• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Barunko, to je mi líto, tak zkus hodně kojit, častej než doted...a pije ti? nebo jen dudá? je to divné, když mlíčkomáš,jak často ti pije?

Holky,mi se začlo dělat zas mlíčko, ale Jindrula potvůrka nechce papkat tak často jak dřív (papal co 2 hodky), no ale asi je to v pohodě, ne?on ted papá po 4 hodinách zhruba...dnes jsme na něj vyzrálka a připravila Nutrilon dopředu, jak dospával procházku v kočárku. jak ho vytáhnu, vysleču, má obrovský hlad a hned hledá prso,strčila jsme mu flačku a on sál, potvůrka jedna. Měla jsme strach, že to z flašky neumí,ale mu se prostě po kojení už nechtělo a jen do toho hryzal:slight_smile: takže jsme klidná, že to umí,dkyby něco:slight_smile:

Holky,zítra máme utrum, víte o tom?:slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
hedik, gratuluju ... to jsou dobré zprávy :slight_smile:

Moni, nějaké novinky? :grinning:

Iva s: to byl spurtík jako blázen :slight_smile: Ještě že v noci jste trošinku spaly :slight_smile: Lucinka je šikovná - koníčky pase jako profík :grinning:

Radi, to je super zpráva :slight_smile: I to natáhnutí intervalu :slight_smile: A plně kojíš nebo přikrmuješ?
Btw - jaký utrum? :confused:

Baru, napsala bys mi (třeba do IP), jak často přes den a v noci kojíš, jak dlouho, atd. ?
17. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Pauli promiň dnes musím končit. Dobrou noc. Napíšu zítra třeba na FB zprávu. Přesto moc děkuji.

Raduš je super že se to zlepšilo.
17. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Baru, jasný ... já zatím popátrám :wink:
17. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jaký jste dnes měly den?? U nás ok, až na to, že mě chytla příšerná migréna, do toho změna tlaku..no takhle blbě mi snad ještě nebylo :angry: :confounded: Manžel musel přijet dřív z práce a já si šla lehnout - 2h jsem spala a je mi líp. Teď už to je skoro ok....tak uvidím zítra, snad se mi to nevrátí.

barushko, vydrž, ještě neházej flintu do žita věř si!! paulie už hledá, co by ti poradila - ale neboj se, malou hlady určitě netrápíš, to by ti brečela dnem i nocí..možná bych si zkusila někde půjčit váhu a vážit po každým kojení, abys věděla, kolik ti vypije - pokud máš mlíčka dost, tak je třeba špatně přisátá...poradila by ti určitě i nějaká laktační poradkyně. UM ber jako poslední, krajní možnost - ale i kdyby na to došlo, tak si z toho hlavu nedělej - jsou kvalitní a i tak dáš malinké to nejlepší-budeš ji krmit s láskou :dizzy_face: A důležité je taky to, že vůbec kojíš - někdo to štěstí ani nemá. zachovej klid baru :wink:

raada to je fajn, že se ti zase mlíčko rozjelo! jinak my jsme kojili po 4h skoro od narození, takže v pohodě to je, neboj :wink:

No jo, zítra nepůjd ekůn...ježiši co já budu dělat, se budu asi nudit :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
PAULI-ZIADNE NOVINKY LEN OPUCHNUTE NOHY A RUKY CO SOM DOTERAS NEMALA UZ SA CELA ROSPADAM :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Kojímplně, jen jsem mu dnes po procházce strčila tu flašku, aby aspon 30ml vypil, abych měla klid v duši, že kdyby něco, že z té flašky umí pít. No a umí:slight_smile:

Paulie, utrum bude zítra celý den, nepojede koník, takže kdyby něco, najdeme se téměř všechny na FB:slight_smile: no a v pátek se snad všecky zase slezeme na nové verzi:slight_smile:

Holky dobrou, dnes jsme nějaká utahaná, jdu si hodit šlofíčk, už se taaak těším:slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Moni, koukám, že termín máš příští týden ... Davídek už se pěkně "dopéká" :slight_smile: Tak se drž :slight_smile:

Radi, no to je paráda, že vám to takhle jde :slight_smile: To mám radost :slight_smile:

Jaj, on nepojede Koník? Co budu dělat? :slight_smile: Půl dne zabiju návštěvou kolegyň v kanclu, ale druhu půlku dne nepřežiju bez pravidelného přísunu informací :grinning:

Jdu též odpadnout ... blížící se teplé počasí páchá příšernosti s mým tlakem, tak to raději zalomím :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
a jeje, konik nepujde...no tak to asi budu muset prece jen vyzehlit :grinning:
17. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
tak ja jsem tu...
19. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
už to jede :slight_smile: ahoj kočky :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
ahojky
19. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
jeje, to je novinek! abych se v tom vyznala...
19. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
hlásím se mezi přítomné :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
vitej paulie, sluni, ofi....tak nova verze se mi docela libi, jen to budu muset lepe na studovat...urcite je pozitivum, ze clovek zustane po prispeni v diskuzi a neni vyhozen k tematum
19. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
jj, to je první pozitivum, které jsem našla :slight_smile:
Jdu se ještě najíst a trošku poklidit, abych tu pak mohla vysedávat :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
jestlipak nam Moni mezitim neporodila...vi nekdo neco?
19. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
ahoj maminy, jsou nejake zpravy o mone?
19. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
dark :grinning:
19. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
zatim jsem tady z toho lehce zmatena... :unamused:
19. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
sluni, to zvladnes, neboj:slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak to konečně jde...už jsem měla absťák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zatím mi to tady přijde stejný, akorát graficky jiný...ale ještě jsem to neprolezla :grinning: Co nového u vás?? Mě Toník už 2 dny odmítá příkrmy...to je k tomu zoubku :confounded: Chtěl by jenom MM, ale já mu ho nedám..už bych chtěla postupně přestávat kojit a tohle by k tomu fakt nevedlo..Včera nechtěl ani Nutrilon..Ale dnes si ho vzal do parády manžel a Nutroš si od něj vzal :wink: A kaši teď večer taky jedl..tak uvidím, jak zítra....Si říkám, že když bude mít hlad, tak se nají :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Mili, to mi povídej ... normálně jsem furt zapínala pc, jestli UŽ? :slight_smile:))
Chudáček Toník - ten zoubek ho tedy pěkně zlobí :frowning2: Ale třeba to zkouší jen na tebe, protože ví, že máš někde schovaného něco dobrého :slight_smile: Určo to bude lepší :wink:
Nám Martin v noci zase hodinu řádil a když jsem ho vzala a donesla si ho do postele, tak spustil taaaak děsný hysterák, že jsme nechápali, co se děje :-/ Od té doby, co se snaží o lezení (resp. dostat se na kolínka), tak mu pořád jedou nožičky, jak kdyby je měl na samostatné baterky :frowning2:
19. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
..tak koukám, že se dají ted v albu komentovat fotky....a nahoře na stránce se dá napsat nějaký status..hehe tady se někdo inspiroval FB :grinning: :grinning: Holky nepůjdeme do těch uzamčenýh diskuzí nebo chcete zůstat veřejné?
19. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Mili, to mi povídej ... normálně jsem furt zapínala pc, jestli UŽ? :slight_smile:))
Chudáček Toník - ten zoubek ho tedy pěkně zlobí :frowning2: Ale třeba to zkouší jen na tebe, protože ví, že máš někde schovaného něco dobrého :slight_smile: Určo to bude lepší :wink:
Nám Martin v noci zase hodinu řádil a když jsem ho vzala a donesla si ho do postele, tak spustil taaaak děsný hysterák, že jsme nechápali, co se děje :-/ Od té doby, co se snaží o lezení (resp. dostat se na kolínka), tak mu pořád jedou nožičky, jak kdyby je měl na samostatné baterky :frowning2:
19. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
mili ahoj...pokud neplace...tonik je klidas :wink: mne dnes mala dnes taky nechce jist, porad by jen spala - divne
19. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Zdez, asi načerpává síly :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
paulie:asi, jen me to dost prekvapjuje - po5 min usina u prsa a neda se vzbudit...no asi je po tom, co jsem ti dnes psala, plna :grinning:
19. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
jj, s plným bříškem se usíná moooooc krásně :slight_smile: (i mně :grinning:)
19. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
paulie:no jsem zvedava, jak to dnes bude probihat, ted jsem ji dala do postylky, protoze zivala...uvidime, co z toho dnes bude :wink:
19. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
caute babulky moje ja som stale 2 v 1 bohuzel normalne som mala bez vas abstak
19. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
ahoj moni...uz jsem si rikala, zda jsi nam neporodila... :wink:
19. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
zdez-bohuzel ne a anik tomu nic nenapovida :frowning2:
19. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
neboj, prijde to, az to budes nejmin cekat :wink:
19. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.