• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
smar dekuju tak to budu taky muset hlidat :grinning:
30. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
holky, ja bych jela na dovcu!!!!! jak to budete letos resit vy? Manzel minuly tyden donesl katalogy z cestovky, ale ja vubec nevim - jaka zeme, hotel ci apartman...mate nejaky napad co s zhruba 8 mesicnim mimcem? Paulie, Mili?? Ostatni???
30. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
my jedem letos jen tak na prodloužený víkend na chatu víc by jsme asi nezvládli i tak to bude bůhví jak... :confounded:
30. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Bekul: proc myslite, ze byste to nezvladli? My ted byli 4dny v hotelu i s Natalkou a byla jsem prekvapena, jak to super zvladala - zadne problemy se spanim, neplakala, nic...takze si myslim, ze i dovcu by nam zvladla...tedy doufam, nevim, jak na tom jsou 8 mesicni deti s navykama...
30. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky,
zdez já taky plánuju dovču u moře, tak mi to chybí :frowning2:
Asi pojedeme na sever Itálie, kde jsou velké písčité pláže, není tam takové horko a je tam dobrá vybavenost- obchody, lékaři atd. Jezdili jsme často na řecké ostrovy, ale tam bych s tak malým mimčem asi nejela, není tam nic, žádný lékař atd...
My plánujeme až tak začátkem září a to by Nikolce mělo být už 11měs. a hlavně nebude už takové horko. Jen nevím, jestli jet autem nebo letět :unamused:
No v létě budeme jezdit na chatu a možná pojedeme někde po Čechách, tak si to vyzkoušíme a třeba zjistíme, že je to nemožné :sweat_smile:
Zájezd by jsme stejně kupovali na poslední chvíli třeba 5 dní před, tak se prostě rozhodnem podle situace
30. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
zdez ono záleží taky na dítku, vím jak si tady měla fotky s Natálkou na kafíčku, když byla maličká, to já jsem s Nikolkou nemohla prakticky první 3 měs mezi lidi a i teď je to hooodně obtížné :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale myslím, že skoro v roce už bychom to zvládnout měli :wink:
30. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
je mona držím palce, ať už to máš rychle za sebou
30. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Iva u: jo, to je přesný - aby neublížili miminku :grinning: Já si v těhu přišla jak největší loudil ... :slight_smile:

Zdeni, já bych taky někam jela (já hl. do teplíčka :grinning:), ale manžel nemá rád teplo a Martin je totéž v malém vydání, takže když někam pojedeme, tak až tak v září ... a druhým problémem je Martinova neschopnost vydržet delší dobu v autosedačce :-/ Když spí, je to ok, ale když se vzbudí, máme tak 45min, než začne křičet ... Možná by to šlo letadlem, ale nevím, jak by na to reagoval :frowning2:
Ale my máme doma vzteklounka, Natálka by mohla zvládnout nějakou hezkou dovču bez problémů :slight_smile:
30. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Jeee, tak Davidek je na ceste. Hlavne at to ma Monicka rychle a bez komplikaci za sebou. Ja si nedovedu predstavit rodit v cizi zemi. Jako nemecky mluvim dobre, ale stejne jsem radsi chtela rodit u nas. Pri kontra se jeste soustredit,co mi rikaji a jecela jsem cesky, tak by mi tam nikdo nerozumel..:grinning:

Ivanau, uplne te chapu. My meli sex v tehu, az asi posledni 2 tydny ne. Ale ted ne :angry: Manzel se pry boji, ze me to bude bolet a jeste malej furt kvika v postylce...tak jsem zvedava, kdy se to vrati do normalu. Chjo, asi si najdu nejakou zenskou :grinning:

Zdeni, my pojedem asi na prodlouzeny vikend do Italie, Lignano http://www.hoteldaniele.com/deutsch/index.html. Je to nas oblibeny hotylek, uz to tam zname a je to super.

Pak mame jeste jeden super hotel v Egypte. Objevili jsme ho uplne nahodou, kdyz jsme pred 2 roky hledali dovcu na posledni sekundu (o vikendu nasli, v pondeli zaplatili a v utery leteli) a uz nebyli skoro zadny lety volny. Me Egypt vubec nelakal, ale v lepsim hotelu jsme jeste nebyli. Rok po nas tam byli znami a meli uplne stejny nazor. Je tam uplne megaaaaa velikansky bazen a velky areal na spazir s kocarkem. http://www.steigenbergeraldaubeach.com/german_pages/gallery.php
30. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
simi, paulie: diky za reakce. No ja se taky bojim dlouhe cesty. Zatim nam v aute spi, ale treba tomu tak nebude vecne, ze?! Nejdal jsme s Natalkou byli 5 hodin autem a byla zlata, celou dobu spala, jenze to ji byly 2 mesice, tusim. Uvidime ted - jedeme ne Velikonoce k nasim do Pardubek,to jsou zhruba 4 hodiny - jak to bude vypadat...

No, my mame vyhodu v tom, ze to mame do Italie 4 hodiny jizdy autem, k mori asi nejakych 5 ci 6, tudiz by se to s prestavkama dalo docela dobre ujet. A v Italii se aspon domluvim, kdyby naaaahodou neco.
30. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
holky my jdem ven takže kdyby bylo něco nového o Davídkovi napíšu to až po 12.musím ven nebo mě z toho Tomova vztekání trefí šlak, takhle se utahá a půjde spát
30. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
zdeni já nevím, změna prostředí, kdo ví co s ním udělá...
ty strašně mi slintá a rve si zuřivě celou pět do pusinky, na zoubky je brzo ne? proč mi to dělá nevíte?
30. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
bek mě tomík strašně slintal od začátku a ručku tam rval taky a zoubky ještě nemáme,nevím čím to je
jinak dneska máme vítání občánků
30. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
zdez tak to bych do Itálie klidně jela a myslím, že to zvládnete :wink:
bek no to nevím, oni mají teda různá období co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Nikolka teď zase pořád něco žvatlá, ale tón je vyloženě vyčítavý a hodně hlasitý, jde mi z toho hlava kolem :angry:
30. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
A pak že chlapi myslí furt na jedno že?? :grinning: Si příjdu jak říká Pauli jak loudil a to ještě nezodpovědnej, protože on nechce malé ublížit a já vymyšlím nebezpečný věci, no mě jebne :sweat_smile: A dřív jsem taky škemrala protože to jsem zas chtěla furt, aby jsme tu malou udělali :slight_smile: :fearful:

Za chvilku nám dovezou PPL postýlku :slight_smile:
30. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
vvv už sem se lekla snad to jen nějaké období, tak krásné vítáníčko přejem :sweat_smile:
sima jj to maj, i na malém zjišťuju že někdy durdí a místo povídání je to spíš nadávání :grinning:
30. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Jéééé holky a pro pobavení, tohle mě dnes přišlo z rodinky na meil :grinning: no zasmála jsem se :grinning: :
V nasledujicim kratkem pojednani se vratime k sexualnim zivotu v tehotenstvi. Snad vsichni chapou, ze se nekdy predevsim tatinci mohou citit osameli nebo odstrceni na vedlejsi kolej, kdyz je tu miminko v brisku, kteremu se venuje velka pozornost, takze stoji za to alespon v oblasti sexualni venovat muzum dostatecnou pozornost.
30. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Leni: oba hotely vypadaji hodne dobre, prostuduju to....my zvazujeme prave i variantu nejakych kratsich pobytu v lete a potom hlavni dovcu v zime, treba prave Egypt. No jsem zvedava, co vymyslime :sweat_smile:
30. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
ivi: :grinning: :grinning: :grinning: ja teda loudit nemusela :wink: spis naopak :grinning:

bek: Natalka to dela taky, cpe si do pusy celou pesticku a slinta jak bernardyn, ale zoubky nikde, tak to k tomu asi patri :wink:
30. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Lenousek má pravdu, najdeme si ženský a bude to! :grinning:

Smar, pořád ho zlobí ty zoubky? :frowning2:

Beku, některé děti mohou mít první zoubek už kolem 3.měsíce :wink: Ale zhruba v téhle době nastává u dětí stádium "ožužlej si nejlépe obě ruce najednou, jak jen můžeš" :grinning: Za pár týdnů si místo rukou začne do pusy rvát hračky :wink:

vvecna: užijte si vítání :slight_smile:

Ivau: já jsem manželovi tyhle maily přeposílala - a zrovna u tohoto přišel a sdělil mi, že si klidně nějaké touhy odpustí, aby neublížil malému ... dostala jsem tenkrát brutální záchvat smíchu :grinning:
30. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
děkuji : )
30. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Už nám přišla postýlka :dizzy_face: ale je v krabici, tak snad je to ta co jsem chtěla :slight_smile: nevím jestli ju máme postavit nebo nechat v bedně a až časem. Jasně že bych tam nedávala ještě madraci a peřinky, ale bylo by to v ložnici poklizeněji než polepená krabice a ještě dojde každým dnem v další přebalovák. nevím
30. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky jdu se podívat co MOna a vidím, že už je Davídek na cestě tak ji přeji ať to má rychle za sebou :slight_smile: ted jdu k našim na oběd pak sem mrknu :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahojky! TAk malá je s babičkou venku a každou chvíli se vrátí. Pak dojedou truhláři, tak to bude teda komedie, kde kojit!

Ivi, Pauli, Leni... s tím sexem je to děs! Ale musím říct, že teď je to mnohem horší než v těhu. To se do toho manžel teda sám nehrnul, čekal až vyvynu aktivitu já, asi aby si nepřipadal blbě, že mě v takovém stavu obtěžuje, ale nikdy se nebránil :wink: . Ale teď? Jakmile se tam malá zahemží, tak už prostě nemůže, protože jí slyší. Nehledě na to, že já padnu třeba v 9 a prostě nemám na to čekat na něj, až se v 11 dostaví doložnice. Třeba by tam nějaká ambice byla, ale jak už je těch 11 a já spím, sotva někdy vím, že dorazil. Nehledě na to, že mě sice chuť nepřejde, ale většinou mám vztek, protože on by se měl přizpůsobit mě, když já se musím přizpůsobit Lucince. Třeba aby jsme si jen tak spolu lehly v objetí jak dřív... To prostě není a to je to nejdůležitější, co mi teď strašně chybí. Už jsem předevčírem prořvala celou noc a to tak, že jsem se musela z ložnice odstěhovat a spala na matraci vedle v místnosti, protože jsem byla tak s nervama v kýblu, že jsem vedle něj prostě neusla. Prostě mi moc chybí a dnes si o tom promluvíme. Vadí mi, že mu nestojím za to, aby byl chvíli se mnou, že jde raději na pivo nebo čučí v obyváku na TV. Chápu, že ho nemůžu nutit jít spát, když ještě nechce, ale prostě absolutně nemáme žádnej fyzickej kontkat. Občasná pusa mi fakt nestačí. Takže asi tak..... :angry:

Jé já říkala, že 30. je krásný datum. :wink: Mony drž se!!!!!
30. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
jsme doma, zatím žádné nové info nemám. Tomík spí, jdu přebalit a nakojit a pak to tady trošku pofackovat hadrem a uvařit oběd
30. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Ivy, mluvis mi z duse. Mne ani tak nejde o ten sex, ale spis o to prituleni a pohlazeni. to jde ale tezko, kdyz se manzilek odstehoval z loznice do obyvaku, protoze malej strasne "mluvi" ze spani a on u toho nemuze spat. No, hlavne, ze ja musim.
Chlapy jsou fakt z Marsu a my z Venuse.....
Jeste me uplne maximalne sere svou lenosti, s nicim doma nepomuze. Kdyz jsem si postezovala tchyni, rekla mi: nojo, on si asi rika, ze kdyz jsi ty cely dny doma.... :angry: :angry: :angry: No nezabili by ste ji, uz je mi jasny, ze byl tak vychovavanej. No, co jsem si vzala to mam, vedela jsem do ceho jdu, ze.
Ufff, tak jsem si vylila srdicko :sweat_smile:
30. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Ivčo to chápu, mě právě taky dojalo, když mě manžel řekl, že po porodu bude na sex času dost :sweat_smile: to chci vidět když je takovej cimprlich už teď, tak jak mu to pujde až bude malá spinkat vedle nás v postýlce :sweat_smile: Manžel se teda tulí večer, ale myslím, že sem tam by nějaké milování vůbec nevadilo. Přece mu to taky musí chybět ne?? Všude člověk čte jak se má chlapovi věnovat a nezanedbávat ho a přitom o nějaký intimnosti nestoji :rolling_eyes:

Peču ségře cukrové housenky :slight_smile: v podstatě dělám domácí úkol :grinning: mají napsat recept a přinést ochutnávku, má ale tolik učení, že by to chystala nevím kdy, tak hodná sestřička peče :grinning: :grinning:

Holky co myslíte tu postýlku? Posatvit nebo nechat v krabici?
30. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Leni asi je to všude stejný...než jsme se dopracovali k předělání ložnice byly to boje jako blázen, denní hádky a když jsem to naznačila u tchánu, že je manžel jak malej, že bez nových skříní se sem s malou nevlezel, tak mě řekli, že aŤ SE NEDIVÍM, ŽE TO NECHCE PŘEDĚLÁVAT, KDYŽ SE TO DĚLALO PŘED ROKEM A PŮL A ŽE proč jednu skříň nedáme pryč a máme místo na postýlku :rolling_eyes: já mylsela že me jebne!!!! A ty věci bych si z té skříně dala asi kam?? A nové věci pro malou???Asi na hlavu :angry:
Kór když je manžel vychovanej tak, že schrňuje všechno jak křeček, když se má něco straého vyhodit, tak to je boj jak s děckem :rolling_eyes: ale jak říkáš všděla jsem do čeho jdu... (i když ne vždy, tak úplně :wink: )
30. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Joo, holky, chlapi a sex...je to tezke...s ditetem obzvlast. Manzel obcas naznaci, ze toho u nas moc neprobiha, ale je to tezke, kdyz zacneme, tak zacne zpravidla Natalka plakat...a z toho je pak do breku mne, protoze se za to citim vinna...no jo, u nas se muze sexikovat jen rano, to Natalka spinka...ale to musime nejdriv uklidit pracovnu, tam mame rozkladaci gauc, tam mame i kam utyct...ale zatim to jeste neni po stehovani dodelane...takze asi tak :pensive: Alespon ze se tulime :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jee, ja taky pecu, taky segre, teda pro segru. Miluje satecky z listovyho testa, tak uz se pecou. Dojede na navstevu, manzel je do zitra na sluzebce.
Myslim, ze Mili tady psala o nejake krizi manzelstvi po porodu. Asi si tim projde hodne paru, bo je to fakt velka zmena. U nas je to o to horsi, ze manzel proste neni schopny mluvit o problemech. Vzdy se sekne, urazi a nemluvi, treba tyden, fakt na zabiti...
30. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.