• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
holky sex a mazlení je co? pro mě neznámý pojem
30. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
smar :grinning:

leni: tak to je blbe :pensive:

Ivi: ja bych ji postavila - aspon uvidis, jestli je v poradku :wink:
30. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Leni, Ivi, já si myslím, že je to asi normální vývojová fáze každého vztahu ... po první několikaminutové euforii z dítěte chlapovi najednou cvakne v lebi a začne jančit, že MUSÍ zabezpečit ženu a dítě, do toho víceméně bojuje s okolím, že buď pomáhá moc a je podpantoflák, nebo málo a je to šovinista, který nepomůže svojí ženě, v posteli buď nechce (co kdybych jí chudince ublížil - je to MATKA mého dítěte, nebere nás jako ženu) nebo chce, ale nechápe, že na to ženská nemá chuť po další 24hodinovce, kdy šůrovala po noci s dítkem, aby on spal, ..... atd. atd. atd.
Mám to doma už 9m - a až teprve teď mám pocit, že jsme si vše už konečně vyříkali :slight_smile: (též je Leni urážlivý :wink: )
30. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
jako chut by byla ale fakt jsem večer z těch 2tak utahaná že lehnu a v minutě spím, Tom se mi zas začal v noci budit 2x a ze spaní pláče, je neklidný tak jen k němu vstávám 5xza noc a před den lítám kolem nich tak mám fakt dost. Tom spí ale Honzík ne tak si ani nemůžu jít lehnout
30. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Paulie, docela jsi to vystihla :wink:
Ono asi vseobecne maji zensky vetsi potrebu veci resit, vyrikat si je. Chlap chce mit svuj klid a kdyz ma on problem vyresi si ho sam, nema potrebu o tom mluvit.
No a pro nas zensky byl stvoren MK, aby jsme se mely kde vykecat....
30. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
Cau holky tak já jsem dneska na prášky..ta zku.vená změna času mě prostě dostává...kor když mám režimový dítě. Prostě od rána spal 15min a dokola tu kňourá a je protivnej...už mám fakt dost. protivnej jak činže. Babičky mi nefungujou pořádně ani jedna, že by pohlídaly....asi mě z toho jebne :angry: Koukám že tu probíráte sex....to slovo už ani neznám :rolling_eyes: Jenže u nás je problém na mojí straně :pensive: prostě faaaaakt nemám chuť. :pensive: Mám nějakou depku dneska nebo co........

Mona rodí??? supeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: aspon nějaká pozitivní zpráva dneska :dizzy_face: :dizzy_face: myslím na ní, at to má rychle za sebou :wink:
30. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Mili, malej byl taky protivnej, rval jak tur. Tak jsem ho nalozila do kocaru, chvilku jsme spacirovali a ted uz mi tu 2 hodky spi!!!
Hlavu vzhuru, zas bude lip.
30. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
Leni já byla taky dopolko venku..usnul po hodině, tak jsem ho dalana zahrad, abych se aspon najedla a on za 15min vzhůru!!! No děs!! Teď se najedl a chvilku je v klidu, tak se jdu aspon namalovat at nechodim jak bubák :sweat_smile: Prádlo a úklid jsem stihla - nechala jsem ho prostě kňourat...
30. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
uz vite neco o mone? ja vas nezvladam procitat a vy toho tolik napovidate... :grinning:
30. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
dark asi zatím nic víc, než co psala ráno smar....že ji praskla voda a že má bolesti...chudák. snad se brzo ozve :confused:

tak jsem se apson naalovala, toník si ted docela hraje...asi se zklidnil po jídle... Ve dvě raíme ven, je tam nádherně, tak už sna dbude líp :wink:
30. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
Jinak jak jste tu probírali dovolené - my chceme jet do Chorvatska - autem..a pojedeme na noc, malej to prospí, takže pohoda. S dětma je to tak podle mě nejlepší jet na noc. Přes den je jasný, že to nevydržej..až když jsou větší.
30. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
dark psala jsem monci a zatím nic, dali ji něco na urychlení porodu ale ještě nepsala že by se Davidek narodil
30. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
chudak mala takhle dlouho se neozyva, tak snad brzo napise, ze je davidek na svete a oba jsou v poradku...
30. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Mili, ty si to teď pěkně vybíráš :frowning2: U nás to je ok - včera jsem ho nekompromisně ráno vzbudila a dělala celý den ten samý program, co obvykle a kupodivu se chytil ... dneska se probudil až v pět a vstávali jsme před sedmou. Dopo sice ještě chtěl/nechtěl spát, ale ta včerejší noc ho trochu unavila, tak odpadnul (a půl hodiny vydržel spát i přes vrtulník, co tu létal nad námi a někam nosil materiál na stavbu, či co :slight_smile:) A teď se těším ven, aby už spal v kočárku :grinning:
30. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
No paulie teď už je tzo o chlup lepší....za chvíli jdeme ven. Mě teď už 4. noc spal 12h v kuse, od 8 do 8 - bez kojení v pět :dizzy_face: Kojím až ráno tím pádem. Jinak jídla dávám ve stejnou dobu dle starých časů, jen ty spánky se musejí nějak přeorganizovat...ale třeba se mu fakt nechce víc spát, když takhle spí v noci. Jinak mám tušení na separačku - nějak mě víc kontroluje nebo co :rolling_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci ve 2na chvíli otevřel oči, řekl táta a čekal, kdo se podívá do postýlky :grinning: :grinning: když viděl, že tam jsem, udělal to jeho oblíbené uhmuhmuhm....otočil hlavu a spal dál :grinning: :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
mili, úplně to vidím ... uhmuhm :grinning: Ale těch 12h je fakt pořádná doba :slight_smile: Já kjdyž budu vstávat kolem páté a ještě se potulíme, tak budu spokojená :slight_smile:
30. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
Holky pomoc já se dnes z toho mýho dítěte fakt vosypu.........nejhorší den!! Venku krásně, tak jsme ši ven a co mylsíte - pán si spal jenom 30min á pak se vztekal, vztekal a vztekal...hodinu se prostě vztekal..No já už myslela, že mu fakt jedna přiletí :confused: A teď jsme přišli a co mylsíte, vyndám ho z kočárku a sluníčko nejvtší, povídá si a hraje si. A já nasraná, fakt. :unamused: Ale to je tim posunem času, jsme si jistá...prostě má zajetý jiný doby spánku... Každopádně dneska má teda rekord v nespaní..od rána naspal přesně 45min....... :astonished:
30. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Mili, třeba se mu nelíbilo v kočárku :frowning2:
Tady je nádherně - sluníčko, teplíčko, pohoda, jazz ... :slight_smile:

Nějaké zprávy o Monče?
30. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Jo Pauli to tak nějak vystihla přesně. můj chlap je taky urážlivej jak fracoň a pak nemluví :rolling_eyes: jsem myslela, že dnes budem spolu, když mu začíná dovča a jel opět k tchánovcům na stavbu, už mě ta jejich stavba fakt s.re :angry: Co si jako myslí? Že když není v práci, tak je jim k dispozici a já počkám...Pak se furt diví, že chodím často k našim, mám tady být furt sama. Nehodlám se rozčilovat...furt ta stejná písnička :pensive:

Ta Monča teda napíná, doufám, že se tak dlouho netrápí :confounded:

Mili prý včera říkali i ve zprávach, že ten čas se na lidech hrozně projevuje a navíc, že je úplněk a proto byl prý včera nejhorší den v roce a bude to trvat tak tři, čtyři dny než se to srovná. Že je to léta vypozorované. Takže asi tak..

S tou postýlkou nevím právě, není to divný mít už postavenou postýlku?? Ale byla v akci tak jsme ji koupili.
30. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
paulie já nevim co se mu děje...teď si tady už půl hodiny hraje sám na dece a povídá si....jsem přesvědčená, že je to tou změnou času..dělá nám to bordel v režimu a teď nevím, jak z toho ven :unamused: Jinak tady je taky nádherně....ale jaksi jsem si to moc neužila.
30. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
tak kde máme Davídka,??? :sweat_smile:
paulie jj tak zatím mu tam vleze jen jedna pěstička ale kdyby to šlo jistě tam dá obě...
30. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
teda můj manža je chápavý ví že sem unavená a ani to moc nezkouší nechává to na mě kdy chci ale bolí mě prsa tak mi to není moc milý ted a navíc i podbříšek moták hlavy blbě no bud přijde první ms nebo jsem v tom ale to pochybuju přes kondom... kdy jste dostaly první ms po porodu pokud teda vůbec už že....?
30. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Bekulko já dostala Ms druhý den po kontrole po 6ti nedělí a měla jsem ji skoro 14 dní, prostě mazec.

Mili, vůbec ti dnešek nezávidím, malá taky dnes vůbec nemohla spát. Teď si ji vzal manžel a jel k babičce, zítra nastupuje znovu do lázní, tak aby si ji ještě užila.

Moni myslím na vás! Snad už máš Davídka u sebe...

Holky, můj manžel je skvělý, nemůžu o něm říct nic špatného. To já jsem daleko horší teď, s nervama v háji, než v 6ti nedělí. Pořád se hádáme. Se sexem to zatím nešlo kvůli MS. Jinak je pozorný a když potřebuji tak mi něžnostmi pomáhá.
30. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
holky o Davidkovi zatím žádné zprávy a já jdu pokračovat ve vytírání, od někud nám valí do koupelny voda a v bytě nad námi odkud to nejspíš je nikdo není, nikdo nemá kontakt. jdu pokračovat ve vytirání koupelny, zatím je mokrá jen koupelna ale čekám kdy bude i kuchyn
30. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
holky Davidek je na světě, narodil se císařským řezem, Monča mi psala: Volam sa Davidko, maminku som trapil 17hodin a nakonec jsme šli císařem, mám 4kg. je nádherný
30. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
baru tak brzo jo??? kámoška mi ted psala že dva roky nic ty jo tak to jdem zvědavá...
30. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
30. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Mili, jediné, co nás divoch zatím se změnou času nezvládl, je večerní usínání za světla ... asi nemůže pochopit, že má jít spát, když je venku světlo, či co :fearful:
Kažopádně od té doby, co mu rostou zoubky, tak spí celou noc s dudlíkem ... když jeden ztratí, vezme si druhý. Normální závislák :confused:

Beku, neboj, on na tu druhou ruku brzy přijde :wink: :grinning:

Baru, omlouvám se, dneska jsem to na poštu nestihla ... zítra pošlu a dám vědět, ju? Bude ti vyhovovat obyč. balík?

Smar, ajaj - to je za trest, co?
30. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Jéé, Davídek je na světě.. Teda 17 hodin trápení a nakonec císař.. :sweat_smile: Tak už moc Davídku maminku nezlob a dělej jí jen samou radost :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
právě jsem se na FB dozvěděla, že jsem nejspíš spammer a obtěžuji svými příspěvky ostatní??? :astonished: asi moc komentuju ostatní přátele, či co .. :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.