• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Zdeni : a co myslíš že malé je?? vůbec nevím co bych si počala když by malému začalo něco být žádné léky doma nemám :frowning2: myslím na Vás aby jí bylo lépe :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahojky nemám moc času vás dočítat,tak jen malé info o Tominovi
už válíme sudy a začínáme lézt,takže je sním větší sranda a taky zavere více času,jinak plavání je uprové,už se i potápíme a moc se mu to líbí
takže se mějte krásně hgolčiny a užívejte si prcků papa
16. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak marku opožděná gratulace :sweat_smile: Už se těším, až napíšeš :wink:
Baru, Nikolka se naučila spát až cca od 3 měs., usíná sama v postýlce, ale není to robot, tak prostě taky někdy zabrečí. Ono to vyplyne ze situace, já už prostě byla dost unavená po těch měsících bez spánku, že jsem prostě řekla dost, že to musíme taky nějak zvládnout. Nikolka už nebyla to bezbranné miminko, abych se bála, že se ji něco stane, když zabrečí. Ale ne že bych ji nechala brečet. Jen jsem ji tam dala a prostě chodila tam a podávala dudlík, hladila třeba 10 než usnula, ona to časem pochopila, že jsem ji tam neodložila. Ale každé dítě je jiné, určitě to nějak zvládnete taky :wink:
smar, jé já bych taky chtěla druhé mimi hodné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
hedík gratuluju, k úspěšnému ultrazvuku, nám bylo poprvé vidět pohlaví až cca ve 26tt, dřiv ho neukázala :slight_smile:
vyvecka ahoj, tak to máte doma veselo.
Tak u nás je to tak, že Nikolka se moc na bříško převracet nechce, opačně ji to jde, teda když chce :wink:
Ale jakmile je na bříšku, tak chce lézt a lézt :grinning: No ale zatím neumí zkoordinovat ruce a nohy, buď se vzepře o ruce nebo o kolínka. Taky se strašně ráda přitahuje do sedu, to ji jde perfektně a vždycky čučí na své nohy jako co to je :grinning:
V pátek jdeme na svatbu kamarádce, tak se těším :slight_smile:
Jo a Nikolce bude ve čtvrtek 5měsíců, ježiš to to letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky, gratuluju všem k pokrokům :dizzy_face: My taky jeden dns máme...vypadá to, že Toník přeskočí lezení či plazení...normálně se začal stavět!!! Já koukala a nevěřila - seděl mi n aklíně a před ním hrazdička - no a z ničeho nic šup, chytnul se za ní a stál!!! Sem myslela, že to je náhoda, ale on to udělal znova - samozřejmě ho přidržuju, aby sebou neprásknul...no a od tý doby to chce dlěta pořád..takže si myslím, že mi začínají veselé časy :grinning: :grinning: Jinak od včera už sedí uplně sám, bez opory :dizzy_face: A dokonce se do sedu dostane z pololehu..A líbí se mu to - hrabe si v hračkách a je spokojenej, hraje si v sedě :dizzy_face: No, jsem zvědav, jestli to stavění do zítra zapomene nebo to bude chtít zase dělat pořád :sweat_smile:
16. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
je mili tak to je supeeer, počkej brzy se za ním naběháš :grinning:
16. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Ahojka holky :slight_smile: ,nestihnu sice dočíst, ale hodila jsem slíbené foto a rychle písnu nějaké info :wink:...a večer na vás ještě kuknu.
Tak jsme už od včerejška doma...,víceméně z provozních důvodů v porodce, neb malují, takže maminky posílají pokud to jen jde dřív domů.
Jakoubek je zlaťoušek, pořád bych ho jen muckala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Krásně papká, trochu už bojujem s prdíkama,ale jinak o něm skoro ani nevíme. Šimonek sice zlobíkuje, ale není se čemu divit, je to pro něj taky změna. Snaží se na sebe strhnout pozornost svou hlučností, ale chce to prostě čas. Jinak reakce na Kubíčka bezvadná...chce ho pořád nosit a hladit.
Já se cítím po porodu dobře, mnohem lépe, než když jsem byla po porodu se Šimonkem. A porod celkově hodnotím jako skvělý. Byla to rychlovka...v 6,30h příjem...v 7h mi zavedli tabletu a dr. udělala Hamiltona, za hodinu jsem měla středně silné kontra...zavolala jsem manžu, aby za mnou dojel. Po 8h mi dr. praskla vodu a to už se mi hned rozjely ty pravé kontra...po půlminutě...takže rychle klystýr, sprchu a pak už jsem nemohla chodit, tak jsem jen ležela. V 11h jsem začala mít pocit na tlačení a v 11,51 byl malý nasvětě. Prostě bezva :dizzy_face: .Jediné co mě zlobí...tak stehy dole, oteklo mi to, takže mě to docela tahá a štípe. no nedá se nic dělat :unamused: .

Mona, jak pak ty????
16. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
ach joooo holky tak mě praskla jedna šitá ranka a vyvalily se mi žlázky ven takže mám v prcině kuličku kterou mi zítra hned pod narkozou odstraní, tak jsem zvědavá, ráno mám lupnout diazepam, prej to malého ani moc nezblbne jen bude víc spát....
16. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
holky, tak Natalce uz je lip, po spani se najedla a pak si dve hodinky spokojene hrala v lehatku. Myslim si, ze to byly zuby - dostala od toho i zvysenou teplotu. Ma tvrde dasnicky a porad si du pusinky cpe pesticku nebo aspon palec.

ofi: my doatali cipky na predpis od dr po prvnim ockovani, kdyby mela reakci, no a vyuzili jsme je ted, pomohli bleskurychle
16. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
bekul :confused: :confused: to mi je líto, že máš takové komplikace..jestli můžeš, tak odsaj mlíčko - ponarkoze bych teda moc nekojila nevim no....spíš bych mu dala z flašky. a máš hlídání??

zdeni my teda měli teplotu k zubum až se mu prorazil..ted o vikendu..a má ty dasně nateklé?? právě že těsně před tím je toník tvrdé neměl, ale jakoby nasáklé, spíš měkčí....
16. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
aho jmarku, vítej doma :dizzy_face: :dizzy_face: jsem ráda, že jsi měla pohodový porod!! a jak vypadají ledvinky?? dělali jakoubkovi nějaký podrobnější utz? na fotky hned juknu :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
marku jakoubek je uzlíček krásneeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
Markůůůůůůůů,jéééééé ten je úžasný nejúžasnější bobánek, totálně podobný na Šimonka, nezapřo se! máš krásný i kočárek a ty jsi tak ubená, i v tom 39 týdnu jsi měla snad jen to břicho a jinak nic, týýýý jo! Kočár jsme zkoukla,podle něj tě na městě rychle identifikuju:slight_smile: snad se brzo potkáme. Jéééééé, já chci zase doma to maličké miminko v zavinovačce:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Musím jít, Jindrula zjistil, že má nohy ba že se dají použít k lumapčení a dává si je až k hlavě a kope do hraček na hrazdičce:slight_smile:
16. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
čauvejs holčičky :wink:
16. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
mili no popravdě se mi mlíko tvoří pravidelně jen na kojení že bych odsála bůhví co se říct nedá spíš asi pro jistotu udělám bebu na cestu.. mamka bude hlídat a pak mě vyzvedne s kočárek a zajdem na oběd budu hladná jako zvíře snad mi nebude moc zle, já bych ho taky moc nekojila no ale on tu bebu moc nechce když je koneje tak co s tím no pokusím se odsát aspoňněco z toho prsa...
16. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Holky, v drogerii Teta budou mít Huggies premium za 166 Kč za balení - musíte ale koupit 3 balení. jejd,a proč jsme ted nakupovala tolik zásob?:slight_smile: no ale nakoupím si zásobu 4, nebot už nám ty 3 začínají být těsné - a to je nosí v poradně i lozící děti a my se ani neotáčíme:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
16. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Marku gratuluju ke Kubíčkovi :slight_smile: . A jak psala Raduška, jsi taková žížalička hubená. Kubulka je krásnej :slight_smile: .

Holky a co Mona??? Nerodí už taky?
16. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
Ivanau ten kočárek je nádherný, jen ta cena :confounded: , to já si asi nebudu moct dovolit :cry: . Ale moc se mi líbí.
16. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
aji-ahoj moja jaaaa??/
ja tu budem este strasit nebooooj :grinning:
16. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
marku-tedaaaa super porod :grinning:
16. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
Mopny ahoooj beruško :slight_smile: , teď jsem zkoukla fotky, krása :slight_smile: . A bříško máš teda pořádný, aspoň tě důchodci v autobude pustí sednout a nevymlouvaj se, že to není vidět.
16. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Mony strašit nestrašit, máš termín až 29., to máš ještě čas.
16. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
aji-mam 28 tak ziadny den navyse mi nedavaj aj ked viem ze tu mi to pise 29 neviem preco :grinning:
jo mam cas do buduceho tyzdna ale dr mi dnes povedala ze sa nic nechysta na porod maly je dost vysoko a vyzera to ze bude aj velky tak uz by som privitala aby isiel von
16. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
jo a autobusem uz nechodim ani metrem :grinning:
16. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Mony škoda :frowning2: - těch důchodců :grinning:
16. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
aji-to si cela ty a ako sa mas?
a co snazenicko nechali ste to zatial tak ci sa uz snazite?
16. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
jééé zas jeden mrtvej chlapeček :frowning2: a tak hloupě umřel :frowning2: ach ty zprávy radši nesledovat...
16. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
Mona :slight_smile: , no jo, celá já. Teď jsem byla nemocná a chytnul to ode mne manža. Nějaká viroza, horečky, rýma jako blázen, bolest v krku. Ještě máme kašel, ale snad už to nejhorší je pryč. Asi si dovedeš představit, když je ti blbě, tak ještě 6 hodin učit - a namáhat hlasivky.

Beku kde???
16. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Mona,když vidím tu anchystanou postýlku a to mega bříško, uplně se mi vrátily ty pocity, to nekonečné čekání, pomalé pohyby, jujda, jak ti přeju, aby už to bylo:slight_smile:

Bekul, jaký mrtvý chlapeček????jdumrknout na idnes.
16. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
moni:krasne brisko a ani jedna strie!!!nadhera :dizzy_face:

Tak Natalie ted vydrzela 5 hodin a ted jsem ji dala spat, aby se mi nepretahla - uz chrupka. Snad to bude dnes v noci dobre.
16. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
Mili, a časy pohody končí :grinning: Připrav si tretry a oči :slight_smile:

Marku, Kubíček je úžasný :slight_smile: A Šimonek je a bude skvělý bráška :slight_smile:

Moni - a teď to začne ... Už? A teď? A teď? ... To bylo myslím v Simpsonech :grinning:

Ajkaaa - ať je ti brzy lépe :wink:
16. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.