• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
mili, sary, to mate tezke, ona kdyz ji necham, tak proste jeci a jeci a ja na ton nemam nervy...ona sama z toho jeste nema rozum, nechci ji nejak trapit a zaroven se chci vyspat a manzel taky...ja to jeste jakz takz dozenu pres den, ale on musi pracovat. jinak pres den mi spi dobre, budi se tak po trech hodinach, po kojeni usina. obavam se, ze to ma po mne, ja to mela taky otocene :frowning2:

a dudlika mi plive a kdyz ji ho dam, tak mi hysterci jeste vic :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Simi já ji asi začnu odpol budit..nebo nevím.. ona venku ráda spí, a pak mi spí i hodinu či dvě doma.. jenže pokud s ní jdu dopol, tak spí i odpol a večer taky řádí..no kdo se v tom má pak vyznat..

Jo Zdeni, dost se nám osvědčilo hooodně vyvětrat před spaním, protože ráda spí venku a taky spíme tak v 18st. i méně..což je pro mě šílený tak jsem si pořídila v ikee pořádnou deku ..toto Sofinka po mě fakt nemá :slight_smile:)
Zdeni já to to chápu, taky bych ji dlouho nenechala ječet.na to je ještě malá ji nechávat vykřičet..jinak je možné že to má otočené a dudlík..zkoušelas ten obyč co máme my..a Luci, takový ten český za 20kč?? mě jiné nechce neb jsou krátké tento má narvaný celý v puse :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
zdeni ja myslim, že se to prostě upraví časem - ona natálka pořád nebude spinkat přes de od kojení ke kojení... toník mi už ted spí jen 3x denně, ale většinu dne je už vzhůru - hraje si a potřebuje pozornost...až trochu naty povyroste, přes den ji zabavíš, unavíš a v noci ti bude spinkat lépe :wink: zdeni a hladem ti nebrečí??
16. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
jo ještě mě Zdeni napadá.. jak často ji přes den chováš a mazlíš se s ní..já včera jak byla ve škole tak jsem od 1 do 6 vpodstatě s ní nebyla vůbec v kontaktu krom kojení.. večer jsme přišly a nakojila jsem ji dala do postýlky že budu vařit a nechtěla tam být tak jsem si ji vzala do ruky, pomazlila se s ní.. aby mě cítila..
16. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
holky malá mi usla na hrací dece..mám ji dát do postýlky nebo nechat na dece??nějak nevím..
16. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Mili,snad jo, zatim ji sice pres den muzu vzbudit, ale to zas bude jecet ve dne, pak bude pretazena a v noci mi taky neusne, to uz mame taky za sebou :sweat_smile:

Hlady mi nebreci - kdyz ji dam prso, tak ho jen duda.

Sary: my se oba s manzelem s Natalkou mazlime dost, ona je tak sladka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ona je sladka, i kdyz jeci, jen kdyby nebyla tak hlasita :grinning: Ten dudlik tu asi nesezenu a do CR se jen tak nechystam :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
horuca debata :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Asi to zkusime s nejakym vecernim ritualem - zkusim ji dnes kolem 7 vykoupat, nakojit a soupnout do pelisku a uvidim, co to udela :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
zdeni ja myslim, že to prostě chce jenom čas...A ještě můj osobní názor (ale neber to nějak zle prosím) - myslím si, že právě proto je i dobré koupat denně - vytváří se tím určitý rituál a děti pak mnohem lépe spí... :wink: Ale znovu opakuji - každého věc :wink:
16. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
zdeni já ti ho klidně pošlu :slight_smile: dej mi do ip adresu :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
mili, ja to zle neberu, myslim si to taky, ze deti nejaky ten ritual potrebuji, jen tady se proti tomu kazdodennimu koupani tak broji. My oba s manzou mame ekzemy, tak se bojim, aby jsme ji castym koupanim neuskodili. Ale chci to ted zkusit postupne pridavat.
16. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Zdeni my koupeme ob den..Sofinka vodu sice má moc ráda, ale myslím, že obden stačí..a každodení koupání vysušuje a ona je dost vysušená ..má to po mě.. večer ji ale pokaždé dělám masáž olejíčkem to je náš rituál :slight_smile: každý si najde to co mu vyhovuje.. jak píše Mili, každý má něco.. do mě se třebas někteří pustily, když jsem napsala že si monitor nepořídím, nemám ho ne necítím ani potřebu ho mít..prostě každého věc..vím že se může cokoliv stát a to s monitorem nebo bez...asi tak :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
zdeni já jsem si jistá, že ji neuškodíte, ale naopak pomůžete - koupání se uvolní a bude vědět. že po koupání se spinká :wink: Já jsem taky atopik a koupala jsem se denně...

sari nech jí na dece :wink: to ničemu nevadí...
16. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
sari přesně tak, každému vyhobuje něco jiného a hlavně správně je všechno, co děláme s láskou :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Mili prubla jsem tu odsávačku..jako jen trošku a docela sranda :slight_smile:)) takové zvláštní.. :sunglasses:
16. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
sari - to Ti přijde jenom ze začátku, pak už je to standard :wink: Já poprvé nevěřila, kam až se moje prso dokáže natáhnout :grinning: :grinning: :grinning: kolik jsi odsála?
16. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
sary, to bys byla moc hodna, ja ti tu adresu napisu, az dokojim :wink: jinak my monitor taky nemame...

mili, urco to dnes vyzkousim a snad se i vyspim :wink: uz se tesim na pristi tyden, to uz bude mit Andreas konecne dovolenou, ted ho mam zas pryc :frowning2:
16. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
zdeni chtěla jsem Ti nabídnout to samé - když budeš cokoliv potřebovat, tak písni a já Ti to pošlu :wink: jinak my máme v rituálu i zpívání ukolébavky...každý den ta samá a toník už ji moc dobře pozná! :wink:
16. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
mili, my mame hraci strojek, ale myslim, ze se naty moc nelibi :grinning:
16. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
zdeni on se zalíbí:slight_smile: toník ted nedá bez kolotoče dole ani ránu :wink:
16. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Mili já to zkusila tak minutu a bylo to 20.
Zdeni není problém. pošlu ti to.. :slight_smile: já stejně musím do soboty na poštu tak bych to poslala v obálce.
16. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
a co zpivas?
16. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
zdeni halí belí :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
mili: :grinning: :grinning: :grinning: tu bych snad taky jeste dala dohromady :grinning:
16. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
zdeni: určitě :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
sari tak to máš hodně mlíčka :wink: mě někdy i 20 trvá dlouho..mám ho prostě tak akorát :wink: ale někdy to je hned..záleží asi ajk se vyspím :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Sofince taky zpívám máme takové zpívací dny.. nejradějí má pec nám spadla :slight_smile:)
16. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
sari: ip

taky Natalce zpivam, samozrejme cesky, nemecke pisnicky ani neznam, to bude muset asi obstarat tatinek :grinning: nebo jsme jeste minuly tyden dostali nejake cd nemeckych detskych pisnicek, tak si to budu muset s Natalkou pustit :grinning:
16. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
sari u nás vede kalamajka mik mik mik, sluníčko sluníčko a teletubbies :grinning:
16. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Téda holky zajímavá debata jsem ráda že se tady něco přiučím ale určitě až budu ve stejné situci budu se Vás ptát :slight_smile: :slight_smile:

Jinak tady hustě sněží jsem z toho hotová cesty budou hrozný a já musím jet domů a ještě aspon 4 dny chodit do práce :frowning2: no doufám že na cestách nebudou jezdit nějací debilové a že mě nesmetou :frowning2:
16. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.