• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
ivan tak to je k vzteku... :angry: :confused: to by si pěkně slíznul :zipper_mouth: :confused:
24. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Mili, teď to tu četla na půl oka a normálně jsem se zhrozila, jestli jsem zase těhotná, či co :grinning: A super, že už má Toník klidnější sezení :slight_smile:

Ivi, já bych ho asi na místě zabila :slight_smile: A rozhodně bych to svedla na hormony v 6n :grinning:
To je dobře, že jste nevyhořeli, to by fakt zamrzelo :frowning2: Koukala jsem na fotečky a máte krásné bydlení :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
mili jo my to měli stejný chudák to měl mokvavé a do krve jen tak rychle se to udělalo ze špatného průjmíka, ono to někdys holt moc podráždí, na látkových se to prej nestává ale v dnešní době si neumím představit tu práci s tím :frowning2:
goly krásný fotečky, taky krásně rostou ty děti :slight_smile:
paulie tak musíš rychle jako první ocinkat :slight_smile: to přináší štěstí :sweat_smile:
24. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
beku: já ten první cinkala asi pět minut :grinning: A teď ho učím na prstový kartáček, tak doufám, že další uvidím dříve .-D
24. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jo holky, tak jsem ho vzbudila a řekla mu, ať si jde uklidit celou kuchyň. Koukal na mě jak vyvoraná myš, netušil co se děje, i když to vidět a byl prostě totálně zmatenej a mimo.... když jsme ho tam tak bezradně vyděšenýho a "mimo" viděla, stejně jsem ho místo nadávek objala a uklidila to (no sám pomáhal). Je to prostě jak mít dvě děti no, člověk by to někdy zabil, ale chtěl to, tak to má. Jsou to přecijen i tak miláčci. :grinning:
24. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ivi, to je přesně vystižené ... nemáš jen jedno dítě, ale dvě :grinning: Výhodou je, že to větší už ti rozumí :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
paulie já mám doma děti 3 (včetně manži) a přijde mi někdy že s tím největším je nejvíc práce, jdu přebalit, nakojit a fičíme zas ven
24. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
:grinning: taaaak
24. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Smar :slight_smile: Já jsem po té noci nějaká mimo - četla jsem tvůj příspěvek a vyvalila jsem oči, proč jdeš toho největšího přebalit a nakojit :grinning: chjo ... to je den :grinning:
24. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Holky mám noťas Asus a "zavináč" je nahoře na klávese s číslicí 2 vlevo nahoře - jak zkombinovat klávesnice, aby to zavináč napsalo? Bez toho se nemůžu nikam moc přihlásit, všude to mám přes email. díky moc
24. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jé tak už nic.... dá se to ctrl+alt+v.... mě to včera právě nešlo, tak jsem myslela, že to na noťasu nejde... ale už jo :wink:
24. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
pavli to potřeba hezky učit taky kvůli zubaři pak pěkně otevřit a strkat prsty pak se toho nebojí...
ivi no to tě přejde, za pár let vynecháš to objímání hi hi
já kojím a jdem ven pa
24. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
paulie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dík Honzík Tom na přebalení úplně stačí :grinning: :grinning: :grinning:

jsme ted chvíli doma a po 14 půjde s dědou naproti babičce a ještě usne a pak jedem domů
24. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
ahojte babule moje tak ja stale 2v1 :angry:
ivi-skus shift a 2 malo by ti to dat zavinac aspon u mna je to tak
aj my tu mame dnes krasne juchuuuuu :grinning:
24. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
Tak jsem doma od kadeřnice a čekám na malou, až dorazí z procházky... už se na ni těším :slight_smile:
Jinak mám trvalou a je to nezvyk.Nevypadá to nejhůř, jen když se toho sem tam dotkne kartáč, je to jak chemlon! Hnusný bez lesku a to nemám ráda. Upravuju si kartáčem jen ofinu, ta je naštěstí chycená jen na konečkách. Ale jinak to bude asi dobrý, zas vypadám jak kdysi. Jsem jen zvědavá, jak to bude vypadat za čas..... I když musím říct, měla jsem dojem, že mi udělá takový větší kudrny.
No nic, jdu něco zdlábnout, dokud ještě můžu... pate
24. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
Mony a jak je vlastně? Tebe jsem ty poslední týdny nestíhala sledovat.... Jak ti je, nějací poslíčci a tak? A co Marku, ta je po tobě? A kdo je vlastně pak?
24. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
ivi-hod potom fotecku :wink:
24. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
ivi-marku to ma uz skoro 2 tyzdne za sebou :wink:
a po mne je az ivanau aspon myslim ze som na nikoho nezabudla :sweat_smile:
poslicky mam ale len take ze mna zacne bolet bricho jak na ms a za chvilku je potom :unamused: dr mi povedala pred 3 dnami ze malicky je uz nachystany v panvy no ale niako sa mu asi nechce
24. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
Tý jo, tak to jsem fakt prošvihla.... taky koukám hodně do profilu a jak tam má někdo ještě týdny tt, tak to beru podle toho.
24. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
ivi-ani sa ti nedivim ja mam este cas sem chodit ale vy maminky to mate tezke :wink:
24. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Ivy, krasnej domecek mate!
Bekul, trefna poznamka s tim objimanim :wink:
Holky odjizdim na den k mamce, ma zitra narozeniny. Tak se vsechny opatrujte a ty Moni sup sup, chcem dalsim miminko. treba to do toho 27. stihnes :wink:
24. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Ahojky holky moc zdravím
Moni tak koukám, že mimčo se zatím nerozhodlo vykouknout :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
ahoj Moni :slight_smile: koukám, že už to začíná vypadat na brzké "rozsypání" :grinning:

Ivi, foto, foto :slight_smile:

Hediku, ahoj :slight_smile: Jak se máš? :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Paulie mám se docela dobře dneska jsem byla s manžou v Brně na výstavě a chodila jsem tam sedum hodin až jsem koukala kolik jsem toho vydržela :slight_smile: Naše mímo se má asi dobře a už docela krásně cítím i pohyby tak jsem ráda :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
ahojte holky všechny!!!
Ofi: na zadeček používám Niveu a nedám na ni dopustit, po Bepantenu se mi oba kluci oprudili :confused: a Nivea na zadeček obsahuje zinek, což je fajn na kůži a je taková hutnější, takže udělá krásně na zadečku vrstvu, která nepropustí...opravdu mohu jen doporučit!! a nebo ještě je výborný na vyléčení klasický Pytiol :dizzy_face: :wink:...taky výborný!
Ivi: jj, já už to mám za sebou dnes je to 12 dní :wink:.taky mi spousta info uniká, když sem nemůžu chodit pravidelně :sweat_smile:
a domeček máte opravdu moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: . Všimla jsem si, že koberec pod konferenčním máte stejný jako my :wink: :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Ivi : foto foto :slight_smile: jsme holky zvědavé :slight_smile:

Marku:normální jako krém Nivea nebo nějaký speciální??

zítra jdeme na převážení k doktorce tak si nechám něco předepsat.

Holky díky moc za rady :slight_smile:
jdem koupat tu naši prdelku :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
Pěkný večer všem, tak náš prďolka už spinká :wink: Dneska jsme měli další bááájo den :dizzy_face: Jak je pěkně, tak jsme pořád venku, Toník je hodnej - kouká z kočárku co se kde děje - a když začne kňourat, vrazím mu do ručky křupku, čajík nebo dnes i kus rohlíku - tím se zabaví na dost dlouho :sweat_smile: Jinak na opruzený zadeček nám faskt zabral ten Imazol. Teď už zpátky používám Welledu - ta obsahuje taky zinek, po tom má Toník zadeček jako alabastr :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky, zítra tu už budu déle a snad vás dočtu.
Jen vám chci říct zkušenost s nákupem na akci Pamprsek v rosmannu. Dnes jsem si udělala zásoba navštívila jsem dokonce dva protože v prvním neměli velikosti Mini - 2 takže jsem koupila ubrousky na to velké balení se však nevztahuje slevový kuponek ať to víte :slight_smile: a v druhé obchodě - ty kuponky neplatí na velikosti mini takže jenom na Midi - 3 a výše. Tak ať nejste překvapené když budete nakupovat. Akce platí na vše!!

Mějte se pa
24. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
hedik: taková malá procházka :grinning: Hlavně, že se cítíš ok a miminko taky :grinning:

Mili: Toníček je prostě úžasnej :slight_smile: Zkusím to na Martina taky s křupkami :slight_smile:
24. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
ofi: Nivea -Bottom Ointment, krém proti opruzeninám, je to přímo na zadeček :slight_smile:...dej třeba větší vrstvu, než se kůže zahojí, ty masti se zinkem jsou fakt skvělé, hojivé...tak vyzkoušej,....hlavně aby něco zabralo :wink:
25. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.