• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Dobré ránko, holky :slight_smile: No tedy spíš dopoledne :slight_smile:
Já jsem nějaká mrtvá ... po včerejší návštěvě jsme šli spát malinko po jedenácté a co na to naše dítě? Aaano - bylo v noci vzhůru :slight_smile:
Teď tu chodíme s manželem jak mrtvoly a Martin je úplně hyperaktivní z těch přebytků energie :slight_smile: Uf!

Moni, jak dneska? :grinning:

Sluni, to zní jako skvěle strávený den .-)

Zdeni, tomu říkám zákon schválnosti :grinning:

Zaslechla jsem někde v rádiu něco o změně času ... ehm, spíme o hodinu víc nebo míň? :slight_smile: Mně vždycky trvá, než to pochopím ... :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky..jak se daří..chci se zeptat..zda je tu některá z vás co kojí a začala s kaší? zvažuju zkusit na noc pro Sofinku kaši od Nutroše.. chtěla bych vědět jak to děti snáší na bříško..zda to není pro ně moc těžké..bavila jsem se o tom s Mili a koupila tu první kaši od nutroše.
21. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
sari my zkusili teď poslední 2 dny obilno-méčnou rýžovou od nutroše a přijde mi to lepší... ještě jsem koupila Hami rýžovo mléčnou s banánovoupříchutí...ale lepší je začít bez příchutě..kor když bys to mla jako první příkrm. pokud nemáte problém s kakáním, jako že teba kaká moc tak bych šla do té nutrilon obilno-mléčná první kaše se to přímo jmenuje. toníkovi neseděla kůli tomu průjmu...ale až se mu to upraví, tak ji zase asi dám. dnes mi to bříško přišlo lepší...vlastně skorko dobrý. dala jsem na noc sabíka:slight_smile:
21. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Mili přesně tu jsem koupila jak jsem se o tom bavili..no asi dneska zkusím.. jako zítra jdu k pediatrovi ale jak je starší..tak razí heslo nic do 6měsíce pokud kojíte.prostě nepřijde mu divný že vstávám co 3 hodiny..i když dneska první kojení v 1 a pak ve 3.. no myslím že stejně si veme jen pár lžiček a to ji neublíží.. myslíš, že můžu dělat z poloviční dávky než je tam psáno protože to určo nesní
21. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Sari, já dělám nemléčné kaše, protože mám ještě pořád zásoby MM v mražáku. Jako první jsem dala Pšeničnou s ovocem od Sunarky, teď zkouším Rýžovou od Hami .. obě ok :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
ahoj holky, tak ja za dnesni noc spala 2 hod: od 7-9 :sweat_smile: jinak jsem si cetla a surfovala po siti, jak mam ucpany nos a kasel, tak jsem za boha nemohla spat. no a Natslka spala ukazkove od 20 hod do 11 :sweat_smile: a mezitim jsem kojila v 1 a pak v pul 7, dobry ne ?
21. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
sary, myslim, ze rozhodnuti o prikrmu je na tobe a ne na dr...on ji v noci kojit nemusi :wink:
21. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
Zdez, od osmi do jedenácti se dvěma kojeními? Ne tiše, ale velmi nahlas závidím :grinning:
21. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky,

jak se máte, co nového?

My jsme včera byli na maškarním a bylo to super, ještě jsem na žádném nebyla, tak jsme si to užili.. Naši hlídali, ale teď už je to v poho, Terezka spinká zhruba od osmi do sedmi bez kojení..

A co Mona? Stále 2v1?
21. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
ahojte hlasim sa stale 2v1 :unamused:
21. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky!
Opět jdu jen pozdravit. Máme se dobře, jen skoro Lucinka nespí a vyžaduje si pozornost. Ale v noci ví, že se spí, tak to jde. Zítra jdu na kontrolu po 6n a v úterý Luci na kyčle. Snad to bude fajn. Stále čekám, až se mi ozvou skrz net.
Pokud se tu vyskytal nová miminka, tak moc moc gratuluju!!!! Vidím, že Mony zatím nic, ale co Marku? A je tu vlastně ještě někdo? Teď mi to úplně vypadlo...
Tak pate, opět si vás už nestihnu přečíst..... pa
21. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj Ivi, dnes jsem nad tebou premyslela, ze jsi nikde dlouho nebyla, ja na konika moc nechodim, nejak neni casek, ale je super, ze ses ozvala a co jak to vsechno zvladas?
21. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj Luci!
Jo jo zvládám, malá vesměs nepláče, spíš se poslední dobou dožaduje pozornosti, tak furt natahuje a křičí. A taky trošku bříško, jak teď často jedla, ale jinak fajn. Jen mě štve, že prostě nemám kdy shazovat ty kila!!! Nemám kdy cvičit. Ze začátku bolelo šití, pak jsme se přestěhovali, tak jsem lítala celý dny kolem baráku a to dělám i ted, i když už toho není tolik, ale zase se pořád věnuju tomu prckovi, takže s ní vesměs sedím. Fakt mě to štve, protože to je moje noční můra. Ach jo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahojky holky mohu k vam i kdyz sem jenom snazilka?
21. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Mili, Pauli jak moc řítké ta kaše má být?? chci dneska večer zkusit...
Moni neboj... brzo už budete 3
Janičko jasně že jo.. každná z nás byla snažilka :slight_smile: jak dlouho se snažíte a řekneš nám něco o sobě?
Ivi i Sofinka si už dupne když něco chce..jsou to potvrůky co.. jsi šikovná že jste to tak zvládli.. a jinak na kila se vybodni..hlavní je pohodová máma..
21. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
saronka tak snazime se od listopadu a copak by te jeste zajimalo?
21. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
jani-ahoj :slight_smile:
sari-ja viem len to cakanie
21. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
Moni ...no to nevím jaké to je..já rodila v době kdy jsem to ještě nějak nečekala.. ale Davídek za to čekání stojí :slight_smile: hlavně nám pak dej vědět
21. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
mona12071 ahojky
21. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
sari-jasne ze dam vediet :slight_smile:
ale ked si to tak zoberiem strasne rychlo to ubehlo a som na konci :slight_smile:
21. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Sari, záleží, jestli budeš dělat mléčnou (jakou ti poradila Mili) nebo nemléčnou (co mám já) ... u obou je podle návodu na krabici možné malinko přidat vodu/mlíko nebo kaši, ale u nemléčných musíš počítat s tím, že po chvilce zase zřídnou (to je v pořádku - dělá to právě to MM :slight_smile:) Primárně bych se řídila návodem, ale myslím, že plus mínus jedna polévková lžíce kaše snad nic nedělá ...

Jani, vítej :slight_smile:

Jeee, Moni, ty už máš v pase 40tt :slight_smile: Neboj, než se naděješ, tak bude Davídek na světě :slight_smile:

PS - holky, se mnou normálně škube jaro ... nebo co to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Pauli já bych asi chtěla uděla poloviční dávku než je tam nakrabici..stejn toho moc nesní..já jen jak moc to má být řídké či ne..
21. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
paulie-no ale malemu sa niako nechce viem ze este si nemozem stazovat ked neprenasat ale bojim sa prenasanie uz by som to chcela mat za sebou a malickeho pri sebe
asi za posledne 2 dni mi padlo brusko uplne to citim ako vstavam z postele tak dufam ze uz coskoro sa mu bude chciet ako cely den mna pobolieva brusko ale to tak ze mna boli ako na ms potom hodinka nic potom zasa a je to dlhsia bolest a potom dlhhhhhhho nic no poslove :unamused:
21. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky :wink: .
Mona vydrž, už jen chviličku :slight_smile: .
21. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Sari, u mě je to taková řidší "krupicová kaše" :slight_smile: Promiň, nějak jsem ti tu "hlubokou" myšlenku nedopsala ... :sweat_smile:

Moni, jak píše Ajkaa - už jen chvilku :wink: A přenášení se zas tak neboj ... já jsem narozená na konci 41tt a žádný macek jsem nebyla (zato teď jsem exemplář :grinning:)
21. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Pauli ozkoušeno..mrkni do albíčka.. no moc ji to nešmakovala.tak 6 lžiček jsem do ní dostala..ale tak 3 možná snědla :slight_smile: no prostě první bašta no :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Šári, tváří se vyloženě nadšeně :grinning:
21. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
ahoj holky.
jak se mate, jaky byl vikend??
U nas pohoda. Az na to, ze jsem si v patek stahla photoshop a ten mi zasekal cely pocitac....musela jsem ho dnes cely preinstalovat. Prisla jsem skoro o vse... Proste nemame ted dobre obdobi.
Ale je uzasne, ze venku je krasne... Navecer se mi vratil manzilek s Terezkou, tak je mi hned lepe na dusi.Fakt se mi styskalo. Zitra vedu po dlouhe dobe Terezku do skolky ja. Vezme si kolo...

Zdez gratuluji k novemu telefonu. Manzilek umi potesit. :slight_smile:

mona stale 2v1?
Saronko takze kase male moc nejela... :fearful: Ona si zvykne, neboj.
Ja sem prisla na to, ze Jirickovi nechutnaji prikrmy hipp...jsou na nej moc hutny.
21. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
ivi,jojo,marku už má víc jak týden Kubíčka (3,7kg a tuším 49cm)

Paulie,změna bzúde ze soboty na nedělu a spíme míň. My už jsme si ale tak nějak režim sami díky tomu světlu změnily, vstáváme dřív, jen nechce usnout dřív a já už jsme tu v pyžamu a už mám pocot, že je půl desáté a ne deváté:slight_smile:

Dnes jsme byli v aquaparku, strídaůli jsme se s hlídáním malého a bylo to super.

Sari,já taky vstávám dost často v noci, ale malý ještě nemá ani 4 měsíce, tak to neřeším...ale taky jsme uvažovala, ejstli nebudu an noc přikrmovat, ale nevím, ejstli je lepší jen Nutrilon, nebo akše. Navíc, kdyby se pořádně napapal a to mloíčko tam má, tak by vydržel dýl. Jindříšek mi papá trošku před koupáním, pak asi půl hodky po usnutí - před usnutím odmítá:slight_smile: no a já jsem ho včera po kojení nechala spát u nás v posteli a jak jsme šla spát já, tak jsme mu ještě strčila prso a on se ve spánku naducal, ani o tom nevěděl, ale pak spal dlouho, tak to asi tak budu dělat...no uvidím, zatím mě to noční svtávání až tak nevadí, kojím v leže a někdy u toho i usnu...
21. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Sluni, to je mi fakt líto :frowning2: Některé programy jsou prostě na h...! Prostě - ať je brzy lépe!!!

Holky, tak jsem se dneska vzmužila a vyměnila jsem korbičku na kočárku za sportovní verzi ... Martin to přijal celkem pozitivně, tak uvidíme, jak to bude zítra vypadat na zítřejší procházce :slight_smile: Ale vypadá to prostě jinak a Martin je v tom najednou nějaký velký :grinning:
21. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.