• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
goly ahojdy, jak se cítíš??
30. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
mili mám dokončenou VOŠ sociální a dělala jsem ve Zlíně VŠ, obor sociální pedagogika, první semestr a zkoušky jsem normálně v pohodě udělala ale v druhém mamka změnila práci tak bylo problém hlídání no a jak jsem otěhotněla a měla nařízeno ležet bylo to zrovna v letním zkouškovém období, neměla jsem na to myšlenky se učit, manža pryč tak ani čas se učit, navíc hlídání taky ne-mamka v práci, manža byl pracovně celý červen pryč a část července taky a přerušení mi nepovolili takže jsem ukončila studium. ale chci si VŠ dodělat ale tady v Ostravě, to mám půlhodiny autobusem tak to snad nějak půjde

a ty homeopatika potřebuju poradit jaké homeo jsou na zoubky a dávkování, Toma zas trápí tak jak ještě nikdy, gel mu nepomáhá vůbec a panadol mu pořád dávat nechci, chladicí kousátka nechce on tak že bychom vyzkoušeli homeopatika
30. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak jsem zas tu, tedy docitat poprve nestiham :grinning:

Materstvi si uzivam, ale ty zacatky jsou narocne, jsem jeste dost unavena, siti taky neni prijemne, ale neda se to srovnat s radosti z Natalky:slight_smile: Dneska me treba poprve pri prebalovani pokakala :grinning: :grinning: :grinning:

Copak dela asi Raduska? Mate nekdo zpravy/fotky?
30. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
smar a jak přesně ho ty zoubky trápí - popiš mi jak se chová a jak vypadají jeho dásničky? má průjem? kdy jsou jeho problémy nejhorší? přes dennebo v noci?
30. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
HOLKY MATE MUJ OBDIV S TEMA ŠKOLAMA A ZKOUŠKAMA.
TAKY MAM DOTAZ, JSOU TED V AKCI PAMPERS SLEEP AND PLAY, ASI JE ZBYTECNE JE KUPOVAT DO ZÁSOBY PRO VĚTŠÍ MIMI A MENŠÍMU MIMINKU ZASE NEMUSI SEDĚT. UVAZUJU SPRÁVNĚ?
HOLKY CO JSTE PŘIBLIŽNĚ STEJNE NA TÝDNY JAKO JA,JAK VELKOU MATE UZ ZÁSOBU PLEN A JAKÉHO TYPU. MAM ZAOSTŘENO NA TY BELLA HAPPY NEWBORN A PRIPADNE Z DROGERIE DM.
MOC DEKUJI ZA VAŠE PRIPOMINKY. MEJTE SE FAJN. PA
30. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
dobré ranko, dneska budíček v 5:15 a já pořádně usla ve 3 ráno tak jsem super vyspaná :slight_smile:, ani s ním nemůžu jít spát protože jdem hlídat kámošce kočár takže mi usne venku v kočárku a bude spinkat venku takže smůla

mili-prst málem až někde v krku a tlačí si na zoubky a u toho řve, v puse cokoli co najde, u čeho zrovna je-včetně nábytků, slimtá, nemůže pořádně usnout jak ho to bolí-už usíná a najednou prst do pusy a řev a je po spaní, dásničky trošku nateklé a průjem ne ale řidší to je a kadí tak 10x denně a ted je to hrůza přes den, v noci se to celkem dá
1. pro 2009 v 06:13  • Odpověz
dobré ráno
1. pro 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: no s těmi plenkami by mě to taky zajímalo tedka mají v akci tu Belu a mají za 50% slevu ale mají jen na 2-5 kilo tak nevím jestli to mám vzít ?????
1. pro 2009 v 07:28  • Odpověz
já mám jedno balení 2-5 kg a druhé 3-6 a to si myslím, že na začátek stačí, pak manža přikoupí :slight_smile:
1. pro 2009 v 07:46  • Odpověz
ahoj holky.
Baru já bych je klidně koupila.. já použila 4 balení po 48ks 2-5 kilo a ted jedeme na 3-6 a koupila jsem si ty sleep and play velké balení co je ted v akci za 119Kč, víš co..já použiju za den tak určo 8-10 plen.. takže těch 72 co tam je nám vystačí tak na těch 8 dní..
1. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
ofi kup jedno balení určitě využiješ, jedině že bys měla 5kg dítě což snad ne :grinning: :grinning: , kde na ně mají 50%slevu bych koupila, u Toma jsme na nich byli hodně dlouho a počítám že ted bude taky malé mimčo

ty oranžové sleel and play bych moc do zásoby nekupovala protože co vím z okolí většina děti je z nich osypaná

baru většímu mimčo do zásoby moc nekupuj, akce na plínky jsou fakt dost často a jak píšu výš konkrétně po těch oranžovaných pampers se hodně dětí osypává
1. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
baru já mám doma už nějaké ty belly-co mi zbyly po Tomovi a ještě koupím v DM drogerii to velké balení pampers když už na něj máme slevový kuponek :slight_smile: ale uvažuju že bych pak někdy vyzkoušela ty jejich co dělají, celkem si je chválí
1. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Smar tak to se tam půjdu odpol. podívat snad je tam ještě budou mít :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
ofi jen běž :slight_smile: neztratí se to a já mám doma ještě asi 4balíky po Tomovi :slight_smile: jsou celé takže to ničemu nevadí že zůstali :slight_smile: kde je ta sleva?
1. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
V hypernově --nevím jestli všude na letáku jsem totiž viděla jen ty pampersky, ale u nás právě mají ty Belly. tak možná to vyměnily protože je nedostali.
1. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
ofi dík, jak dojde manža vletím tam :slight_smile: stejně tam potřebuju mají tam ted slevy na ledové kaštany apod.a ty manža miluje a já pro něj ještě na mikuláše nic nemám tak mu koupím :slight_smile: a malému něco taky i když ten to bude mít na příděl, má rád kinder čokoládky tak ty :slight_smile: dostal na narozky ale už nemá ani jedny protože mu je tatínek sežral a ani se ho nezeptal zda mu je dá
1. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Smar : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo chlapi to znám u nás to vždy mizí velice rychle
1. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojky! :slight_smile:
No já mám ty z DM 2x po 28ks na 2až5kg a pak zatím žádné.... Asi koupím ještě jedny anebo rovnou nějaké 3 až 5 (6) a to zkusím tu Bellu. U nás mají v akci taky ty Papmers sleep ... ale jen na velké děti a já se doma fakt nehnu. Jen kdyby jste mi poradili, kde tu Bellu teď v akci mají. díky moc
1. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
ofi u nás taky, já si pro něco jdu že mám chut a tam nic, on všechno sežere to jinak nejde říct, vezme si k televizi milku, já za 15minut přijdu že si dám a je tam jen prázdný obal :grinning: :grinning: :grinning: takže mikuláš přijde i pro něj, dostane ledové kaštany, milu, kinder čokoládku a pomelo nebo grep, to miluje :slight_smile: .-).akorát teda počítám že mě v hypce bude čekat jen prázdný regál protože kinder vejce má být za 10 Kč a ledové kaštany snad za 5 Kč
1. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Dobre ranko.
Jak se vsichni mate? Co je noveho? Posledni dobou vas zanedbavam, ale nestiham docitat.
Terezka je opet nemocna. Opet kasel a ryma. Zakaz skolky az do konce roku. :rolling_eyes: Me svihne. :unamused:
Jiricek ma stale rymu a pry ji kuze mit i rok. Terezka nosi ze skolky kupu bacilu, tak se nestiha uzdravit. :frowning2: Ale ma uz 4,2kg a 53,5cm. :dizzy_face:
Ja mam zanet dutin. Vcera vecer jsem myslela, ze umru-mela jsem migrenu od bolesti dutin. me telo me prestavalo uplne poslouchat. Myslela jsem, ze si snad budu muset zavolat sanitu. Ale pak to zazracne preslo. :sweat_smile:
Manzilek jel k doktorovi dnes. tez mu neni dobre.
Jsme uplny lazaret. :pensive:

Zdenicko vitejte doma, holky. At mala moc nezlobi a pekne spinka a bumba.
:dizzy_face:
1. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
ahoj sluni, jak to čtu tak se hlavně brzo uzdravte když u vás ty bacily tak řádí. Tom naštěstí je na školku malý tak mi bacili nosit nebude až se Honzík narodí. Jak tak na vás koukám jste fkat lazaret, nemáš někoho kdo by k vám mohl přijít trošku pomoct at si můžeš odpočnout

no a máme nové miminko-Jindřiška, včera se narodil
1. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
smar Diky. Mamka obcas vypomuze, ale nejde to porad. A tchyne je ted na hlidani u svagrove......treba vypomuze ke konci tydne. Ale pak budu potrebovat pohlidat Terezku, abych dokoupila darky....

O Jindriskovi vim. Parada. Radus moc gratuluji. :dizzy_face:
1. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
sluni jo vím že to nejde pořád ale i občas fakt pomůže, vím to a to mám jen Toma :slight_smile:, ted ho měli rodiče na víkend at si odpočnem a hlavně se dospíme protože mi Tom pořád nespí celou noc a přes den už taky moc nechce. Nemůžeš koupit dárky na netu? my byli ted v Ikei a hrůza ty lidi, to je tak akorát na to at domů doneseš bacil, já už naštěstí vše mám kromě fotoknih a ty si nechám poslat poštou
1. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Sluni teda vy si to tam předáváte navzájemn to je blbé :frowning2: hlavně to chce vitamínky :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Smar a byli jste v týdnu nebo o víkendu ?
Ivi : u nás mají ty Belly na hypernově ,ale nevím jestli to není jen v té naší :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Ofi myslí hyperalbert? u nás hypernova už před víc jak rokem skončila...

Sluni ahoj! Držte se a brzy se vykurýrujte! :pensive:
1. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
ofi fakt je že jsme byli v neděli odpoledne ale myslím že to ted bude hrůza i přes týden

ivi jo určitě ofi myslí hyperalbert, já tomu taky pořád říkám hypernova :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
jo jo myslím hyperalbert :slight_smile: já tomu pořád říkám hypernova protože u nás je i albert tak to tak rozlišuju :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
ofi mám to stejně: mám hypernovu a albert :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Čau holky tak co je nového? Vařím si těstoviny a za chvílu vyrazím na kontrolu. Taky nemám nic pro manžu na Mikulajdu a už bych měla něco koupit :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.