• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahojka holky, tak jdu na vás kuknout :slight_smile: ...taky sice jen letem světem, neb máme doma jeden velký kolotoč. Kubíček je zlaťoušek, ale dost trpí na koliky :frowning2: . tak pořád cvičíme, masírujemem, mastíme bříško Pupíkem, dávám Sabík, ale zatím bez úspěchu. Naše noční spaní se odvíjí podle toho, jestli bříško bolí. Pokud je to ok , tak se budí i po 3h, jinak hoďku vzhůru a hoďku spíme :rolling_eyes:.
Šimonek si ještě stále nezvykl na to, že se svět netočí už jen kolem něj, takže docela zlobíkuje....ale ještě to chce asi čas :rolling_eyes: .

Co Mona?????jak se dnes máme těhulko, jak se cítíme??ten Davídek se drží u mamče zuby nehty :grinning:.
ofi: vy jste byli už na nožkách-kyčlích??? my máme jít až v 6t :fearful: .
smar: taky mám jednu takovou kámošku, která malého křeše za všechno...je to moc smutné :frowning2: .
- já sice jsem zastánce i výchovného plesknutí,aby mělo dítě určité hranice, ale zase všeho s mírou a rozumem. a ne si udělat z prcka otloukánka :angry: .
radi: moc ti děkuju za pochvalu...moc dobře se to čte :grinning: . Vy jste taky moc pěkná rodinka :slight_smile: :wink: .
Úplně si pamatuju, jak jsme se viděli na tom maškarním a já si říkala, že ti toho malinkého bobánka Jindříška tak moc závidím.a že toho našeho prďu nebudu umět ani pak vzít do ruk :grinning:.
Ten kočár bych zase tak moc neřešila, pokud máte doma ještě jeden, tak to vyřeš přechodně takhle...na ty 2 měsíce a hotovo. Šimi byl taky chlapák a musela jsem řešit dřívější vyndání z přenosné tašky do spor´táku, ale je fakt, že já to měla ulehčené tím, že začala zima a byl nabalený ve fusaku.... takže ho krásně fixoval :sweat_smile: . Já vím, že je to těžké, když vidíš, že ti to miminko, tak rychle roste před očima(měla jsem ten samý pocit u Šimiho), ale zase lepší tak, než řešit ,že neprospívá. Jindřišek je opravdu a krásný chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
22. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky, nevím jestli vás zvládnu dočít.
U nás nic moc, manža je nemocný, ale je v práci, Nikolka měla taky teplotu, ale hlavně nechce jíst už delší dobu, krmíme ji 1h někdy 1,5h :frowning2: Když jí dám flašku do pusy, jen ji žvýká :pensive: Tak nevím, zítra máme jít na očkování, tak to asi neproběhne, ale snad nám ta doktorka něco poradí.
Nikolku nikam neberu a teď jsem ji vzala v pátek na obřad a hned tam něco chytla, ale přece nemůžeme být pořád izolovaní od lidí, vždyť ji bude 1/2 roku :angry:
22. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
ahojky, tak uz jsme v Mnichove v hotelu...tedy ja a Natalka, manzel je uz na veletrhu.

Stalo se mi neco desneho - zapomnela jsem mu doma vzit obleky :frowning2: pripravila jsem si je, ale nechala doma. Tak nevim, co budeme delat. jestli pro ne chiak manzel vecer pojede, nebo tu nejaky koupime. ach jo...manzel sice nenadaval, ale nadsene se netvaril. bych si jednu vrazila, fakt :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Zdeni, ajajaj :frowning2: To se někdy stává.. Je dobře, že jste dojeli v pořádku..

Simi, a ty už nekojíš? Snad vám něco doktorka poradí, Terezka naštěstí papá dobře, i když u toho dělá kraviny..

Leni, ten oblek je úžasnej :slight_smile:
22. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Marku : mě právě řekli že máme jít do 4 týdnů a my máme v pátek právě měsíc tak jsme tam šli dnes. Ale i v porodnici nám říkali že můžeme klidně i cestou z porodnice se stavit na ty kyčle :frowning2: tak to je divné to by mělo být stejné všude. Ale dneska nám doktor říkal, že se máme zase ukázat za měsíc.
jste šikovní že to tak zvládáte:slight_smile:

Zdeni tak to je nemilé, ale snad to nějak vyřešíte a manžílek se nebude zlobit dlouho :slight_smile:
22. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
maminy chtěla jsem se zeptat jestli vám mimísci kakali do každé plínky a nebo se to pak začalo nějak prodlužovat. Tedka Jiřík kakal při každém přebalování, ale tedka už ne Je to normální ????
22. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
ofi, jo, zacne s eto prodluzovat...kojena miminka pry nemusi na velkou i treba tyden a je to v poradku...u nas je to ted tak jednou za 3 dny
22. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
ahooojte tak ja som bola dnes na kontrole a dr nam povedala ze malicky uz je pekny zosunuty dole(no konecne)
mojmu dnes trhali zub chudak teras spi :frowning2: u zubara som chytla taku bolest ze som skoro neusedela bola asi 1 minutu uz som mala nadej a potom vobec nic :frowning2:
zdez-no pekne ale stat sa to moze komukolvek nebud smutna
marku-jak vydis stale 2 v 1
jaj tu bolo dnes tak pekne a zasa prsi no Londyn :angry:
22. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
moni, Davidek asi fakt ceka na svuj termin, co? :wink:
22. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
zdeni . aha tak to se možná tedka bude prodlužovat :slight_smile:

Moni : tak to vypadá slibně že by Davídek mohl jít na svět. Zubař to je svinsvo :frowning2: já jsem si užila v těhu dost. Moc na tebe myslím, aby jsi to už měla za sebou :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
Ofi, přesně, jak píše Zdenča, začne se to prodlužovat.

Mona, to je dobře, za chvíli budeš mít broučka u sebe :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Reny : děkuji za radu :slight_smile:a jak vy se máte ? všechno v pohodě?terezka je určitě zlatíčko :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
ofi-ja si musim zaklopat ze som ani nemala problemy v tehu za co som rada atu je vyhoda ze cele tehu a este rok po narodeni mam uplne vsetko zadarmo u zubara tak to budem vyuzivat lebo tu su strasne drahy znamy radsej letia domu k zubarovy nez by platili tu
mna pobolieva bruch uz intenzivne asi 2 dni tak snad sa to uz blizi :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
ofi, urcite jo...ale priprav se na to, ze to budou o to vetsi dardy :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
jo a dneska som strela jednu co bola somnou na kurze mala presne termin ako ja a uz malickeho mala u seba bola na kontrole tak som jej zavidela bol to zvlastny pocit :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Zdeni : tak to budou nálože :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
Ofi, máme se dobře, Terezka je teď zlatíčko, už je s ní docela sranda, ale umí být taky pěkná protivka.. Hlavně krásně spinká v noci, kolem půl deváté usíná a budí se až v sedm, takže chrníme celou noc.. Doufám, že jí to vydrží..
22. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
ofi :grinning: :grinning: :grinning: ja bojovala s tou posledni dnes po prijezdu do hotelu, tak vim, o cem mluvim :wink:

moni, taky se dockas :wink:
22. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
jo, jeste me tak napadlo - uz se nekteremu miminku zbarvily ocicka do jine barvy, nebo jsou porad vsechny modroocka???
22. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Moni, máš krásný bříško :dizzy_face:
22. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Zdeni, Terezka má teď oči šedivý..
22. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
reny, takz myslis, ze se ji prave meni, nebo uz ji sedivy zustanou???? jaky mate oci vy?
22. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
Zdeni, to nevím, manža má právě šedivý oči a já mám tmavě hnědý a nezlobila bych se, kdyby se jí změnily na hnědý :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Tak to jsem zvedava...Natalka je ma porad modry, jen se meni odstin...zajimalo by me prave, zda uz to je definitivni, nebo jeste dojde k nejake zmene. Ale asi moc ne, ja jsem modrooka a manzel zelenooky
22. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
Zdeni :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

reny : takto je super spinkání snad jí to tak zůstane. My taky spinkáme skoro celou noc, ale nevěřím že to Jiříkovi tak zůstane :frowning2: ale aspoň jsem se po porodu dala dohromady
22. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
reny-no uz cez to brusko ani nedokazem chodit heheheheheheh
22. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
marku, ofi nám kyčle kontrolovali v porodnici a na první poradně nás poslal že do 6týdnů máme jít (měl asi 3týdne jak jsme byli) a objednal nás za 2měsíce

ofi nemusí kakat až 14dní, u kojených dětí je to normální, vše spotřebují. Honzík měl ze začátku taky každou plínu pokaděnou a ted už je. jo a myslím že Jiříšek už takový hodný zůstane a bude tak krásně spinkat

moni ahoj :slight_smile:, tak co jak to jde, už je to únavné vid

holky malý má dneska zas průjem-zatím 14x a nevím zda ze zubů nebo zas střevní chřipka-dneska ji chytl manža takže tu furt něco poletuje tak je to možné, už jsem dala smectu a uvidíme, snad to bude dobré. ale Honzík dobrý, ten odolává
22. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
jo holky dneska jsme byli poprvé venku pěšky-na zahradě, Tomášek lítal a lítal :slight_smile:, první pokus se mu nelíbil ale druhý se mu líbil a lítal půl hodiny po chodníku, pak už byl unavený tak jsem ho dala spát a usnul hned a spal 2hodiny :slight_smile:
22. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
zdravim, jsem uz byla cela napjata, protoze jsem se cely den poradne nedostala na konika, ale davidek je hodny a jeste se nenarodil :wink: tak uz muzu na net a davidek se muze vklidu narodit :grinning:
jinak vas nedocitam, pouzivate strasne odborne nazvy jako plinky a kocarky :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahojky
šári - tak jsem koupila ten nutroš, řadu na koliky, nikde tady ale nejsou vzorky, tak mám pixlu no co už, teda fuuuj chutná to hnusně, ta beba mi lezla víc hi hi ale malej to zbaštil jak nic, dala jsem 100 ml že dám míň ale řval tak tahal z prsa dlouho ještě a myslím že jsme zas na těch 150 ml a pak teprve usoudil že má dost a šel spát, ani se moc nekroutil jen trochu tak uvidíme ale myslím že vyhráno tak zcela není.. odsávat nemusím páč mi tahal jako bych ho normálně kojila na noc jen měl navíc tu UM. tak ti řeknu ráno jak se choval dál i při kakání a rannímu histeráku z prsa zas, uvidíme jsem sama zvědavá, ty homeopatika jsem zatím taky nesehnala...
22. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.