• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Luci : kočárek je krásný i na té fotece je vidět. a ta barva se i moc líbí taky půjdem do nějaké takové.
No já na porod myslím docela dost a docela se i bojím, ale zase si říkám, že to mimčo nějak ven musí jít :slight_smile:

Sari fotečky máte krásný to bude nádherný dárek :slight_smile: minulý rok jsme dělali fotoknihy a byl to nejlepší dárek :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Teda Mili, přečetla jsem si tvůj porod a užila sis holka pěkně. Úplně mě to dostalo... :cry: normálně řvu... vůbec se ti nedivím, že to nechceš prožít znovu, i když jak víš, že to bude stejný? :wink:

ivi, kočárek vypadá fantasticky i na nekvalitní fotce, fakt je moc hezký. :wink: :dizzy_face:

sari, to je super, že ti mamka pohlídá Sofinku, když jdeš do školy. Já jsem zvědavá, jak tohle budu řešit v letním semestru... i když říkám si, že nějak bylo, nějak bude a když to nepůjde, tak studium přeruším. :wink: A jinak fotky Sofinky jsou fakt úžasný, je moc krásná!!! :dizzy_face:

Já se porodu taky bojím... proto na něj moc nemyslím... :rolling_eyes:
15. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Holky to tady není nikdo, kdo má stejný pocity jak já?! :sweat_smile: Jsem asi teda fakt divná....
15. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
ivi já mám stejné pocity ale je to druhý porod tak je to něco jiného
15. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
No to jo, taky máš Tomáška a to je záhul... Připadám si teď, jako bych byla vůči všem věcem kolem prcka imunní nebo co, že mi to tak nějak všechno nedochází, z čeho vy ostatní máte strach a na co se těšíte. Je to fakt takovej divnej pocit, stejně tak jako se přihlásit na VŠ, že na to už prostě nemám
15. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
ivi o Tomovi mi nemluv, poslední 3dny jen řve jak ho dám na zem a neplazí se po někom, a vzhledem k tomu že jsme furt sami spolu tak se plazí jen po mě, večer jsem KO. Já se na porod těším, těšila jsem se i u Tomáška je to poslední překážka co mě dělí od toho at mám svoje zlatíčko u sebe :slight_smile: a ta bolest za to stojí, prostě to tak je. Jen jsem zvědavá kdy se jeho výsost rozhodně obrátit hlavičkou dolů
15. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Smar já nemůžu říct, že bych se těšila na porod, ale jsem "zvědavá", takže se na to celkem taky i těším, i když nějaký ty obavy určitě přijdou. Jen mám fakt dojem, že budu úplně mimo, nebudu vědět co a jak, snad ani jet s kočárem :confounded:
15. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj holky, dobre rano...bohuzel musim konstatovat, ze se nam Natalka naucila vyrvavat po nocich, manzu jsem uz poslala spat jinam, uz ma spankovy deficit - mala jodlovala do dvou do rana, pak jsem ji ukonejsila a odpadly jsme obe. Ted Natalka pekne chrupka a ja se jdu pridat :wink:

Ivi: myslim, ze v podstate jakekoliv pocity jsou v tehu normalni. Ja porod skoro cele tehu taky neresila, rikala jsem si, ze je mimi v brise, tak musi taky ven, bat i tesit se jsem se zacala tak kolem 38tt - to uz to chce mit clovek na jedne strane za sebou a drzet mimco v naruci a na druhe se zacina bat neznameho, zda to zvladne a jake to bude. A hlavne se porad pozoruje, jestli UZ je to ONO...
15. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
ivi neboj budeš vědět co a jak, to přijde samo :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
holky díky.... :slight_smile: ... asi na tom budu jak ty zdeni, až se to začne blížít, pocity se znásobí. Teď se jdu ještě natáhnout, včera jsme šli spát v půl 1 a bolí mě hlava
15. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Ivi, já jsem si přišla imunní vůči dítěti do velkýho utz. Vždyť já nemám ještě ani nic nakoupenýho, protože jsem si pořád říkala, netěš se, co když se vyvrbí tohle a tohle... pořád jsem si mimi nepřipouštěla a najednou až teď to přišlo, že když cítím jak kope, tak konečně vím, že ve mě opravdu něco roste. :grinning: A když se podívám na ty vaše krásný drobečky, tak se začínám těšit na ten náš pokládek. Ale doteď jsem si fakt připadala divně - jako že se mě to netýká...
15. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
ahoj holky:slight_smile: dneska měl toník kráslovskou vyjímku - v pět šel ke mě do postele a tatínka jsme poslali spinkat vedle :sweat_smile: Pročůral se totiž uplně skrz na skrz a v 5 ráno se mi faaakt nechtělo převlíkat jeho postýlku - tak jsme to vyřešili takhle :sweat_smile: Ale jinak spinkal jako jezulátko :wink:

anoli: máš pravdu, může to být jiné....ale pravděpodobnost, že mě kdy čeká normální porod je dle doktora skoro nulová...Jakmile by mělo mimčo odhad nad 3,5kg .- jsem jasná...a u nás v rodině máme v genech veliká mimča....a navíc říkal, že jakmile nastane sebemenší komplikace tak jdu na císaře :confused: A pochybuju že bolesti budou menší.... :unamused: Ale stejně chceme fakt zatím jenom Toníčka, takže to neřeším :wink:
15. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit, dlouho jsem tu nebyla, tak nějak vás zanedbávám co? :grinning: Petřík má teď rýmu, ale už je to lepší, stále odsáváme před každým jídlem.Teď spinká v lehátku :slight_smile: Jo maminky, myslíte, že může spát v lehátku celý den, nebo si tam hrát, nekřivý se mu záda?Já ho teď nedávám moc do postýlky, kvůli té rýmě, on jak je rovně tak ty soplíky pak polyká a dusí se tím, i v postýlce má tatínkův velký postář :slight_smile: Jukněte do albíčka na žabáčka :grinning:
15. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky,
luci, Petřík je kouzelný :slight_smile: Co bříško, už je to lepší? Mě malá začala nějak ublinkávat, už jedno ublinkávací období měla a teď zase, ale není to tak hrozný.
15. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Čau holky, tak mě ráno odsáli litry krve :grinning: jako 6 ampulí najednou, to jsem ještě nezažila :grinning: teď hlavně aby bylo vše ok...

Sari, Luci fotky jsou krásné zlatíčka malý, pěkný, roztomilý :dizzy_face:
15. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
mili, tak to jo, když ti to řekl doktor, chápu, že máš obavy, aby to nebylo stejné...

ivanau, pro mě bylo 6 ampulí taky poprvé, ale kupodivu jsem to přežila v pohodě. :wink: A co ty?

luci, žabáček je nádhernej!!! :grinning: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Anoli já taky, asi mě zacvičili u toho IVF, to mě jí sice nebrali tolik, zato ob den asi 5x a pak ještě narkóza. :sweat_smile:
15. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Sima: Petříka už bříško netrápí, má za sebou přesně tři měsíce, takže musím zaťukat máme pokoj :slight_smile: Ze všech těch kapek co jsme na to měli nám nejvíce zabraly Baby Calm, až moc bych řekla, zase má nakakáno skoro v každé plíně a nekroutí se.My zatím neblinkáme, občas po jídle, když se s ním nějak pohne jinak, tak mu z pusinky něco málo vyteče, ale jinak ne :slight_smile:
Iva,Anoli díky moc :wink:
15. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
luci petřík je kouzelnej - už jsem chváloila na fb :sunglasses:

anoli - právě...ale uvidím, jak to všechno ještě jednou bude :wink:
15. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
luci souhlas.. baby calm zatím u nás vede..a těší mě že máme skoro 2/3 za sebou už jen měsíc.. :slight_smile:)ale je to lepší než to bylo dřív..
15. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
holky ptala jsem se na to lehátko, nevíte zda je to dobré aby tam byl celý den?
15. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
mili, máš správnej přístup :wink: nemá cenu řešit to teď, když to není aktuální - taky jsem se to takto naučila, protože dřív jsem řešila každej problém ještě před tím než nastal...
15. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
ivi, koukala jsem se ti do albíčka a zajímalo by mě, na kolik tě vyšla látka na povlečení do postýlky... jestli se to vyplatí ušít nebo koupit, víš?
15. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Anoli, já jsem si taky šila povlečení, viz album.Látka mě stála 110Kč metr, vyjde kol 300kč, takže tak nějak na stejno jako když koupíš, ale já jsem si to chtěla ušít sama, udělalo mi to větší radost než to kupované a hlavně jsem v těhu zabila čas :grinning:
15. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
holky..dneska jedna známá porodila Sophii, moc nechápu proč vybírají taková jména ještě s ph k vyloženě českému a obyčejnému jménu..Holky...když jste vybíraly/nebo vybíráte jména díváte se i jak to zní s příjmením?? jako zda to není divné být Sophie Křížová..já nevím no..
15. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
jo Šary koukala jsem na to hodně:slight_smile:K našemu příjmení se Petřík hodí a ještě se mě líbilo Šimon Pospíšil :grinning: ale to mě neprošlo u manžela :grinning:
15. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
jinak kamoška má 10ti letého syna a jmenuje se Jim Pavlíček :grinning: to je síla
15. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
no já jsem měla ve školce Jessicu Novákovou :slight_smile: jako to nechápu.. to původně k tomu jménu chtěli Mia..chápeš to..to mi přijde hrábnutý... chudák holka
15. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
sari my jsme se k příjmení dívali, sice ne úplně protože Tomáš se k příjmení moc nehodí, je totiž Tomáš Šmarda ale koukali. Na holčičku se nám hodně líbila Annabella ale nedali bychom to právě kvůli příjmení. Takže já myslím že aspon trošku je třeba se koukat, i když Sophie má ještě výhodu ta má šanci že se svého příjmení zbaví až vdá, u kluka je to horší- kamarádka má Banjamina Kiszu což se mi tak moc nehodí
15. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
luci, díky za radu :wink: No, já jsem si myslela, že to třeba vyjde levněji, ale když je to takhle, tak ho asi koupím, protože nejsem tak šikovná, abych si ho ušila.

sari, my při vybírání jména taky vždycky zvažujeme, jak se to bude hodit k příjmení... snad se bude hodit to, co máme ZATÍM vybrané - pro holku: Sofie Nela Mikulecká a pro kluka: Nikolas Mikulecký. Co myslíš? Není to tak hrozný? :grinning:

Jdu na obídek, všem přeju dobrou chuť! :wink:
15. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.