• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
mili Ty jo, to by nenapadlo.....ale je to sikovny napad.
Tonicek uz spinka? Jiricek dnes nemohl zabrat, musela jsem ho uspat.
16. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
leni: mala ma obcanstvi nemecke, cesky rodny list jsem jeste nezarizovala, ale uz jsem si tady aspon vyfasla mezinarodni, ted uz ho jen nechat oapostilovat a dorucit na zvl.matriku do Brna...ale nespecham na to, stejne zijeme tady

holky, v 7 jsme koupaly, male se to libilo, ale ne moc dlouho, pak zacala plakat, asi hlady - tak jsem ji namazala, ustrojila, nakojila a ted spi v postylce :slight_smile: nevim, jak dlouho ji to spokojene oddechovani vydrzi, tak jdu radsi taky do hajan :wink:

dobrou noc
16. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dekuju Sluni, mrknu na ne...Chci kombinovat pro zacatek latkovky na doma a jednorazovky na ven, oak se rozhodnu.

Mili ted jsem docetla ten tvuj porod a nemam slov...uprimne, doufam, ze tohle nezaziju, hlavne ze jste oba v poradku.
16. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
oldrisko Ja taky kombinuji-doma latkovky a na vylety jednorazovky...ale kdyby yblo leto, tak bych byla jen na latkovkach. :wink:
zdez Dobrou :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
sluni jojo, už spinká, ale v chůvičce slyším, jak se tam mele a občas knikne...ale nechodím tam, tak nevim, co se tam děje :grinning: :sweat_smile:

zdeni: dobrou:slight_smile: taky v 7 koupeme.. a usla malá sama?
16. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Oldri IP :slight_smile:
cesta byla děsná strávila jsem přes hodinu v koloně no hnus a zítra to bude ještě horší holky budte rádi že nikam takhle nemusíte jezdit :frowning2:

ještě dotaz na pálení žáhy měli jste to některá ? a co na to ? co s tím? díky :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
ofi měla a jak,..je to hnus...pomáhala mi sklenice mlíka nebo někdy i vody. a pak rennie. nejhorší to bylo v noci..to mě uplně natahovalo.takže jsem dost často cucala rennie i v noci. ale v momentě, kdy mikleslo břicho, to přešlo :wink:
16. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
ofi Me pomahalo na zahu studene mliko a Gaviscon.
Hlavne, ze jsi v poradku doma. :dizzy_face:
mili Ja jsem dnes musela Jiricka uspat. Nemohl zabrat. Ale desne jsem si ho uzila. On je tak nadherny. :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
sluni a jak ho uspáváš?
16. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holky, co mate pro mamku k vanocum??
16. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Mili a to Rennie můžou i těhotné ? díky moc za radu zkusím to mléko :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Sluni já mám krémy( noční + denní ), parfém, skleněný pilník a ještě něco budu kupovat.
16. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
ofi můžou, to mi poradil přímo doktor.

sluni já mám pro mamu žehličku na vlasy:slight_smile: chce ji už dlouho, al eneví, že ji dostane :wink:
16. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
ofi To mas pekne darecky. :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
mili Hmmm, to je super darek. To ja bych asi u mamky neuspela....ted ma zase obdobi, ze si vlasy dava na natacky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
tak co difuzer pro ni??nebo pripravek na zvlnění vlasů??
16. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Mili tak myslím, že zítra hned vletím do lékárny díky za radu ty jsou k nezaplacení :slight_smile:

Sluni : no mamka má v pátek ještě narozeniny takže mám něco i na narozeniny, ale musím to nějak rozdělit :slight_smile: vlastě tedka jsme dodělali s manžílkem MEDOVNÍK tak to bude ještě takový dárek :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
ofi to máte super dárky :wink: jinak sluni má stejného doktora a ten jí ten Gaviscon taky určitě doporučil..v podstatě můžeš cokoliv volně prodejného mi říkal doktor.
16. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
mili Tim bych taky neuspela- neumela by to s difuzerem. :sweat_smile: A pres vlasy je u nas segra, ja jsem pres kosmetiku. :grinning: Ale tu si mamka taky kupuje sama. :sweat_smile:

mili Gaviscon jsem si naordinovala sama, ale je tam napsano, ze ho tehotne muzou. Ale mela jsem ho jen parkrat, kdyz mi bylo fakt zle.
16. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj ofi,
ja na to zkusila jogurt, jenze ted jsem neodolala a otestovala mamcino cukrovi a to me zase rozhodilo travenicko...
Jdu povesit pradlo.

ofi Medovnik.....hmm, mnamiiii. :grinning:
teda, aby to neviznelo spatne, to cukrovi je vynikajici, jen jsem ho snedla nejak vic :grinning:
16. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Oldri asi zkusím to mléko a kdyžtak zítra zajdu do lékárny a koupím to co říkala Mili ty Rennie snad to pomůže

Sluni : jo jo je to mňamka :slight_smile:
Oldri nám je to jasné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a koukam ze mi to rozhodilo i gramatiku :grinning: .Jinak Ofi IP a dobrou noc.
16. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Dobré ránko tak jsem doklouzala do práce a doufám, že odpoledne budou cesty už trochu lepší:slight_smile:
děkuji všem za rady k pálení žáhy :slight_smile:
17. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky..tak mi dneska hezky spinkaly.. Sofinka usla 8 hodin, v 7 jsme koupaly a to bez manžela, ale zvádly jsme to a pak nakojeno a hurá do postýlky.. já jsem ji totiž z odpolední procházky vzbudila, aby mi pak spala v noci.. dvě hodiny spala venku pak jsem ji nechala na chodbě ještě hodinu spát, abych stihla vytřít :slight_smile:) potřebuju dneska a nebo zítra do centra vyzvednout kalendáře pro maminky.. tad yje trochu nasněženo tak nevím zda jít dnes nebo zítra ale mám pocit, že zítra na tom nebude počasí o moc lépe..ted tu máme -7, tak doufám že kolem poledne to nebude tak strašný
17. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobre rano holky :slight_smile:
Ofi, ja taky beru renni, bez nich bych to asi neprezila, nekdy je to paleni zahy fakt hnus. Prave jsem posnidala podomacku vyrobeneho misu z tvarohu, vcera jsem mela celozrnny chlebik s tvarohem a marmeladou. Dr. rikala, ze mimi mi ted bere hodne vapniku, tak se furt cpu tvarohem.
Ja mam pro mamku kabelku, parfem, make-up a klasicky kajdy :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Zdeni: ja budu rodit v CR, takze Arthur bude mit hned ceske obcanstvi a rakouske budem pak zarizovat. Na zvlastni matrice v Brne jsem si ted vyrizovala cesky oddaci list. Nastesti mi to tam znama trochu popohnala, bo jinak maji lhutu mesic na vystaveni. No jo, ceska byrokracie...
17. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj Sari a Leni :slight_smile:

no venku je fajt krásně tady nám začalo i svítit sluníčko, jen kdyby na těch cestách to bylo lepší jinak myslím, že kolem oběda bude tepleji , ale asi o moc ne protože jak je jasně tak se ta zima drží

Leni myslím, že mimi mě taky ubírá vápník bolí mě stále zuby a dásna :frowning2: tedka jdu do sebe nasoukat jogurt
a jak děláš "domáckou mísu " ??????
17. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.