• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Zdez - dneska brzy :slight_smile:
Moni, říkala jsem si, jestli už náhodou nemáš Davídka u sebe :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
jinak Mili, sla bych radeji do te skupiny...budes sefova??? :wink: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
paulie - no ja ji vzdy davam do postele brzy, otazka je, kdy usne...zpravidla v tech 11...no, uvidime, zatim je klid
19. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
zdez klidně :wink: ale to asi budeme muset založit novou diskuzi vid??

holky tak když máme nového koně, založila jsem si nové album :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
paulie-no rada by som ale jemu sa niako nechce
holky ja idem do vane potom sa tu este zastavim mozno tu niektora budete :wink:
19. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
mili, myslim ze jo a ty nas tam jako sefova budes muset pustit :wink: a kdyz budem zblobit, tak nas muzes zas vysoupnout :grinning:
19. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
mili - hezke fotky, spoustu jich jeste neznam :wink:
19. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
zdez :grinning: ...ok omrknu to, jak to funguje :wink: díky z akoment a za chválu - vybírala jsem právě fota, ketrá jsme ještě nikam nedala...
19. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
a jaký mám dát název?? navíc tam musím vyjmenovat všechny členy skupiny..tak to si budu muset sepsat...
19. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
mili - chichi, tonik je kouzelnej, neuveritelne jak vyrostl!
19. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
zdeni no ani mi nemluv, jak to letí...všechny, co máte ještě malinkatý miminka si to užívejte....Toník už se za miminjo faaaakt považovat nedá :sweat_smile: :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
s nazvem to bude asi tezke, zvlast kdyz tu ted nikdo neni, kdo by daval tipy :unamused: jinak nicky mas asi na tom seznamu od smar, co kdysi posilala
19. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Mne Natalka prijde uz ted velka - 2x tak tezka nez pri porodu! uz se nevejde do vanicky, do kolibky...a predtim byla ve vsem takova ztracena :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
zdeni tak to ještě proberme, až nás tu bude víc. jdui do hajan, dobrou :sunglasses:
19. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
jinak paulie, natalka nespi, vali se v posteli, cuca plinku a prolezitostne i tatinkuv nos, kdyz se nad ni skloni :grinning: ale dostane az za 30minut, zarekla jsem se
19. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
jasne mili, spi dobre
19. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: My měli faaaantastickou noc :slight_smile: Po včerejší divočině dneska chrněl do pěti, a pak ještě do 6.20 :slight_smile:

Moni, už to máš za pár :slight_smile: A za nějakých dalších "pár" se ti možná začne i po tom bříšku stýskat :grinning:

Zdeni, teda, ta má výdrž :grinning: Martin do deseti stihnul dvakrát fňuknout, ale pokaždé hned zase usnul :slight_smile: Jak jste to večer zvládli s kojením? :slight_smile:

Mili: kráááásný fotky :slight_smile: Koukala jsem na nastavení ... možná též něco přihodím, protože ne každý má FB :grinning:
20. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
čau holky, zdravím vás...trošku jsem si početla :slight_smile: a čekám až dorazí mamka, manžel je v práci a dnes si přijede nějaká paní pro skříně a večer pojedeme koupit nové...tak se snad stihnou i zítra postvit a uklidím si tady ten brloh :grinning:
20. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
Dobré ranko :wink: Tak my dnes taky měli fajn noc - řekla bych, že ho po té rýžové kaši bříško tolik nebolí...takže nám to asi dělá UM Nutrilon...POradím se sdr. a kdyžtak vyzkouším něco jinýho...Ale to asi jedině Bebu nebo Sunar co :unamused: Co máme ty předokenní žaluzie (montovali nám je ve středu), tak máme vložnici ticho a krsáný přítmý i ráno, takže fakt chrníme do 8 :dizzy_face: :dizzy_face:

paulie díky za chválu fotek, některý už asi znáte, ale dala jsem to tam - když je novej MK, tak bude i nové album že :grinning: Jsem ráda, že jste konečně spali klidně :wink:

Co máte v plánu na víkend, holky? My jdeme dnes na oběd ke tchánovcům, pak procházka a zítra jdu zase na celý odpolko zpívat, tak budou chlapi sami... Akorát jsem zvědavá, jak to bude s jídlem pro Toníka, když teď nic moc nechce :confused: Ale maminka nebude doma, tak holt sní, co mu tatínek dá nebo bude o hladu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak dnes ráno na nás u snídaně tak hladově koukal, že dostal kus rohlíku :sweat_smile: Pěkně si ho ožmoulal a pak ukusoval kousky a dlabal :grinning: Takže kdyžtak rohlík to jistí :grinning:
20. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
Dobre dopoledne holky,
konecne mam chvilku i na konika a koukam, nova verze:slight_smile:.Prcek se za chvilku vzbudi a pak vyrazi s manzilkem na projizdku.Ja jsem totiz dost nachlazena a tak se tesim az zalezu na chvilku do postele.Konecne je hezky a ja musim byt zalezla:frowning2:

Jinak mame za sebou kontrolu 7tyden a mame 3080g/50cm.

Mili, nez se mi rozbehlo mlicko tak prcek dostal par davek nutrilonu a take po nem mel prdiky.

Tak a ted uz vas jdu docitat:slight_smile:.
20. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
ahojte zlaticka
ja mam na plane rodit tento vikend ale neviem ako synator :grinning:
celu noc som nespala nakolko mojho bolel zub a stale bol hore takze aj ja chudacik :frowning2:
20. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
oldri-to mi je luto skoro sa uzdrav a gratulujem ku kontrole :wink:
20. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Oldri to už máte pěkné míry!! Takže pěkně prospíváte viď :dizzy_face: A zkoušela jsi i něco jinýho než Nutrilon??Nevím, jestli to mám nechat, že si třeba časem zvykne nebo zkusit třeba Sunar...
20. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
hezke dopoledne :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
mili sunar je z plnotucneho mleka.. beba z nizkotucneho...ale vim, ze detm chutna vis sunar. Jiricek mi Nutrilon 1 taky zacal bojkotovat...takze je na Bebe.
Uzijte si obidek. Ja mam rajskou a po obede vyrazim ven.

mona to jsem zvedava, zda se Davidkovi ven zachce.... :grinning:
20. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
pisu jako tatar...pardon
20. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
ahojky vsem, dobre dopoledne...

paulie...tak se nam vcera Natalka opet prekonala, usnula ve ctrvt na jednu :sweat_smile: a to byla celou dobu v postylce a spanku nic nebranilo. No kojeni docela slo - po 2h vecer. Zato v noci mi dala pokoj :wink: kojila jsem nekdy o pul treti a pak az o pul 8...no a ted se nam princezna pomalu bucdi - dneska tedy extremne brzo! :grinning:
20. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
no, mili, plany na vikend - dnes tu neni moc hezky, tak zustavae doma a budeme davat do poradku manzelovu kancelar, ta je jeste v krabicich:slight_smile: No a zitra snad bude lip, tak vyrazime do Norimbreku, obchody budou mit vyjimecne otevreno (normalne je tu v nedeli vse zavreno i obchodaky), tak si chci koupit nejaky jarni ohoz :dizzy_face: Dostavam od Orsay slevove kupony, tak bych je rada provetrala :grinning:
20. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
radi-ja mam pocit ze tehu budem este pekne dlho :frowning2:
20. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
zdez ahojky
copak,ze se Natalce nechce spinkat a usina takhle pozde???
20. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.