• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
mili, myslim si, ze jo,my ji koupali az v 21 hod, driv nemel manza cas a bylo to ok, Naty odpadla, ze skoro ani nejedla :grinning: Jen kdyby ji netrapilo to brisko :frowning2:
18. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
zdeni já si to myslím taky..oni se prostě tím koupáním tak zklidní..a pak si na to zvyknou - že následuje papání a spinkání :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky holky! měla jsem tu kamarádku s mimčem ročním, teda to je dáblík už:slight_smile:

Já dnes asi taky ven nedám, ale vyvetrám pořádně chodbu, otevřu dveře od balkonu a to se bude spinkat:slight_smile: ted už mi 2 hodky spí v košíku, ěnjak má ted spavou nemoc a pořád spinká, vadí mu i přebalování.-) dopoledne vydržel vzhůru asi hodinu a půl a ted spinká, napapá se a bude asi zase spinkat, je moc hodný, bobánek můj:slight_smile:

marku, já byla venku včera poprve, měla jsme zánět močáku, ale jak přestanou ty tuhé mrazy, tak budem chodit každý den, tak se musíme domluvit a vyrazit. Jinak doktorka je super, byla jsme u ní poprve, ta plazmovka s pohádkama v čekárně mě uplně dostala:slight_smile: jo a studený odchov, to je její krédo, takže ona posílá ven i nás, že do -10 můžeme:slight_smile: jinak chudák tvůj manžel, ony se tam na šimonka vrhaly uplně všechny tety a všichni tě zdravili, ale neřekli jméno a my jsme tam pak byli už skoro poslední, tak jsme to zkusila a řekla mu od koho má pozdravovat, on toho měl chudák plnou hlavu a říkal, že už toho má moc :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
holky, ja jsem normalne dostala MS...ocistky sotva prestaly a ja uz mam zas MS a to jsem doufala, ze kdyz budu kojit, tak ji mit nebudu :angry:
18. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
š, mě dnes bolí břicho jak před MS, ale uplně, dlouho jsme to nezažila, ale dneska pořád přemýšlím, jestli to náhodou nedostanu:slight_smile: a to kojím fakt pravidelně...
18. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
zdeni tak mě teď napadá, proč ti natálka nemusela tuhle chtít mlíčko - bude to tou MS!! když mi udělal bojkot toník, tak první, na co se mě laktační poradkyně ptala bylo, jestli jsem nezačala brát prášky nebo nedostala MS. Pak mi říksla, že mimčům může mlíčko míň chutnat i když máme třeba ovulaci :wink: Prý se tím mění chuť mlíka - i před tím, než to máme dostat....takže můžou být mimča i nevrlá a tak :wink:
18. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Zdeni měla jsem to samé..volala jsem na gyndu..a prý to není MS ale prostě děloha se znovu čistí.. ze mě pak vypadly takové kousky placenty..docela humáč a pak byl klid..je dobře když to z tebe vypadne samo....
18. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Sary, to uz jsem mela, takove ty krvave chuchvalce, to mi taky PA rikala, ze je to v poradku. Jenze ted je to fakt normalni ms krev :unamused: Uvidime, jestli uz se cyklus nahodil, nebo je to jen cosi v ramci &n a pak to uz neprijde. Ale zatim bych rekla, ze je to fakt MS, jen nemam zadne bolesti...

Vy uz nektera MS mate?
18. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj saronko, zdez a raadus
zdez Ze by fakt MS...ach jo, to docela brzy. :angry:
Ja ani nevim, zda MS mam nebo ne. Od zavedeni teliska nepravidelne krvacim a spinim, takze nevim.... :sweat_smile: Ale pry by u teliska mohla MS i uplne vymizet.

mili Jiricek ma jednu postylku v obyvaku, v te je pres den a nebo je v korbycce od kocarku nebo lehatku.A jednu postylku mam v loznici, asi metr od postele. Ja nevim, cim to je, ze kluci maji spani mnohem krehci nez holky. Vim, ze svagrova s dvojcatama byla taky nestastna, ze kluci desne lehce spali. Vynucovani pozornosti? Mno, nevim. Myslim, ze ne. U Jirika vim, ze se budi diky prdikum. Ale Tonicek na ne netrpi. Tak te asi fakt potrebuje citit... :wink:
18. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
asi jo sluni..ale říkám si, že co chci, vyspalá jsem :slight_smile: asi to začnu řešit až od toho půl roka, jak se všude píše...prostě ho nechám párkrát vykňourat. když vím, že hlad nemám...On totiž ani jako nebrečí, jen si tak kňourá...ale nevim, co si stěžuju co :grinning:
18. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
mili Ja myslim, ze mas Tonicka hodneho a dost poslusneho. Nema zadne trapeni, takze nejake to knourani v noci je oproti jinym mimiskum v pohode. Treba v pul roce ani zasahovat nebudes muset.treba se srovna sam a uz knourat nebude.... :wink:

Jdu Terezce ohrat gulasek...
18. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj kočky ted jsem dojela od doktora už jsem i v práci má tu honičku tak jen ve stručnosti.

Jsme v pořádku ultrazvuk mi nedělal že až příště , neotvírám se a čípek mám taky dlouhý tak je to fajn :slight_smile:

odpo máme vánoční večírek tak tu nebudu :slight_smile: pa
18. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Zdeni právě tak jsem to taky měla..nejdříve kusy pak očistky jen a pak zase ..ale tedy jako nebylo to že by ze mě vyloženě kapalo..přijde mi to u tebe nějak brzo na MS. ale kdo ví no... Já tedy měla MS ted díky té antikoncepci..začala jsem jí brát a asi 8. den přišla MS kojení naštěstí uplně v pohodě..a nemáte ted spurt, máte 3. týden.. jo jinak zítra jdeme na poštu tak koupím dudlík a poletí už k vám :slight_smile:)
18. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak ne jen kluci mají křehčí spaní, protože Nikča není rozhodně kluk a teda spí křehce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera spala na manželovi a spala asi 4h, usnuli jsem všichni,ale nejdřív asi hodinu brečela a naříkala, zase to bříško. To samé dnes, jsem už celkem hotová. Nakrmím jí, místo odříhnutí čumákuje po celém bytě a valí oči, potom se komplet pokadí, potom ji na chvilinku uspím ( je to dost vysilující ) no a za chvilku se zase vzbudí s bolením bříška a jen co ji přebalím a uklidním, zase křičí hlady.
Dnes nepůjdem ani ven, ale hrozně mě to mrzí, dost mě to pomáhá se vyvětrat. Včera jsme byly, ale dnes už je pořád -7 :frowning2: a přitom je to tak pěkné, když je v Praze sníh.
18. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jo jinak já už mám taky prášky, teď je chci začít brát, doufám, že malá bude chtít mlíčko normálně o tělísku jsem taky uvažovala, protože fakt nechci hned druhé dítě, ale prášky mi pomáhají na pleť :unamused:
18. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahoj simi
To brisko je des, chudak Nikca. Jiricka taky porad trapi. :unamused: Ja jsem se na telisko nechala zlanarit doktorem,ale jsem s nim zaim spokojena. Vyhovuje mi to, ze nemusim hlidat, ze si musim vzit prasek a je to jeste cenove vyhodne. :wink:
18. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem dneska na zkoušku nejela, včera večer mě začalo bolet prso, dostala jsem horečku, tak jsem byla dneska u doktora, mám tam zánět a napsal mi antibiotika.. :frowning2: Ale dneska už je mi docela dobře, tak snad to rychle zmizí..

Jinak jsme dnešní noc měli šílenou, Terezka snad od deseti do dvou kričela, nechtěla vůbec spinkat, chtěla by se chovat, no hrůza.. Nakonec usnula chvíli před kojením, takže papala až po šesti hodinách..

Takový mrazy jsou u vás.. Tady jsou mínus dva, takže Terezka je s manžou venku a já odpočívám..
18. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj sluni, doufám, že ji to za 1 až 2 měsíce přejde už :frowning2:
Jo jinak dneska ji jsou 2 měsíce :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
simi Nikolce velika gratulace ke 2 mesicum. :dizzy_face: Toto utika... :wink:

ahoj renco. Jejda, tak zanet. Hmmm, hodne mlicka. Doporucuji obklad z tvarohu a rozmasirovavat prso...
18. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
simi Ja si od toho 4 mesice taky dost slibuji. snad nebudu pak zklamana.
Jsem dnes zjistila, ze uz Jirikovi dochazi probio kapky za 630Kc. :rolling_eyes: Premyslim, ze uz mu dalsi nekoupim a bude jen na sab simplexu.......i kdyz holky si tu dost chvali baby calm, tak nevim, zda ho zkusim.
18. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj Reny, chudinko, tak ať už je dobře. Tady už je -9 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
sluni já nevím, jestli nám nějaké ty kapky pomáhají, máme všechny 3, sab, baby calm i probio :pensive:
18. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
sluni ja ma teda baby calm a přijde mi, že po tom toník prdí ještě líp než po sabíku...a to problémy nemá..ale baby calm jsou čistě přírodní, tak mu je dávám...dřív třeba trochu tlačil, než si prdnul (ale normálně si u toho hrál) a ted prdí jen dá nožky nahoru nebo uplně samovolně... vyzkoušej je:slight_smile:
18. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Simi gratulujeme Nikolce ke 2 měsícům..my máme v pondělí :slight_smile: uvidíš břiško bude lepší a lepší.říkej si už jen měsíc :slight_smile:)
Reny tak se drž, at zvládenš i tak kojit, určit to brzo přejde.. a držím pak palce na zkoušky..já první dělám 8.1. bojím bojím :slight_smile:)
Sluni a zkoušeli jste baby calm?? nám sabík pak už nefungoval a co dávám baby tak super, fakt musím zaklepat.. jednou měla knouravou v noci že jsem ji musela chovat a cvičit a tak..ale jinak s tím sama statečně bojuje..bez breku a tak
18. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
holky zeptám se asi blbě, ale z čeho se ten zánět v prsu udělá
Reny, když malá po jídle vyvádí a usne třeba až po 2h nebo když přijdem z procházky a spí, tak ji nechám spát i když už by měla jíst. Včera jedla v 19 a potom až v 01, padli jsme po několikahod křiku a utišování všichni :sweat_smile:
18. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
simi ty si teda užíváš chudinko....my jsme prdíky tea vůbec neměli, tak si nedokážu představit jak je to hrozné. toník jen tak pokňourával občas, ale vždycky jsme dali sabíka a zacvičili nohama a bylo za pár minut po problému..ale teda nikdy jako nebrečel to ne....

reny zánět prsu měl moje mamka s obouma dětma..prej to pěkně bolí... :unamused: tak hlavně hodně koj a odsávej, at se to pěkně "prošťuchuje" A jak říká Sluni - masírovat teplou sprchou třeba. JInak obklady z tvarohu pomáhají!! Moje mamka si je dávala tenkrát také. A bud ráda na jednu stranu že máš hodně mlíčka :wink:
18. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
sima to je když se tvoří hodně mlíčka, ale "odběr" není tak velký - tak máš zatvrdliny v prsou - když tam jsou moc dlouho, tak se to může zanítit :wink:
18. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj sari, mili :slight_smile:
sari, no doufám, že se blížíme k cíli s prdíkama, ale zatím to nevypadá...No je mi divné, že by to najednou po 3.měs. přešlo :grinning: Snad se to aspoň zlepší. Ona by jinak byla pohodové mimčo, kdyby ji nebolelo to bříško.
18. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
mili, právě že nemá cenu ji ani nechávat vybrečet v postýlce, protože je to tim bříškem, jinak bych taky chtěla už zavíst nějaký pravidla, ale takhle to teda zatím nejde. No jsme s manželem už hodně vyřízený, ale musíme to zvládnout. Jsou to jen prdy, když bude jinak zdravá, tak můžeme být šťastný :wink:
Jo mili, tak to se mi už taky někdy stalo, naštěstí z toho zánět nebyl
18. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
holky tady venku je tak úžasně, úplně pohádkově, bílo, sněží a do toho prosvituje sluníčko, hned bych vyrazila, ale
-9 je na toho našeho mrňouse už moc a o víkendu to bude to samé
18. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.