• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
smar-skusa co si moze dovolit :grinning:
23. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
moni :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jo to jo, řve po mě, snaží se mě bít. nedělám nic jiného než říkám nechod tam, nešahej na to, tome tytyty
23. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
smar-holka ja tak ta obdivujem klobuk dole :wink:
23. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Smar, tomášek je úžasný!!!!!!
23. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
už se těším,jak tak bude capkat Jindříšek.

Holky,pokud máte zájem, na www.tuleja.eu máme nové fotky.
23. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Mám nějaký frmol … včera jsem celý den nějak poletovala po domácnosti, dneska jsem si s malým pro změnu dopolko vyšla do města a protože mi nejely pořádně tramvaje (tedy – nejely podle mých potřeb :slight_smile:), tak jsem se asi hodinku prošla dom okolo Vltavy :slight_smile:

Marku, Kubíček je překrásný :slight_smile: Snad ho brzy přestane bříško zlobit :wink:
Moni, už to začíná vypadat nadějně, že? :slight_smile:))
Zdeni: Martinovi se začala očička přebarvovat z modrých na hnědé někdy okolo třetího měsíce ... teď už je má víceméně hnědé a vypadají, že ztmavnou do mojí barvy :slight_smile:
Smar, to je úžasný video :slight_smile: Tomík krásně capkal :slight_smile: Snad ho brzy přestanou bolet ty zoubky a nebude "zlobit" :frowning2:
Sari, máte krásné míry :slight_smile:
23. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Reny, my na nejakou velkou dovolenou letos urcite nepoletime. Ale mame oblibeny misto v Italii,cirka 4h autem z Vidne, takovej rodinnej hotylek v Lignanu, tak mozna tam na prodlouzeny vikend. Vzdycky jsme jezdivali na vodu, letos pojede tak max manza :frowning2:
23. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Leni, a v jaké části italii to je??
já bych docela ráda jela... někam poblíž..protože kdo ví za rok o prázdninách pokud se povede budu zase těhule tak si to chci užít bez břicha :slight_smile:
23. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Sari, na severovychode Italie, kousek od Caorle. Ted jsem se mrkla pres mapu, z Brna je to 740 km. Ten nas hotylek se jmenuje Daniele. Je tam fakt frasne, kousek na plaz, kousek do centra..
23. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
holky, co používáte UM, nevíte kolik je gramů jedna odměrka u Hami, Nutrilonu, apod. ? :slight_smile:
23. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
paulie-ahoj :slight_smile:
23. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahoj kočenky! Tak se hlásím z netu z domu! :slight_smile: Jen nemůžu dlouho psát, ani dočítat, malá křičí a zase si vyžaduje pozornost - teď je to s ní veselý. No a píšu na noťasu, tak mi to taky moc nejde. Je to jen přeci nezvyk.
Byly jsme na kyčlík a vše OK
23. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Holky, to počasí je super, snad už to vydrží.. Dneska jsme si daly kafčo na zahrádce, tak jsem nadšená.. :dizzy_face: Akorát vůbec nevím, jak oblékat Terezku..

Ivi, to je super, že už máš net a že kyčle máte ok.. :slight_smile:
23. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
ivi-no super aspon nas budes castejsie navstevovat :wink:
23. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
Leni a poslala bys i odkaz na ten hotel?? bych se podívala to není zase tak daleko z Brna
Reny jsem na tom stejně..dneska měla body s dl.rukávem, pak tričko s dlouhým a kombinézku ala medvídek a deku jen přikratá do pol. těla..ono přecijenom ve stínu není takový hic a jak se nehýbe..
23. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
Holky zítra si udělám chvilku a jsem tu! :slight_smile: Dnes už to asi neklapne, už jsou tu námitky mého drahého "no to už se tady neudělá vůbec nic...." (jako doma myslel - ještě že to byla prdel, jinak by mě teda nas.... - protože se nezastavím).
Holky tak pate a dobrou noc. Mám vás moc ráda a těším se na vás :wink:
23. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Sari, nasla jsem to treba pres tuhle cestovku. http://www.primaitalia.cz/italie_sever_giulia.php#daniele
My tam ale pres CK nejezdnime. Manzel vzdy zarezervuje pokoj pres http://www.hoteldaniele.com/deutsch/prenotazione.html

Paulie, myslim ze u Nutrilonu 1 odmerka = 30 g
Ivy, vitej "zpet" kocko :slight_smile:
Holky, ja taky moc nevim jak ted oblikat Artika. Mam strach, aby mu nebyla zima a na druhou stranu, aby se nepotil. No snad to casem vychytame.
23. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
ivi : to je super že už jsi online :slight_smile:
no my taky tápáme jak Jiříka obléci, ale dneska měl bodynko s dl.rukávem, dupajdy, tepláky,mikinu a byl ve fusaku je přeci jen maličký takže raději ať je mu trochu horko než aby mu byla zima :slight_smile:
jinak máme opruzený zadeček :frowning2: ach jo snad to přejde
23. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
holky honzík má oblečení na doma-overalek a na tom tenkou mikinu a kombinézu (máme takovou fajn jarní) a přikrytý dekou a šup do kočárku a je krásně teplý :slight_smile:, jen je zmrzlík od ručiček a i ted musím dávat rukavice, jak je nemá je mu zima
23. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
já dávám bodíčko a dupačky a na to jen mikinu a do zavinovačky fleesové a deky + čepka a rukavičky. a když je teplej, tak dávám ještě bundičku a rifličky nebo tepláčky nebo kombinézku takovou teplou.
23. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj Ivi s, to jsou fajn zprávy, že tě tu zase budeme vídat :slight_smile:
S oblíkáním Martina mám taky problémy - nakonec nosí ven tričko s dlouhým (doma má krátký rukáv), na to slabší mikinu a v záloze mám bundičku, nicméně jsem nechala fusak, takže nepotřebuju víc vrstev (to by mě asi seřval ... je horkokrevný po manželovi).

Jinak jsem asi normálně už blbec ... vždycky jsem zamražovala přebytky mlíka do sáčků na led, tak jsem teď po večereh pokaždé koukla na poličku v mražáku a viděla jsem sáčky, tak jsem nic neřešila - no a dneska jsem zjistila, že dojíždím zásoby MM na kaše (zbytek je led :grinning:), tak jsem začala projíždět na netu nabídku kaší a hlavně těch mléčných. A jak jsem to začala probírat s manželem a ten mě naprosto uzamnil nápadem dělat nemléčné kaše s UM ... chjo, já jsem asi fakt ještě nepochopila, co tím má na mysli :grinning:
23. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
kde jste kdooooo? :grinning:
23. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Dobre rano :slight_smile: u nas krasne sviti slunicko, hned ma clovek lepsi naladu :grinning:
Paulie jsem popleta. U Nutrilonu 1 odmerka = 4,6 g prasku na 30 ml vody
24. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
sousedky nám slavily narozeniny, tak jsme takoví "trošinku" nevyspalí (Martin se po desáté probudil a byl do půl jedné vzhůru, my s manželem jsme usnuli někdy kolem jedné :-/) ... na to asi nepomůže ani slunečné ránko :slight_smile:
Na druhou stranu se tu malý teď hrooozně pokouší přijít na to, jak se leze dopředu - na kolínka se už dostane bez problémů, ale pořád spíš couvá :grinning: A u toho ještě pořád opakuje mama mama mama, tak mě to hřeje na duši :grinning:

Leni, díky za tu info ... manžel už si propočítal spotřebu UM do nemléčných kaší a dal mi za pravdu, že mléčné jsou lepší :grinning: Teď už jen vybrat tu správnou :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:18  • Odpověz

Pauli, to musí být super, jak se snaží a ještě když říká mama :dizzy_face: :grinning: Terezka se teď pere s hračkama a hrozně se rozčiluje :grinning:

Tady taky krásně svítí sluníčko, akorát za chvíli musím do práce, mají tam audit a touží po mé přítomnosti, protože ISO tam dělám i při mateřské.. Tak se toho trošku děsím, přeci jen na té mateřské už blbnu..
24. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:, užívám klidu a piju čajík :slight_smile:, Honzík spí a Toma šla babička vozit a bude spát, vstával v 5 tak potřebuje spát

paulie víš jak jsme se bavili o těch háčkovaných čepičkách nechala jsem uháčkovat klukům a už jsou na cestě ke mě, tady tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32349142&tab=0
24. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Reni, je to fakt prima :slight_smile: On tak na mě křičí, i když se teď už únavou vzteká ... to se pak fakt nemůžu zlobit :slight_smile:

Smar - ty jsou suprácký :slight_smile: Mně teď dorazí jedna úpletová :slight_smile:
24. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
paulie :slight_smile: budou fešáci
24. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj kočky! :slight_smile:
Tak Lucinka je náhodou v klidu, sedí v lehátku a čučí na rouru od komínu - snad jí to vydrží, než se sem mrknu. Dokonce jsem se i vklidu nasnídala, bez "nadávání" a rozčilování :grinning:
Zrovna stahuju antivir, protože tu žádný není.
S tím oblíkáním to bude taky síla. Je to změna minimálně o deset stupňů, tak vůbec nevím. A mamka ta by jí nejradši nechala to co nosila před měsícem. Včera jsme jeli na kyčle a já ji chudáka v tom fakt tahla. V autě se dalo jen v tričku sedět, jak bylo na sluníčku a venku na svetřík, tak jsem musela vyhodit deku z autosedačky, měla na sobě chuděrka ještě kombinézu, svetr a bodyčko a dvě čepky, tak jsem tu pletenou taky sundala, aby se v autě neupekla. Asi ji dám jen froté pučocháčky, na to kaťata a capáčky, body, tenoučkej svetřík a mikinu místo bundy, no a jen jednu čepičku? - a s tím do fusaku. Co myslíte? Bude venku min. dvě hodiny - jdu totiž na trvalou! Už nevím, co s vlasama, tak zkouším vše.
24. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
tak my trošku bojujeme s opruzeným zadečkem, ale snad se to trošku lepší dáváme suodcrem a umýváme ve vodě máte ještě nějaké triky ???? na zbavení se opruzenin?????

Ivi : taky bych potřebovala k holiči, ale byla jsem asi před 3 měsíci na melíru a tedka se mi zdá že mi dost padají vlasy, takže jim musím nechat odpočinek,aby mi nevypadali uplně
24. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.