• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
No Moni tak gratuluju :grinning: to vypadá nadějně prujem, teď zátka, myslím, že je to jasný :wink:
29. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
Mony super!!! Já ti stejně přeju toho 30 :wink:

Zdeni ahoj! To mě teda zajímá, jak jsi jí to naučila? To jsi ji to jako dávala před obličej? A ona hned unsula nebo jsi ji to tam dávala, když plakala a ona si na to zvykla a chce to i když neplače?

A ti "usínáčci", to jsou takový ti měkoučký málo vycpaný plyšáčci, co se dají zmuchlat?
29. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Kočky už to radši balím.... kdyby jste odepsaly, zítra jsem tu (snad si čas najdu - zítra to bude náročnej den, novej nábytek, plno poklízení a tak a musíme na víc procházek, ať je klid¨) tak pate :wink:
29. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
holky ja sa zacinam troska bat :frowning2:
az teras mi to asi doslo ze je to tu za chvilku no niesom ja krava ja sa len bojim aby som to zvladla a malicky bol v poriadku
29. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Mončo to je asi normální...neboj zvládnete to ne jedničku...budem ti držet všechny pěsti, ať máš malého co nejdřív u sebe a bez problémů..
29. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
já prostě dneska nějak nestíhám :slight_smile: Jdu odpadnout a zítra tu budu snad více :slight_smile:

Moni, super zprávy .... držím palce :slight_smile: 30.3. je moooc hezké datum :wink: Neboj, zvládneš to!!! Ať je Davídek brzy u tebe :slight_smile:
29. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
Mony myslím na tebe! Bojíš se normálně jako každá z nás..... ale až to bude za tebou, bude ti to připadat jako mrknutím oka :wink:
29. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
no ale zasa zatka mi moze odchadzat aj niekolko dni takze sa nechcem predcasne radovat ale aspon sa nieco deje :slight_smile:
29. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
Jasně Mony, nečekej, že to bude zítra.... hlavně že se něco děje. Tak dobrou a jdi se v klidu vyspat. Pokud to půjde, tak odpočívej, člověk je pak šíleně unavenej, kor když to přijde večer nebo v noci. Já nespala 2 dny (i když v porodnici vlasntě téměř celej pobyt)
29. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Mamce vypadla zátka ráno a o půl 7 večer byla ségra na světě :wink: ale asi je to individuální, podle toho jak to odchází...ale krev je myslím dobré znamení :wink: no budu na tebe moc myslet.
29. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Taky přeju dobrou noc a všechny si pěkně odpočiňte...pá :slight_smile:
29. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
ivanau-dakujem si zlaticko no keby to chcelo byt do rana :slight_smile:
29. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
ahoj holky
Mony drž se, myslím na tebe :wink:
29. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
ivi:davala jsem ji toho usinacka, kdyz plakala, to hlavne, ale i kdyz byla klidna - proste spanek znamena dudlik, usinacek a tma/sero...to mi usne ted uz skoro na povel :wink: Jinak usinacek je u nas jen takova plysova hlavicka a misto tela ma takovy plysovy satek...v nemcine tomu tady rikaji Schmusetuch - vypada treba takto:

http://www.mytoys.de/Sterntaler-Schmusetuch-Esel-Emmi/Schmuset%C3%BCcher/Babyspielzeug/KID/de-mt.to.ca02.03.14/1477032
29. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
čavec, nakukuju co Moňa, a ještě je dva v jednom, drž se maminko :slight_smile:
Ivanau, to je stejně šílený jak to utíká, ty už jsi 27tt, no to je neuvěřitelný, už víš co to bude?Nečtu nestíhám :slight_smile:
Ahoj zdeni :slight_smile:
29. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
nějaký dobrák s motorkou mi vzbudil dítě, tak se jdu na vás ještě mrknout :slight_smile: Už hodinu chodím uklidňovat a hladit a přát dobrou noc .. snad už brzy usne :slight_smile:

Zdeni, podobného usínáčka máme - jen hlavičku má půjčenou od nějakého šášuly :slight_smile: A Martin ho má moc rád - skvěle se s ním tříská o šprušle, hází po posteli, apod. :slight_smile:
29. bře 2010 ve 22:57  • Odpověz
pauli byla jsem na pilates, ale spíš to bylo cvičení na těch velkých míčích, no myslela jsem, že těch 60min nepřežiju a ještě si na tom balonu něco zlomím, to byly tak krkolomné cviky :grinning: :grinning: :grinning: Důchodkyně jsou na tom s fyzičkou lépe než já :frowning2:
29. bře 2010 ve 23:05  • Odpověz
pauli s tou motorkou to znám, nám tady pod okny jezdí často, ale spíš ve dne a vždycky to rozhouká ještě jedno auto, co tady stojí, takže je Nikolka taky hned vzhůru. Jinak ona má hrozně lehké spaní, fakt hrůza a jak mámemalý byt, tak nemůžeme skoro nic, když spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vzbudí ji i zakašlání v obýváku ebo cinknutí nádobím... i do postele lezu pomalilinku, aby se nevzbudila :confounded:
29. bře 2010 ve 23:08  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile: mám dobré zprávy- budeme mít nové miminko, večer mi psala mona že ji odtekla voda (o půl desáté) a ted jsem jí psala zda ma malého u sebe a zatím ne, je otevřená na 6cm, jdu jí napsat že na ni všichni myslíme a at má u sebe brzy Davidka, jak budu něco nového vědět napíšu
30. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
bolesti prý strašné ale zvládá to, ted ji dali epidurál. jen k tomu času na telefonu mám 21:47 ale byl vybitý a před chvíli jsem ho zapla a je tam 00 tak ten čas je fakt nejistý ale prostě rodí a budem mít mimčo, to je hlavní
30. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko, chvátám sem, abych viděla, jak Mona a ona nám rodí :grinning: No paráda, tak ať to má rychle a nekomplikovaně za sebou! :slight_smile:

Simi, jee, pilates - ten já mám moc ráda :slight_smile: Před otěhotněním (tj. někdy "kdysi dávno" :grinning:) jsem chodila na Vodičkovu do Studia pro ženy :slight_smile: Teď hledám něco podobného poblíž Holešek :slight_smile:
Nám tu motorky večer moc často nejezdí, ale včera to stálo za to ... usnul až po čtvrt na dvanáct :-/ Přes den tu máme dost rušno, tak je zvyklý, ale večer je relativní klid a vzbudí ho i houkačka na vzdálené ulici :-/
30. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Juuuu tak jsme to odhadly dobře :grinning: tak snad to bude dobrý a už rychlý....
Čas bych si tipla později protože tu Monča ještě 22:03 psala :grinning:
30. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
ivanou jojo čas nejistý ale datum mi tam i po zapnutí sedí tak bych řekla že jen jen byl přehozený čas takže asi 23:45 ale jistě nevím, doufám že to bude mít brzo za sebou
30. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Ach jo to je hned ráno :frowning2: chtěla jsem po manželovi nějakou sexuální aktivitu a zas prd :rolling_eyes: už mě to se.. Jako má po noční já to chápu, ale to je furt po denní, po noční, unavenej :rolling_eyes: Prej se bojí aby něco nepokazil a neublížil malé, což sice chápu, ale zas jako nechápu. Si příjdu jak prašivá :pensive: Už jsem mu to i řekla
30. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
ivanau manža taky v těhu sex nechtěl, říkal že se bojí aby malému neublížil, třeba do něj neštouchl :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
No to je přesný :confounded: aby pak ale nešťouchl někam jinam :sweat_smile: já mám pocit jako by si odvykl nebo co... nejhorší je, že se na to člověk chystá, říká si, že by to šlo a pak nic, to mě fakt vytáčí... ještě se budu hádat kvůli sexu, kterej pak stejně nebude, když jsme protivní že :rolling_eyes:
30. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
ahoj nake zpravy od mony?
ty jo ivi ty se uz ve 27. tydnu toto leti, to je neuveritelne...
30. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
dark mona je v porodnici,odtekla ji voda, otevřená na 6 cm a dali ji epidurál, další info zatím nemám ale až bude napíšu

a ted jdu dát na prdel Tomášovi fakt už
30. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
ahojky tak mona nic? safra ofiku taky nová fotka už to budu muset taky pořesit.. :grinning:
30. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
jeje, Davidek je na ceste, tak to si to budu muset hlidat :wink:
30. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.