• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
dneska bylo kráááásně ach to mi dělá dobře na duši :slight_smile:
šári a ještě jednou mooooc děkuji že si mi věnovala tolik času a energie mi pomoct, díky...
22. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Smar: no snad máš pravdu a tak hodný zůstane :slight_smile: Tomášek je šikulka :slight_smile:
s těmi nožičkami je to asi fakt jiný doktor jiný názor :slight_smile:

Bek : a jak jsi poznala že máš dát Nutrilon a jak víš kolik? já teda nevím ,ale snad Jiříkovi mlíčko nechybí pije teda jen tak 20 minut a to posledních 5 minut jen tak trochu, ale asi mu to stačí .
22. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
dobré ranko kde jste kdo, jeden spí a druhý usíná :slight_smile:, už mám za sebou zubaře
23. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Čau holky :slight_smile: Co je nového? Nestíhám dočítat. Uff ale už máme po velkých úpravách v bytě... :slight_smile: zbývají jen drobnosti. Jsem šťastní, že máme nové skříně a přehledný úložný prostor a skříň pro maličkou..

Mona ty už jsi 40tt?? Ježiš to letí jako blázen... :confused: :slight_smile:
23. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
dobre ranko aspon u mna konecne som dospala cely vikend a pondelok :slight_smile:
hlasim sa stale 2v1 :slight_smile:
23. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Smar. jaké jsi měla problémy s těmi ubrouskami Huggies?? oprudil se ti po tom ? já jsem je ted začala používat a zdá semi že malej po nich má asi prdelku opruzenou může to být z toho?????

Moni : téda Davídek čeká asi na termín :slight_smile: jak se cítíš?
23. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
ofi ty ubrousky Tomovi nevadili, vadili mě že jsou strašně suché a nic s nimi nejde utřít. Určitě to malý může mít z toho, je tam nějaká látka co mu vadí, Tomovi třeba takhle vadili ty pampers sleel and play
23. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
jo holky když jsme u těch plínek tam rossmann má ted zajímavé slevy na výrobky pampers http://www.rossmann.cz/letaky/stranka-letaku/?page=575 a tady si ještě můžete vytisknout slevu na pampers http://www.pampers.cz/cz_CZ/eCoupon/e-coupons-cz.pdf a vychází to super, já jdu zítra udělat zásoby :slight_smile:
23. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
holky tady máte toho našeho chodce http://www.youtube.com/watch?v=MJqc95em_38
23. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
smar . Tomášek je šikula šikovná :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a to si normálně můžeš vytisknout jako doma?? a tiskneš to na barevné tiskárně nebo černobílé ?

no ty ubrousky mě přijdou dost vlhkné, ale jsou takové tuhé no jinačí než ostatní no uvidíme jestli to bude z nich a co používáš na zadeček když už ho má opruzený?jako červený ?
23. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky.
Ofi, my ty huggies ubrousky dostaly od znamych a Arthurek mel po nich uplne cerveny zadecek. Ale asi je to individualni, nekomu muzou vyhovovat.
Smar, Tom je ale sikulka :slight_smile:
23. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
ofi jo normálně doma, můžeš i černobílé je tam důležité ten kod :slight_smile:, na prdel jak to měl z plínek škaredé sudocrem ten na to pomáhá
23. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
ofi-no citim sa fajn ale uz som nervozna z toho cakania idem poupratovat aspon tu mam teras stale cisto hehe dr mi vcera povedala ze je pekne maly nachystany dole takze mna celkom potesila ale vedela som to sama lebo som citila ako mi padlo brusko ze sa mi zle sedi a vstava a ten klb je strasne na pravej strane sama si neobujem ponozky alebo boty pripadam si ako neandrtalec :sweat_smile:
mala som 3 dni celkom dost poslicky ale inak nic no ani hlenova zatka
dufam ze nebude chciet ist von 27 moj ide hrat na lod priamo v centre Londyna ale povedal ze keby mna to chytlo kasle na vsetko syncek mu je prednejsi ale velmi by mna to mrzelo lebo toto dostal velmi dobru ponuku a taku len tak nedostane a nieje to len na jeden krat no musim porodit bud do soboty alebo po sobote

a este jedna otazocka ako ste porodili hned ste si davali pozor co jete alebo ste to postupne zistovali postupne co krpcom vadi a z coho ich boli brusko?
23. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Leni : aha no asi to bude individuální, ale je to možné že to má z toho :frowning2: no máme doma 3 balíky :frowning2: škoda

Mona : já jsem si dávala pozor na všechno jídlo hned po porodě. A už ted jsem zjistila, že třeba po jahodách se malej osipal ale jinak zatím v pohodě , ale je fakt že jím jen rohlíky a nic na cibulce a zeleninu z polévky vybírám a nepiji žádné vody s bublinkami a snažím se pít aspon 2 krát denně ten fenyklový čaj a nebo kojící.
23. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj Moni. Tak budu drzet palce, at si Davidek nevybere toho 27. Jinak ja jim skoro vse, krome cerstvyho peciva a zeli, jo a s citrusama to taky neprehanim.. Zvlastni je, ze nam v porodnici davali cerstvy pecivo a malej zadny prdiky nemel.
23. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
A stejne jako Ofi, nepiju nic s bublinkama a prolivam se min 3x denne fenyklovym cajem
23. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Smar, díky za tip na plenky, vyrazíme na nákup :slight_smile:

Moni, brzo se dočkáš :slight_smile: No, já jsem si na jídlo moc pozor nedávala, každý den jsme v porodnici dostávali čerstvý pečivo, tak jsem ho normálně jedla.. Terezka na bolesti bříška moc netrpěla, takže jím všechno, akorát se mi osypává po rajčatech, tak ty nejím.. Dneska jsem si dala i zelí :slight_smile: Klučíci prý na bříško trpí víc, tak uvidíš.. V porodnici říkali, že se nemáme žádnému jídlu vyhýbat, že každé mimčo je individuální a když něco s níš a budou bolesti, tak si to příště nedáš..
23. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
moni nejím to co nadýmá-čočku,zelí a nemůžu čerstvé pečivo to mu vadí a ne vodu s bublinkama, denně piju kojící čaj (ráno a večer) a přes den fenylový čaj
23. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Moni a ze začátku jsem pila fenyklový čaj po obědě a večeři..
23. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
reny není zač, já na to narazila na MMB tak se o to dělím, vyrážím na nákup taky ale až zítra :slight_smile:
23. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
jaj je to dake divne ze ja tu uz takto cakam na porod co este nedavno som hlasila // vcera to na mna niako dolahlo aka budem matka atak ale hned to preslo :sweat_smile:
jo asi mi to doslo ked som vydela tu jednu co bola somnou na kurze mala termin tyzden po mne a malickeho uz mala v naruci na kontrole u dr aj na Martina to doslo vcera vecer sa tak mazlil s bruskom a hovoril Davidkovy ako ho miluje nech sa uz narodi ze ho chce drzat v naruci holky ja toto pisem a brecim jak zelva asi hormony stale si predstavujem ked ich uvidim spolu ako ho drzi v naruci Martin mi hovoril ako mu uz zavidil lebo u toho lekara bola ta zenska s muzom a on mal malickeho na rukach tak Martin mu zaviiiidel :grinning:
23. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
holky dakujem za rady :slight_smile:
viem ze sa to tu uz velakrat preberalo ale teras sa to bude aj mna tikat :grinning:
pocuvam si teras hudbu pomaly upratujem a pisem sem a mam niaku dobru naladicku :grinning:
23. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Holky a plánujete letos nějakou dovču s mimčem? Třeba u moře.. Mě to hrozně láká, loni jsme nikde nebyli, ale zároveň mám z toho strach..
23. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
reny my bychom někde rádi ale jen tady k nám, já chci jet do anglie s kámoškou na nákupy ale sama a děti nechám tatínkovi
23. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
smar-keby si isla do Londyna zastav sa :grinning:
23. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
moni jasně to bych řekla, no možná bych přiletěla v říjnu na nákupy, http://www.thebabyshow.co.uk/earls-court prý se tam dá dobře pořídit
23. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky..tak máme 67cm a 7kg :slight_smile: hezky rosteme
Beku nemáš zač..však se tady držíme navzájem když je potřeba.. a jak to vypadá dneska??
Moni drž se..už to bude brzo
Smar díky za tip mám sice zásobu 4-7 ale mohla bych koupit už ty větší...to se zase budu muset učit za kolik je to výhodné nebo ne..protože ty 4-7 baby active jsem kupovala za 3,20/ks
23. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holky....mam skoleni a venku je tak krasne...odpolko ale asi pujdem ven, k Mc Donaldovi na zahradku, tam je taky internet :grinning: Natalka mi porad spinka, to je sranda, asi se ji tu libi :wink:

reny: my bychom chteli taky k mori, ale pravdepodobne zustaneme tady v Nemecku, sice tu neni more az tak teple jako na jihu, ale neni to tak daleko a hlavne bych nemela strach, kdyby byla mala nemocna, s ni jit k dr...to si treba v jiznich statech moc nedovedu predtsvit - mne stacila navsteva u par doktoru v Italii :unamused:
23. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
smar-to je nedaleko mna :grinning: tak 30 min :slight_smile:
sari-snazim sa :slight_smile:
23. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
moni uvidím ještě se domluvím s holkama

dneska je Tom na zabití, jen se vzteká a řve po mě, zkouší mě bít smrad jeden malý fakt. čekám až se vzbudí honzík, nakojím a půjde do káčárku a Tom bude tapkat
23. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.