• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
zdez to je krásná fotka:slight_smile:)
31. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
mili ja bych nazev nechala...ale je pravda, ze se mi spis nechce premyset. Jsem desne unavena

A co Tonicek??
31. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
tak jo mili, bez um to bohuzel uz nejde...nevim proc...vecer pije 15 min, pak zacne plakat, odtrhavat se, no a kdyz ji dam um, tak mi klidne jeste 100ml vypije :frowning2: pres den pritom ok...
31. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
no ja bych nazev klidne pozmenila - kolik z nas se snazilo jeden mesic, ze? :grinning:
31. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
jdu spinkat....padam tu unavou. dobrou noc vsem
31. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
dobrou sluni
31. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
zdeni to je fakt :grinning: no tak já něco vymyslím a zítra to otevřu :wink:

sluni toník dobrý, vypadá to, že se začíná už rovnat po tom posunu času :wink: dobrou
31. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
dobré ranko

nám imazol taky vždy zabíral a ted ne, nepadá mě jedině že by si prdel zvykla ale to mi přijde divné protože s ním mažu jen jak tá šílené a to stačí namazat 2x a dobré a pak už mažu klasika naší mastí ale ted to nějak nejde, teče mu krev, sotva ho odbalím už brečí protože ví co bude následovat. ještě dneska namažu imazolem a jak se to nezlepší zítra fičíme k dr
1. dub 2010 v 07:21  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Smar - ten si to chudáček fakt užívá :frowning2:(( Škoda, že nemůže běhat nahatý, že? :frowning2:
1. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
paulie zvažuju nechat ho nahatého, holt následky pak uklidím
1. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
1. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Smar, třeba to nebude tak hrozné s těmi následky :wink:

Tar, dobré ránko :slight_smile:
1. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
paulie no má průjem (ze zubů) takže bych to tak nadějně neviděla
1. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
tak jsem se tady dočetla, že chcete založit zamčenou skupinu,tak na mě prosím nezapomeňte :slight_smile:
1. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
ahojky holky budete to uzamykat tak ja chciiii taky do skupiny nezapomente name :wink:
1. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahojky holky,

Smar, to je mi líto s zadečkem, chudáček, musí to být strašné..

Uzamčená skupina je dobrý nápad, tak na mě Mili taky nezapomeň :slight_smile:

Dneska je tady krásně, sluníčko svítí, tak se už těším ven, doufám, že dneska bez breku..

Mona, Davídko je krásný :slight_smile:
1. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: já se taky do skupiny hlásím :slight_smile:na název jsem trošku přemýšlela, ale nic moc mě nenapadlo. Máte někdo nějaký nápad??????

dneska jsem malého nechala spát až do 6 hodin :slight_smile: v 5 hodin jsem si natáhla budík, ale on tak krásně spinkal, že mě ho bylo líto budit.

Smar: ze zadečkem taky bojujeme teda nám ten imazol asi zabírá, ale je to na dlouho, vždy je mě ho u přebalování líto.
Možná to taky děláš, ale já se snažím neutírat těmi naparfémovanými ubrousky a bud používám žínku a nebo ho rovnou šupnu do vody a to mi radila i doktorka no a hodně nechávat rozbaleného :frowning2:

Moni: Davídek je krásný :slight_smile:
1. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
Doébré ranko:slight_smile:))

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/holky-z-prvniho-mesice/

šup sem holky, snad jsem na nikoho nezapomněla!! kdyžtak piště do ip :wink:
1. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
když se nenajdete, pište ip

ajkaaa
anoli
barushka0404
bekulkamama
golymetr
ivanas11
ivanau
lenousek.k
lucajdak
marku
mili84
mona12071
ofina1
Petule83
raada
reny83
saronka
sima08
slunilibu
smardik
tarasa
vvvecna
zdezli
paulie
hedik
1. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
+ oldriska, darkwitch
1. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
tak mám doma maroda, v noci 38, 6 a po nurošu teˇ|d dvakrát 38,3 chudák malej, to očkování mu včera dalo ale zabrat.. celou noc sem nespala a hlídala jak je rozpálenej, spí až od rána... mazec... :frowning2:
1. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
holky jsme doma z lékarny a máme mazat sudocremem (prý by měl zabrat tak mu dám ještě jednou šanci) a tím imazolem a dala nám lactobacily s probiotiky (ted jsme měli jen probiotika) a prý by to mělo zabrat. jo a koupila jsem Tomáškovi boty protože jsem se šíleně nervla-oba oblečení a já je nemohla najít protože manža uklízel, telefon nezvedal , kluci ječeli bylo jim teplo tak jsem se nasrala, dala mu malé a šlijsme koupit boty-první zastávka lékarna a zrada boty v jeho velikosti jen sandále, jinak velké tak jsme šli o dům dál a máme-599 Kč ale v té lékarně se mi ty malé líbilo tak musím najít kde prodávají v okolí botky značky santé a půjdem je vyzkoušet a koupit

ofi ubrousky ted nepoužívám jen vodu-teda ted žínku namočenou ve vodě protože ted mu voda vadí takže se ted 2dny ani nekoupal jen jsem otřela žínkou. ale u něj to ubrousky není to je jedno zda jo či ne, je to fakt těma debilníma zubama, už mě serouuu :angry: :angry:
1. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
holky mám radooooooooooooooooost zrovna mi došel emeil že odeslali kočár, zítra je u nás jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
1. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
Holky, pojďte už psát jen do uzamčené diskuze :wink:
1. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
KKKKKKKKKKKKKKOOOOOOOOOOOONNNNNNNNEEEEEEEEEECCCCCCCCCCC této dískuze :sweat_smile:
1. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahojky holky moc vás zdravím. Teď jsem tady nějakou dibu nebyla nefunguje nám net a píšu od mamči :slight_smile:
Jak se stále všichni máte?
13. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.