• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
AHOJKY HOLKY, TAK JSEM VAS DOČETLA, NASLA NOVOU DISKUZI.
JE TO SUPER.
MILÍ JI ZALOŽILA JA SE PROBUDILA ALE PRES 2 H MI TRVALO DOČTENÍ. GRATULUJI ZDENICCE ZE UZ JSOU DOMA. MALÁ JE ROZKOŠNA.
NESMÍM ZAPOMENOUT NA RADUSKU, HOLČIČKO MELA JSI TO DLOUHÉ ALE DOČKALA JSI SE. PREJI TOBE I JINDŘIŠKOVI ZDRAVI A HODNE LASKY RADOSTI A POHODY.
V LEDNU JE PRVNI NA ŘADĚ BEKULKA, PAK GOL A JÁ. DÁLE SMAR A IVANAS. GOL NEMAS TO JEDNODUCHÉ, DRŽ SE A VYDRŽTE CO NEJDÉLE:slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj baru! Teda já zírám, jakou máš vytvrvalost v tom pročítání :wink:
30. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
baru, děkuju za info ohledně toho, kdo je na řadě první :wink:
30. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ivi jdu ve 13.15, teď taky přemýšlím jeslti když je dnes 30.11 a zítra 1.12. jestli mě dají lístek na peníze i zítra nebo tam musím jet dneska, když je to poslední den v měsíci. Nevíte?
Jooooo a dneska jsem si koupila olejíček na pupík :dizzy_face: od Hipp tak sjem zvědavá jakej bude, jestli nebudu mastná až za ušima :grinning:
30. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Včera mě říkala mamka, že si nemůže pomoct, ale že jí těhotná příjdu jako nějaká časovaná bomba :slight_smile: tak jsem jí říkala, že za chvíli tak budu i vypadat :grinning:
30. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ivi myslím, že pokud ti dr. sám napsal (nebo sestra), že máš dojít 1.12., možná mu nedošlo, že budeš potřebovat lístek na peníze anebo to ví a je to fuk. Mamka se pro něj stavila třeba i 3. dne v měsíci. Oni ti tam píší datum, že k 30.11. stále jsi marodila a klidně ti tam dr. může napsat datum vystavení o den zpět anebo podle mě klidně i toho 1.12. Já když jsem kdysi marodila a z v nemocnici mi nevystavili neschopenku a jela jsem k dr. až v pondělí po víkendu, tak mi ji taky musel vystavit s datumem pátečním a prý to 3 dny zpět dle zákona běžně jde. Takže myslím, že s tímhle nebude vůbec žádný problém!
Mě třeba dr. vystavila papír na peníze minule tak, že se ani nekoukala, kdy poslední den v měsíci je a podle toho data by mi ten papír vystavovala v neděli a taky to neřešila...
30. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ivi, taky ti budou zítra omylem přát k svátku? :grinning:
30. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
JO :grinning: taky to čekám, vždycky se někdo najde :grinning: ale je to vždycky divný, přece je to úplně jiné jméno že?? :wink: :grinning:
30. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
ivi jak to mamka myslela?
30. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ivčo, dík za info.... Mylsle to tak, že se o mě bojí a pořád mě sleduje abych něco netahala a nezakopla atp. tak asi tak :grinning:
30. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
No zajímalo by mě, jestli je to i naopak.... :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
aha, já myslela, že jsi teď změněná povahově, třeba úplně střelená nebo tak :grinning:
30. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jo tak to mě v práci pořád hlídají abych něco netahala a nebo něco nedělala :slight_smile: no je to až někdy srandovní :slight_smile: doma to tak ani není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
ivi, tos mi připomněla můj víkendový úraz... jsem letěla k radiátoru v obýváku zjistit, jestli je otevřenej a zakopla jsem o koberec... spadla jsem naštěstí na koleno a ruku, ale hrozně jsem se lekla. Koleno mám sedřený a ruka je v pohodě. Musela jsem slíbit manželovi, že už budu opatrnější. :confused:
30. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
No to možná taky, ale tak to nemyslela. :slight_smile:
S tím jméném to obráceně asi nefunguje myslím...jak se nám řáká Ivčo a Ivo, tak to k tomu zavádí...ale když mě někdo říká Ivano nemám to ráda, cítím to jako nadávku nebo jakože se na mé zlobí :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahoj.
tak jindrisek, je uz na svete? parada, moc gratuluji.
30. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
IVI, PŘISTIHLA JSEM SE ZE MI CHYBITE. PROTO JSEM ZUSTALA DÉLE V POSTELI A DOČETLA JSEM VAS:slight_smile:
PŘIPOMNĚLY JSTE MI ZE JSEM SI NEVYZVEDLA LISTEK NA PENIZE.ZITRA JDU NA KONTROLU TAK SNAD TO BUDE STAČIT.
V SOBOTU JSME BYLI S MYMI RODICI V POLSKU TAK MI MAMCA NAKOUPILA ZAVINOVAČKY, ČEPICKY,NEJAKÉ OBLÉCKY A PŘEBALOVACÍ PODLOŽKU NA POSTÝLKU.
TAKY NAM ZAFINANCOVALI KRBOVA KAMNA.MY JSME TED S PENĚZMI HODNE NA ŠTÍRU CEKAME NA VYPLACENÍ POJISTEK.TAKZE DALŠÍ VECI NAKOUPÍME POZDEJI.
MANŽEL MA PRO ME NEJAKÉ PŘEKVAPENÍ ALE NA TO SI MUSIM POČKAT AZ NA PATEK.ZATIM JSEM MOC RADA ZE MA OD ZITRA DO KONCE TÝDNE DOVOLENOU.
30. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Baru taky nevím, jak to budu mít s internetem, až se s prckem nastěhujeme do novýho. nevím, kdy to přesně bude a jestli už ten ten stihneme zařídit.

Ivi tak to máme stejně s tím Ivano. To mi tak nikdy nikdo neřekl, až šéf v práci a nemohla jsem to dlouho zkousnout. A přitom je to moje jméno.... Ale pak jsem si na to tak zvykla, že už mi to od něj ani nepřišlo. Ale od někoho dalšího či cizího by mi ti to taky nešlo skrz uši.
30. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
super nova diskuze : )
radi moc gratuluju,konečně zase chlapák nějaký : )
30. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahojky,

koukám, že máme novou diskuzi a že se Raduška konečně dočkala Jindříška.. Tak moc gratuluju a ať vám přináší jen samou radost :dizzy_face:

Jinak vůbec nestíhám sem chodit, v pátek mám 3 zápočty, tak se snažím učit.. Manža má dneska volno, tak kočárkuje, předtím jsme byli s Terezkou na kyčlích, máme je v pořádku, tak mám radost.. Dneska máme za sebou první proplakanou noc, zhruba od jedenácti do jedný nás trápilo bříško.. Tak doufám, že to byla vyjímka a budeme zase pěkně spinkat..
30. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
ahooooooojte ako?ja mam dnes super naladu lebo mam prvu zakaznicku zacala som robit taky biznis zhanam pracu pre cechov a slovakov a za podpisanie zmluvy mam 100 libier dala som vcera onzerat a uz mam vela zakaznikov ale zajtra idem s jednou uz podpisat zmluvu ona zacne pracovat uz pozajtra takze mam prvych 100 libier za nic huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
reny držím palce ve škole.. já snad dva dostanu za vypracování prací jinak mám zkouškové od 11. ledna..no zkusím ale asi to fakt nedám..
30. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
teda holky, upřímně řečeno - já vám ty školy nezávidím a jsem ráda, že to mám za sebou... :zipper_mouth: přeju hodně sil..já bych to nezvládla, to říkám na rovinu - jste dobré :wink:
30. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
mili já si ted dávám přihlášku :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
smar jsi dobrá...kam?
30. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Jdu se dívat na TV - Toník mi spinká tak toho využiju :wink: Dávají mi 5 proti 5 :dizzy_face:
30. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
holky uz jsem tady taky :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
mili jen do Ostravy, dál by to nešlo kvůli hlídání to vím, bohužel jsem už musela kvůli toho a jiným věcem školu ve Zlíně ukončit-přerušení mi nepovolili tak jiná možnost nebyla

gol ahoj :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
holky před nějakou dobu jsem se tu s někým bavila o hemopatikách nevíte kdo se v tom vyzná, kdo to byl?? nemyslím homeopatika na porod ale tak celkově, potřebuju poradit s homeopatiky na zuby jinak budu celá dokousaná
30. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
smar a jakou jsi dělala školu? VŠ? jinak homeopatii používám já...zkusím ti poradit co přesně potřebuješ?
30. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.