• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj ofiku. Teda to mě mrzí, že máte problémy se zadečkem. Není to třeba z plenek? Co bych na to používala nevím, zkoušej mastičky no. A i ten Bephanten, co máme většina, je proti opruzeninám.
Jinak když jsme u těch opruzenin, tak my zkusily ty oranžované Sleep and Play Pampersky a nic nám to nedělá, takže je to super! Jsou kvalitou stejný jako jiný Pampers a jsou podstatně levnější - teď u nás byla akce - 72ks za 189! No neberte to! A taky máme Pampers Premium Care (ty bílé) a to je fakt luxus pro zadeček. Ale jsou drahé no, manžel je koupil kdysi omylem.
24. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Smar, tak to každopádně :grinning:

Ahoj Ivi .-) tak to máte super ráno :slight_smile: Já bych ji osobně oblékla nějak podle tvého popisu, ale ty jako mamka musíš vědět, jestli máš doma zmrzlíka nebo horkokrevníka :slight_smile: A užij si kadeřníka ... což mi připomíná, že jsem tam už dlouho taky nebyla :slight_smile:

Dobré ránko, Ofi :slight_smile: S opruzeninama moc zkušeností nemám - vždycky když se Martinovi začala objevovat jakákoli vyrážka, tak jsem ho místo Leniensky mázla tou měsíčkovou Weledou a bylo po problému.

Tak jsem se jukla do kalendáře a zjistila jsem, že odpolko to bude 9m, co se mi narodilo to moje děťátko ... to fakt hrozně letí :slight_smile:
Btw - po dlouhé době si zase ustlal na břiše, tak jsem nervní jak sáňky v létě a chodím ho pořád kontrolovat :frowning2:
24. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoj Ivi :slight_smile:
no plenky tedka máme stejné máme 2 velké balíky Huggie newborn a ty jsou dobré , tak nevím čím by to mohlo být, ale taky možná ubrouskama zkoušela jsem nové Huggies a ty nám možná nesedli:frowning2:
ale snad to bude dobré. ty pampersky chci taky zkusit jak budou v nějaké akci tak je zkusím. A jak jinak pokračuješ ve vybavování domečku? jsi šikula že to tak zvládáš i s malou
24. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Ofiku, koukala jsem do albíčka, jestli je tam Jiříček - no fotečky tam teda moc nemáš... ale určitě není čas co.
Všimla jsem si fotky 38tt. Ty červené žilky nad boky, to je jedinný, co mi po těhu zůstalo a mám to ještě vlastně "v kalhotkách", takže to není vůbec vidět. No a ještě přes pupík od shora dolů mám tu hnědou čáru, co se mi tam v těhu utvořila a vypadá to jak kdyby to byla velká jizva. Jsem zvědavá, jestli to zmizne, mám to až pod prsa.
24. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Pauli teda to letí :slight_smile: už 9 měsíců :slight_smile:
no uvidíme v lékárně mě doporučila kamarádka ten sudokrém, tak jsem zvědavá jedna půlka zadečku už se mu lepší tak snad bude i ta druhá :slight_smile:
24. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Fotky dodám :slight_smile:
jj ty žilky mě tam zů :grinning: :grinning: staly jen na bocích, ale pěkně mě to štve :frowning2: a tu čáru mám taky laktační mě říkala, že pokud se dobře opaluji tak mě ta čára může zmizet až za půl roku :frowning2:
24. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
ivi já kupuju Honzíkovi ty pampers premium care a jsou super, ted je mají v akc v rossmanu takže zítra jdu aspon pro 5balíků :slight_smile:

ofi pampers jsou ted v rossmanu v akci
24. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Pauli ahoj! :slight_smile: No já vlastně nevím, jestli je to zmrzlík, zatím jak jsem ji oblíkla nebyl problém. Ale jak píše Smar, ruce má vesměs pořád studený, pokud fakt není jak v sauně.

Ofi fakt těžko říct, čím to je. Možná i z těch ubrousků. Já teď používám úplně obyč. z "Jednoty", značka Babyland. Jsou i na omak příjemný a velký a balení 70ks stojí 40, v akci teď byly za 19,90 :astonished: No nakoupila jsem jich mraky.

Jinak se mám dobře, už týden máme postele, takže paráda. Už moc nezařizuju, není co. Jen ten nábytek zbylej co není, pak budu vybalovat do něj (obývací stěna a tak). Zatím dělám jen ty běžný věci, jako všechny ženský doma: vařím, uklízím, žehlím.... :wink: TAkže se to dá, když malá nezlobí. A musím to zaklepat,asi se jí ta vzteklá nálada ztrácí. Už šla v klidu zase spát a nekřičí tu a není vzhůru celý den jak minulý týden. Snad to tak zůstane.

A co ty, jak se máte?
24. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Smarmusím tak skočit :slight_smile:
PŘIDALA JSEM NĚJAKÉ FOTEČKY :slight_smile: mám Jiříka v náručí tak jen pár :slight_smile:
24. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
ofi skoč já taky skočím, jsou z dobrou cenu ted, pošlu odkaz
24. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
čaute ženy :grinning:
Ofiku já už psala co je dobrý na puchýřky - imazol krém pasta vy léčíš to rychle a na prevenci nám teda nezabírá ani bepanthen ani marinol ani rybilka ale sudocream, tak zkus... :sweat_smile:
iviku jak se ti bydlííííí? máš na střeše nové fotky???
24. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Smar a za kolik? Já mám rosmana daleko, ale manžel by mohl z práce. Jinak už používáme asi 2 týdny či dýl č. 2. Přecijen jí projel hovňous až na záda, tak ty větší jsou lepší.

Ofi tak neboj,chce to čas a když už se to lepší, bude to brzy fajn. Třeba to nebylo ničím, prostě se mu z kakání oprudil zadeček. Bylo by divný, kdyby se mu to udělalo zničeho nic po takový době, pokud používáte furt to samý. Jestli jste zkusili fakt ty ubrousky, tak možná bych zkusila zase jiný a uvidíš. Možná to bylo z nich.
24. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
Ivi jednota ??? jsou v nějakém řetězci a nebo je to prostě jen jednota ? já jsem měla předtím obyčejně z kauflandu a ty byli parádní tedka jsem chtěla koupit nějaké lepší :slight_smile: no a asi nám nesedli a to jsem ještě koupila 3 balíky :frowning2:
24. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
ivi : my jsme v pohodě :slight_smile: Jiřík je moc hodný až si někdy s manželem říkáme jestli je to normální že je tak hodný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad mu to zůstane :slight_smile:
je to pohoda v domečku co ? těším se na nějaké fotečky domečku

Ahoj Bek : pokud se nám to nezlepší tak zítra řeknu doktorce o ten Imazol, tak jsem o něm slyšela :slight_smile: včera jsem koupila sudocrem takže budem používat ted ten

Smar :slight_smile: mrknu na to
24. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahoj Bekul. Máme se fajn. Fotky nemám, ale už je stahuju, tak jak je přídám, dám vědět.
24. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
ofi, ivi kukněte tady http://www.rossmann.cz/letaky/stranka-letaku/?page=575 a tady si můžete vytisknout na pampers slevový kupon http://www.pampers.cz/cz_CZ/eCoupon/e-coupons-cz.pdf takže to vychází cenově úplně úžasně

bekul jo imazol pasta pomáhá to je fakt že jak má Tom opruzeniny u průjmu pomáhá jen to ale neměl by se používat často, aspon můj dr. to říká
24. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Ofi, to je krásnej prďolka :slight_smile:

Ivi, na ručičky moc nekoukej - nejlepší je prý miminko kontrolovat za krkem na zádíčkách. Tedy, beru to podle mě a Martina :slight_smile: Marťas má pořád studené ruce (jednak po mně, jednak s nimi pořád mává), ale zádech má teplo ... většinou docela těžce nese, když mu svojí studenou rukou sahám mezi lopatky, ale zvykl si :slight_smile: Každopádně je to horkokrevník po tatínkovi, takže nese hoooodně nelibě, když je víc oblečený. Navíc je schopný se zpotit i při kojení, takže je pro mě vždycky oříšek trefit oblečení :slight_smile:
Jinak seš fakt šikovná, že všechno takhle stíháš :slight_smile:

Ahoj Bekul :slight_smile:
24. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/ivanas11/album/zarizujeme-nas-novy-domov/?show=553598
TAk přidávám foto bydlení... + ještě jsem vlepila fotečku tady do blogu.

Pauli jo jo, četla jsem, že i kontrolovat bříško jak je teplý.

Smar moc díky! :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
ofi tak jistě to zabere já vyzkoušela kde co a pak dr řekla toto a šup najednou z apár dní pryč a sudo je bezva já dostala vzorek v porodce a zítra jdu do města taky ho koupit..
ivi tak se budu moc těšit.. jen ty prachy člověk by potřeboval víc, nám chybí plot, brána, vjezd, schody u vchodu pořádný atd. noa le bydlet s ejinak dá jsme tu happy...
paulie ahojky, jak malej? máte zoubky?
jo a ivi ty ruce fakt neřeš ledové být můžou kontroluje se nos, za krčkem a hrudníček jak není teplé toto je zle jinak ruce máme taky ledárnu...
24. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
paulie já musím hledět i na ručičky u Honzíka, jak je má studený je nespokojený a ufnukaný, stačí dát rukavice a je spokojený

holky pádím ven je tam krásně a Honzík je nakojený, Tom je po svačině tak je jdu oba přebalit, obléct jdem ven, jeden spát do kočárku a druhý pochodit po zahradě a na houpačku :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Ivi to je kráááásnýýýý domeček, máš moc hezkej vkus.. líbí se mi všechno, koupelna, obyvák, terakota a okrovky mám ráda koberce kuchyně no fakt moc krásný :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
ahojky holky jak se mate??? ivi krasny domecek a vybaveni nadherny jsi moc sikovna :slight_smile: :wink:
24. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
holky taky jsem pridala par fotecek
24. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
ahoj holky, zase je tu dne skrásn - toník spiká na zahradě a hned po obídku razíme ven :wink:

ofi naopruzeniny nám ted výborně zabral ten IMAZOL. Nic jiného nefungoval. Měl puchýře až do krve, uplně zmokvaný...od průjmu ze zubů....a teď jsme se vrátili konečně k Welledě - už to má skoro dobré :wink:

paulie: graulace k dalšímu ukončenému těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 9m...to to letí co....nám bude v něděli 8 :dizzy_face:

smar ty čepičky jsou úžasný, kluci budou fešáci. jinak už jsem si koupila ten dávkovač na UM - od Sassy za 120,- Použiju ho určitě na cesty nebo až uplně přestanu kojit tak k ránu, abych nemusela běhat dolů...

ivanas jsi šikulka, jak ve zvládáš - a Lucinka ví, že jsi v pohodě, proto je v pohodě i ona. :dizzy_face: na foto hned mrknu...

ahoj goly. jak rostete??
24. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Holky moc díky... :slight_smile:

Goly ahoj! teda to už je buclíček co? No já teď půjdu asi taky krmit, prcek se ozývá... jen nezapomenout vypnout na plotně polívku. :astonished:
PS: pak napíšu příhodu s manželem a vařením, myslela jsem, že ho zabiju!!!
24. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
ivi domeček fakt super - utulny :dizzy_face: :wink:
24. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
goly matyasek je teda už kus chlapa!! je vidět, že je dobe živený, to je fajn :slight_smile: je nádhernej!! :wink: okatej...fakt fešák :wink:
24. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
mili ivan dekuji ja ted jen kojim a pribejva teda dost posledni vazeni uz mel 4,90kg do poradny jdeme 7.4 tak jsem zvedava, dneska nam taky prisla pozvanka na vitani obcanku jdeme 20.4 :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Beku: jj, zoubek roste a roste ... skoro bych si podle slintání a protivnosti tipla na další, ale opět se nechám překvapit :slight_smile:

Smar: Martin je má většinou taky ledový, ale za rukavice by mě sežral :slight_smile:

Goly: nejlepší je ta fotka, jak Mireček koupe Matyáška ... ta je fakt úžasná :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Tak jsem zpět, tak písnu tu příhodu z kuchyně....
Manžel šel na pivo a vrátil se někdy k ránu. Slyšela jsem ho, doma se všechno rozlíhá a taky jsem zrovna dokojila. Ale usnula jsme.... Pak mě vzbudil příšernej smrad, jako by se něco pálilo nebo hořelo. Bylo 5 ráno a letěla jsem dolů... Všude se svítilo, manžel vytuhlej v trenkách na gauči (ať je to kdy chce a jen si unavenej sedne nebo lehne, do minuty o sobě neví, takže jsme se ze začátku ani v ložnici nepotkávali). Na plotně totálně seškvařenej kastrolek, v něm 3 puklý splánený vejce - teda to co z nich zbylo, zbytek byl po lince, na zemi, odsavači....Dělal si vajíčka na měkko a vyvřela mu i voda. Ani ten smrad ho nevzbudil. Do rána jsme spali s otevřenýma oknama a vyvětralo se to až za dva dny! Ještě že jsme nevyhořeli!!!!!
24. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.