• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ofi já na volno nedávala a taky se zahojilo tuším po týdnu asi.. přeci jen my kadíme do každé plíny skoro tak to bylo pořád v hovínkách :sweat_smile: i tak to nakonec ustoupilo, vydrž
jinak holky díky moc na kámošku myslím to nepřeju fakt nikomu toto
27. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
holky je mozne ze sa vobec nebojim poroduasi som divna ale ani ras som nad tym niako nerozmyslala viem ze to strasne boli a urcite si to neviem ani predstavit ale niako mna to nezaujima vsetci sa mi divia ze niesom nervozna :grinning:
27. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Bek: my kadíme taky do každé plínky :slight_smile: no snad se to zlepší :slight_smile: dík za povzbuzení :slight_smile:a taky tě vždy Honzík počůrá ???
27. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se tady máte? :slight_smile: Matěj už usnul tak mám chvilku pro sebe :grinning:
27. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj Tar : my to zvládáme v pohodě a jak ty ????? co Matýsek je hodný?? a jak spíte a kojíte?
27. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj Tar a Ofi, ten nas broucek taky spinka - konecne, tak snad mu to chvili vydrzi :wink: .
autor
mona ja se taky nebala, ja se těšila...jak to pak dopadlo je věc druhá...ale já se na porod fakt těšila :wink:

ahoj tar!! jak se máte?? Co Matěj? Už lépe spinká?? jak to zvládáš?
autor
ahoj oldri jak se máte??
27. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj Oldri :slight_smile: jak se máte ? jak jde kojení? a jak spinkáte?
autor
Jinak holky, zítra nám je 8m....to to letí :fearful:
Mili : vidím, že jsme se s otázkami shodly :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
oldri tar ahojte kocky ako sa mate?
mili-no prave :frowning2:
27. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
ofi jj :grinning: :grinning:
27. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
mona aspon mám pkný vzpomínky na to těšení...to ráno bylo fakt nádherný - bylo uplně jasno, svítilo sluníčko a já prodýchávala v autě kontra...a taaaak jsem se těšila. Uplně si pamatuju ten příjemný pocit, jaký jsme u každé kontra měla :wink:
27. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
mili- :slight_smile: ale vysledek stoji za to :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
no kojení už je lepší, křičí jen když si chce odbrknout, nebo když se mu už chce spát a nejde mu usnout :slight_smile: jinak spaní je lepší, akorát občas v noci neusne po kojení, dneska jsme byli zase vzhůru od půl 2 do půl 4 :angry: nechápu proč to dělá, takhle je to skoro každou noc.... máte to taky některá? jinak jsme byli na prohlídce v 6ti týdnech a máme 4600g a jsme prej krásní a zdraví :grinning:
27. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
přesně tak :dizzy_face:
27. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
tar tak to gratuluju k tak krásné váze :wink: jinak toník tohle nikdy v noci nedělal, vždycky hned usnul..taknevím. jedině mě napadá - ty i přebaluješ?? třeba ho tím budíš...zkoušela jsi kojit skoro po tmě? jen vyndat z postýlky, nemluvit na něj a pak ho tam zase vrátit...?
27. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Aoj Mili, ahoj Mona,

Ofi, my byli opruzeni hodne jen jednou, pomohla Welleda mesickova - ta je super a take 2 dny davat spat tak 2x za den na jednorazovou podlozku, tam si ulevil a vyhodilo se to.Prikryvali jsme ho nekolika plinkama latkovkama a bylo to hned pryc.Otiram ubrousky sensitiv a pak vatickou namocenou ve vode.Tak at se to tvemu brouckovi brzo zlepsi.

Jinak my jsme stale nachlazeni, mozna to chytil ode mne, nebo ja od nej :slight_smile:.Byla jsem u doktorky protoze zacal kaslat, dostal kapicky a uz je to dobre.Uz mame 3360gr (300 gr za 10 dni, takze byl pochvalen) Kojime plne, alke posledni 2 dny se dost casto pousti a pak breci ze chce jeste...nevim co si mam o tom myslet....
27. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
ofi no stalo se ze začátku párkrát ale je to většinou zimou, já teda ho teď položím na přebalovák a on už ví že bude nová plína, počkám asi minutku a vžýdy se otřepe a já vím že se právě vyčůral :grinning: pak teprve rozbalím že takže mám klid a přebalovací podložka místo za den vydrží i dva týdny :grinning: už ani nestřílí hovínka na mě tak pohoda...
malej hned pozná že u něho nejsem, chtěla jsem nejít spát v 8 a koukat na film a prd, lítám na horu a už mě to neba tak jdu za ním spinkat, můj dech ho uklidní hned...
27. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
mili: přebaluju až když je pak úplně vzhůru a pláče - zkouším jestli třeba nepláče kvůli tomu. už jsem zkoušela nerosvěcovat lampičku a svítím si na něj mobilem :slight_smile: a to nepomáhá taky... už se začíná usmívat, takže ve 3 ráno se na mě směje jak měsíček na hnoji :grinning:
27. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Tara, krasne miry,gratuluju.Take kojim v noci tak mezi 1-2 a pak 4-5.Po kojeni davam odrihat a pak drzim na hrudi, na klokanka tak 20 minut aby neblinkal.Do te doby vetsinou usne.Pred kazdym kojenim - i v noci prebaluju, ale svitim jen ve vedlejsi mistnosti.Vetsinou pobrekava protoze ho boli brisko.A nema ten tvuj jeste prehozeny rezim?
27. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
oldři: přehozený režim? no on ve spaní je od narození takový spešl.... místo aby jako miminko usínal hned po kojení, tak je třeba 2 hodiny vzhůru :grinning: takže to není tak, že by prospal celý den. jinak jsou noci, kdy po kojení usne hned, ale to jsou spíš výjimky.
27. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Tara, mobil ma dost ostre svetlo, to mi ho vzdycky spis vzbudilo:slight_smile:.Co takhle do zasuvky nejakou tu bludicku, male svetylko.
Jinak ja maleho rozbalim , plinku nechm pod nim a ciham na curani,vetsinou to pusti hned po rozbaleni dolu do plinky pod sebou, ale dnes jsem se sehla pro ubrousek a pocral si rameno :grinning: : trenujeme na bezplenkovku :grinning:.

Jinak ted miluje hudebni housenku od lamaze, ta ho donutila konecne obracet hlavicku i na druhou stranu.Pred tim daval prednout te strane, u ktere mam postel.
27. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
mili a kolik jsi dávala té šťávičky? Tam je psáno 2lžičky, není to málo :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
simi není - dej 2-3 po tom příkrmu. mě se pak do půl hodiny vykadil :grinning: ty 2ů-3 lžičky můžeš i 3-4x denně. tak jsem to dělala já.
27. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
TAr: gratuluji ke krásným mírám :slight_smile:my teda spíme skoro celou noc, v 11 ho nakojím potom pevně zavinu a zhasnu a spí se:slight_smile: před tím ještě vyvětráme a potom už je všude klid. V 5 hodin ráno kojíme v posteli a potom ho mám na hrudi a tam taky většinou usne, ještě ho zavinu a dám do postýlky :slight_smile: snad nám to vydrží

Tar: taky si na něho svítím mobilem

Oldri : tak snad Vám oběma bude lépe. dělám to s tím kojením stejně u tebe na hrudi se mu líbí že ?? myslím, že jsou ty mimča spokojení a cítí i náš dech. zkusím se na tu Weledu tak mrknout, když ji tady tak doporučujete :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
jo a mili už máte postýlku dole, já už o tom uvažuju, protože mi tam už dělá hrozný blbosti, ale nevím jestli to fakt není brzy...
Tara, to mi zacal pres den delat Stanik taky, po kojeni se treba hodku bouch rucickou do hracek okolo a kouse do latkovych kosticek. musim ho krotit aby neblinkal :slight_smile: .No jestli ti nebreci a spi tak tech 16 hodin tak by to melo stacit ne?Jeste se mi stalo ze neusnul kdyz se pokajdil behem kojeni a jak to nevedela. Kdyz to zpozoruju, tak po odrihnuti opatrne prebaluju, pak usne hned.
mili díky moc,
já jsem ji tam dala lžičku panenského oliv oleje, ale nevím, jestůli to není blbost, někde jsem to četla :confused:
27. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.