• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Luci, u meho lehatka je napsano, ze v tom deti nemaji byt dlouho, treba kdyz spi, tak se maji dat do postylky, ale chapu, ze se petovi v lehatku lip dycha

mili: uz taky pisu pri kojeni :grinning:

sary: my jsme si jmena psali spolu s prijmenim a koukali, jak to vypada
15. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
zdeni vítej v klubu :grinning: :grinning:

holky my teda vybírali dost podle příjmení....Antonín Dobrovolný zní přeci krásně :wink: JIné než české jméno by k tomu stejně nešlo..... Nejlepší je Pamela Lakatošová - kamarádka ji měla ve školce prý.... :grinning:
15. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak my taky přemýšlíme jestli se to hodí k příjmení jelikož máme příjmení jakokdyby jméno
tak třeba Tomáš Lukáš by prostě nešlo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky holky, jak se máte?
Dočítala jsem.
Mili moc děkuji za popis tvého porodu, vůbec jsi to neměla jednoduché, ale jak říkáš mimi za to stojí, Pobrečela jsem si ale hodně jsem přehodnotila své tvrzení, že bych šla dobrovolně na císaře. Prostě to budeme muset zvládnout ať už to bude jakékoliv. Manža bude se mnou a to jsem moc ráda.

Fotečky vašich mimísků jsou krásné, jsou rozkošní!!

My jsme dnes byli na kontrole a jak jsem si myslela, že malá je hlavičkou dolů a připravuje se tak mě dokonale převezla až mě to zaskočilo, že je příč přes bříško. Má ještě čas se zase otočit. Při měření nám vyšla průměrná váha 2295g. Jenže nechápu, jak jsem mohla přibrat za 14 dní 3 kg. To je fakt moc. Ale mám prostě pořád hlad.
15. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Bari, já ted ke kenci tehu taky řibírala tak jak ty rychle, mimčo ted prostš rychle roste...

Jinak holky těhulky, chci vás uklidnit, ne každý císař proíhá jak u Mili, ta si to protrpěla,ale moje kamarádka šla na plánovaného císaře kvůli poloze plodu a pak lítala po porodnici líp než já, potrhaná velkou hlavičkou, když se tam dole člověk moc potrhá,tak toho šití je asi stejně:frowning2: ona fakt byla uplně v pořádku a spokojená...takže každý to má faaakt jinak. žádné strachy, u vás to bude určitě v pohodě:slight_smile:

Jo jinak jsem vám zapomněla říct, že mi o víkendu psala Gol, nějak nestíhám...moc vás pozdravuje.

Vyslala jsem dědečka s vnukem na krátkou procházku jen an 20 minut jsme jim řekla, neb venku je pod nulou a oni už jsou tam i dýl, tak začínám být nervozní:slight_smile: holky jak oblékáte tedka ven ty vaše mimuška? já dávám body, dupačky, tenkou mikinku a dnes jsem dala i takovou tlustou mikču a zavinovačku, fusak a dnes i deku. malý je totiž v zavinovačce jen po hrudníček, vždy se z ní vykope a pak má i přes noc ještě jednu tenkou vrstvu nahoře, protože je vlastně v zavnovačce jen nožičkama:slight_smile:

jo holky a jsme moc spokojená s klasickýma starýma zavinovačkama na zavazování, můžu to různě stáhout, bud volně, jen at se neodkope, nebo fakt pořádně,ale přes den malému vyhovuje volnější zavázání, aby mohl kopat nožkama, trápí ho prdíky...tu rychlozavinovačku jsme ještě ani nevytáhla ze skříně, musím to zkusit, ale asi se mu v ní nebude líbit...bude v ní moc svázaný:slight_smile:no uvidíme:slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
BArus to jer super že má malá tak bezva váhu a neboj to se ještě určitě otočí :slight_smile:
já mám taky pořád hlad a už jsem přibrala 9 kilo tak začínám mít pocit že se ze mě stává malá hrošice , no snad to pak shodím :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Raduš a má ty zavinovačky někde vyfocený ? co se myslí tou klasickou ? a co tou rychlozavinovačkou ? my asi nemáme ani jednu máme jen takovou tu bílou jak jsou tam ty volánky :frowning2: tak v tom mám zmatek
15. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak sem tu zase :grinning: holky ja sa normalne uz tesim na vanoce ale na druhe este viacej to uz bude aj malinky vonku :slight_smile: teras som dojedla a uz zasa som hladna
ofi-ty si sa mna tusim pytala ci uz mame kocarek doma jo mame :slight_smile:
vcera som si zepisovala co este potrebujeme ufffffffffffffffffff
15. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak ja mam zavinovacek asi 5 :grinning:
ked som dosla na slovensko tak som si hned kupila tu rychlozavinovacku a na druhy den som dostala od bratovaj zeny dalsie tie stare klasicke :slight_smile: vyskusam a uvidim aka bude vyhovovat :wink:
ale som rada lebo jedna z tych bielych je krasna na krst :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
holky já taky píšu při kojení už asi 2 týdny, je to pohoda :slight_smile: , když se teda malá nevzteká, ale to je jen jednou za čas a spíš večer
Luci, super, že bříško ho už netrápí, tak to mám taky naději :grinning:
já o tom lehátku taky přemýšlím a taky o manduce, máte někdo zkušenost, nevím dost se píše, že je lepší dávat mimča na hrací deku než do lehátka, že se tam víc snaží a hýbají se... Něco jiného je samo když mají rýmu nebo blinkají...
15. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
ahoj holky.
Jsem ted pre hodinu vybirala posledni darek manzilkovi......a vybrala jsem toto, snad budu mit uspech.
http://www.fiskars-obchod.cz/fiskars-zahrada/nuzky/nuzky-na-silne-vetve/velke-dvourucni/fiskars-nuzky-na-silne-vetve-prevodove-jednocepelove-l-112580/

Jakpak se jinak mate???
15. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj Sluni a vybrala jsi ty nůžky ? nějak se mi to tam nezobrazuje :frowning2: jinak ta firma vypadá velice dobře :slight_smile:

mám se dobře jen zatím nestíhám nějak předvánoční přípravy,ještě jsem nezačala péct a chtěl bych aspon něco aale dárky mám docela koupené tak jsem trochu klidnější ještě nemám pro rodiče všechny tak budu muset něco vymyslet .
A jak se máte vy a co Jiříček? a Terezka?už je zdravá ?
15. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
ofi Jojo, nuzky jsem vybrala-zkusim najit jiny odkaz. Myslim, ze bude manzilek prekvapeny. :dizzy_face:

ofi S Terezkou jsem byla dnes na kontrole. Uz je zdrava, ale ma mit jeste klidovy rezim a drzet se spis doma. Dnes ma sice spatny den- desne se vzteka a neposloucha, ale jinak je to milacek.
Jiricek je zlaticko. Ted uz skoro 4 hodiny spinka. :astonished:
Ja uz mam skoro vsechny darky zabalene. O vikendu pojedeme na velky vanocni nakup do Globusu.
A co ty a mimisek?
15. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
snad tento odkaz pujde otevrit
http://fiskars-online.cz/p/485/
15. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
Sluni taktoje fajn že Jiřík je hodný a Terezka určitě bude :slight_smile: :slight_smile:
Jsi šikulka že už máš všechno zabalené a udělané tak to já ještě ne, ale vidím to tak na štědrý den a nebo den před tím.
Mimísek je hodný snad v pátek na kontrole zjistíme jak je veliký jsem zvědavá taky jsem dlouho nebyla na ultrazvuku tak jsem zvědavá a i trochu napjatá jestli bude vše v pořádku. Ale snad jo .

Nůžky super.
15. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Čauvec, tak jsem vás dočetla a k těm jménum...měli jsme ve škole holku a ta se jmenuje Pandora Loštáková a její sestra Minerva :sweat_smile: taky dobrý ne :sweat_smile:

Zabalené dárky ještě nemám, ale nechávám to schválně na později, je to taková pěkná atmosféra a taky se pak nemůžu dočkat co ti druzí na to :grinning: Na Vánoce se moc těším manžel je letos doma výjmečně, loni byl také, takže je téměř jisté, že příští rok bude v práci...but na denní nebo na nočí...takže první vánoce s miminkem,budou trošku jiné. Říkala jsem, že je škoda, že to tak vyšlo, že bych to daleko líp rozdýchala letos než asi příští rok...no ale musíme být rádi za to jak to je...
15. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Holky já nemám ani jeden dárek. No jeden spíš pozornost do našeho domečku - udělala jsem nám (mě a manželovi) kalendář z fotek na zeď. Náš první kalendář první rok v domečku. :slight_smile: Jinak nemám prostě nic a nic mě ani nenapadá.
15. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
To ja letos darky musim balit a predstihem. Pak by toho bylo moc. Musim vyuzit kazdou volnou chvilku...

iva Tak si udelate pristi rok Stedry den az 25.12., aby jste mohli byt vsichni spolu.... :wink:
15. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Ivčo máš svatební fotky na beremese?? Kdyby ti to nevadilo a dala mě odkaz, ráda bych se mrkla :slight_smile: díky
15. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Sluni to je taky možnost, uvidíme jak to výjde, slouží dvanáctky 4dny po sobě...ale stejně 24 je 24, tak to cítím já, prostě je ten den něčím jinačí :dizzy_face:

Ivi tak ještě na dárečky trošku času máš... :wink:
15. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
iva jo, souhlas Stedry den je 24.... Me to napadlo proto, ze to takhle mela svagrova-jeji tatinek chodil kkazdy rok 24.12. do prace, tak meli stedry den 25.12.
15. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Víš co já si říkám, že buť je v práci do 18hod. tak se půjde ke stromečku v 19...no a nebo jde do práce na 17 hod. a to budeme muset večeřet dřív....třeba denní mě příjde lepší, ten večer už se pak tak posedí nad dárečkama a užívá se té atmosféry...ale sama bych doma nebyla, kdyby šel na noc, tak by nás pak hodil asi k našim...
15. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
http://www.beremese.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=417303&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
Ivi tady to je....

Holky já každej rok nakupovala průběžně snad už od srpna, co mi kde padlo do oka a měla všechno, ale letos je tolik dalších věcí, starostí a výdajů, že to prostě nešlo. No koupím jen drobnosti. Jen to bude takové "nikde nic", ségra dojede až 29., u rodičů budeme teda jen tři a ještě bez stromečku, pak u tchánovců bude lidí víc, ale jak se dlouho nesedí u stromečku a dlouho se nerozbaluje, tak mě to prostě nebaví! To není ono!!! :grinning: :sweat_smile: Já mám radši plno prkotin než jednu velkou věc, hlavně když je ta společná chvilka napětí při rozbalování co nejdelší. Je to stupidní, ale tohle jsou pro mě vánoce. To očekávání i za ostatní, co tam najdou a tak. :slight_smile:
15. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
Ivi moc vám to slušelo, jsem viděla v albíčku, že jsi se vdávala s bříškem a nějak jsem to ani nezaregistrovala, tak jsem chtěla mrknout díky :wink:
15. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
aha, tak to jsi se mohla mrknout rovnou do alba http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=487324&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F :wink:

Jinak moc děkuju za tu chválu :dizzy_face:
15. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
jé až teď si pořádně čtu, že jsi album viděla :sweat_smile:
15. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
Holky, my jdeme zdobit stromecek...... :dizzy_face:
15. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
sluni závidím :slight_smile:
15. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Super to druhé je to co jsem chtěla :dizzy_face: já myslela, že máš jen těch pár fotek v albu...díky moc...
15. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Sluni už? Vy zdobíte tak brzo? Ale aspoň atmosféra dýl trvá :slight_smile:
15. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.