• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
to je krásný, je chudáček taky vyčerpanej viď?
31. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
a komu je podobnej?
31. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Mony to budeš v nemocnici asi déle než jsi původně myslela viď? Hlavně, že se o tebe hezky starají a jsou milí, to je moc dobře. A na bolest ti nemůžou vůbec nic dát??
31. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
ivi já ho někdy držím v náručí položeného pobere ten přesun lépe než když ho rovnou položím to se probere a ječí, teda jen někdy vtšinou položím dám plínu na oči a on si ji chytí a když se mele tak ho jemně hladím po tváři a zabere, jo to přetáhnutí je blbý ale drobek si mne oči často hlavně po kojení když má brkat a nechce pak se probere :frowning2: pfff
tak my máme 5,6 kg a 58 cm a dvě včeličky za námi. Hehu a sinflorix, pěkně plakal :frowning2:
31. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
ahoj mono :dizzy_face: to je dobre ze se ozyvas...mylsim na tebe..ty boletsi po cisari jsou brutus, ale bude to každým dns lepší neboj se! musiš začít co nejdřív chodit - tím se to bude zlepšovat :slight_smile: a co malej?? jakej je?? jinak s mlíčkem bud trpělivá - po císaři to trvá, nenech se znervoznět. Mě se nalily prsa až 6. dne po porodu!!! Takže bud v klidu. jestli máš odsávačku, tak klidně po hodině stimuluj prsa a odsávej a třeba po dvou přikládej malýho jestli ti ho donesou...
31. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
moni myslím na tebe, vydrž, stálo to za to a to je hlavní máš krásného a zdravého kluka!!! :sweat_smile:
31. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Moni moc na tebe myslím, jsi skvělá že jsi se ozvala a všechno zvládáš... Držím Vám palečky, vytrpěla sis ale Davídek je skvělá odměna... Drž se!

Ivi, někdy když už opravdu malá nemůžu usnout dám ji do autosedačky, když mám po ruce auto jedu autem, ale většinou stačí jen ji zapnout do autosedačky třeba v zavinovačce, zapnu usínáčka a držím ručičky protože se budí když jimi rozhazuje a houpat, pak usne, teď mi spinká už 4,5h byla jsem ve městě. Když už si člověk neví rady zkouší všechno. A toto vím že nám zabírá...
31. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
Jo, kamardka taky dava synka do autosedacky a zapina mu v kuchyni odsavac par - on si pak mysli, ze je v aute a spi jak dudek :grinning:
31. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
zdeni :grinning: haaaaa to je super fígl :grinning:
31. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
Zdeni :grinning:

Dneska je nějakej blbej den.. Byly jsme s Terezkou venku a jsem úplně zničená.. Terezka se totiž rozhodla, že nebude spinkat a bude křičet.. No hrozný :frowning2: To tady ještě nebylo.. Třeba kníkne ze začátku než usne, ale pak chrní tři hoďky a dneska chvilku spala a pak křičela.. Všichni se za námi otáčeli, no děs :angry:
31. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Moni to je super, že jsi se ozvala :slight_smile: ted to bude asi bolet, ale vydrž to snad se to každým dnem bude zlepšovat a Davídek ti tu bolest zpříjemní.

tak jsem vás dočetla jaké máte problémy s usínáním. My teda zatím problém nemáme většinou Jiřík usne za chvilku . někdy trošku pláče, když ho dám do košíku
my jsme zastáncem " nechat trošku vyplakat" takže už poznám kdy je to pláč vynucovací, takže to ho nechám a nevstávám, ale když je to pláč histerický, tak to už ho bereme.A nebo stačí když ho držím za ručičku a něco mu povídám :slight_smile:

jinak mám knížku "Nejšťastnější miminko na světě " tady jsem našla na netu výcuc tak se kdyžtak mrkněte. U nás to docela zabírá.

http://i-vet.blog.cz/0810/nejstastnejsi-miminko-v-okoli
31. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
reny to at víš že ji máš... :sweat_smile:
drobek je unavený z včeliček tak ho uložím a snad to zaspí....
31. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Knížkujsem etla a tento výcuc je přesný,osttaní jsou jen žvásty, stačí proíst toto!!!
31. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
tak ja mam malinkeho stale u seba uz som zacala aj chodit a mam dobre vysledky ked budem mat vsetko ok zajtra poobede mozem ist domov huraaa malicky je zlaticko skoro vobec neplace tatinek nam moc pomaha je tu stale s nami pomaha maminke na wc a aj s malickym lepsieho chlapa som ani nemohla najst uz sa tesim moc dom lebo tu mam aj tak stale malinkeho u seba takze radsej doma ale nemocnica super az teras som sa dozvedela ze to bolo emergency cisarsky potom vam vsetko popisem do detailu
31. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky. Tu knizku mam taky doma. Jak psala Radka, ten vycuc je uplne presny, zbytek je omacka.
Monicko, hlavne hodne odpocivej dokud muzes.
Dobrou noc...
31. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
moni ahoj, super že se tatínek tak stará :slight_smile:, celkem závidím víš jak to u nás je :frowning2: a lepší to bohužel není. Odpočívej když můžeš :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
MOni : to je super, že se už cítíš lépe :slight_smile:¨určitě doma bude dobře , tak vydrž jsi šikula :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Mony ahoj, gratuluju k Davidkovi :slight_smile:
Holky chtěla jsem se zeptat, nepřemýšlela jste některá, že bysmě si toto naše téma zamkly do soukromé skupiny?
Zdeni zítra stáhnu a pošlu
Beku no zkouším co se jí líbí..motorku vymyslel ale manžel..ale já zase dávám její nožičky k obličeji a to miluje.. když ji jejíma nohama škádlím, nebo když ji pusinkuju a vydávám u toho zvuky :slight_smile:
jinak nějaké videa můžete vidět tady http://www.youtube.com/user/zirafkasofinka1

Moni super, že se ozvala..drž se..bude dobře.. jak říkáš ty naše zlatíčka nám za to stojí..
Ahoj Moni, ještě jednou gratulace :slight_smile: A drž se - brzy bude po bolestech :wink: Jsi fakt dobrá, že už chodíš :slight_smile:

jdu se juknout na ten výcuc :grinning:
31. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
sary: suoer videa...jinak zurafku sofinku mame hrkacku - dovezla manzelova kolegyne z Francie :wink:
31. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Zdeni my máme od kamarádky z FR žirafku sofii spací pytel :slight_smile:) proto jsem to i tak pojemnovala :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Luci já bych to naše téma taky zamkla co vy na to ???????????
31. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
sary: myslela jsem si, ze to budes znat, ze to neni jen nahoda :wink: stejne neuveritelne, jak se ta miminka rychle vyvijeji, Sofinka je jen o mesic starsi nez Natalka a jak se uz pretaci a dava si dudacka do pusinky! O pretaceni se Natalie nesnazi, o toho dudacka ano, ale ne vzdy to vyjde :grinning:
31. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
jsem pro to tu zamknout
ofi, luci: jsem pro a mili byla taky, pokud vim..kdo se toho ujme?
sary a jak pokracujes s tou kasi?
31. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
hlásím se do klubu o zamknutí .-)
31. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
holky foto Davídka http://www.modrykonik.cz/fotoblog/smardik/album/honzicek/5126397/

jdu spát oba konečně spí, dneska byl problém s usináním u Toma má zas strašný zadek :frowning2:, už fakt nevím co s tím, vylezl mu zub a zadek až do krve, u přebalování pláče. Mažem imazolem, koupila jsem probiotika a snad to bude lepší, bobek můj malý
31. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Dobry vecer.
mony to je fofr....to pujdes domu brzy.

A jak se vsechny jinak mate??

Holky, budu moc mezi vas...pustite me do zamcene skupiny?
31. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.