• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
paulie (ruka) :grinning: jooo ty si na fb tak drzá jo? :grinning:
ivi tak já nevím asi nadýmavá není ale nic takového taky nejím radši, na vše se ale ptej dr. nebo PA
raada bacha na ty vnitřní jizvy mě ten steh praskl po 2 m. a byla jsem znovu na zákroku po porodu :confounded:
31. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Gratuluji Moničce k Davídkovi, měla to holka náročné, chudinku ji nechali tak dlouho trápit ale Davídek jí to vynahradí :slight_smile:

Pauli, vůbec nic se neděje nemusíš se kvůli balíku honit na poštu, já počkám až tam budeš mít cestu :slight_smile: Stačí obyčejně, :wink: doufám, že to k nám dojde a nikde se to neztratí.
31. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
dobre ranko,

tak to vypada, ze se u nas vecer taky uz zacne s kasi - radovala jsem se predcasne, ze Natalka uz hezky ji - vecer opet na kojeni co hodinu a v noci co dve...zkusim jeste par dni/noci vydrzet, co to udela, ale pokud to tak pujde dal, tak po Velikonocich (az budeme zas doma) zaciname...
31. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
tak zdeni s nespaním v noci jsme na tom úplně stejně,každou druhou hodku zhruba se tomík probudí a chce trošku napít a to mu na noc dávám kaši a jdem spám kolem 8 a spinká do půlnoci a potom se budí,tak přejem aspon vám víc uspěchu ve spinkání,u nás to nepomohlo
31. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Veru, to me nedes...Natalka uz spala tak pekne, budila se jen jednou a spala klidne 12 hodin...a ted...no, snad to bude jen prechodne...
31. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
zdeni mě to malej sem udělal z žízně....
veru i my od osmi do půlnoci nebo jedné pak se budí zas po třech hod. ale nám to ještě potrvá
31. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
to bych ti přála,Tomík nikdy nespal pořádně a tedka když začíná lézt a pérovat tak to fakt stojí za to
jinak přes den mi spinká krásně

jo jinak tady je hnusně a prší
31. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
veru cvičíš s ním nějak?
31. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
no, jak rikam, necham tomu par dni - uz jsem vickrat zmatkovala, ze nemam mliko atd, a vzdy se to vyresilo...no a kdyz ne, tak se zacne s prikrmy, svet se nezblazni - jsem rada, ze jsem kojila plne aspon ty 4 mesice :wink:
31. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
ne beku necvičím ale pořád si hrajeme blbneme atd
31. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Veru můžu se vrátit k mému včerejšímu dotazu? Ty jsi taky brala Azalii a týden jsi s ní krvácela a pak dobrý? Jen jestli dobře chápu...

Jo holky a co kočárkování v dešti? Chodíte? Mamka teď vyrazila, abych si tu mohla uklidit po těch truhlářích, ale venku je přímo hnusně a začíná pršet .... chudák bude tam zmrzat s deštníkem...
31. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak se nám zase zkazilo počasí, ach jooooo :unamused: Jinak včerejšek byl teda strašnej-Toník protivnej, ale dnes to zatím vypadá, že to bude snad lepší :confused: Venku prší, ale půjdeme ven do lesa, tak bude krásně - to mám ráda. Jinak něco nového tady? Nepsala Mona jak jí je?
31. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
ivčo, my chodíme za každýho počasí - dám slídu na kočárek, vezmu nepromokavou bundu a jede se - v lese tolik neprší :wink:
31. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
ivi chodíme v každém počasí (teda pokud je vichřice tak ne ale jinak jo, at se dětičky hezky otuží. ted sedíme doma protože čekám na firmu co dělala koupelny a vodáře, měli dojít kolem 8 a zatím nic ale hned jak vypadnou jdem ven)

já azalii brala a krvácela jsem 2měsíce, pak jsem ji vysadila a vyprdla se na ní no a to nebrání HA má 2měsíce :slight_smile: :slight_smile:, ted zvažuju to tělísko ale pořád se nemůžu rozhodnout ach jo

mili mona zatím nepsala, nevím zda ji mám psát at si může odpočinout
31. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
My taky chodime za kazdeho pocasi...jen tedy za velkeho vetru ne, ale to je asi jasne. :wink:
31. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Ivi já Azalii dostala po kontrole, další den volala doktorce jestli ji můžu začít brát když jsem dostala MS a řekli mi že ano. Teď po necelých 14 dnech mi to skončilo už jen špiním, ale raději špinit než mít druhé mimi. Znovu těhotná by mi nevadilo ale ta další starost, to bych nedala. Prostě si počkám. Nic proti Smar... jsi obdivuhodná!!!!
31. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
veru blbnutí je taky hra a můžu se zeptat jak třeba??? nějak mi dochází inspiračka..
31. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
bekul: my ted doma "litame" jak nam popisovala Saronka - Natalka je z toho u vytrzeni stejne jako Sofinka :wink: Smeje se na cele kolo :grinning:
31. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
to počasí mě fakt nebaví ... včera nádherně, dneska hnus :-/ Ven stejně tak jako tak musím min. na nákup, takže si vyzkouším slídu na sporťák :slight_smile: Ale třeba to do odpoledne bude lepší :grinning:

Beku: no mě ten FB fakt vyděsil ... normálně jsem se lekla, jestli mi někdo nenaboural účet, či co ... ale pak jsem si říkala, kdo by tím co získal, že? :grinning: Takže jsem si přečetla varování a od té doby je to ok :slight_smile:

Baru, dneska to bude na poště ... už studuju i jejich stránky a rozdíly mezi balíky :grinning: Asi to raději pošlu se službou track and trace, ať můžeme obě sledovat pohyb :grinning: Já už té naší poště nevěřím ani označení budovy ... s jejich zaměstnanci neustále řeším nějaké problémy :frowning2:
31. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
smar napiš ty Mone, uděla ji to určitě radost...já vim, když jsme ležela na JIP, tak mě každá zpráva potěšila..napiš že na ni mylsíme a těšíme se na fotečku a zeptej se jak jí je.
31. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
baru užívám si to, je to zápřah ale opravdu větší rozdíl je nemít dítě a mít dítě, zda jedno nebo 2 už tak rozdíl není (říkali mi to holky na MMB a já jim nevěřila ale mají pravdu), pro mě je to nejhorší když se máme vypravit ven (vyndat kočár, jednoho obléct a zanést do kočáru, druhého obléct a zanést do kočáru a pak zpět) a taková 3hodínová procházka mi taky dá zabrat (kočár s klukama má přes 30 kg tak do kopce funím jak pes) ale fakt si to užívám a nelituju toho :slight_smile: :slight_smile: a docela si pohrávám s myšlenkou tak za 8,9 let ještě tu holčičku (právě třídím malé věci a mám tu i holčičí od kámošky tak jsem se rozhodla ty nejezčí si schovat)

mili tak jo já napíšu :slight_smile:
31. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
juu další miminko..paráda..no mona si zkusila.. nechat ji tak dlouho trápit to je hrůza..mooooc gratuluju a taky moc pozdravuju a posílám hodně sil ...
Mili včera jsi psala, že máte problém s posunem času tak my taky..celý den mi skoro nespala.pak usla v 17 a v 18 se vzbudila takže šla spát ve 20:30 což je podle dřívějšího času její hodiny (19:30) nějak se mi to nedaří přetransformovat..
31. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Sary: my vcera taky odpolko spaly jen 2x20min, coz je na Natalku malo, ale nevim, zda je to casem...kdovi

Jinak diky za ten tip s "letadlem" - Natalka u toho pekne pisti :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Holky: Včera se mé velmi dobré kamarádce narodila holčička,přesně jsou od jindříška o 4 měsíce, jsme nadšenáááááá

Dnes leje a ven se mi nechce, ještě že mám kočár na balkon a spíme na chodbě:slight_smile:
31. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
sari tak to je přesný,....celej den skoro nespal a byl rozhozenej....dnes se vzbudil ráno o půl 8 což už začíná být normál.......tak uvidím, jak to dneska bude se spánkem
31. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
tak lítáte joooooo ? :grinning: no zdeni mě malej taky moc nespal odpol. podle mě tím počasím, změnou tlaku atd...
paulie a co je ve varování? cos dělala špatně?
tady už taky leje :frowning2:(((
31. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
jojo ivi krvácela jsem možná 10 dní a potom konec a pak další měsíc jen lehké špinění asi 2 dny,ale dr říkal,že je to úplně normální takhle občas

tak třeba ho houpu na nohách,nebo si hrajeme s hračkama stavíme komíny a on se je snaží zbourat a já mu to posouvám takže se musí snažit lézt nebo si vyhraje sám někdy že blbne s hračkama na zemi na dece,pak se válí po krokodýlovi
31. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
to létání je prima - Martin naprosto miluje všelijaké natřásání, houpání, apod.... za chvíli budu mít ruce jako gorila :grinning:

Beku, nevím, co jsem dělala špatně - jestli jsem správně pochopila ten text, tak jsem asi moc posílala takové ty interní zprávy, tak mě systém asi vyhodnotil jako spammerku :grinning: Doslova jsem se dočetla, že mám používat ten jejich chat, když si chci s někým psát ... a to jsem jen odpovídala na zprávy ostatním :grinning:
31. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Zdeni pak máme ještě hru na motorku můžu poslat odkaz na video :slight_smile:) a taky miluje když si chytne nohy..tak ji vemu jakoby za nohy a ruce a trošku s ní pohybuju..no výtlem nejlepší
Beku na lítání už jste dost starý tak můžete zkusit :slight_smile:)
31. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Sary, posli :wink: motorku si nedovedu predstavit :grinning:
31. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.