• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ivi, Leni Luci, Dark : taky Vám přeji moc krásné Vánoce hlavně pohodu a klid a do Nového roku hlavně to zdravíčka a lásky jak Vám tak mimískum a taky mimískům v bříšku.
No a nám čekajícím taky přeji rychlý a dobrý porod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Mile tehulky, maminky a miminka ze srdce Vam preji nadherne prozite Vanoce a stastny novy rok. Vsem preji hodne zdravicka, lasky, spokojenosti a domovy plne pohody a detskeho smichu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
JEEE MNE TO ANI NEPRIPADA ZE SU ZAJTRA VIANOCE NO TU V ANGLII TO NEOSLAVUJU 24 ALE 25 ALE SOM RADA ZE MOJ PRACUJE LEN DO 12STEJ :slight_smile:

AJ JA VAM CHCEM POPRIAT KRASNE VIANOCE PREZITE ICH S USMEVOM NA TVARI A LASKOU V SRDCI
23. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky, všem vám přeju krásné Vánoce plné pohody a do nového roku hlavně zdraví, štěstí, lásku a splnění všech tajných přání. :wink: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Holky, tak jsem za těch 14 dní, co jsem byla naposledy u dr., přibrala 3kg :zipper_mouth: ... Je to síla, ještě 6t před sebou, vyšplhá se to asi hodně vysoko. Už teď mám cca 13 nahoře. A prej mám větší břicho, než by se dalo na můj týden čekat, prý to drobek žádnej nebude. Ale nemám se prý bát, určitě se snad vleze do 3500g. Jinak mě jen prohmatala, ani utz nedělala, za 14 dní jdu znova a to na odběry (kultivaci) pochvy a na první pásy! :sweat_smile: bojim bojim, už se to pak začne rychle krátit
23. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
celý den jsem se tu nedostala není čas, před chvíli jsme došli od sousedů a teprve ted šel malý spát tak snad bude zítra aspon do 8. Všem přejeme krásné vánoce plné pohody a do nového roku přejem at se vám splní co si přejete a hlavně zdraví, štěstí a lásku. Užijte si vánoce at už s bříškama nebo miminkama :slight_smile:

ivi já ted za 14dní přibrala jen půl kila jsem celkem čuměla ale bříško bych nějak neřešila, to o ničem nevypovídá naštěstí. Já monitor měla už včera (můj dr. dělá už od 34, já včera byla 34+1) a příští středu zase, už chodím co týden.
23. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
Tak holky, kdybych se sem zítra nedostala, tak vám přeji nádherný Štědrý den, hodně pohodičky a lásky, užijte si to s miminkama a pupíkama... a pozor na kostičky...joooo a ať vám ježíšek nadělí krásné dárečky, pokud si je už neponesete rovnou ke stromečku v náruči :wink:
23. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
Holky přejeme vám krásné svátky plné radosti,lásky a splněných přání!Krásně si to všichni užijte a ať dostanete spoustu dárečků :wink: papa Peťule a Vojtík :dizzy_face:
24. pro 2009 v 00:32  • Odpověz
Ahoj holky..přeji Vám všemkrásné VÁNOCE :slight_smile:)))))))))
24. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přejeme všem krásné Vánoce :dizzy_face: U nás budou dost na prd... Manžel leží s chřipkou a Toník to chytil taky..včera jsme byli na pohotovosti..v noci měl 39 chudák :unamused: Takže si Ježíška uděláme o pár dní dýl....
24. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
mili at je chlapům brzy líp, hlavně Toníčkovi musí to být hrozné pro tak malého bobka. Tom měl 39,1 jednou a stačilo mi to, byl jak hadrový panáček, nechtěl papat, neměl sílu plakat jen koukal a spinkal
24. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile: Taky všem ještě jednou krásné vánoce! :slight_smile: Nic si nedělejte z toho, že do toho něco vleze, však si je uděláte později. My letos máme taky všechno tak "napůl" a ošizený a rozkouskovaný. Však to nejsou vánoce poslední :wink:

Holky nerada vás v tuhle dobu otravuju, ale nevím si rady. Od dnešního dne jsem ofic. na mateřský a nechápu, jak vyplnit různý datumy na ukončení neschopenky a na žádosti o mateřskou.
Na neschopence mám uvedeno, že jsem "schopna práce" od dnešního dne a vzadu mám "potvrdit" větu: Samostatnou výdělečnou činnost (zaměstnání) jsem začal vykonávat dne .... > To tam mám jako napsat ten dnešní den, den od kdy jsem "práce schopná", i když vlastně žádnou práci už vykonávat nezačnu?
Pak taky ta žádost o mateřskou. Tam je zase citace: Na peněžitou pomoc v mateřství jsem v zaměstnání .... nastoupila (nastoupím) dne .... > tam tedy taky datum dnešní? A hned pod tím věta: Naposledy jsem osobně vykonávala samostatnou výdělečnou činnost dne...... > a to jsem nejvíc v háji. Mám napsat včerejší datum, i když jsem byla na neschopence anebo napsat datum opravdu poslední práce schopný den, což bylo 11/10/2009, než jsem nastoupila na neschopenku?
Je mi fakt blbý vás s tím tady otravovat, taky jste se s tím musely poprat samy, ale fakt nevím a nevím, koho se zeptat, když účtárna u nás má taky svátky že... Budu moc ráda, pokud někdo bude mít čas a chuť mi ve svátcích napsat IP a objasnit mi to. Děkuju moc. :pensive:
24. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Peťuli, dlouho jsi tu nebyla. Vojtíšek je fakt nádhernej! :slight_smile:
24. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
ivi s tím ti fakt neporadím bohužel, žádost o mateřskou jsem dostala-u Toma i ted ale byla už komplet vyplněná
24. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
smar i tak díky, snad se někdo najde.
24. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
ivi, já myslím, že jsi samostatnou výdělečnou činnost nevykonávala (osoba samostatně výdělečně činná) ty jsi přeci by zaměstnanec, ne?

jinak všem přeji krásné Vánoce
24. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
tar ahoj. no za touto citací je všude v zárovce "zaměstnání", takže je to myšleno obojí.
24. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Holky KRÁSNÉ VÁNOCE :slight_smile: užijte si to dneska my doděláváme poslední úpravy a za chvíli půjdu obalovat rybičku :slight_smile:

Mili : to je pech a zrovna na vaše první Vánoce No chřipka si nevybírá :frowning2: hlavně ať jsou chlapi zdraví :slight_smile: a oslavíte to později .
24. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
Krásné Vánoce maminky, miminka, těhulky a snažilky.. :slight_smile: Užijte si krásně dnešní den :slight_smile:
24. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Take se pridavam s pranim krasnych svatku!!!!
24. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak včera celkem horor..ale dnes už je oboum klukům líp :wink: Toník už je dokonce bez teploty...tak to nechápu, jestli to měl tak krátkou chřipku - ale napadly mě tasky zoubky :unamused: nevím nevím...ted psinká v garáži v kočárku, ven ještě raději nepůjdeme. Holky to bylo fakt strašný - měl včera v noci 39,2 :confused: :confused: chudák....nechtěl mlíčko, nic...tak jsem ho otírala studenou plínkou, on se mě držel za rurčičku a jenom na mě koukal...uplně hořel..Pak usnul a bylo mu líp, jak mu zabral Panadol....

jaké byly Vánmoce u vás?? :wink: Já dostala spoustu krásných dárečků - nakonec jsme to zvládli si je i rozbalit, i když to byla taková rychlovka, manželovi taky nebylo dobře...
25. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Mili jsem rada, ze jste zvladli i jeziska. Myslela jsem na vas. Snad uz bude Tonickovi i manzilkovi lepe. :wink:
U nas byl jezisek taky bohaty. Vsichni jsme dostali kupu darecku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zitra pojedeme asi na chalupu k nasim a manzilek mozna prejede s Terezkou na chalupu ke tchanovcum. Uvidime, jestli Terezka bude chtit.
Holky, Jiricek dostal zpivajici stolecek od FP. Vrele doporucuji. Je nadherny, zabavny a i 3leta Terezka je z nej unesena. Zatim si s nim nejvic hraje ona, Jiricek doroste. :wink:
25. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
sluni to je fajn, že u vás vše ok a všechny dárky se líbí :dizzy_face: co je to ten stoleček? Já dala do alba fotky Tonínka v té jídelní stoličce -strašně se mu v ní líbí :dizzy_face: Fotila jsem to včera, kdy mu trochu klesla teplota, tak jsme byli chvíli u stromečku...Pak už chtěl spinkat. Manžovi bylo taky špatně...Ani jsme neudělali společnou fotku - napravíme to třeba na Silvestra, až budeme ok :wink:
25. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
jinak díky, že si na nás myslela a vůbec ješě jednou díky za sms. Dost jsi mě povzbudila...už jsem ok, ale byla jsem těsně před zhroucením :sweat_smile: Taky mě napadlo, že Toník to vůbec nemusí mít chřipku, když už dnes teplou nemá - měl i také řidší kakání, možná trochu průjem - takže mě taky napadly zoubky....co myslíš??? Naposledy jsem mu Panadol dávala včera v 16:45 a od tý doby je bez teplot...Ted spinká tak uvidím, až se probudí a změřím ho, jestli mu to zase nevyletělo...
25. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky,jsem poslem nových zpráv :slight_smile: Máme tady vánoční miminko :slight_smile: Mám zprávy od Bekulky:25.12.ve 4:29 jsme pyšně pohlédli do očí našemu štěstíčku.Honzík má 48cm a 2540g .
25. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Jeee, Petulko, to je prima, koukam, ze Bekul rodila asi uz od Stedreho vecera :grinning: No snad to slo rychle a je vse v poradku. Pokud ji budes psat, tak moc pozdravuj :wink:
25. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

mili, teda obdivuju tě, jak jste to všechno krásně zvládli, přestože Toníkovi a manželovi nebylo nejlíp. Jste šikulky :wink: Hlavní je, že už je jim trochu líp. A to, co jste nestihli si vynahradíte jindy. :wink: Držím pěsti, ať je Toník brzo zase úplně zdravý.

Jééé, tak bekulka dostala ten nejkrásnější dárek k Vánocům? To je hezký... :dizzy_face: Moc moc gratuluju k Honzíkovi a přeju mu hlavně zdravíčko! :slight_smile:

Mějte se krásně a užívejte si svátečních dní. :wink:
25. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj holky..juknu se a co nevidím z Bekulky je maminka.. malý je tedy uzlíček ale určitě to dožene to je super, krásný dárek k vánocům :slight_smile: to je bomba..mooooc gratulujeme..

Mili super že je vám už líp, četla jsem to FB a říkala jsem si, že je to fakt pech..

Já zítra jedu k našim, manžel jede na Moravu vlakem, auto už není moc spolehlivé na delší trasy a nové jsem ještě nepořídili...docela se těším, budou mě obskakovat..Sofinku si babička bude chtít užít :slight_smile:)
jen nevím zda mám sebou tahat i celý kočár zvažuju že si vemu jen spodek a nasadím autosedačku pokud půjdeme ven, stejně nebudeme dělat žádné velké tury
25. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Sary: vcera nam dosel dudacek - moc a moc dekujeme, musim rict, ze je fakt dobry....odpolko nam tu Natalka chrupkala v lehatku a u toho si spokojene dudala - poprve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takze moc moc moc diky!!!!
25. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj holky, preju krasne vanoce a gratuluju strasne moc bekul k mimcu, je to n8dherny darek, v koliktem tydnu rodila? u nas vanoce nadherne, maleho jsme si dali pod stromecek, fotky dodam na nase stranky, az bude trochu casu, mame problem s kojenim, kojim pres den co hodinu :confounded: nevim, jak to mam zmenit...holky uzivejte si svatky.
25. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.