• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Oldri u nás jsou to úplné vodopády :slight_smile: někdy i do půlky pokoje včera si počůral i obličej no zase jsem to nestihla ho přikrýt :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jo Ofi, to asi dela to zavinuti, to my nemuzeme, nema to rad.V inkubatoru i babytermu byl navolno a tak to nesnese.Snaz se tak vzbudi.Ale zas se muze kroutit a bojovat kdyz ho boli brisko.Nekdy nam take vecer vydrzi 5 hodim, zalezi jak kdy.Vcera zrovna kaslal a tak se vzbudil uz po hodine a pul :frowning2: .Holky asi vyuziju toho ze jeste spi a trochu se natahnu. Je mozne, ze manzel bude muset v pondeli na 3 dnyna sluzebku, tak musim nacerpat sily. zitra se zkusim behem dne zastavit. Pekny zbytek vecera.

Ofi,ta Welleda je fakt dobra - pokud jsi v DM babyclubu, tak tusim ze jsou slevove kuponky v knizce pro tehu.

Mona, drzim palecky, myslime na tebe.
27. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
teda holky, to vám tak krásně spinkají, to se máte. on se prostě občas v noci tváří, že je fakt vyspaný a unaví se po těch dvou hodinách, tak jako přes den. no ale třeba se k lepšímu spaní propracujeme, už je to lepší než na začátku, to spával tak po dvaceti minutách, to už pak bylo nad mé síly :slight_smile:
autor
simi jj oliuvový olej můžeš, ale můžeš i máslo - je chutově přeci jenom lepší:slight_smile: a máslo navoní :dizzy_face: oliv olej přeci jen s tou vůní.-.... :sweat_smile: ale já dávala taky nejdřív lej, jenom kapičku. ted už jenom máslo... jinak postýlku ještě dole nemáme....on v postýlce vůbec necestuje. jak ho dám, tak ho ráno najdu :grinning: je teda fakt, že se začíná stavět a sedí, al vp ostýlce to nedělá...a navíc ho mám celou noc vedle sebe, tak by mě sebemenší zvuk vzbudil :wink:
ofi: Matěj už si taky počůral hlavičku :slight_smile:
oldři: dobrou noc
27. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ofi :grinning: , alespon vidis ze je zdravy.Tak mu dej latkovku na brisko - takovou hradbu :grinning: .Jdu na kute, jsem rada, ze jsem te zastihla, opatruj se a preji klidnou noc.
27. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
oldri dobrou, odpočin si :wink:

tar toník si už načůral do očiček i do pusinky :grinning:
27. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
no jo to jsou ti klučíci :grinning:
27. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
já jsem dnes v noci kojila co 2 HODKY, tak jdu spát, kdyby něco...jinak už jsme pehození na nový režim a jsem happy, že už jsem konečně mohla posunout ty hodinky:slight_smile:tak dobrou!!!
27. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
noooo holky jak vascitam tak sa mam na co tesit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Oldri taky jsem ráda že jsem tě tu zastihla :slight_smile:mrknu na ty kuponky :slight_smile:

jj klucííí to mají zajímavější :slight_smile:

ještě žehlím, ale taky se půjdu natáhnout :slight_smile: všem přeji dobrou a klidnou noc :slight_smile:
27. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
já jdu taky na kutě. dobrou :slight_smile:
27. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z nákupní jízdy :grinning: Dopadlo to klasicky - já mám dvě trička a malý spoustu oblečení a hraček :grinning: To je fakt nefér :slight_smile:))

Moni, tak jak (se) držíš? :grinning: Jsi šikulka, že jsi to dneska zvládla :slight_smile: Už se těším na info o Davídkovi :slight_smile:

to all: chvilku tu nejsem a tři stránky textu? :grinning:
27. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
Reny: ja asi nausnice Natalce davat nebudu. Ja je taky nemela - nechala jsem si pichat usi asi ve 22, az kdyz jsem dostala diamantove od maminky sveho byvaleho pritele, ktera si nevsimla, ze je nemam. To uz byl duvod :dizzy_face:

Nejak jsem se tim tematem zatim ani nezaobirala, dosud jsem tady totiz zadne miminko ani malou holcicku s nausnicemi nevidela - netusim, kdy to tady delaji. :sweat_smile:

Ofi: my mame taky cerveny kocarek, zpravidla ruzove obleceni a stejne se nas porad ptaji, zda je to holcicka nebo kluk, tak si z toho nic nedelej :wink: nejvic me dorazili ted v Mnichove - byli jsme vecer v restauraci, Natalka mela na sobe ty fialove saty Hello Kitty, co mam v albicku a na FB, a obsluha se me zeptala, jestli je to chlapecek. Mlada holka! Tak nevim... :sweat_smile:

Paulie - super nakup :wink:

Mili - jo, at zije bojkot...no ale bylo to nastesti jen u jednoho kojeni, no nic, dostala lahvicku, mela jsem totiz obavy, ze z toho hysterceni dostane mrtvicku :sweat_smile: :grinning: Ona je Natalka fakt klidna, ale jak ma hlad, tak se nezna :grinning:
27. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz
dobré ranko, včera jsme toho teda nekacali, jen jsem to přelítal očima, nedočítám :slight_smile:, moje reakce:
pití jsem u kojení nedávala, až jsme začli s příkrmy dostával (předtím dostal asi 2x tu švestkovou štávu protože se nemohl vykakat a to pomohlo, jinak ne), na kakání pomáhala švestková štáva stačí fakt 2,3 lžičky a na sladkou chut si nezvykl, v poho pak pil vodu (jen vodu pije bez problémů dodnes)

bojkot kojení znám, bohužel

já na Toma měla modro-černý kočár, on oblečený do modra ale stejně všichni říkali krásná holčička.

a máme velkou novinku-Tom se byl dneska u holiče stříhat, už má krátké vlásky a není moje mimi ale snad už si ho nebudou plést s holčičkou

paulie super nákupy, já sháním někoho kdo jde do Nextu na slevy a něco by mi koupil a nic :angry:
28. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj kočky! Všechno jsem nedočetla, ale aspoň něco jsem pochytila.
Naušniček se bojím, ale asi je dáme. Mě se ty miminečka s naušničkama moc líbí a taky jsme dostali nádherný od babičky.
Zdravím TAr a Oldřišku!!! :slight_smile: Holky vy jste tu asi taky dlouho nebyly co? Ale možná jo a nevím o tom, taky jsem tu nestíhala být.

Jinak malá mi už třetí noc ráno docestovala až na kraj postýlky a zaboří se vždy pusinou do mantinelu - jak nemůže dál, tak se začne ozývat. Vždy je to i hodina papání, tak tak chudák zoufale hledá. :grinning: Včera byla dokonce v postýlce napříč a zase zakouslá v manitnelu. :grinning: Už na ni musím dávat větší pozor, aby mi od někud "neutekla" :slight_smile: .

Jdu omrknout na net pokojíčky - mám si ho co nejdřív u truhláře objednat a vůbec netuším, jak to do takový členitý malý místnůstky vymyslím.
28. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Dobré ránko :-ú
tak jsem včera koláč neupekla, tak jdu ted na něho :slight_smile:

mám dotaz jak Vám spinkají dětičky ??, teda spíše v čem? my máme Jiříka pořád v zavinovačce, kdy jste přešli jen na deku nebo na co?????

Ivi :inspirovala jsi mě s otázkou protože ti malá cestuje takže ji máš jen pod dekou?
28. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
ofi já mám malého v zavinovačce, bez ní je neklidný takže v ní je a myslím že ještě nějakou dobu bude

oba spí, manža vaří oběd :slight_smile:

holky užívejte si malých hodných dětiček, to vztekání co Tom předvádí je fakt úžasné, jak jsem to říkala dr. jen se smál a říkal vydržet že je to období vzdoru a je to naprosto normální ale někdy musím počítat do 10 nebo jít vedle at mu jedna nepřistane
28. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Smar - já bych brala, aby šel někdo nakupovat místo mě :slight_smile: Mě to hrozně nebaví :frowning2: Už nemám skoro co na sebe (udělala jsem průvan ve skříni), a stejně výsledek nula nula nic :-/ Zkusím jít ještě jednou do Palladia a až bude malý spát, tak se přemoci a nakoupit si :slight_smile:
Btw - včera jsem pochopila, že až bude malý větší, rozhodně s ním nemůžu chodit do odd. hraček - viděla jsem za celý večer asi pět dětí v záchvatu zuřivosti, že jim rodiče nechcou koupit :slight_smile:

Ivi, nemáš náhodou nějaký tip na internetové galerie pokojíčků? Já jsem ještě pořád nějak nepokročila :slight_smile:
Jinak tady je úžasná stránka na inspiraci pro dekorace: http://www.zlatarybka.eu./index.php

Ofi, já měla Martina do 7m v zavince, max. přikrytého dekou ... dřív ten přechod na deku nezvládl :slight_smile:

Jak zvládáte posun času? U nás dneska asi pojedeme v režimu "plus hodina" a do konce týdne to po čtvrthodinkách srazím nazpět ... nebo se Martin zítra probere akorát a pojedeme rovnou ve starém :slight_smile: Každopádně se mi dnes moc líbilo, když jsem jukla na hodiny a tam bylo 6.25 :slight_smile: Až pak mi došlo, že jedeme ve starém režimu :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
paulie to mě nakupování baví jen to vždycky skončí tak že jdu koupit něco sobě a koupím něco klukům a sobě nic ale ted bych si chtěla koupit bundu a botasy, jo a rifle tak snad si něco koupím. ještě nejsi rozhodnuta s tím pokojíčkem? já taky ne ale zas to nespěchá tak to se zatím jen koukám co a jak,měla jsem skvělou stránku na dekorace a já blb si ji neuložila a ted ji nemůu najít. u nás posun času v pohodě, oba vstávali v 7 takže jedem klasika :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Ofi malá vydržela v zavinovačce jen prvních 14 dní. Začala se u ukládání rozčilovat, snažila se "tlačit" a máchala ručkama... No a jak byla v zavinovačce, rozčilovala se tak dlouho, než ty ruce vydolovala.... Kopat a tlačit nemohla, tak se jí to nelíbilo. Tak jsem jí přestala dávat prvně ruce dovnitř, ale to taky nepomohlo. No a když mi u kojení v leže usnula, tak jsem jí tak prostě přenesla do postýlky a přikryla dečkou. Teď už ji zakrývám normálně peřinkou. Nemám strach, že by mi pod deku vlezla... Vždy ji najdu, jak má přikrývku u pasu nebo pod rukama v podpaží. Packy prostě vždy vyndá a dá je přes deku.

Holky to je děs.... Já vůbec netuším, kolik nábytku do pokoje a jak to tam vymyslet.... Platít to totiž taťka, nebo spíš umazáváme tím dluh, kterej má jeho známej truhlář. Říkala jsem si, že to vybavím tak, aby to bylo i na leta potom, ale je to těžký. Možná fakt vybavím to tak, aby to bylo pro malého prcka a předškoláka, pak se pro náctileté koupí něco jinýho. Však ty sestavy jsou dnes tak levný. A malý děti potřebujou zase festovní nábytek a né tak vysokej a vlastně ho ani moc nepotřebujou. No fakt vůbec netuším..... :unamused:
28. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Pauli jestli chápu, taky to nemáš dořešený? Já právě žádnej odkaz nemám, zkouším prostě hledat nějakou inspiraci. Ale nic "neutrálního" pro všechny věkové kategorie jsem nenašla. A asi nenajdu, prostě se to nedá....
28. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
ivi já budu dělat klukům pokoj tak aby vydržel než půjdou do školy a pak uděláme nábytek pro školáka s psacím stolem apod., ted at tam mají skřín a úložný prostor na hračky-budou mít trofast z ikei to je snadné na uklízení + stůl a židličku a uvidíme
28. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
mrknu na to.... asi je to lepší jak píšeš co? stačí jen postýlka, něco na oblečení, pár úložnýho prostoru na hračky a zbytek ať je tam hodně místa... mrknu na ten z ikei pro inspiraci, teď ale musím jít nakrmit. :wink:
28. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
ahojteeeee
tak tatinka mame doma a mohli by sme rodit no nie? :grinning:
28. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
ivi mě to ted tak přijde lepší, stačí mít skřín na oblečení a jinak uložný prostor na hračky a je to víc zatím nepotřebuju, spíš až mají fakt místo na zemi protože tam si hrajou nejvíc, at mají kde jezdit autem, Lucinka pak kočárkem apod.

moni dneska věřím tomu
28. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
smar-no som zvedava na tie tvoje pedagogicke sklony :grinning:
28. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
moni snad jsou lepší než na mé vlastní dítě :grinning: :grinning:
28. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
ahoj mony ty si jeste tu?
28. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
dark-jo jsem :angry:
28. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.