• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Pauli :grinning:
30. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
Jeee tak Davídek je na světě.....chudák Mona ale...to jí nechali teda trápit dlouho, nechápu.... :confused: A toho císaře nezávidí....no, snad na tom bude líp než já a Paulie :confused: Ale každopádně gratulaceeeee :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
jeee, Davídek je na světě - veeelkáááá gratulace :slight_smile: Jen mamku teda dost potrápil :frowning2:

Reni, už mě to pustilo dál ... jen jsem chtěla Saronce okomentovat foto a hned jsu spammer, či co :grinning:
30. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
jéééééé Davídek je nasvětě chudák Mona :slight_smile: ale aspon, že to máč už za sebou :slight_smile: tak veliká gratulace :slight_smile:

no já pořád bojuji s těmi očistkami, teda jestli to jsou protože už jsem měla jen nějaký výtok a ted se zase objevila krev ach jo už mě to nebaví :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: doufám, že to někdy skončí mě se zdá že asi ne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj kočky :wink: a Davídku - vítáme tě na světě, tvoje tety z Koníka :slight_smile: .
30. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
sofinka je na fb úžasná
30. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
ofi já měla očistky 7 týdnů :confounded: :confounded: :confounded:
30. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Tak Terezka už spinká, režim se nám naštěstí nezměnil posunem času, tak jdu dělat úkol do školy.. Manža šel na squash..

Ofi, já jsem naštěstí měla očistky jen necelý tři týdny..
30. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Mili : je to hrozný :angry: :angry: :angry: :angry: už mě to rozčiluje, byla jsem zvyklá na ms tak 3-4 dny a tedka tohle a ještě s vložkami no hnus :frowning2: už aby to skončilo
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Reny : tak to jsi měla v pohodě :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
jo tak ofi já ty šílený tlustý vložky fakt nosila celejch 7 týdnů!! kromě asi posledních 3 dní...to už bylo na intimnku... a to bylo léto a byly strašný vedra ještě!! takže buď ráda, že je aspon tak, jak je :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky! :slight_smile: Tak máme všechno zařízení, všechen nábytek doma, pak nafotím a pošlu.

Moničce mooooc gratuluju! Já věděla, že to bude dnes. :slight_smile:

Jinak před týdnem jsem začala brát Azalii a asi patřím k těm málo ženám, který po ní mají neustálé krvácení..... Už týden v tahu, i když je to spíš jen cvrknutí, jak říkal dr., mohla bych to mít prostě každej den.... a to teda ne! Ještě týden nebo dva vydržím, jestli to není něco jinýho nebo se t neustálí a jedu za ním - prý s tím něco udělá... Máte taky někdo takovou zkušenost? Jiank malý to nic nedělá.
30. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Kočky a můžu kukuřici? Když je vařená? Nevíte jestli není nadýmací?
30. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
ivan kukuřice by nadýmat neměla....ale já teda luštěniny nejedla vůbec :sweat_smile: radši...mě to pak za případně probdělou noc nestálo
30. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Mončo obří gratulace :dizzy_face: jen mě moc mrzí, že jsi se tak trápila, byla jsi tak statečná a pak jsi si to teda vytrpěla se vším všudy... No hlavně že jste v pořádku a ať už vám jde vše jen a jen hladce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mimochodem, nebudu se radši ptát, kdo je teď na řadě :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
Mili no právě, taky nechci nic riskovat, proto se ptám.... ale kukuřice je luštěnina? Já myslím, že není....
30. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
ivan já nevim to je jako hrášek ne?? ale možná se mýlím....no já ji prostě nejedla :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Mili: já teda mám už normální ty uzký,ale i tak je to otrava v létě si to vůbec nedovedu představit :frowning2: jsi dobrá, že jsi to zvládla já bych v létě asi dala kožu :frowning2:

ivanas: já kukuřici jím normálně i syrovou myslím, že to luštěnina není. Ale asi toho nejez moc.

Ivanau: myslím, že jsi na ředě ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
ofi, já s očistky skončila před koncem 6nedělí ... takhle zpětně bych je hodnotila jako relativně slabé :slight_smile:

Ivi, myslím, že kukuřici můžeš ... ale musíš si ji nejdřív otestovat :slight_smile:

Iva u: já nevím, kdo by tak mohl být ještě na řadě :slight_smile:)))) Asi to fakt zůstane na tobě :grinning:
30. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
Mona, chudinko, to muslea býthrůza a Davídek je kus chlapa, to je tu rekord, ne? no možná ještě Toníček měl 4 kg ne?

Mili a co kdyby jste ty věci dělali jako před změnou času??? ale už jsrte asi zas najely na nové časy, ne??? je to teda hrůza, chudák Toník. a on už říká tata? to jsi nepslala:slight_smile: gratuluju.

Davídek je přesně na den o 4 měsíce od Jindříška,to je krááásnééé. A ještě někdo tu je 30., ale kdo už nevím:slight_smile:

Sex????? :grinning: :grinning: :grinning: mě to šíleně bolí - jizva vnitřní,Manžel mi nechce ubližovat a chystáme se na to sice skoro každý den,alemanžel maká v práci, pak na zahradě, pak koupe a uspává a usíná s Jindříškem:slight_smile::slight_smile: no ale nechybí nám to ani jednomu:slight_smile:

Na dovolenou asi zatím nechceme s mimčem, byla bych z toho nervní, ale moře mi strašně chybí, loni jsme nebyli, byla jsme těhule. Tak snad příští léto,neb pak chci zas otěhotnět:slight_smile:a viděla bych to taky na tu Itálii nebo letecky něco.

Holkydíky za rady,ono je pravda, jak psala Ivanau,prsa se mijako by vytáhly ty bradacvky,jsou měkčí a od téé doby zlobí u kojení. ted jsme si u kojení zkusíla to prso chytnout rukou a podepřít a krásně saje a nezteká se...asi to bylo tím. Už papá pěkně ve dne po 3 hodkácha dnes v noci vydržel dlouho, ale jsme přesvědčená, že to yblo tím, že jsme vytuhla u kojení a spal se mnou v posteli.

Jo holky aon zjistil, že jíme, nejdřív nás fascinovaně pozorovl,ale ted se po tom jídle natahuje a otvírá pusinku, je rozkošný:slight_smile: a dnes se přetočil už i ze zad na bříško a sedá si - což by neměl:frowning2: ale jsem ho to naušila přitahováním za ručičky,což senemá dělat,d ěti by správně měly napřed lézt a z toho si sednout.

Baby sings je super věc, nastuduju a koupím si tu knížku,má ji i kámoška a zkouší to taky.

Tak já jdu asi spát,pozítří tu je tchýně jakna koni a doma peklo:slight_smile:nestíhám, budou hlídat a já budu uklízet:slight_smile:
Ahojda holky. Zdravim po delsi dobe. :sweat_smile:
Vy jedete jako drahy...nestiham vas.
Moc gratuluji mone k Davidkovi. Cisar je masakr, ale bude dobre. Davidku maminku a tatinka moc nezlob a hodne dzrvicka do zivota.

mili Jiricek ma taky rozhozeny rezim...tez ted spatne spi. Jsem zvedava, kdy se srovna. Dnes bylo venku bozsky. Byla jsem u tchyne ne obede. Odpol ucila Terezku na kole bez kolecek. Moc ji to nejde, boji se,...snad se strachu brzy zbavi.

smar jezis, tak snad nebudete vytopeni.
Kukuřici jím normálně, i hrášek, pak jsme začla i brokolici a květák a ted má malý 4měsíce a začla jsme i čočku a fazole,si říkám,at si zvyká, pak mu to dám jednou sníst a bude se divit:slight_smile: zatím jsme teda nejedla kysané zel, ale normální už jsme taky jedla. Jindříšek prdí jak starý chlap denně:slight_smile:
30. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
RAdi já jsem třeba vůbec nelezla a rovnou chodila, tak by snad nemělo vadit, že si chce hned sednout ne?!

Holky, tak vás mám "pozdravovat" od manžela.... prej luštěnina je od slova lusk, takže kukuřice fakt neee. :grinning: to mě fakt taky nenapadlo... hlavně že v tom už máme jasno. :grinning:
30. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
radi do sedu se toník přitahuje od 3m - to ničemu nevadí, naopak ho v tom trénuj, at si cvičí svaly:slight_smile:

iva a ted mě napadlo...není kukuřice teda náhodou obilovina????
30. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holky, to je diskuze :grinning: :grinning: :grinning: ale toto jsem zrovna učila mé třtáčky a kukuřice je obilovina, Mili,dostáváš jedničku s hězdičkou:slight_smile::slight_smile: ale jinak bych to taky hódila k luštěninám a že to ej od slova lusk, tomě nenapadlo, ale příště to řeknu dětem,je to super pomůcka:slight_smile::slight_smile:
30. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
mony gratulujuuuuuuuuuuu :grinning:
30. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
ahojda,

tak jen k vasi debate, ja uz jim taky vsechno, jen po cokolade se mi Natalka osypava, tak mam utrum :pensive:

Moni, gratuluji k Davidkovi, pekne te potrapil :frowning2:
30. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Velka gratulace Monicce, si asi vytrpela chudinka :frowning2:

Mne ted 5x po sobe hvizdal monitor!!! :frowning2: Malej si spokojene spinka a ja jsem uplne na prasky. Zkusim vymenit baterky a jestli to nepomuze, tak ten kram vyhodim z okna :angry: :angry: :angry:
31. bře 2010 ve 04:26  • Odpověz
Přeju krásné ráno

Mony strašně moc ti gratuluji k davídkovi,sice tě potrápil hodně,ale tedka ti už bude dělat jenom samou radost uvidíš
ivi já měla taky krvácení týden a potom mi skončilo a už ne,ale za 3 měsíce jsem začla brát klasickou ha
31. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Včera bylo tak krásně a dneska je zaaženo a začíná pršet :frowning2:

Leni, to je hrozný s tim moniorem? Jaký máte? My máme Nanny a řval nám jen jednou a to Terezka vylezla úplně nahoru do postýlky a stačilo to teda.. Byla jsem v šoku..
31. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.