• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Dobré ránko všem :slight_smile: My jsme se dneska taaaaak úžasně vyspali, až to není možný :slight_smile: Martin spal až do 5, pak se nakojil, usnul a spal až do sedmi (normálně vstává v 6 :slight_smile:) ... ustlal si na břiše, tak se nemohl moc hýbat :grinning:
A jestli nejsem úplně slepá, tak vedle prvního zoubku začíná prosvítat další :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
paulie-ahoj je to je super ze ste sa dobre vyspinkali ja som tuto noc nemohla niako spat
25. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Dobré dopolko :slight_smile:

Taky jsem se krásně vyspala, Terezka chrněla do půl osmý bez kojení :slight_smile: A teď mi tady už přes půl hodiny vykládá, asi co se jí zdálo :grinning:

Pauli, jéé, další zoubek, tak ať ho hlavně moc netrápí :slight_smile:

Mona, jak se cítíš, co Davídek, nechce už vykouknout ven? :dizzy_face:
25. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Reni, zatím to vypadá, že ho taky zvládne ... od rána je zase brutálně tulivý, tak si to užívám :grinning: Ale třeba vykoukne až za nějakou dobu :slight_smile:
25. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

moni já pořád čekám kdy dojde SMS a nic, davidkovi se u maminky líbí :slight_smile: :slight_smile:, asi bude spořádaný a čeká na 28 :slight_smile:

Tom spinká a Honzík hajá a kouká, už se rozhlíží a vše ho zajímá tak vytáhneme lehátko (bohužel tam může být jen jak Tom spí) a v 11 musím vzbudit Toma a jdeme k dr-Tom na očkování a Honzík k dr.-máme odloženou 6týdenní prohlídku protože jsme byli u našich na ni jdem až ted, jsem zvědavá kolik bude vážit

v noci našim umřel pejsek :frowning2: na jednu stranu je mi to líto a na druhou jsem ráda protože byl nemocný a trápi se, ted je spokojený nic ho netrápí a je určitě v nebi u dědy :slight_smile: :slight_smile:, byli nerozlučná dvojka

baru já byla dneska u nás v rossmanu taky a plínky vyprodané, brala jsem poslední balík těch bílých ale odpoledne má dojít zboží tak se půjdu kuknout zda dorazili protože ta cena je fakt super a kupovala jsem ubrousky a těch bylo dost, ta sleva se nevztahuje jen na to velké balení a to jsem v rossmanu ani neviděla. ubrousků mám zásoby, plín snad uděláme
25. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
smar-ani nevis jak rada by som ti napisala ale je to lenoch a nechava si to asi na sobotu a to mna trcne nikto nieje doma :frowning2:
vecer bol aj sexik ale urco posledny aspon s mojej strany to sa neda uz s tym bruchom mam ho tak padle dole ze uz sa to neda :sweat_smile:
25. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahojky holky moc zdravím :slight_smile:
mona tak držím palečky ať je to co nejdřív
já jsem teď přijela z banky a jsem anprosto vytočená protože moje karty 2 do bankomatu a pin kódy někde ztartili takže budu dalších 14 dní čekat než mi je udělají :angry:
25. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
mony porad nic? teda davidek si dava na cas :slight_smile:
25. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
tak jsme doma z poradny a kluci mě překvapili: Tom měl očkování a ani nezabrečel, jen se koukal jak mu dr. dává injekci a byl úžasný a Honzík vše v pořádku, měří 59 cm a váha 4480 g takže krásně přibírá, ve 14dnech měl 3,14 tak super :slight_smile: :slight_smile:, dostali jsme pochvalu za kojení a přibírání
25. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky. No foto snad dodám, ale mám vybitej foťák a musím tu někde najít nabíječku. Taky se budu muset vyfotit sama, tak to nebude nic moc. Ale vesměs z toho nějak odvařená nejsem, přecijen jsem čekala lepší kvalitu vlasů - no ale co bych chtěla od trvalý že? Asi už nikdy nebudu mít tak hezký vlasy jako před pár lety.... :frowning2:

TAk jsem manžu vyslala taky do rosmanna, ale vidím to taky bledě- zítra akce končí, určitě tam nic mít nebudou.

Hedi ahoj! Teda toto letí... je báječný, že se konečně dočkáš prďáska :slight_smile:

Smar téééda, krásná váha, ale co mě zarazilo, tak je délka?! To je teda dlouhán? Mě se Lucinka zdá taky celkem velká, ale v 6t měla jen 54,5 a vy už týden na to máte skoro 60!
25. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
ivi rossman taky vidím bledě, já byla ještě ted u nás mělo dojít zboží a nedošlo-aspon to mi říkala kdo ví jaká je pravda, já počítám s tím že hned jak skončí akce budou tam zas hned-ale normál pampers u nás měli dost i oranžových, jen ty bílé ne. zítra ještě skočím vedle do města, třeba tam budou

já teda čuměla jak puk na váhu i délku
25. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahojky holky!
Smar s tou váhou to máte super a Honzík je dlouhán :slight_smile:
Ja ve městě objela dva rossmany akorát v tom prvním už toho oc neměli ale do druhého právě dovezli zásoby. Dnes jsem tam posílala svou nejlepší kamarádku, pokud nic nekoupí v Ostravě bude mi volat abych jji nakoupila :slight_smile:

Hedi krásně ti naskakují ty týdny ani se nenaděješ a máš miminko v náručí jako my všechny, super!

Moni Davídek čeká na termín! Věřím že tak dlouho jako nás tě nebude napínat :slight_smile:

Paulie a Reny dětičky vám krásně spinkají.

Ivi domeček máte super.

Mili Toníček je velká šikulka.

Marku Jakoubek je rozkošný
25. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
baru nechceš mi taky nakoupit pošlu prachy, z vratimova to k vám daleko není
25. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
barusko-no to dufam aj ja :sweat_smile:
25. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
smar jen nemám kde vytisknout kuponky
25. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
baru škoda, to jsi byla ve Frýdku? kdybych věděla že tam jsou jistě mamka tam skočí ale když nevím nechci ji tam hnát
25. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Smar ve frýdku jsou dva rsmani potřebuješ jakou velikost?
25. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Holky normálně u nás začaly na vesnici houkat sirény, a to není 1. středa v měsíci
25. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
baru 3-6kg, bílé. u nás mají jen 2-5kg a to je malé, no asi se bez nich budu muset obejít, jedině kdyby byli v ostravě tak mi je má kdo koupit
25. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
barus-waw a nebolo predtym hlasenie ze to spustia dnes?
25. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
smar vím že v frýdeckém je neměli ale v místeckém ano tam jsem kupovala na zkoušku jedem balík. Mám ti tam zítra zajet?
25. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Moni přijel manžel a říká že někdy hoří protože jela i frýdecká posádka a teď hpukají další
25. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
barz dám ti zítra vědět jo
25. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Smar dobře.

Holky nedokážete mi poradit jak zvýšit kvalitu mléka aby málá přibývala na váze?
25. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
baru kolik váží
25. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Za týden má přírůstek 40g - 4360g
25. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
dobré odpoledne :slight_smile:
byli jsme u paní doktorky a už vážíme 3360 :slight_smile: za 2 týdny máme přírůstek 400 g :slight_smile:

Baru: a piješ ty laktační čaje??a piješ hodně tekutin?
25. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
ahoj holky, toník dnes opět zlatíčko..ráno jsme spali do 8:45 a spal celou no až do půl 7, kdy jsem nakojila a spaloi jsme dál :dizzy_face: přes den zlatej... ted čekám na kamarádku a kluci jeli na skok k rodičům.

baru to je divný, že ti malá moc nepřibírá...a doktorka ti řekla, že musíš přikrmovat?? myslíš, že máš málo mlíčka??
25. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
http://www.novinky.cz/krimi/195822-muz-z-nachodska-ubil-sve-dvoumesicni-dite-protoze-plakalo.html

holky četly jste to...to je něco strašnýho...kretén jeden....
25. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
curak jeden sorry za vyraz :angry:
25. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.