• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Děkuju holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
radi: já se taky na ty naše prochajdy už moc těšííím, jen to počasí mě teda už fakt běsní :angry: :angry: :angry: ...pořád vidím spíš ten rozkvetlý park a pohodka v teple na lavičce :wink:.
mili: ledvinky budou hlídat...máme jednu stále dilatovanou, takže nutné kontroly a sledování :frowning2:...hlavně, že to není ale nic hrozného.
moni: bříšánko krásný bubínek...uvidíš, že pár dní po porodu se ti už po něm bude stýskat, ikdyž teď už bys raději měla za miminko. Je to hrozně divný pocit to břicho nemít po tolika týdnech :sweat_smile:.
16. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
radi náš Tomášek nosí taky huggies 4 ale budem přecházet na 4+

aji ahoj tebe jsem tu dlouho neviděla
16. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
marku malý je krásný :slight_smile:

já si dneska vyzvedla v drogerii ty fotky a super :slight_smile: za tu cenu jich ještě 50objednám :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
holky ste strasne zlaty jak na mna myslite :slight_smile:
zdez-no zadna strie aj ja sa divim ale este sa moze stat moj mi kazdy den maze brisko tak snad to na neco bylo a ke konci mi nepopraska :slight_smile:

marku-no ked mam pravdu povedat ani si to neviem predstavit bez toho briska ale tesim sa ako sa mi bude uz lepsie chodit juuuuuu :slight_smile:
radi-no to cekani je najhorsie a kazdym dnom ako sa to blizi som nedockavejsia a uz to chcem mat za sebou a malickeho v naruci

myslela som si ze sa budem trocha obavat porodu ale vobec a sama sa cudujem myslela som ze to na konci pride a vobec nic
16. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Dobre rano holky, tak mi uz od peti zase nespime. To teda nevim, po kom je takovy ranni ptace, po mne urcite ne :grinning:
Paulie: co je to LL, laktacni ?... Asi mi neco uniklo.
Ivanau: krasny kocarek
Marku: Jakoubek je tak sladkej :slight_smile: A ma svetly vlasky, jako mel Arthurek :slight_smile:
Mili, tak ted uz se asi nezastavis.. :wink:
Moni: moc na tebe myslim. Jsi statecna! Ja teda mela strach z porodu jako cert.
Baru: my mame siroky baleni. Na kontrolu jdem az ve 3 mes. Ma ho porad, jen kdyz ho trapi prdiky, tak mu ho na chvili zdelam, aby mohl hybat nozickama
17. bře 2010 v 05:54  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Přidávám se s tím mým malým netvorem k Lenče :slight_smile: Též jsme vzhůru od pěti ... manželovy geny holt zase jednou zvítězily :frowning2:
LL je Laktační liga :slight_smile:

Moni, to je dobře, že se nebojíš :slight_smile:
17. bře 2010 v 06:28  • Odpověz
17. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahojky holky přeji dobré ránko a hezký den. :slight_smile: akorát vyrážím do prahy na kontrolu na gyndu tak uvidíme co nám dr řekne :wink:
17. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Hedi, tak ať slyšíš jen samé dobré zprávy :wink:
17. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
hendi-drzim palce
ja sa vam hlasim stale 2v1 ale za chvilku idem do mesta celkom dlha trasa tak mozno nam to ytoska pomoze :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahojky...tak u nas uz je lip, Naty sice jest ena noc dostala cipek, protoze na vecer zas ze spani plakala, ale v noci uz ok, ted uz teplotku nema a je vesela a hrava jako driv.

Ja porad nemluvim a manza to asi chytl ode me, takze budeme mit brzy tichou domacnost :grinning:

Hedi, at vse dobre dopadne!
17. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Zdez, tak to je super, že se Natálka uzdravuje :slight_smile: A vy se dejte též do kupy :slight_smile:
17. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
paulie, taky mam radost - je to hrozne videt to malinke stvoreni, jak trpi :pensive: ale uz je zas dobre :dizzy_face: dnes ocekavam zasilku z obchodu pro deti, z radosti nad tim, ze uz bere veci do ruky jsem ji objednala dve hracky, tak se tesim :dizzy_face: A jeste mi ma prijit bordyra do pokojicku, tedy zbytek, jelikoz jsem si to spatne vymerila a kus nam chybi...pak uz jen povesit zaclonky a lampu a pokij bude komplet. To ho pak vyfotim a dam na FB :wink:
17. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
17. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Zdeni, na fotky se těším ... mně teprve v hlavě uzrává nějaká představa výzdoby :grinning:
A ty hračky jsou krásné, budou se Natálce určitě líbit :wink:
17. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
paulie, to moc doufam, ze se ji zalibi - ale pocitam ze ano, ted ji bavi vse, co dela hluk :dizzy_face: no a doposud ma jen jednu hrkacku od FP a jednoho dracka, driv jsem nic moc nekupovala, nemelo to moc cenu, ale ted si to zacnu uzivat. No a hlavne uz ma svuj pokoj, tak ho muzu zaplnit hrackami :grinning:

Jinak zarizovani pokojicku dela fakt radost :dizzy_face:
17. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
já bych taky nakupovala hračky jako divá, ale Martin je víceméně ignoruje :frowning2: Už měsíce u nás frčí jen pet-láhev od čehokoli, papírové kapesníčky, my, hrazdička, pískací knížka, špendlík a teď vzal na milost takové multifunkční kostky od FP :slight_smile: Zbytek občas vezme, ale po chvíli zahodí ... tak pořád koumám, co by ho potěšilo :grinning:

A jen se rozmyslím, jestli chci pokojík do medvídkova, lodičkova/mořského světa nebo autíčkova, tak se na to vrhnu :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Tak to je pak trochu zklamani, kdyz si clovek mysli, ze koupil pekne hracky, ktere se budou diteti libit a ono si pak radsi hraje s pet lahvi :sweat_smile: ale hlavne ze si vyhraje a ze ho to bavi :wink:

Teda, takovy morsky svet - to by se mi libilo :wink: co myslis, ze by nejvic ocenil Martinek?

My mame pro Natalka klasiku - ruzovy pokojicek, jemuz dominuji motivy Disney. Hlavne Princess - bordyra, koberecek, lampicka. Ale i Medvidek Pu a dalsi Disney postavicky, jen to jeste neni dodelane. No a aby to nebylo prilis preplacane princeznami, tak zaclonky budou s kytickami, stejne tak jsem ozdobila i nabytek - skrin a prebalovak. No, Natalka musi zkratka trpet tim, ze za nas tohle vsechno nebylo :grinning: a manzel mi nastesti nechava volnou ruku - jen plati ucty a primontuje, co si reknu :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jinak balicek uz prisel - tygr malou zatim moc nenadchl, ale do opicky uz zvesela busila. Az z toho usnula :grinning:
17. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
paulie já nad pokojíkem přemýšlím pořád jak ho v tom létě uděláme a nevím, chvíli chci do fotbalova, pak lodičkova, pak autíčkova, pak nějaké zvířátka a pořád to měním a měním :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Zdez, no ještě že ty petky existují ... jednoznačnou favoritkou je modrá od Magnesie :grinning: Momentálně si hraje s mojí od Rajce, která má takový ten sportovní uzávěr (my tomu doma říkáme dudu-láhev pro dospělé :grinning:). ... Aha, tak už ne - začal rozebírat takový pěnový puzzle-koberec, na kterém má hrací místo :grinning:
Dost často projíždím všemožné webové stránky, ale Lamaze u nás zklamalo (bere tu opičku na vědomí až teď), Playgro by šlo (hrkací tygr má značně ošuntělý ocas :grinning:), a teď ty FP kostky vypadají nadějně, tak lovím na jejich stránkách nějakou další libůstku :slight_smile: A taky to bude chtít nějakou dětskou knížku a leporela s tvrdými stránkami :slight_smile:

Já jsem po těch Disney postavičkách koukala, ale pro mě je to takové už moc určitě zaměřené ... ještě jsem našla spoustu zvířátek ze zoo, to by mohlo být taky variabilní .-) Jinak si myslím, že bude Martinovi dost dlouho úplně fuk, co na stěnách má ... pak si je určo pomaluje sám :grinning:
17. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
smar: já chtěla nejdřív medvídky, pže je to celkem neutrální a mám jich spoustu i jako plyšáků :slight_smile:
Ale pak jsem viděla variace na mořský svět a ty mě nadchly ... stejně jako autíčka a zoo :grinning:

Takže to zkusím nějak vykopírovat do wordu a o víkendu ukázat manželovi, co by z toho vybral :grinning:
17. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Tak se hlásím po kontrole jsme v pořádku :slight_smile: oba i já i miminko :slight_smile: dneska jsem poprvé viděla naše miminko v klidu jinak bylo furt hodně akční na uz a dneska spinkalo byl to zase úplně jinej pohled :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
gratuluji, hedi, k uspesne kontrole :dizzy_face:

paulie, tak to jsem zvedava, co vyberete, ja bych byla pro ten vodni svet :wink: to mi prijde super napad :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
zdezli děkuji :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
ahojte
hendi gratulujem ku kontrole
tak ja som toho dnes dot nachodila a este pojdem poupratovat spalnu a povisavat
dneska mam natekle ruky a aj nohy co som doteras nemavala :confounded:
17. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile:
Jsem tu zase na skok, ani nevím, kdy jsem tu byla naposled (ty dny se mi teď tak nějak míchají :sweat_smile: ).
Doufám, že je tu všem fajn a všichni jste v pořádku. My jo, i když asi jsme prošly (teda doufám) velkým spurtíkem. Lucinka už asi 3 dny vůbec přes den nespala, jestli hodinu celkem tak je to moc, k večeru už byla přetažená, křičela jak blázen a nedala se uspat. Ale nakonec se vždy kolem 7 povedlo, stejně jako jindy a noc v klidu, stejně jak jidny. Ale ty dny... Skoro hodinu s přestávka jsem kojila, půl hodiny to vypadalo snad na spánek nebo čučela v postýlce a nanovo zase jídlo - takhle celý ty dny, no síla fakt! Už jsem z toho taky byla vyčerpaná, ale dnes už mezi kojením spala a to "celou hodinu", tak se to snad začíná vracet k normálu.
Přidala jsem pár foteček, byly jsme taky na 6t prohlídce a jsme prý dobře živení, všechno v pořádku, tak máme radost.
Internet do domů už mám objednanej, tak myslím, že snad přístí týden už by snad dojeli a nainstalovali mi ho tam. To tu pak s váma konečně budu, aspoň teda doufám! :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahojky holky!
Zdeničko udravujte se! Je super že je Natálce už lépe, pokojíček bude vypadat určitě skvěle jsi šikulka.
Smar a Paulie vybírání motivu pokojíčku je náročné ale až vyberete dětem se bude líbit cokoliv.
Hedi gratuluji k úspěšné kontrole.

My jsme dnes byli na poradně a vrátila jsem s úplně zoufalá. Malá totiž za 3 týdny přibrala jenom 190g takže oproti 780g za 14 dni po návratu z porodnice je to hodně "krizovka", za týden jdeme na převážení. Pokud to nebude jiné asi budeme musít začít dokrmovat nebo přejít úplně. Tak moc jsem si přála kojit a teď nevím co mám dělat a budu dělat... závidím vám holky co nemáte problémy a úspěšně kojíte. Úplně mě to dorazilo, jak jsem si myslela že malé nic nechybí a přitom strádá. Ach jo. Život je boj!

Mějte se hezky.
17. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Baru, dej mi chvilku ... zkusíme se na to juknout, ju? :wink:
17. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.