• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj holky přeju pěkný den,
Matyášek od Goly je krásnej :wink:

Sima to je teda fakt pech, nám pračka různě stávkuje se ždímáním už půl roku - možná i déle, až m i dojde trpělivost poletí :angry: .

Mona ty ďáble, kdo to bude jíst?? :grinning: , šetři se lumpíku.

Přeju všem maminkám, miminkům, těhulkám a bobeškům v bříšku krásné vánoce. Možná se přijdu ještě mrknout, ale nevím, jestli to vyjde, tak raději s předstihem. Pa holky a hezky si to všechno užijte....................... TAKŽE ŠŤASTNÉ A VESELÉ :wink: .
22. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj Aji! Taky ti přeju všechno nej! :slight_smile: Copak plánujete, jak to u vás bude o vánocích vypadat?

Mamulky, chci se zeptat... čekám, čekám, že by časem mohli přijít ti pitomý poslíčci a tak nevím, jak to má vypadat. Hodně bolí břicho že? A jaká je to bolest? Píchání, křeče nebo spíš hroznej tlak? K čemu by jste to přirovnaly? Abych věděla, co mě třeba čeká...

Smar to mi vysvětli?! Teď máš mateřskou jakou? 3-letou? A oni tě automaticky u druhého šupnou na 4-letou za pár korun a už nemáš na výběr jako u prvního?
22. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
aji-ahoj zlatko aj tebe STASTNEEEE A VESELEEEEEEEEE :grinning:
22. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
ivi já před porodem studovala a pak studium přerušila takže mi mateřskou platila škola a tím pádem jsem mohla mít RD 3 roky ale ted už nárok na druhou mateřskou od školy nemám (už nestuduju) takže musím na 4roky. Myslela jsem že to napíšem na tatínka at jsem 3roky ale bohužel to udělali tak že to nejde

ivi mě poslíčky u Toma netrápili vůbec a ted zatím taky ne
22. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
jé tak to já už vůbec nechápu.....
22. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
ivi neřeš to, holt budu doma 4roky ale spíš to vidím tak že ve 3letech půjde Honzík do školky a já do práce ale uvidíme jak to bude finančně
22. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj Aji kdyby jsme se tu už nepotkali tak přeji KRÁSNÉ VÁNOCE A HLAVNĚ ZDRAVÍČKA A ŠTĚSTÍČKA DO NOVÉHO ROKU :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
holku hodila som nove fotecky :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Mony krásnej kulatej pupík :wink:
22. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak po dlouhe dobe je tu zase plno:slight_smile:.
22. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
oldri-myslis??/ :grinning:
22. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Mony - moc pekny pupicek :slight_smile: .Ja uz mam 9 kg navic - ted jsem na 59.Sla jsem do mesta pro par veci na obidek a docela me to zmohlo, nevim co budu delat za 2 mesice :grinning:
22. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
olri-no ja si to tiez tak hovorim zacinam pocitovat uz unavu ked som dlhsie na nohach no vcera ako som piekla 6 hodin a ked som si sadla tak nohy som mala pekne otekle to sa mi stalo prvy krat no niako to zvladneme :slight_smile: ale energie mam este fakt ze dost aspon si myslim :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tedy Mony - 6 hodin peceni, to bych uz nedala. Staci mi prochazka na 2 hodiny a padnu jak zabita :wink: . Ono je to i tim ze mam zakaz fyzicke namahy, nesmim se ani protahovat, takze telicko zlenivi. To cviceni mi chybi hodne...No uzivej si energii dokud je. Ja se ted chystam varit smetanovou omacku a balit darecky.
22. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
oldri-ale keby som nemusela tak tolko nepecem len mi nechcelo nakysnut cesto nakyslo mi neskoro a nemohla som ho uz len tak nechat tak som nemala na vyber a musela som pect tak vecer no uz mi bylo aj do placu vsecko mna bolelo jak svina a nohy ani nehovorim
no aj ja som stale doma tak sa bojim ze moc sa nepohybujem :confounded:
22. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
Me letos napekla moje a manzilkova mamka a babicky. Manzilek sladky moc nerad, takze nam ty vzorky uplne staci :wink: .Ja budu pect zitra slane pecivo, jestli se donutim :wink: . Jake tam mate pocasi?Tady rano snezilo a na chodnicich je pekne klouzava brecka.
22. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Mona, mizim jdu bastit, pa :wink:
22. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj tehulky maminky a miminka
jdu vas zkontrolovat jak se tady mate, jak se chystate na vanoce a jak se chystaji miminka :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
dark-ahoj moja ako sa nam mas?
22. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
mONI KRÁSNÝ BŘÍŠKO :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Oldri tak to chápu s tou únavou, mě taky dost berou nohy, záda, břicho, taky mi stačí dvě hodiny pobíhání a mám dost. Jsem zvědavá, kolik budu mít zítra při vážení zase nahoře.... Mám dojem, že se vyšplhám ke konci když dobře tak na 14kg.

Taky jsem přidala do alba pár foteček, svetříky a povlečení. No pletu stále ještě, ale už tak na příští podzim a zimu :sweat_smile:. O to míň toho budu pak kupovat a kdo ví, jestli budu mít pak tolik času.
22. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
ahoj moni mam se fajn, budou vanoce, sice nemam doma nic poklizeneho a uz to asi ani nestihnu, ale to nevadi, hlavne, ze si odpocinu :slight_smile: manza bohuzel jede hned v patek s kamarady na chatu, ale aspon si budu moct uzit cukrovi a telku a nebudu muset resit, ze on by se radsi dival na tohle :grinning:
22. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
dark, tak to si užiješ. Mě to nijak neláká, když jsem pořád doma, nijak moc si to neužiju :sweat_smile: . Těším se na ten vánoční program a na druhou stranu mě nebude bavit, že už všechno znám... Třeba se těším na štědrej den na tu kreslenou pohádku o tučňácích. :grinning: A na úklid prď, vždyť to je to poslední.
22. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
ivi vsak jo, chtela jsem uklizet o vikendu i sem si vzala v patek dovcu, abych vsechno pekne pripravila a ve ctvrtek vecer jsem lehla s chripkou... ted jsem rada kdyz prijdu z prace a lehnu si a protoze jdu jeste zitra do prace a vecer jedem ke tchanovcum budou vanoce bez uklidu :slight_smile: aspon, ze mam nake cukrovi od mamky
a co vy jak se vam tehulkuje a maminkuje? ted sem nestacim moc nakukovat
22. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky, přišly jsme z prochajdy, mám rozsvícený stromek a malá než jsme šly na prochajdu byla hrozně roztomilá, dělala na mě takový kukadla.
Ale teď se děsím večera, manža přijde pozdě a malá má večery špatné, brečí a brečí, spíš řve. No ale myslím, že se to pomalinku lepší, tak snad ještě nějaký ten týden a zbavíme se toho.
Připravila jsem ji na zítra nějaké šatičky, ale nevím, jestli ji do toho zítra navleču, jdeme totiž k našim jako na štědrý den. Když si představím,. jak na ty její nožičky jak hůlčičky dávám punčocháče, no nevím, jestli ji budu tím trápit :sweat_smile:
Dark, ahoj, jak se daří?
Jsem ráda, že si se tu stavila a tak tobě a všem ostatním holkám přeju krásné a hlavně pohodové svátky, jak jen to jde :wink:
22. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahoj holky tak dnes už mám dovču a před sebou spousty úkolů takže budu utahanější než z práce snad to všechno stihnu. Večer se tady ukážu .
Tak přeji pěkný předštědrovečerní den :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Ofiku ahoj! Hlavně všechno v poklidu a nepřepínej se! Já dnes odpoledne jedu ještě k dr. a dokoupit poslední dárky a pak ještě nějaký příští týden pro vánoce č. 2 - ségra přijede až před silvestrem, tak společně musíme objet ještě zbytek rodiny, tak to nakoupím asi až pak. Dnes nebudu stíhat.
23. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásný předvánoční den a samozřejmě krásné vánoce :slight_smile:
Vzpoměla jsem si na holky s kterýma jsme si dřív tady psaly na Bonifác, Bambinu a Terýska, nikdo o nich asi nevíte co?
Jinak my se máme s Petříkem dobře, hraje si pod hrazdičkou, krásně baští, prdí, pase už koníky, ale musela jsem ho to naučit a směje se už nahlas a nejvíc když ho přebaluju :grinning: :grinning:
Všem těhulkám přeju ať si ty vánoce ještě užijou ve 2v1 :slight_smile:
23. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, uz se sem asi nedostanu, takze vam vsem preju krasne vanoce! Hlavne at jsou maminky i mimiskove zdravi :slight_smile: A nam tehulkam preju do noveho roku hlavne co nejkratsi a nejmene bolestivy porod :slight_smile:
23. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahoj tehulky taky vam preju krasne a pohodove vanoce, hodna a spokojena a zdrava miminka, jak ty v brisku tak ty na svete
23. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.