• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Simi zlepší neboj.. já doufám, že u nás to už alespon zůstane tak jak je.. a nebude se to horšit.. no mě čeká ve 3. měsíci zase spurt.už se na to připravuju hihi :slight_smile:)) jinak já ji taky nenechávám vybrečet..zkusím dudlík zda jí to nepomůže a když ne..tak s ní cvičím a nebo si ji dám bříško na bříško a to jí je příjemný...
18. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
Holky, tak ja ten baby calm zkusim.... Vsechny si ho chvalite, tak dam na vase rady. Zitra v lekarne koupim. :wink:

Ja asi pujdu zadelat na vanocku. :slight_smile:
18. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
simi tak to je jasný, že ještě neděláš reži - kdyby toníka trápili prdíky, tak bych to dělala uplně stejně jako ty!! nejdříve jí musí být dobře a pak se dá něco "tvořit" :wink: děláš to nejlíp, jak můžeš a jseš skvělá mamča, že to takhle zvládáš - i když na pokraji sil - ale zvládáš :wink: ona z toho brzo vyroste neboj :wink:
18. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
sari,reny neumím si představit, že se ještě někdy učím na zk, to jedině dát si skripta pod polštář přes noc, aby to tam nalezlo, ale ani tak ten polštář v noci moc nevyužiju :grinning:
18. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
sluni on neni ani nejak drahy...jo a redi se to kojeneckou vodou tak abys ji mela doma..me na to v lekarne neupozornili a pak jsem ji musela dokupovat. jsi šikovná - napečíno, navaříno... :wink: Ale já se musím pochlubit - máme jmelí :grinning: Jinak zítra jdeme na kančí svíčkovou k našim - se těšíííííí. Dám si už knedlík, zkusím to...Jo jinak už jím i česnek a čersvé pečivo, takže pohoda :wink:
18. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
já si vždycky dělám srandu, když Nikče dávám kapky, že baby calm je takový tvrdý pití, jako vodka a sab je pro dámy :wink:
mili díky :slight_smile: , ještě že mám net, jinak by se člověk doma zcvoknul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
mili já nic nadýmavého nejím, ale bez sladkého ani ránu, nějak si ty nervy obalit musím a energie je taky pomálu
18. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
mili Ja doma kojeneckou vodu mam na litry. varim z ni mlicko. :wink:
My jedeme zitra na obed k parababi a v nedeli jsem pozvala brachu..... :slight_smile: Ale kanci svickova je mnam, taky bych si dala. nedelej chute. :grinning: A knedlik si dej, ten uz Tonikovi nic neudela, je uz velky. :wink:

Ja bych sla ven hned...... :cry:
18. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Simi to není tvým jídelm..nemůžeš za to...!!!
jinak já je ještě nezačala učit tak uvidíme jak to půjde..
18. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
holky vy mi děláte chutě :grinning: , jdu taky něco šoupnout do trouby
18. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
sari někdo nejí skoro nic, ale já mám jídlo ráda a sebe ještě taky :grinning: ještě bych přišla o mlíko, to bych nejedla skoro nic potom.
Prostě jen nejím, to co hodně nadýmá, ale třeba štolu, kterou jsem pekla a má se min týden odležet už snad můžu, je v ni jen kypřící prášek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
ahoj mamulky! :slight_smile:
Jdu vás jen pozdravit. Dnes jsem zase ráno vyrazila na tu oční kontrolu, kterou jsem minule po 3 hodinách vzdala. Tentokrát jsem byla po 2 hodinách čekání na řadě. Pak mi bylo dobře, tak jsem skoro 3 hodiny courala po městě a zařizovala a dokupovala i něco na vánoce. Mám další návštěvu u dr. až 23.12., tak to musím dokoupit zbytek.
Ani jsem vás nedočítala, tak doufám, že se nic zásadního nestalo.
A o bekulce něco víte? O víkendu mi to zřejmě zase nepůjde, tak uvidím, jestli se sem stavím.
18. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky,
ja jen na minutku, chci podekovat za vase zkusenosti s vyplacenim materskea preju vam aby ta vase zlaticka dneska pekne spinkala :wink:

Ofi, doufam ze si uzivas vanocni vecirek a jsem rada, ze ti ko dobre dopadla. Ja dnes koupila v DM marketu krasny polstarek s pecickama - nahrivaci na brisko, maji ho za 79,-, tusim ze jsi ho take chtela poridit....
18. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
holky, já jím zvesela knedlíky, čerstvé pečivo a dnes zkusím klobásu:slight_smile: naštěstí jindříšek s prdíkama bojuje statečně sám,tlačí o sto šest a já hodně masíruju bříško a pomáhají pecičky z DM.sabík dávám, jen když už je z toho nervní a rozpláče se. jinak ale chci zkusit, jestli pomlže fenyklový čajík.nedáváte ho některá? a z flašky nebolžičkou a kolik asi tak?

holky já toho našeho broučínka takmiluju! je strašně hodný, brečí jen,když má hlad a já ho jdu nejdřív přebalit, tak to je newrvní a spustí...ale říkám si, at si trénuje hlasivky:slight_smile::slight_smile:
18. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
raadus Jiricek mi fenyklovy caj vubec nechce, uplne ho davi. Ale treba bude Jindriskovi chutnat. :wink: Kdyz kojis, tak bych ho davala lzickou.
To je teda opravdu zlaticko... :dizzy_face: A proc ho neprebalujes az po jidle??? Ja uz ho teda prebaluji az po jidle, ale asi ze zacatku pred jidlem. uci to tak v porodnici.

Tak vanocka kyne.....snad bude dnes vysledek o fous lepsi. :grinning:
18. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
Sluni, on totiž po kojení obvykle odpadne a je tuhý, tak ho nechci budit, takže někdy nepřebaluju vůbec a spí další sérii:slight_smile: on v posledních dnech považuje přebalování za otravné, onchce jen jíst a spát:slight_smile: ale ze začátku se mu to líbilo a taky miluje,když mu umývám zadek v umyvadle, to se rochní:slight_smile::slight_smile:

Jinak s tím jídlem, já se snažím jíst co nejvíc ovoce a zaleniny, aby v mlíčku bylo moc viamínů, každý den jsme zkusila něco, jím i kiwi, rajčata a v pohodě, zítra zkusím mandarinku. denně mám pořádný oběd - vařil manžela ted můj tatka a taky piju plnotučné mléko, je to prý na kojení lepší...no a taky mi ten náš otesánek přibírá a přibírá:slight_smile:
18. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
raadus teda ty jsi zodpovedna matka. To ma Jindrisek opravdu kvalitni mlicko. :dizzy_face: A je sikulka, ze snese ovoce i zeleninu bez problemu. :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Radu já dala pár lžiček a vyblinkala ho tak ho piju 3x denně chutná mi a do mlíčka se taky dostane..
jinak já jím taky knedlíky i čerstvé pečivo to vliv na Sofinky bříško vůbec nemá...
my jedeme zítra na takovou první štědrovečerní večeři u našich..je tu brácha a v neděli letí zpět,.tak budou dárečky pro Sofinku a bašta..no nevím zda zkusím salát ten mě docela nadýmá tak možná ten vynechám
18. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Dobré ránko kočky :slight_smile: co máte dneska v plánu ???? u nás je -13 stupnů brrrrrrrrrr

jdem slavit mamčiny narozeniny a taky asi něco dopečeme a večer mi přijdou kamarádky tak bude sranda :slight_smile: Tedka ještě razíme do města doufám, že tam nezmzneme :slight_smile:
19. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
ahoj holky, tady -9 :confused: Takže dneska ven Toníka fakt nedám....ted ho pujdu asi dát do garáže...a odpoledne budeme zase učit na postýlku... :wink: Na oběd jdeme k našim - bude kančí svíčková - se těším :dizzy_face:
19. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, tady je teď mínus šest, tak dneska budeme poprvý doma..
Se zánětem to už vypadá líp, prso už ani nebolí, dávám na něj ten tvaroh, masíruju ho ve sprše, odstříkávám, tak snad bude brzo ok.. Hlavně asi zabrali i ty antibiotika, horečky zmizely a už je mi celkem dobře..
Sari, já mám zatím hotový všechny zápočty a tři zkoušky, po Novým roce mě jich čeká ještě pět, ale na tu jednu jsem už naučená, chtěla jsem jít na ní včera.. A jinak je to docela záhul, to učení.. Ze začátku to šlo, když Terezka skoro pořád spala, ale teď už tolik nespinká a chce pozornost, tak není tolik času.. No uvidím, jak to zvládnu.. Teď přes Vánoce chci ale odpočívat..
19. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj kočky o víkendu je tu mrtvo :slight_smile: všichni si asi užíváte dítek a nebo manžílků. tak přeji krásnou adventní neděli :slight_smile:
20. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj ofi, bud se věnují manžílkům a dětičkám nebo se pilně připravují na vánoce :slight_smile:. Já byla včera ještě dokoupit vánoční dárky-manža jich má o trošku víc než jsem počítala, ještě jsem mu včera 3koupila a Tom jich má 6 a to stačí :slight_smile: jen to musím zabalit a odpoledne jsem skoro celé prospala takže se staral tatínek. A dneska od rána se zas po mě moje dítko plazí a chodíme a chodíme :slight_smile:, u všeho se staví takže stromeček bude asi v ohrožení :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj Ofi a Smar, take jsem se prisla mrknout a poprat peknou adventni nedeli. Je mi jasne ze maji vsichni plne ruce ditek a darecku, pripadne vareni obeda :wink: .

Jen jsem se chtela optat jestli nektera z maminek nema prebalovaci tasku z DM marketu a pripadne jestli ji vidi jako praktickou, brousim si na ni zuby, se slevou co mam by byla kolem 400 Kc.
20. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj Oldri a Smar : no my odpoledne jedeme ještě taky něco nakupovat, ale vánoční úklid a chystání nějak nehrotíme :slight_smile: doufám že tam někde zaparkujeme :frowning2:

u nás je asi nových 10cm sněhu tak je to nadělení pro mě nemilé zítra do práce :frowning2:
20. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
ofi u nás bylo včera dost lidí ale zaparkovat se dala. Úklid vůbec nehrotím nějak tohle fakt nežeru že jsou vánoce tak já musím vyčistit sklo apod., jen dárečky musím zabalit ale asi budu muset přikoupit papír chybí mi.
U nás napadl nový sníh přes noc ale je tu -9 takže ven nejdem, zítra už hlásí mín tak půjdeme :slight_smile:
20. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahojky holky tak uz jsme doma vcera nas pustili malej pekne pribira uz ma 1930g :sunglasses:
20. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
gol ahoj, to je super :slight_smile: a malý je šikulka že tak krásně přibírá :slight_smile: brzo to dožene
20. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj Goly to je super že jste doma a že tak přibíráte a jak Vám je ? a co MAtyášek je v pořádku ?
hod sem nějaké foto :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
DObré mrazivé ráno :slight_smile: začínám poslednípracovní týden v roce a naštěstí bude trvat jen dva dny :slight_smile:
jak pak jste prožily víkend ?
21. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.