nutné kupovat nejdražší a to Nutrilon takže je to jen na tobě, my máme Hami a spokojenost a vůbec nevyhovoval Nutrilon. Jen se mi zdá že mili tu psala že ne sunar protože ten je sladký a mimčo by pak MM mohlo odmítat
15. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
ahoj mam se celkem fajn i kdyz uz bych radsi resila jine starosti nez pracovni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nas noveho nic, vsechny stale cekame az se stane zazrak a pn neprichazi...
15. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
radi, myslis, ze uz mu mlicko nestaci??? No varianta to je...anebo ty zuby...mne totiz Natalie u kojeni taky posledni dobou obcas zlobi, PA mi doporucila menit polohy behem kojeni, a to pak jde, nejlepe pije v leze.

No ale zlus dokoupit prikrm a uvidis, jak na nej zareaguje - nam tady na dokrmovani doporucuji to, kde je napsano PRE...mam zkusenost s Milupou a Bebou - ale bohuzel nevim, jak je to v CR, takze ti asi moc nepomuzu :pensive:
15. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
kecam, ne milupa, je to HiPP - byla jsem se mrknout, mam tenhle:

http://www.hipp.cz/produkty/mlecna-vyziva/hypoalergenni-probio-mleka.htm

jen ne 1, ale PRE - je to jeste jedna faze pred jednickou, jen nevim, zda to maji v CR
15. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
je to tohle, co mam: http://www.hipp.de/index.php?id=264 melo by to byt nejvic podobne MM
15. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
Holky já nevím, já to mlíčko dneska prostě nemám...ted si hraje s hrazdičkou a je hrozně vtipný,nohy má až za ušima a snaží se s íníma houpat ty hračky:slight_smile::slight_smile:

No já nevím, asi tomu enchám čas do zítřka a uvidíme...ted jsem četla na té super stránce o kojení, že kolem 3 měsíce bývá krize, tak třeba je to jen ono, uvidíme...

Jaký je rozdíl mezi Pampers aktiv baby a pampers sleep and play?? ted jsem koupila ty sleep and play a tak by mě to zajímalo:slight_smile:
15. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
radi, rozdil nevim, ale sleep & play se mi neosvedcily, porad mi protekaly, bohuzel mam taky porad jeste dve baleni :pensive:
15. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
mě taky sleep and play nevyhovovaly....máme klasické pampers.

ohledně UM - probírala jsem to s laktační a radila jako dokrm použít BEBU nebo Nutrilon - Sunar ne, je sladší než MM a dítě pak MM odmítá. Toníkovi Nutrilon vyloženě chutná, tak jsem ráda :wink:
15. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
mili tak můj Tomík by byl hlady :grinning: :grinning: , Nutrilon ho nezasytil a bebu odmítal, nechutnala mu chutově

radi sleel and play jsou něčím napuštěné a Tomovi to vadilo, byl opruzený a na Honzíka je ani nezkouším
15. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Jujda, tak to jsme koupila blbě ty plínky:slight_smile: no jo, je tam heřmánek:slight_smile:

Zdeni, díky, ten Hipp vypadá dobře...je tam napsané, že je právě na dokrmovaní při kojení, to bych chtěla...nutrilon a nebo ten beba to taky mají? já vůbec nevím, nějak jsem se o to nestihla zajímat...ted jsme ho nakojila z obou prsou a cosi tam vydoloval, ale musím u toho chodit...jinak by se nesnažil. To chození už máem totiž týden, před tí jsem ěmla mléka, že to nestíhal polykat a na nějaké chození nebyl čas...

Jo a holky, ještě jsme dnes zkusila Huggies, ty jsou taky špatná volba?:slight_smile: naštěstí jsme kupovala jen jedno balení:slight_smile: my jinak jedem taky na normálních pamperskách, na noc jsou nejlepší, ještě mám ty Bella Happy, ty jsme dostali, ale jsou jakési moc velké a pokožka po nich je jakoby vmokvalá -- takže asi moc nesajou. Na delší použití se nedají.
15. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
tak ja som bola na navsteve u znamej dobre sme si pokecali troska som sa aspon presla a este si vychutnavam tehotenske chute tak sa s Davidkom napchavame :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
radi já používám na Toma jen huggies premium a jsme spokojeni, dost stížností je na ty huggies classis ale s těmi nemám zkušenost a na Honzíka mám taky normální pampers
15. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
radi já huggies zkoušela, ale přijdou mi hrozně veliké, toník je má až někde pod bradou a navíc mi smrdí, když se toník počůrá - tak je to hned cítit.....mám je doma, když chci vystřídat pampers, ale ty jsou pro nás stejně nejlepší. ale třeba paulie používá jedině huggies - každému vyhovuje něco jiného. já je dávám někdy na noc, nebo jak ted má opruzený zadek, tak to občas prostřídám. ale nemám je ráda. happy jsem používala 1. měsíc - ty malinké jsou super - drží i krásně nožky kůli kyčlím. pak jsme měli chvíli huggies a pka přešli právě na pampers. jinak na dokrm ke kojení můžeš použít uplně obyčejný nutrilon, pro vás Nutrilon 1. My už máme Nutrilon 2 - je od půl roku :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
tak ja mam aj huggies aj pampers a uvidim co mu bude vyhovovat :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
autor
smar právě ty classic nám vůbec navyhovovaly. huggies premium mám ted jako ty náhradní.
15. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
mili s classic zkušenost nemám, vím že dost lidí na ně nadává že jsou blbé takže jsem je ani nezkoušela, kupuju jen huggies premium a jsme spokojeni takže to neměním, na Honzíka mám pampers a když budou vyhovovat zůstaneme u nich

ted mi tu bráchá říká at se opovážím klukům koupit růžové trička
15. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
smar mě se líbí to první triko
15. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
15. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
fitky neznám, prodává se to tu vůbec??? :confused:
15. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
jsou to navazujici na ty zlute new baby, s temi jsem byla taky super spokojena - perfektne saji a nejsou takove "umele" - spis pripominaji povrchem latkovou plinku
15. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
ty sem měla, active mám v zásobě ale fit fakt vůbec neznám... a jaké jsou zdeni?
15. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
my měli new borm new baby ted zkouším sleep and play ale jsou jen tenší jinak naprosto stejnééé... jako vše pampers taky jsem moc spokojená, jen ubrousky mám zelené s aloe ty bílé mi smrdí
15. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
bekul ty bílé mi taky pěkně smrdí :sweat_smile:
15. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
ja mam ubrousky bile sensitive a tedy nesmrdi mi - pouzivam je od zacatku, po zelenych se mi Natalka osypavala.

Jinak ty fit jsou super, fakt z hodne prijemneho materialu, saji vyborne a hlavne neni nic citit - mam z
15. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
Holky, já jsme ted v 17 musela u nás v malé prdeli shánět Nutrilon, neb z prsa nic neteklo,no kovbojka to byla,lékárny zavřené, v Albertu ale měli jeden jediný a jak jsme se po něm vrhla:slight_smile:

Jinak na malé mimušo mi ty Bella Happy vyhovovaly asi enjvíc ze všech(zkoušela jsem Babylove, Fixiees, Huggies, Pampers), Pampersky ty žluté mi přišly hrozně tenké, pokrčily se a protékaly, ale jako sajou dobře. Z DM jsem už větší plínky ani nezkoušeela, ale ty první mi přišly fakt taky super, jenže ted je v těch plínkách větší nálož:slight_smile: je pravda, že jak ty Bella happy jsou velké, tak udrží i ty výbuchy z aurory našeho Jindříška:slight_smile: V pamperskách to někdy vystřelil ven:slight_smile:

No holky, ale prsa se mi nadějně plní, tak třeba ti bude OK...
15. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
se po těch fitkách začnu koukat... tak já Radi měla bella happy jako vzorek a šílený zas pro nás nevsáklo to nic a materiálově tuhé a hrubé se mi zdálo.. no jo každej má jinek vkus a jiné zn. osvědčený.. nám Radi vydrží i výbuchy a pěkné nadílky, mám větší kg teď.. teď přejdem na ty od 4 kg.. já už jinou zn. teda nechci.. jakto že najednou z prsa nic neteklo???? JAK SI TO POZNALA? mačkalas? co se stalo???
zdeni tož já je teď dostala tak pošluuu :sweat_smile:
15. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky..jak se vede..
Radu.. já taky nemám nalitá prsa jako dříve ale mlíčko pořád je..někdy musím dát obě prsa, protože je unavená a nechce se jí sát... určo UM je řešení ale možná bych zkusila ještě vydržet a přikládat co nejvíc možná i trochu stimulovat odsávačkou..třebas máte spurtíka? jak často kojíš??
jinak k plenkám používala jsem sleep and play ted ale jedeme na acitve baby..mají větší sací schopnost..a vydží celou noc :slight_smile:)
Mili dáváš ještě svoje mlíčko nebo už ne??jinak moc krásná profilovka..
15. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahojda holky.
Koukam, ze resite plinky. Ja pouzivam huggies premium. Tesco ma ne ne obcas skvele akce. Latkovky uz dodelavame..zacinaji byt Jirickovi uzke. :unamused:
Ze zacatku jsme meli pampers, ale ted uz jen huggies......ale mne balik vydrzi i mesic a pul.
Ty fit jsou uzasny. Zdez jsou natahovaci jako kalhotky a nebo se taky lepi na suchac? Ja jen vim, ze tady jsou silene drahy. :angry:

Mili moc diky za vysvetleni ohledne J.K.

A vsem Vam dekuji za povzbuzeni.

raadi mlicko se urcite udela. :wink:
15. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.