• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ofi: Natalka spi pod deckou, zkusila jsem ji zavinout jen jednou a to bylo pekne rodeo :sweat_smile: Obcas spi v pytli...jak kdy...
28. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Holky díky za tipy :slight_smile:

Moni takže dneska by to šlo , že ?
28. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Čau holky, tady je nějak živo na víkend :grinning: Mončo, šla jsem kouknout na tebe a koukám, že jsi 2v1, tak budeme čekat dál. :wink: Před chvílí jsem objednala přebalovací pult a postýlku po netu v akci. No je sice ještě brzo, ale manža to chce mít už hotový po tom co jsem předělávali ložnici...a taky ty větší finanční položky už aby byli zaplacený...v týdnu nám přišel monitor dechu, vzala jsem s dvouma podložkama tak jsem ráda.
28. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
ofi-jo dneska by to slo a je tak pekny slnecnyyyyyyy tatinek vyspinkany ja tez :slight_smile:
ivanau-no super nakup mi sme este vcera kupili nosic :grinning:
28. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
mony nemrac se, uzivej si posledni chvile bez detskeho kriku :wink:
28. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
dark-ja uz nedokazem ani chodit a spat :frowning2:
28. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
mona ted uz to vydrz... oproti cekani nez si otehotnela je tohle uz pohoda a s jistym koncem :wink:
28. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Ofi, jindříšek spí ve spacím pytli a uvazuju kolem něj spíš na volno tu klasickou zavinovačku.ted v noci netopíme, takže nad ránem ještě přehazuju peřinu. a necestuje mi teda vůbec, ale v noci ho dávám na bok kvůli ublinknutí...

dnes jsme byli poprve na procházce v šátku a spíme ještě ted:slight_smile: tak dlouho už dlouho nespal... :grinning:
28. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
zdeni my taky spíme v pytli, v zavinovačce už dlouho nehrozí :grinning:
28. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
a když Vám spí v pytli, tak jak ho dáváte na bok?
28. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
normálně:slight_smile: dám ho na bok a tou zavinovačkou trochu stáhnu, aby se nepřeklopil na záda, ale když se víc snaží a chce na nich spát, tak se překlopí:slight_smile: ale ten pytel ničemu nevadí...není až tak tlustý
28. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky
Tar, vidis, ze nejsi jedina, kdo po kojo musi uspavat.. nam to obcas trva i 2 h :angry:
Artik mi bohuzel nespi celou noc (Ofi tise zavidim :wink: ) Vcera v noci jsme byli vzhuru 7x! (prdiky)

Ofi,ja davam vetsinou na noc spat v zavinovacce. Prave, ze v ni spi Artik krasne na boku. Bez ni by to neslo, musela bych koupit ty polohovaci valecky.
29. bře 2010 ve 02:33  • Odpověz
dobré ranko, u nás se dneska vstávalo brzo-už ve 4, Tom měl zlé sny a strašně brečel ze spaní, vzbudi, se a už nedokázal usnout. ale v 8 půjde spát, jen režim dneska bude stát za houby. odpoledne přijede babi a děda tak si budu moct odpočnout-u žehlení :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
tak to vypadá, že jsme najeli na starý režim ... uf, to jsem ráda :slight_smile:
Dítko ke mně bylo hned po ránu milostivé a dovolilo mi nahlédnout mu do pusy ... ano, druhý zoubek je venku :slight_smile: A jestli ta boulička nahoře značí třetí, tak ze mě bude nakupovací maniak :slight_smile:

Leni, to mě mrzí, že se mrňouskovi nechce moc spinkat :frowning2:
Smar: pane jo, to byl tedy budíček :frowning2:
29. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
paulie tak to vypadá na úžasný den až do večere. Tom nespí a je protivný, usnul jenže soused vedle vrtá, bouchá a vzbudil ho (ještě nespal tvrdě) a on se vzbudil a jak se tak vzbudí třeba po 5minutách tak už mi neusne a je protivný, usne mi nejdřív za hodinu takže jdu nakojit, obléct a jdem ven at Tom pochodí a pořádně se unaví a pak usne hned, doufám
29. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky, u nas noc klidna, Natalka dokonce usnula v 21:30, tedy vlastne 20:30...a ted jeste spinka. A ja pracuju. Ta hodina chybi spis mne nez ji! :grinning:

Paulie: gratuluji k novemu zoubku :wink:
29. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky u nás noc v pohodě jen jsme po ránu zjistili, že má Jiřík nateklou jednu ručku, tak vůbec nevím z čeho hýbe s ní normálně a kdyby ho to bolelo tak by asi plakal, ale je v pohodě tak jsme z toho takový špatní a odpoledne jdem k doktorce ať se na něho podívá :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

neměli jste to někdo ??
29. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás taky v pohodě, zatím na malého ten posun nijak nepůsobí, usli jsme normálně v 8 i podle nového času :slight_smile:
ofi: nic takového jsme neměli a nemohl jsi ji nějak přeležet?
29. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Tar: no právě že možná jo my ho na noc zavazujeme do zavinovačky i s ručičkami tak si myslím, že by si to mohl nějak přeležet, ale nevím tedka krásně spinká, tak snad kdyby ho to bolelo, tak by plakal :frowning2:
29. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
ahojte
tak mi sme troska onemocneli :frowning2:
Martina bolia vsetky klby ma rimu a krk a ja zatial len krk ale ostatne sa urcite dostavi :angry:
zajtra mam kontrolu u dr tak som zvedava
znama mi hovorila ze mi budu asi robit sweep :frowning2: ono to nieje prijemne ale vraj celkom ucinne tak uvidime mame tu dneska hnusne zamracene pocasie tak si stale polehavam v pelisku a rozmyslam co budem varit :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Smar, tak třeba se ucapká :wink: Ale jsi fakt dobrá, že takhle všechno zvládáš ... dva kloučky a ještě mít před sebou představu žehlení :slight_smile: Mně též dneska večer čeká kupa a už teď přemýšlím, jak ji odsunout na jindy :grinning:

Zdeni, díky díky ... to bylo pořád nic, nic a najednou jede jeden za druhým :grinning:

Ofi, to je mi líto :frowning2: Kdyby ho bolela, tak by to dal určitě najevo :wink:

Moni, ty si to tedy vybíráš :frowning2: Sweep je něco jako Hamilton?
29. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
paulie-jo snazia sa nieco tam postuchnut a niaku blanku pretrhnut no som zvedava ked tak ju zajtra o to poziadam sama
vcera vecer som s prepaceni vysr.......aj creva a teras zasa a len voda zo mna este toto mi chybalo :confounded: asi niaka viroza
ofi-aj ja si myslim ze keby ho to bolelo tak to uz vies :wink:
29. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
jsme doma,oba spí ale Tom měl výdrž. byla jsem s ním pěšky dneska sama zatím jsme byli jen před barákem a ještě s manžou a dneska jsme se vydali do obchodu, no tlačit kočár a lítat za Tomem (já jdu doprava takže on doleva, líta za autama, je fascinovaný psy a stromy co jsou u cesty takž jde všude jen ne kde má jít), mám fakt dost :grinning: :grinning: :grinning:, ted si dám 15minut pauzu a jdu udělat rychlovku oběd (ještě nemám protože jsem neměla v plánu jít tak brzo ven) a jdu vytřít, vysát, zamést :slight_smile:
29. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Moni, aha :slight_smile: Já jsem koukala do překladače a překlad, co mě rozesmál, bylo "vymetení" :grinning: A třeba máš tu hnačku z blížícího se porodu :wink:

Smar: zavírám pc, nakrmím malého a jdu šůrovat po bytě, neb se cítím drobně zahanbena, že tu mám nepoklizeno a "nestíhám" :grinning:
29. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Ofi, taky myslim, ze to nic nebude, urcite by plakal, kdyby to bolelo.
Moni, nekdo miva prujem pred porodem, tak treba uz to zacina :wink:
29. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Kdyz se tak divam kolem sebe, taky bych mela poklidit. Chjo, se mi nechce :unamused: tak pa kocky
29. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
paulie :grinning: :grinning: :grinning: já zatím jen pověsila prádlo a dala vařit oběd a jdu na to vysávání
29. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
paulie-no niektore preklady stoja za to :wink:
29. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky
pauli je zoubek, musí to být roztomilé, já si u Niki zoubky neumím představit :sweat_smile:
mona, už aby to bylo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: No aspoň to bude pořádný chlapák, když tak vyčkává :grinning:
Jej ofi, myslím na vás a potom určitě napiš, držím palce ať to nic není

Nikolka dneska zbaštila celou tu malou skleničku brambory se špenátem, tak mám radost, brokolice ji tak nejela.
Jinak začala strašně brebentit, pořád něco žvatlá, asi to bude ukecaná ženská :grinning:
29. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jo a dnes jdu asi po x letech cvičit a budu chodit každý týden, mám to hned u domu, tak se těším :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.