• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Radi, a uz to mas tak dlouho? Ja jen ze vetsinou se to stava, kdyz mimousci rostou a potrebuji vic, ale melo by to trvat tak max. 1-2 dny, nez se upravi nabidka-poptavka :wink: Taky uz jsem to s Natalkou absolvovala, naposledy dneska v noci, tu jsem prakticky prokojila, ale ted uz je to ok :wink:
25. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Tak to je krásná zprávička:slight_smile: Bekulce moooc gratulujeme - v kolikátém týdnu rodila?? Já myslímm, že to ale asi o moc dřív nebylo ne? :confused:

raada: a když kojíš, tak jak dlouho kojíš? zkus mu nabídnout znovu prso ještě po odříhnutí nbeo když se pustí a už nechce tak mu nabíni ještě druhé. Aby se více najedl...Nic jiného, jak Ti pomoci mě nenapadá... :unamused: Může to být ten růstový spurtík, jak říká Zdenča.
25. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahojky maminy,tak opožděně krásný štědrý večer a nový rok,moc gratuluju holkám k mimčům
jinak ježíšek mi donesl notebook,tak jsem tu
jinak nějaké novinky?u nás jo,už bydlíme a začátkem ledna začnem s mrkvičkou hurááá
25. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
bekulce Gratuluji k Honzikovi. Krasny darecek. :dizzy_face:

mili Zoubky by to byt mohly. Zkus mu prohlidnout pusinku. :wink: A za zpravicku nedekuj. :dizzy_face:

U nas uz je klidek. Jiricek spinka a Terezka si hraje s vlacky. A ja mam chut na cukrovi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Zdeni to je super, že už to došlo..měli jsem komplikace s posláním.. to víš..poslat manžela :slight_smile: tak to jsem ráda, že se líbí.. vybrala jsem růzový..měli ještě žlutý..on je vážně výborný :slight_smile:

Radi rodila 38týden, to já taky a tedy Sofinka byla pořádný macek oproti malému :slight_smile: jinak možná máte růstový spurt..to my máme taky.. ke koncí 3. týdne a pak jsme ho měli ke konci 6. neboj zelpší se to a musím říct že je to pak vždy ještě lepší než před spurtem..prostě koj dle toho jak si řekne..

Veru to je super, a ty jenom kojíš nebo i přikrmuješ?? promin, mám v tom ted zmatek kdo kojí a kdo nekojí :slight_smile:
25. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
veru půjdeme ven po svátcích ju? ped Vánocemi to bylo hektické a teď jsme nemocní:( já se Ti ozvu:slight_smile: veru a ty už vůbec nekojíš?? že začínáš s mrkvičkou dříve :wink:

sari: já si taky myslím, že to budou mít spurtíka...my ho měli asi 2 dny v 6ti týdnech. Ve 3 měsících jsem ho nezaznamenala a te´d čekám, zda se objeví nějaký větší v 6ti :wink:
25. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
no my zatím hezky jedeme takže čekám zase ve 3. měsící hihi :slight_smile: ale jako díky těm spurtům máme lepší kojení v noci..ted po tom poslední kojím 1-2x za noc.. což je super.
25. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
sari to je super:slight_smile: Já jsem téď po dlouhé době kojila 2x - když měl teplotu, tak potřeboval víc pít, to jsm mu samozřejmě dala. Řekl si už o půl 2, pak jsem mu dala cucnout v 6:15 a pak až v 9h, když jsme se vzbudili :wink: Dneska v noci uvidím, teplotu sice už nemá, ale dost se potí, takže podle mě se ještě fit necítí - takže mu zase asi dám hned jak si řekne :wink:
25. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
já už nekojím 2 týdny vůbec,nemám co a tomík nechtěl už ani,takže krmím bebou,máme 60 cm a 5,5kg
takže jsme krásní
jo mili po svátkách,až bude klid tak napiš a dohodneme se
25. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
veru fajn...ty jo my měli 6kg na konci 6nedělí :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase jsme měli vysokou porodní váhu, takže se to nedá srovnávat, to je jasný... JInak díky za fotečku, Tomík je kouzelnej :dizzy_face:
25. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
jojo je úžasný,až se pořádně tady na tom naučím tak nějaké dám i do alba
25. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Veru my už máme taky 60cm :slight_smile: no však to nevadí, hlavně že mu Beba chutná to je nejdůležitější..
já přes den kojím co 2-3 hodiny.. a v noci je to super, a přes den mi to tolik nevadí..když někam jedeme tak vydrží hodně dlouho v kočárku spinkat takže vlastně tak často kojím jen doma :slight_smile:
jo musím se pochlibit.. včera večer jsem kojila ve 21:30 a pak až v 5..normálně 7,5 hodiny bez kojení..nechápu :slight_smile: musela jsem jít v noci ostříkat a furt jsem zkoumala zda dýchá :slight_smile:)
Mili to je jasné musí doplnit tekutiny..super, že už jste bez teplot...
26. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
Holky tak to kojení vám závidím:frowning2: v noci jsme kojila co hodinu, teda mezi 1-4 spal 3 hodky...vždy jsmekojila v 1 a ve 4, ted chce fakt co hodinu, ale on nepije, pije tak 5 minut a pak dudá...jenže dudel nechce, vžteká se, jen co mu ho dáme a taky se mu z něho chce zvracet - mám minibradavky...ale snad se to upraví...jinak já kojím co 1,5 přes den už od porodnice...takže nedělám nic jiného:slight_smile:zatím je se mnou manžel, alke aža budu v lednu sama...

Jinak holky máme trochu problém s vyrážkou. dostali jsme z hormonů v mléku vyrážku hormonální, nejže ted ty pupínky jsou už skoro všude v obličeji a kolem mají červené fleky...neměli jste to někdo?prý je to čištění po porodu od hormonů ženských, jenže ted už je to fakt hodně...dávali jste na to něco?
26. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile:
Teda moc moc gratuluju bekulce, už se těším na fotečky! :slight_smile:

Jinak mě od včera (celý den) při jakémkoliv pohybu bolí v tříslech, v podbříšku a píchání mi vystřeluje až do "rodidel". Je to takové bodání, když se pohnu a když jsem v klidu, celý spodek mě bolí, jako bych ho měla naražený či od náruživého dlouhého "sexování" :sweat_smile: (ale to ani omylem, na to prostě večer už nemám). Chodím jak lazar, bojím se ohnout, když se narovnávám a to i při zvedání se ze sedu, tak je to nejhorší.
26. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojky holky, přeji ještě jednou pěkné a klidné svátky.

U nás vše v pohodě, nejvíce dárečků dostala malá a to ještě není na světě. Už druhý den objíždíme rodiny :slight_smile: To bude kg nahoře ale nějak to neřeším. Kamarádka za 5 měsíců shodila všech 25 kg co nabrala při těhu.
Jediné co mě trápí jsou záda, a bolesti v kyčlích, vystřeluje až do zad když chodím. Příští úterý, už nás čeká 1. monitor a kontrola. Těším se až prďolku uvidím.

Mili, je dobře, že už je chlapům lépe :slight_smile: Snad to bude co nejdříve už dobré.

Bekulce gratuluju k Honzíčkovi, moc krásný dáreček.

Raduško, vydrž, Jindříšek se určitě srovná ještě je malý.

Veru, Tomášek už je velký. To není ani možné. Je dobře že prospívá.

Zdeničko, máte krásnou fotečku. A je fajn, že Natálce cumlík vyhovuje :slight_smile:
26. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,
preji vam prijemne a pohodove svatecni dny.
Bekulce gratulace ke klucikovi.
Mili doufam ze uz je manzilkovi a Tonickovi lepe,preji brzke uzdraveni.
Ofi IP :wink:
26. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak Toník už je bez teploty, tak to vypadá, že to mělo nějaký rychlý průběh :wink: Manžel teda pořád leží..včera měl ještě zvýšenku..Už aby byl zdravej, protože já jsem unavená...Na všechno jsem tím pádem sama a už mi začínají docházet síly :unamused: Ale hlavně, že se to lepší :wink: Nejhůř bylo asi na ten Štědrý den... A co u vás?
26. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj mili. Jsem rad, ze uz je Tonikovi dobre. Zvladl to bravurne. :dizzy_face: Hlavne, aby jsi ty nelehla.... :pensive:
Ja delam obidek-rizek a brambor. pak nas zbalim a jedeme na chalupu k nasim, manzilek me s jirickem vyhodi u nasich a pak jede s terezkou k tchanovcum.

Ukazu se ve stredu.
mejte se krasne. papa
26. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky
gratuluju Bekulce k Honzíkovi to teda má, ale vánoční dáreček :slight_smile: a váha je krásná :slight_smile:

jinak my jsme na návštěvě u švagrové, ale dnska už jedeme domů a tak tu budu více.

Holky strašně mě začínají bolet záda co jste proti tomu dělali ? jsou něké cviky? a nebo masáž? už mě to bolí vsedě ve stoje prostě všude :frowning2:
26. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
sluni já jsem už ok, myslím, že mě to snad už neskolí :wink: na chřipku se už rozhodně necítím, bylo mi špatně jenom 1 den, ale to byly spíš nervy.. :confused: K obídku máme husičku s knedlíkem - naši nás zásobují, abychnemusela vařit..To už bych fakt nestíhala... :pensive: Užijte si to na chalupě - až budou kluci zdraví, taky chceme jet někam poprvé přs noc pryč - Toník dostal k Vánocům cestovní postýlku, tak ji aspoň vyzkoušíme :dizzy_face: papa
26. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
ofi se tádama neuděláš nic...já to měla taky, už jsem nemohla ani sedět, ležet, bolelo mě to v noci..prostě hrůza děs... Je to rostě tíha to bříško, co taháš, a někde se to projeví no...Je fakt, že mi vždycky nachvilku pomohla shiatsu masáž - ale mě teda ještě víc než záda bolely třísla...tak se drž :confused: Cviky jsem nezkoušela, to Ti možná poradí holky, co chodily na nějaké cvíčko :wink:
26. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Baru, jdu taky, ale až 6.1.. Teď mi ty prohlídky vycházejí pěsně na týden+0 (prní monitor teda 36+0 :slight_smile:.

Mili držím palce, ať jste zdraví! :wink:

Sluni užij si chalupu. U nás je to zase jak na jaře. Celý dny předtím bylo mraky sněhu a dva dny před vánoci to roztálo, ale úplně, včera ještě k tomu celej den pršelo a dnes už zase přituhuje, ale svítí sluníčko. Bylo by fajn, kdyby jste tam měli sníh....

ofi zkus se podívat na stream.cz a tam najdeš cvičení pro těhotné, několik videí, tak snad ti to pomůže. Ať cvičíš cokoliv, je to dobrý. Ale je tam většinou na míči, což je nejlepší, uleví se ti i tak, když na něm jen sedíš, hopsáš nebo protahuješ se. Musím se přiznat, že já jsem na to teda líná, takže cvičím vždycky až jde do tuhýho.
26. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky, vaše debata o 60 cm mě baví - náš poklad má 3 týdny a 5 dní a oblečky 56 budu dneska všecky vyřazovat, nenatáhne už v nich nožičky:slight_smile: měřili jsme ho a má asi 55 cm - při porodu měl 50:slight_smile: mám už jen pár kousků 68 a dál už nic, ymslela jsme, že nám to ty 3 měsíce vydrží...tak asi ne, no:slight_smile: budu muset začít nakupovat vetší velikosti a moc toho brát nebudu, vypadáme na dlouhána (má po kom, manžel má 195 cm, já 180:slight_smile:
26. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Radi, tak na to jsem taky zvědavá, jak to pak bude s oblečením! :sweat_smile: Doufám, že pak budu stíhat dokupovat nějaké "akční" bazarové věci
26. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Radu.. ono se to upraví..já kojila co 2 hodiny..hlavně vydrž.. fakt se to zlepší a dle mě ted máte asi i ten spurt..jinak zkus klobouček zda by ti při kojení nepomohl..hlavně at nemá Jindříšek dudlík z tvého prsa..to je pak peklo..zkus taky tu kytičku co máme my.. jsem ted taková chodící reklama kytičky :slight_smile:
No Sofinka za měsíc a půl vyrostla o 10cm :slight_smile: nosíme 68 a něco i 72 :slight_smile: raději dopředu už nekupouju nic.. jako na léto a tak.počkám zda bude takhle hodně růst.. jinak je to jasný suprt :slight_smile:jinak my jsme s manžele taky velcí ale jako vy Radu tedy ne :slight_smile:)
26. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
ahojky holky taky bekulce moc gratuluju k Honzikovi :slight_smile: jinak mi pekne papame mam hodne mlika v noci se malej budi po 3 hodinach je tak hodnej a roztomilej :slight_smile:
26. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
goly to je super že je malý hodný a ty máš dost mlíčka :wink: kolik už vážíte?
26. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
goly ahoj! to je fajn, že se máte fajn. :wink: Vzpomněla jsem si na tebe, jak jste vůbec trávili vánoce? Jak jsi stihla nebo kdo kupoval Mirečkovi dárečky a tak? Muselo to být letos takový dost improvizovaný ne? A jak jinak se máte?
26. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
mili zatim mame asi odhadem pres 2kila doktorka bude v ordinaci az po novem roce vazime na obyc vaze ale malej pribira papa opravdu co 2 nebo 3hodiny,ivan darky kupoval tata o Mirecka se ten mesic apul staral takze jsem nemusela nic shanet. jsem zvedava kdy se zase narodi naky novi miminko :slight_smile:
26. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
gol, tak to je moc fajn. :slight_smile: hlavně sem dávej často vědět, jak se vám vede a pak nějaký další fotečky. neumím si toho drobka představit vedle tebe, v oblečení atd. když je na fotečkách sám, nemám to s čím porovnat a nedokážu si představit, jakej je to prďolka. :slight_smile:
taky jsem zvědavá, jak to tu bude probíhat dál :sweat_smile: .... budu to tu teď muset častěji sledovat.
26. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.