• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
šári a vy spíte celou noc? nebo nepřebaluješ v noci?! že píšeš o těch plenách.. my na active přejdem za chvíli, jen co nám dojdou ty sleep menší velikosti..
jinak souhlasím Radu s Šárinkou taky je nemám někdy tak moc nalité a občas dám pít i z druhého páč to snadno teče... ale za pár dnů se jakoby zas nastarují a zas frčí plně naplněné.. takže zkus to ještě,jak přestaneš odsávat ať už jakkoli přijdeš o to mlíčko a už se nvytvoří a to by byla škoda..
15. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
ahoj bekul.
15. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
šári ještě kojím 3x denně. Ráno mezi 4-5, pak kolem 7h a pak mezi půl 5 a 5 dávám 100ml Nutrilonu a zbytek dokojím, co si vezme. A pak kojím po koupání. Dneska jsme teda dali poprvý trochu kaše, budu mu postupně zvyšovat dávky...

ahoj sluni:slight_smile: No jo...JK...moje minulost:slight_smile:)) A ty ho znáš nějak dobře??
15. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
mili ahojky.
Znam ho tak 11let
15. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Takze uz pomalu odstavujes?
15. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
sluni aha tak to já ne tak dlouho a tak dobře:slight_smile:

chci se zeptat - dávala jsi terezce nebo už dáváš jiříkovi kaši?? a dáváš po koupání? já dnes dala poprvé, ale toník už je tak hotovej, že mi na nějaký krmení lžičkou prdí...a totálně mi vytuhnul u kojení potom..přesně to, co nechci...
15. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
sluni no on se toník tak nějak odstavuje sám :slight_smile: nad mým mlíkem se kolikrát ofrňuje, tak jsem vytáhla nutrilon a byl přijat s chutí :slight_smile: ted akorát nevím, co s tím večerem...kaše mu asi chunala, ale byl už totálně unavnej...
15. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
mili kasi Jirickovi davam. V kolik koupete? Pokud by jsi chtela, aby ti ji jedl, tak ho koupej driv...aby byl cily a pk ti u toho neusinal. ale vim, ze mate pevne zabehnuty rezim.

To vis byla jsem do enj zamilovana....ale to uz je taaak davno. :sweat_smile: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
mili já dávám kaši v lahvi-má ji na noc (ne každý den ale někdy jo) a začla jsem ji dávat v lahvi a vlastně dávám v lahvi doted protože on si na to tak zvykl že lžičkou prostě kaši jíst nebude, lžičkou ji rád ale kaši tak neuznává a raději bude hlady. Já mu ji začla dávat do lahve právě z toho důvodu že ji měl na večeři a na to aby jedl lžičkou už byl tak unavený že nechtěl nebo by to bylo s pláčem a to za to nestálo. Má dudlík na kaši a je to

sluni taky máme huggies premium-Tom a jsem spokojena :slight_smile:, před vánoci byla na ně v tescu super akce mohli by zas zopakovat-i když ted máme plín dost, dědeček udělal zásoby a máme 4 balíky u nich a já doma 2 takže je zásob až až
15. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Vidis to ybch do tonicka nerekla, ze se odstavi sam.
15. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
ahoj smar

jj, ta vanocni akce byla skvela. taky jsme nakoupily zasoby
ja davam jirickovi kasi do lahve i na lzicku, jak kdy.
15. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
sluni zas by mohla být jen bychom už přešli na pětky, nějak brzo totiž s nočníkem nepočítám
15. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
sluni ty jsi byla do něho zamilovaná????? ahaaaa :sweat_smile: tak to jsem pochopila až ted:slight_smile:))))) a jak je to dlouho? a veděla jsi o tom zámečku? jinak asi budeme koupat dřív, jinak to nepůjde...
15. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Mili,já bych dávala před koupáním, my dospělí taky večeříme před sprchováním (nehledě na to,že se zamastí:slight_smile: a pak bych po koupání už jen třeba dokojila na žízeň.

No tak holky, mlíko jakési tam furt je, ale málo, tak řeším dilema, jestli mu dat Nutrilon, nebo přežítnoc s častým kojením, ale mělo by se to mlíko udělat...no...asi přežiju tu dnesšní noc, klidně si ho dám k sobě do postele a budu ho krmit, jak si řekne, protože toho tam asi moc nevyloví...já jako měla už prsa měkčí delší dobu, jako vy, ale ted je mám vyloženě prázdné, ale makají holky jedny moje, před koupáním jsme ho nakojila, sic ez obou, aby dostal to co chtěl, ale aspon to...takže třeba si daly jen volno a ještě se budou snažit:slight_smile: mooc bych si to přála a nevzdávám to, liju do sebe laktační čaje, meltu, homeopatika a nějak bude. Zítra napíšu.

Holky, co asi Marku, zítra jí zkusím písnout sms, už by měla jít zítra domů,dle mojich výpočtů:slight_smile:nšbo písnu ještě tedm snad ji nevzbudím...
15. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
raada no jenže já se chci právě tomu dokojení vyhnout...pak si z toho udělá berličku k usínání a to bych si na sebe pletla pěknej bič....a až nebudu kojit tak co potom?? musí to jít bez toho. jinak vydrž, do 3 dnů se ti laktace zasd enstartuje, když pro to děláš thle všechno - hlavně koj/odsávej
15. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
mili no jo, zamilovana....ale neopetovane. to je na dlouhe povidani. takova ma 13 komnata.....nerada na to vzpominam.
O Zamecku jsem vedela....ale nevim, co presne mas na mysli?
15. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
radi mi Tom třeba bez flašky neusne-prostě to nejde, jak ji nemá řve i 3hodiny takže u nás je večeře a do postýlky jde s mlíčkem-stačí na dně ale prostě to pro něj znamená že jde spát, snažíme se to odbourat a před den se to někdy podaří ale večer to u nás zatím nejde

radi já bych zkusila vydržet bez Nutrilonu a obětovala noc at si fakt bere kolik chce a je to, zas se to rozběhne
15. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
aha...no psala jsem ti to přece do ip...v té době jsem ho poznala já.......
15. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
jj to jsem cetla... :wink:
15. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
a jaky ty mas na nej nazor?
15. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
napíšu ti raději do ip :wink:
15. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
dobre

raadi Ja bych taky vydrzela bez Nutrilonu. Laktace se urcite zase rozjede. :wink: :dizzy_face:

mili Ja bych kasi klidne dala Tonickovi do flasky. Urcite mu to nejak neublizi.
15. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
sluni do flašky nechci...to budeme radši chodit koupat dříve :wink:
15. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Chvilku tu nejsem a hned je tu několik stránek :slight_smile:))))))))

Smar: mně se líbí všechna trička :slight_smile: Ty objednáváš přímo z Nextu?

Radi, nemáte ted spurtíka? Podle toho, co popisuješ, by to mohl jeden z těch horších :frowning2: Jestli chceš, napiš mi třeba i do IP, jak se teď malý hlásí o jídlo, kolikrát denně/nočně … zkusila bych ti najít nějaké info na webu nebo bych se poptala nějaké lakt. poradkyně …
Já měla ten 3m spurtík s malým docela brutální … dva dny a dvě noci jsem měla malého imrvére přisátého, než se to začalo klidnit … celkem to u nás trvalo 4dny :frowning2:

Koukám, že jste řešily plenky – my používáme snad od Martinova narození Huggies classic a je to ok … vydržely leckteré Martinovy „výstřely“ a dokonce nám i teď vydrží i přes celou noc, když čůrá jako divej, protože už dostává i čaj navíc.
Až ho budu učit na nočník, tak bych chtěla přes den zkusit látkové, ale nejsem si jistá, jestli to bude dobrý nápad :slight_smile:
Ubrousky máme taky od huggies, ale Martinovi nevadily ani ty obyčejné z DM …

Mona:copak jsi měla dobrého? :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
mili a proc nechces do flasky???
15. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
paulie zrovna sepisuju objednávku a ještě nevím které objednám :slight_smile:, nene objednávám přes paní na MMB, sice ted už jde objednat přímo z Nextu ale vychází to tak dráž než přes MMB takže to udělám levnějši

paulie z huggies plinkama jsem spokojená i když máme premium ale huggies ubrousky jsem měla jednou a už mi domů nesmí, byli nejhorší co jsem kdy měla a nechci je ani zadarmo
15. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
sluni no já nevim prost ějídlo chci dávat lžičkou...a pije mi z hrníčku. Flašku má jen na mlíko ted co jsem začala dávat UM. Ale on si zvykne, chce to jen čas. Prozatím budeme chodit koupat dříve a budu postupně dávku kaše zvyšovat. KOlik dáváš ty?
15. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Paulie,on dřív , na začátku papal přes den po 1,5 hodině, potom tak po 2 hodinách a v noci kolem 23, 3 a 6, pak už papal míň, tak po 2,5 hodinách přes dena v noci jsme jojila jednou nebo dvakrát. No a pak sjme jeli an týden na Slovensko, semnou skoro nebyl, jen na kojení, možná i psychicky si začal vyžadovat častější kojení ve dne i v noci - přitom byla ale maximálně spokojený u tetiček a babiček a o mě nejevil zájem, jen vždy začal otvírat pusinku a na chvilku se přicucl, když chtěl zase ke mě...no a to je vlastně týden, co jsme doma ted a tak nějak se nemůžeme srovnat, navíc ještě ted bylo to očkování a 2 dny měl horečky, včera už je neměl ale zas skoro vůbec nejedl a dneska je krize u ěm v mléce...asi toho bylo i na mě trochu moc:slight_smile: možná se jen oba potřebujeme zajet do starých kolejí. No holky jdu spát, nevím, co mě čeká v noci, zítra napíšu.

Marku jsme psala, jak odepíše, dám vědět...
15. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
mili mne Jiricek sni uz i kasi ze 140ml, kdyz ma hlad.

Omlouvam se, ze pisu dost stroze...ale je mi zle, mam nastydly spodek.
15. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
sluni aha..tak to já budu muset dát tak 250...tolik mi pije tak toník na noc... chudáku :confused: kd ejsi k tomu přišla?? byla jsi u dobrkáče?
15. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.