• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Mili, nezkousela mel specialni Nutrilon nenatal pro nedonosence doporuceny nemocnici, ale jen par davek, ted uz plne kojime (a taky blinkame). Jen jsem si myslela ze po UM mit prdiky nemuze :wink:

Ahoj Mona, 39t..to to uteklo :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj Sluni, ahoj Zdez :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
oldri no já právě slyšela že po UM jsou prdíky často...ale my na to v podstatě netrpěli a stejně ho bolí bříško...On teda nepláče, jenom se v noci poád převaluje a občas kňourá ze spaní...a pak se pokadí :unamused: Jenže jak má k zoubkům opruzeniny až do krve,tak musím vstát a jít ho okamžitě přebalit...jak v tom zůstane, tak pak brečí protože ho ten zadeček bolí :pensive: Já asi zkusím Sunar....

My jdeme na oběd ke tchánovcům, tak zatím papa, ještě jdu pobalit věci.
20. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Mili, to je pech s tím Nutrošem ... jestli půjdu odpolko do DM, tak se juknu, jestli není ještě nějaká značka, na kterou jsme zapomněly ... (ale asi není)

Oldri, no vy máte krásné míry! Jste opravdu šikulkové! :slight_smile: Ať je ti brzy lépe :wink:

Sluni, hmmm, rajská - tu jsem neměla asi sto let :slight_smile: Tak dobrou chuť :slight_smile:

Zdeni, teda to je vytrvalkyně :slight_smile: To byl Martin vzhůru tak max. první, druhý den v porodnici :slight_smile: Hezky si zanakupuj :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahoj Paulie,

diky, jsem rada ze prospiva, dost po kojeni blinkal, prejidal se :wink:
20. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Mili, ja prebaluju po kazdem probuzeni, ceka az ho rozbalim aby se vycural a take kolikrat i po krmeni, kdyz slysim plenkovou salvu :grinning: .Nechci, aby si zvyknul v tom lezet - takovy trening na bezplenkovku.

Jinak fotky v albicko mas opravdu krasne.
Ted si jdu udelat asi 150 caj, maly spinka, unavila ho hra s latkovyma kostickama
20. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Oldri : to máte krásné míry jsem ráda že Staník tak krásně roste :slight_smile:
my taky pěkně papkáme tak jsem zvědavá kolik budeme mít tento týden jdeme na převážení :slight_smile:

Jinak prosím o radu kdy jste poprvé vyrazili s mimčem někam dál na návštěvu????? my zítra plánujeme ke švagrové asi 50km a hodně lidí nám říká, že je ještě brzo :frowning2: no ale my budeme u nich takže vlastně jen cesta autem co myslíte ???????
20. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
ofi, neboj a jed - Jirik bude v aute spinkat jak kdyz ho do vody hodi... :wink:

paulie, sluni: je to sova...dnes vstala o pul 11, nadlabla se, trosku si zabusila do hracek a co myslite, ze dela ted? samozrjeme zase chrupka :grinning:
20. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Zdeni : tak jsi mě uklidnila :slight_smile: já si myslím, že na tom není nic špatného :slight_smile:

my máte taky spáče :slight_smile: večer ve 23 hodin mu dám najíst a kdybych si nenastavila budík na 5 hodinu tak spí asi až do 8 hodin :slight_smile: no je to spáč snad mu to vydrží dlouho :slight_smile:
20. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
50 km nic neni, to zvladnete levou zadni :wink:
20. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
ahojky koukám že už to jede, já neměla čas, jsme furt u našich a řádila tu střevní chřipkaa bohužel ji chytil i Tom a zvracel, průjem ale už je lepší, Honzík zatím odolává jako jediný tak doufám že to tak zůstane. co nového

ofi já jela asi 14dní po porodu 120km, nevidím důvod proč nejet
20. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
mili ještě je mlíko Hami a Hipp, Hami dávám Tomáškovi a spokojenost :slight_smile:
20. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
ahoj holky, vite nekdo jak je na tom mona?
20. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
klari, pokud vim, tak 2v1 :wink:

my mame doma HIPP a spokojenost
20. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
ta nas teda napina :slight_smile:
20. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
to vis, jinak by to preci byla nuda :grinning:
20. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
tak holky s milackem sme teras malickeho vyhanali sexikem ale urco to nezabere je to kliest :sweat_smile:
20. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
zdez nerikej mi, ze vy se nudite :grinning:
20. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
ahoj mony jak je?
20. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
mony a jukni k nam do tematku, mame dneska skvele novinky :slight_smile: ja teda ne...
20. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
dark-hned tam idem
20. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
darki:no my se rozhodne nenudime - manzel bojuje s krabicemi u sebe v pracovne, ja "potetovala" zed v obyvaku a musim rict, ze se mi to povedlo :dizzy_face: a jeste neco vylepsila u Natalky v pokojicku...makame, makame :grinning:
20. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Mili, tak v DM měli ještě Hipp a Hami, a pak nějaké další (Humana, Babylove) ... těžko říct, jestli by byly někde sehnatelné nějaké vzorečky, aby to člověk nekupoval celé, když to nevypotřebuje :slight_smile:

Zdeni, to je teda spáč :slight_smile: Jen mě napadá, jestli nemá trošinku posunutý den a noc :slight_smile: Ale super, že má chuť spinkat :slight_smile:

Smar, chjo, vy si to teda vybíráte :frowning2: Brzy se dejte do kupy - všichni .-)

Moni, když nic jiného, tak budeš mít doma pěkně uklizeno a usměvavého manžílka :grinning: Asi se Davídkovi u tebe tak moc líbí, že se rozhodl si "pobyt" ještě prodloužit :grinning:

Přišla nám návštěva, tak dnes nebudu :slight_smile: Mějte příjemný a pohodový večer a zítra pa :slight_smile:
20. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
čavec holky :slight_smile:
20. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
paulie-no to hej komu by sa nepacilo v teplucku no nie
luci-ahoj ako sa mas
20. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky.
Ja sem si dnes udelala pekny den. Dopol jsem uklizela-myla okna, prala... Po obidku jela do mesta. Koupila si darky od tchanovcu..dzinove saticky a boty. Pak zasla na kavicku s kamoskou a jejim pritelem. Krasne se prosla...asi 6km, juchuu. Jiricek byl hodny jako vzdy.

Jsem totiz slamena vdova...manza je s Terezkou na chalupe na horach.
20. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky, teeeda, tady je to fungl nove...nemám ted sem čas chodit, už je práce nazahrádce a Jindříšek je pořád víc dost náročný...Dnes jsm chtěli začít koupat v 18, abychom se postupně dostali na 17:30,aby to nemlě až tak velký skok, až se v sobotu změní čas...nooo, teda nedařilo se nám ho uspat,asi ho bolelo bříko,pomohly jen pecičky......

mona, stále nic?

Holky, viděla jsem Kubíčka naživo, jejd,a ten je maličkatý a nádherný, roztomilý, uplně bych se ho bála chytit, už jsme to uplně zapomněla s takovým drobečkem:slight_smile: No ale řeknu vám, marku vypadá NAPROSTO VÝBORNĚ!!! Vůbec není viděl, že před týdnem rodila, faaaakt čupr mamina!!!
20. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
radi-bohuzel ja stale nic :frowning2:
20. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Tak poprve mi dite usne ve 20hod a ja porad jeste koukam do stropu. No parada :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 02:39  • Odpověz
Ahojky tak koukám,že už jsme na novém koníkovi a je super : )
jinak copak nového kdo mi to prozradí: )
21. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.