• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj holky..my měly super noc se Sofinkou..kojila jsem ve 21:30 a šly jsme chrupkat a další kojení až ve 4 a pak v 7 což normálně vstáváme :slight_smile: snad bude takových nocí více..včera sice kojení v noci jen 2x ale za to bolení bříška..a víte proč..dala jsem si trochu salátu..a to bylo z té majolky..takže maminky co máte mimísky s bolavými bříšky..nedoporučuju salát.. no holt na štědrý den budu mít kaši :slight_smile:

Reny vy už máte zkouškové?? nám začíná 11.1. ale první zápočtový test píšu 8.1. jsi dobrá že jsi to takhle vzládla..já mám kromě 2 zápočtů vše před sebou..no nevím jak to dám Sofinka už moc nespinká..

jinak v sobotu jsme byli u našich takový časný Štědrý den, kvůli bráchovi, který v neděli odlétal..Sofinka dostala takového uspávačka či jak se tomu říká a malou potvůrku co se natáhne, vrní a směje se lidsky..je to kouzelný.. :slight_smile:) a spoustu oblečků.. my jsme dostali s manželem osušky a ručníky modré a oranžové (máme oranžovou koupelnu :slight_smile:) rodiče byli nadšený z kalendáře, kde jsou fotky Sofinky :slight_smile: včera jsme zdobili stromeček a uklízeli.
Dneska nás od 10 čeká vaničkování tak jsem zvědavá jak se to bude Sofince líbit :slight_smile:)

Ahoj Goll to je super, že už jste doma..
21. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj ky, nestíhám, tak to tu dočítámu kojeni :grinning: dnes máme 3 týdny.ty jo, zdá se mi to už tak dlouho :grinning: :grinning:
goll ahoj, ted jsem na tebe myslela, že ti písnu sms,jak je?
holky, my nemáme dárky a ani napečeno...nestíhám. zítra už nadobíme atromeček, ve středu musím vařit polévku a salát - místo majonézy bude jogurt.
21. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky my jsme včera byli v obchodě kde si budeme objednávat kočárek a tam jsme zjistili že Poláci slaví nějaké připitomnělé svátky a do práce jdou až 15.1 :frowning2: takže nevím jestli nám dojde kočárek :frowning2:

no jediné co mi zbývá ža musím rodit v termínu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak jsem z toho byla včera docela naštvaná :frowning2:
21. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile:
Předem moc zdravím Goly a přeju, ať Matyášek rychle přibírá. I tak je to prďolka malá a neumím si představit mít ho v náručí, drobka malýho :sweat_smile: .
Vůbec nedočítám, nejde mi skoro vůbec net. Jak přituhlo, je to v háji i v týdnu.
Jinak dnes mě bolí celá pravá polovina, od "vaječníku" dolů. Jak na krámy, kyčel už pomale přestal a bolest se přestěhovala do celé stehenní kosti. Není to na umřití, ale znáte tu blbou bolest MS, když s ní nejde nic dělat. :unamused:

Je tu něco novýho krom Gol? Asi se sem zase nedostanu kvůli tomu debilnímu netu...
21. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás zdravím :wink:

my jsme byli dneska v poradně, tak prý je vše o.k. a srdíčko krásně bilo. :slight_smile: Dostala jsem kufírek jako bolestné za cukrovku, která mě čeká, ale ještě jsem neměla čas do něho nahlídnout, tak jsem zvědavá, co v něm bude za překvapení. :dizzy_face:

ofi, díky za info ohledně Poláků, páč my jsme se tam právě chtěli v lednu vydat... odložíme to tedy až po 15.1. :wink:

Ivi, to musí být nepříjemná bolest. Já vždycky před MS takhle trpím... :unamused:

sari, já obdivuju každýho kdo zkoušky zvládne s mimi... čeká mě to taky - v letním semestru a docela z toho mám strach... :unamused: Ale co, zkusím to a uvidím, kdyžtak si to za rok zopáknu no. Důležitější je pro mě teď prďolka. :wink: Tak ti přeju, ať zkoušky zvládneš. :wink: Mě jich zbývá na leden ještě 6! Kolik jich máš ty?
21. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Anoli přesně.. já jsem si řekla, že zkusím a uvidíme.. jinak mám 5 zkoušek a ještě 3 zápočty
holky máme za sebou vaničkoví bylo to bomba.. Sofinka si to užila a byl moc šikovná.. ona vodu miluje takže jí tam položíte a ona je ve svém živlu.. tak se těším až to vyzkoušíme..jak plavání ve vaně, tak i spolu se budeme koupat :slight_smile:) je to bomba..
21. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Sari co si mám představit pod pojmem "vaničkování"? :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Ivi je to plavání ve vaničce..takový předstupeň před plaváním v bazénu.. je to dobrý pro děti od 6. týdnů http://www.studio-lodicka.cz/index.php?p=7 my jsme to ale měli u nás doma..nechtěla jsem ted v zimě se s ní někam táhnout a tak..ukázala mi to v naší vaně..takže vím jak se tam pohybovat.. zaplatila jsem si 2 lekce..ted to budeme zkoušet a pak si ji zase pozvu a mrkne jak nám to jde..a ukáže další techniky..až bude Sofinka držet hlavičku..přesně jak je tam to dítě napůl sedí a drží ho tak to se Sofince moc líbilo a jako pohupovat dolů a nahoru..
já chtěla už takhle brzo, protože mají pořád dobrý vztah k té vodě..pamatují si jak byly v bříšku :slight_smile:)
21. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jé tak to je moc hezký :slight_smile: .
21. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Čau holky, tak jsem konečně vyfasovala těhu průkajdu :grinning: :dizzy_face: jinak mám vysokej tlak, tak že si mě budou hlídat...jsem si ho pak ještě přeměřila u babičky a tam dobrý, ale je pracda, že babička ho má už dost jetej.
21. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky holky, zdravím Vás po víkendu, jak se máte?

Gol je super že jste už doma, snad budete mít krásné Vánoce a hlavně ať Matyášek přibírá a roste a dělá mamince jenom samou radost. A Mireček bude hodným bráškou. :slight_smile:

Sari, ty vaničky jsou super, já byla s kamarádkou, ona s malou Adélkou ( půl roku) chodí taky ale už jakoby do větších vaniček na bazén.
viz odkaz http://www.kenny.cz/Pro-rodice-s-detmi/Programy-pro-rodice-s-detmi/
A já byla úplně u vytržení jak tam ty děti jsou spokojené a když jim polévají hlavičku vodou nebo je zanořují do vody jak to krásně zvládají. Je to úžasné a už se těším až budeme chodit i my.
21. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
jj taky jsem polévala a nevadilo jí to...já to zkoušela i sama ale ona mi řekla zase různé fígle třebas před poléváním říct heslo...jinak mi ukázala i masáž.. fakt jsem za to ráda Sofinka je ted uplně kantare :slight_smile:
Ivi super že máš průkajdu já mám vysoký asi 7 let a uvidíš půjde to max budeš brát léky.tak se s mimískem držte
21. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tady je zase mrtvo je vidět, že Vánoce jsou blízko, a všichni se věnujete přípravám a mimískům.

Taky jdu - musím uvařit si oběd, zbývá mi uklidit skříně, konečně máme poličky, naskládat věcičky pro mimíska do komody, některé věcičky dožehlit, plíny a pak ji manžova trička, ať mi to tady přes svátky nestraší. Povysávat a dobalit pár posledních dárku. Snad to bude všechno.

Cukroví nějaké mám dostala jsem ho od maminky, ale pomáhala jsem s jeho pečením. Kapra sami nesníme tak dostaneme pár řízku od rodičů, stromeček bude letos ještě umělý, alespoň nám budou svítit světýlka venku na balkóně. Nemůžeme mít všechno hned.
Neuvěříte co mě dokáže vytočit. Když se mě manža zeptá co chci k Vánocům. Říkám, mu ať mi něco vymyslí sám, mě nic nenapadá. Proč bych měla chtít něco víc, když mám jeho, našeho malého psího raubíře, jednu zdravou prďolku v bříšku, domeček, usmířené rodiče. To je snad málo štěstí na vánoce.

Omlouvám se za román. Mějte se všichni moc hezky. Snad prožijete klidné svátky, plné pohody a porozumnění. A v novém roce vše nejlepší!!!
21. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
holky tady to fakt žije :grinning: :grinning:

sari jen vaničkujte je to super, my chodila na bazén už od 5měsíců a super a ted Toma nemůžu dostat z vody, sotva ho dám do vody směje se a je štastný jak blecha a pak ho nemůžu dostat ven, pláče že nechce. Budu určitě vaničkovat a pak chodit plavat s oběma jen to nějak budu muset doladit kde nebo s kým bude Honzula jak budu plavat s Tomem. Máme začínat zas 13.1 tak uvidím zda to ještě vyjde a pak chci pokračovat hned po šestinedělí

ivanau gratuluju k těhu průkazce :slight_smile:

ivi zítra jdu na poštu-musím nutně takže ti konečně pošlu to CDodič

baru já dostala cukroví do mamky-teda doveze ho ve středu i s polívkou :slight_smile: a něco dostanem od tchýně, dárky jsem dneska zabalila jen manžovi takže ještě musím Tomovi-těch je nejvíc a největší krabice a pak rodičům. Ještě musím něco pořídit kamarádce ale vůbec nevím co. Manža se mě taky ptal co chci na vánoce tak jsem teda chtěla samé užitečné věci-noční košili nebo pyžamo na kojení, kalhotky :slight_smile:, knížku, sprchový gel apod. fakt taky nějak nevím co bych chtěla. Co chci mám-máme hezký byt, Tomášek je zdravý a štastné usměvavé dítě, druhé čekáme. U nás budou fakt vánoce hlavně o malém no a nakonec dostane ještě jeden dárek i když nebyl v plánu-botičky-jsou třeba ke tchýni a k babičce protože on chce chodit a chodit a tam ho na zem bez bot dát nemůžu takže koupíme botky (jako koupili bychom je tak jako tak ale když jsou ty vánoce tak mu je zabalím pod stromeček, on strašně rád trhá papíry tak bude štastný jak blecha)
21. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Smar, to mas pravdu, ale zase pak neni problem to docist :wink: .

Ofi, neboj, do terminu kocarek bude...hlavne na sebe davej pozor pri cestach do prace, dost to klouze :frowning2: .Muj manzilek ma dovolenou a ntb ma doma, takze budu na netu casteji. Zatim koukam po e-shopech a vybiram vybavicku. Zitra mi maji prijit latkovky z brany k detem, tak jsem zvedava.Postylka a komoda uz na nas cekaji v prazskem skladu.Vracis se jest v lednu do prace?

Baru, koukam ze uz se ti to take blizi.Tobe take pohodove svatky...
21. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dobré ránko kočky tak mě dneska čeká poslední pracovní den v tomto roce :slight_smile: tak snad uteče docela rychle.
A zítra mám už dovču ještě mě čeká pečení cukroví do kterého se mi moc nechce, ale musím mám to již naplánované :frowning2:

Oldri: no snad nám to vyjde, ale dnes se asi pojedeme ještě podívat do jedné prodejny kde by ho mohly mít tak uvidíme.
To je fajn že jsi ted více online :slight_smile: já mezi svátkama budu taky dávat dohromady výbavičku ať zjistím co mám a co nám ještě chybí :slight_smile:

Barus: no budete to mít krásný v novém domečku a ješte s mimískem v bříšku :slight_smile:
22. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
ahojky holky pridala jsem naky fotky Matyaska :wink:
22. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Goly : MAtyášek je krásný klučík a ani na něm není vidět že je maličký :slight_smile: a jak se cítíš ? a jizva bolí ? bříško máš docela v pohodě :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
ofi jizva jeste trosku boli uz mi i stehy vypadly.
22. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
goly přeju vám spoustu zdravíčka a ať Matyášek roste jako z vody :slight_smile: Je moc krásný :wink:
ofi, tak ať ti to uteče
nám se rozbila pračka, zrovna na Vánoce a když máme mimčo :angry:
Jinak stromek máme ozdobený už od neděle, tak si ho tady užívám. Zitra jdem k našim, máme tam jako štědrý den o den dřív. Těším se, ale musíme to naplánovat tak, aby nebylo rozbalování dárků ani večeře pozdě večer, protože malá celý večer prořve :sweat_smile:
Dneska má manža večírek, tak tady snad večer nezešílím, no asi na zítra moc odpočatá nebudu.
22. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile:
Předem musím moc pozdravit Gol - Matyášek je moc krásnej, fakt, moc moc. Myslela jsem, že děti tak maličkatý domů nepouštěj, ale asi je to tím, že jsi tam byla tak dlouho a doma tě čeká Mireček že? A ty už víš, co takovej prďásek obnáší, tak to bude určitě fajn. Jizva vypadá taky fajn :wink:

Smar v pohodě :wink:

Simi je to teda pech! Ale zase teď budou mít výprodeje, tak třeba ještě dobře koupíte novou!

Jinak všem přeju krásné svátky, pohodové mimísky, ať Vás moc netrápí a užíjete si to spolu snima. Hezké počasí venku, ať můžete kočárkovat a samozřejmě nějaký ten malý dáreček pro radost! :slight_smile: Nevím, jestli mi půjde přes svátky net, tak raději s předstihem.... I když je pravda, že přímo ten štědrý den mi vždy strašně pomalu utíká.... No až budu mít domácnost svoji, tak si to užiju se vším všudy. :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
ahojte tak som vas prisla mrknut nebola som tu niekolko dni
vcera som sa pustila do pecenia niaka mania mna chytla a to som si myslela ze tento rok nepeciem zacala som poobede a skoncila okolo polnoci necitila som si chrbat ani nohy a aj mi natekly co sa stalo prvy krat
ofi-s tim kocarkem vam to vyjde neboj nic
goly-Matyasek je nadhernucky prajem vam aby ste boli zdravucky a rostli ako z vody :slight_smile:
simi-tak to je pech s tou prackou :angry: asi by mna kleplo
prajem vam pekny dnik
22. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

ofi, jsme na tom stejně, taky jsem v práci v tomto roce poslední den :wink: Je to fajn pocit, že? :grinning:

goly, Matyášek je nádhernej malej bobíšek! :dizzy_face: Tak mu přeju hlavně zdravíčko a ať ti dělá jen samou radost. :slight_smile:

simi, s tou pračkou to je pech, viď? Já si to neumím představit, kór s mimi... :unamused:
22. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
ahoj maminy a těhulky :slight_smile:

gol Matyášek je krásný :slight_smile:, at vám dělá jen radost a užijte si vánoce. Co na malého říká velký bráška?

já mám dneska odpoledne poradnu a jinak sedíme doma, malý má dneska průjem-chudák úplně jak vodu tak má dietku a nemám odvahu jít s ním ven at se mi někde nepo.....tak jsme doma. Zítra budem zdobit stromeček
22. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Simi : s tou pračkou je to na prd a zrorna před vánocema a s malým mimčem. Nám zase stávkuje televize tak snad vydrží :slight_smile:

Anoli : jo je to skvělý pocit a už se docela těším jak nebudu muset zítra vstávat v 5 hodin :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
pak půjdu asi jen první týden v lednu a pak budu nastupovat na mateřskou :slight_smile: no nevím jestli se těším , ale nic jiného mě nezbyde :slight_smile:

Moni: a kolik máš druhů ? ty jsi šikulka já taky včera dodělávala jeden druh a dneska budu pokračovat v pečení ještě mám toho hodně naplánovaného, ale nevím jestli to stihnu :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
ofi-robila som linecke kolecka ,osie hniezda ,pupaky do zasoby na stedry sa mi to nechce piect :slight_smile: len horsi ze mi tie osie nechceli kysnut take nervy som mala ale potom vykysli :slight_smile:
22. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
ofi, no jo, tak ty to máš opravdu "za pár" :grinning: Já jdu na mateřskou až v únoru, tak si ještě 2 měsíce v práci užiju. :rolling_eyes: I když, asi se budu doma nudit, protože jsem si to teď vyzkoušela, když jsem byla měsíc na nemocenský a myslela jsem si, že se nudou zblázním. :unamused: Uvidíme...

moni, ty jsi teda šikulka :wink: To já jsem letos nějaká líná, cukroví jsme upekli u mamky, sama jsem nepekla nic. I když mě to baví, ale nějak není čas... furt akorát učení a na nic jinýho nezbejvá no.
22. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
anoli-ale ja som ani nechcela piect az vcera mna to tak chytlo a nakuoila a piekla :grinning:
22. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojky smar! Já mám poradnu zítra. Nastupuju i na mateřskou, budu zítra přesně 34+0. Teda si myslím, že mi to napíše přesně na zítřejší datum. Když si vzpomenu, že nám zbývá tak tak 6t na dodělání bydlení, tak mě to i děsí. Už bych si tak pomale ráda montovala postýlku, nachystala si ji a tak. Zřejmě to ani dělat nebudu a bude to nachystaný nebo si to nachystám až po porodnici jak to tak vypadá.
22. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
ivi já budu přestupovat z rodičáku rovnou na rodičák, na mateřskou nárok nemám takže na 4roky :angry: :angry: což nadšená nejsem ale nic se nedá dělat, přinejhorším pofičí ve 3letech Honzík do školky no. Já se na postýlku chystám až po novém roce nebo možná to udělá manža až budu v porodnici, ta jedna co tu je mi stačí zatím a hlavně její obsah :slight_smile:, no a pro košík určitě dovezu až po návratu z porodnice (má ho půjčený kamarádka takže ji ho nechám co nejdýl ale mělo by to vyjít tak akorát že z něj vyroste a malej do něj půjde
22. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.