• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Holky tak jsem se konečně vyfotila s malou... a musím říct, že kdykoliv předtím jsem se snažila "přirozeně" fotit přes samospoušt, byla to vesměs katastrofa. A tady bych si dovolila tvrdit, že nevypadám hrozně.:grinning:

Jinak musím říct, že jak jsme měli týde, co pořád jedla, snad co hodinu a to mezitím nespala (taky z toho měla hrozný bolení, jak to nestíhala strávit), tak teď pár dní už je to fajn, už mi zase dopoledne chodí spát, i když už dýl čumákuje, ale vypije mi téměř vždy obě prsa - jsem zvědavá, jak dlouho s takovouhle vydržíme (přecijen nemám žádnou velkou kapacitu "mlíkárny" - mimochodem tímto oslovením mě manžel představuje naší malé Lucince).
26. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Moni, tak zítra taky nene a pozítří už :wink:

Ivi, ten účes vypadá dobře :slight_smile: A neboj, že nebudeš mít dostatek mlíka - teď už se ti upravila laktace tak, že ho máš tak akorát pro Lucinčiny potřeby (a netvoří se "zásoby", ale přímo sáním Lucinky) :wink: Já taky nemám velkoobjemový hrudník a někdy koukám, kolik se tam toho vejde :slight_smile:
26. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
paulie jooo to znám taky dobře :grinning: au au ale nesmí si zvykat tak často spát nebo budem otroci těch dětí pak.. :sweat_smile:
mona: vydrž už brzo se dočkáš a pak to bude úúúúžasnýýý
Ivi no koukám hezká foto s malou
26. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Holky díky. Musela jsem ještě sjednotit barvu šamponem, protože ty ztrvalený konce, který vypadaly nezdravě, ještě odrůstaly od barvy, tak to vypadalo zle. Ofinu jsem si taky zkrátila, protože na tu jsem trvalou nechtěla.... tak už se to dá.
Jinak malá teď řve jak o život, protože jsem se šla najíst - zrovna jsem ji měla venku. Až se najím, tak se zřejmě nají i ona a vyrazíme ven.

Jinak fakt doufám, že se to mlíko bude tvořit jak bude potřeba....
26. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
Holky můžu prosit o radu s noťasem? Mám ho mít permanentně na té "nabíječce" v zásuvce nebo ho používat bez? Já osobně si myslím, že na baterku se má používat jen třeba tam, kde není zásuvka a zbytečně tu baterii nezatěžovat - nebo je to špatně? Vůbec netuším.... A taky jestli se má používat jen na baterii, jak poznám, že už je dobitý?
26. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Beku, nám to společné spaní nijak zatím nevadí ... je to stejně jen hodinka, dvě po ranním kojení :slight_smile: A takhle se aspoň malý s manželem užijou víc, protože po probuzení se na něj rovnou vrhá :slight_smile:

Iva: o mlíko se neboj - prostě si věř :wink:
Jinak já mám noťas taky permanentně v zásuvce, a když si ho beru od stolu, tak je na baterce :slight_smile: Jinak to můžeš mít zapojené obojí - i na baterce, i v síti ... někdy to mívám v HK, protože když je výpadek proudu, tak se mi tím vypínáním noťas ničí víc, a je pro mě levnější koupit si novou baterku než nový pc :grinning:
26. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
ivi já mám ntb a jsem na el. páč baterie dle typu teda vydrží jen třeba max 3.000 nabití a to bys za rok měla po ní že... proč já to mám stále a vyhovuje mi to... nepředu bys měla mít světýlko - baterii zsnad poznáš + - to má :grinning: zelené je plně dobité když bliká nebo se změní na oranžové tak dochází baterka, jinak to najdeš i na svém pc kukneš do tento počítač a najdeš si stav baterie každej to má umístěné jinde ale to najdeš... :slight_smile:
paulie - no to je to my kojíme častěji víš. malej je v postýlce jen večer a v noci jednou někdy ještě vydrží ale nad ránem smůla jedině u mě už.. mě to neva ale ne celou noc a ne uprostřed mého pelechu že :grinning: sem si připadala jak vetřelec co tam jako chci že je to tam jeho :grinning:
26. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Nazdar mamulky a miminka a MONA :wink: .
Mona neboj - 28.3., já tomu věřím. Dřív prostě nee. Tak si užívej poslední dva dny pupíčku a spinkej a odpočívej co to dá.
26. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
ahoj holky přišla jsem na kontrolu co Mona a zatím 2v1 však se dočkáš :slight_smile:)
26. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj holky jdu Vás jen pozdravit u nás jsou velikonoční Jarmarky tak jsme pořád venku a je tak krááááásně :slight_smile:

Barus nádherný fotečky :slight_smile:

Moni pořád 2v1 :slight_smile: no snad už to bude každým dnem. Tak já jdu nakrmit a zase jdeme ven :slight_smile:
dneska je Jiříkovi přesně měsíícc toto letí :slight_smile:
26. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahojky holky, vůbec sem ted nestíhám chodit,jsme celé dny venku, nakojím na lavičce a pokračujem dál. Nebo jsme na zahradě, je krásně. jak zas bude hnusně, tak se sem snad dostanu. jen jsem přišla jukinout co Monino mimi a ono je ještě v bříšku, z čehož jsme v šoku:slight_smile: doufám, že se vám všem daří,nestíhám vůbec dočítat,ale všecky vás moc zdravíma posílám tetkám pusinku od Jindříška a vůbec jsme na vás nezanevřeli, jen si užíváme jaro a nestíháme sem chodit.Mějte se nádherně!!!
26. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
tady jarmarky nejsou :frowning2:
26. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Bekul, tady jarmarky taky nejsou..

Dneska jsem měla jet do školy, ale nakonec jsem zůstala doma a byla s Terezkou a manžou venku.. Bylo nádherně :slight_smile: A teď tady začíná bouřka a jsme s Terezkou samy doma, manža šel na padesátiny.. Tak snad nebude nějaká pořádná, protože se bouřky docela bojim :sweat_smile:
26. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
holky ste zlaticka jak na mna myslite ja uz ani nemozem chodit jak mna bolia klby ale niako to uz dokvakam :grinning:
26. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
pridala som zasa fotecky
26. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Mony téda, to je pupajs! To asi nebude malinkatej drobeček co?! :wink: A jak je udělaná ta fotka, kde jsi na těch "bilbordech"? A jak jsi připravená na to, že půjdeš asi hned druhý den domů? Teda aspoň co vím, tak to tam "u vás" chodí.

Holky jak to vidíte s tím posunutím času? Nerozhodí to prckům jejich režim? Jsem na to teda zvědavá, momentálně to máme celkem ukázkový aspoň co se vstávání a usínání týče.
26. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Mona,strašně moc ti to sluší, ale to bříško, to ti opravdu nezávidím, vydrž holka!!!myslíme na tebe!
26. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
ivi-skus tuto stranku tam si das len fotku a ono ti to automaticky spravi-http://www.loonapix.com/
radi-je to uz na hlavu ale musim vydrzat hlavne nech nechce ist zajtra von
26. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
26. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Beku, jako vetřelec se ve své posteli cítím denně ... ta malá potvůrka velmi rychle pochopila, že mu uhnu, takže se hezky rozcapuje :grinning: Na druhou stranu - má dny, kdy se mi naprosto úžasně stulí do náruče, a to se pak ani neodvažuju pohnout, aby mi neutekl :grinning:

Ofi, to fakt letí :slight_smile:

Moni, teda ty máš fakt bříško před rozsypáním :grinning: Tak v neděli? :grinning:

Iva: toho posunu času se docela bojím ... za prvé jsem pořád nepochopila, jak se to posouvá (:grinning:) a za druhé se trošku obávám reakce mlaďocha :slight_smile:
26. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jé Mony to já ani nepotřebuju, ale díky.... teď mě tak napadlo, nachytám tak manžela :grinning: Jdu to zkusit, snad tomu budu rozumět.
26. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ivi, my jsme malému posunuli koupání tedka na 18, takže to bude pak v 19 a vstává ted kolem té 6, tak to bude kolme 7 a jinak žádný režim nemáme, přizpůsobujeme to akcím a věcem, co děláme, takže asi tak:slight_smile:
26. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Pauli posouvá se ze soboty na neděli a to ze 2 na 3
26. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
paulie-no mohol by aj dnes ale nedavam nadej :slight_smile:
je vydiet ako ho mam padnute dole ze?
ivi-ja som rada ze idem hned domu a nemusim byt tolko v nemocnici do 4 hodin mam doma porodnu babu ktora skontroluje malickeho a kazdy den bue chodit plus je 24 hodin na telefone a mam tu aj mamku tak v pohodicke :wink:
26. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Radi tak to máte tak jak my. Snad to tak vydrží i nadále
26. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Mony tak to jo..... Je pravda, že u nás teda stejně se nám nikdo nevěnoval. Ukázali a to bylo vše, "kdyžtak se přijďte zeptat, když nebudete vědět".... takže to možná budeš mít i lepší, to je fakt.
26. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
ivi-nemocnica je nemocnica a domov je domov
oni to tu vraj tak robia preto ze zena sa citi najlepsie doma a malicke si rychlesie zvykne
26. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
jo a ta porodna aj teba kontroluje spodok ci je vsetko v poriadku a doma co je super :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Mona, tak to máte super. Já jsem těch pět dní v porodnici nemohla vydržet, byly tam strašný dětský sestřičky :unamused:

Terezka už spinká a bouřka už je pryč, tak snad bude klídek.. Toho posunu času se taky děsím :unamused:
26. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
tak to je vážně bomba
26. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.